Skocz do zawartości


Zdjęcie

worek dla poczatkujacego??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_sdan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

worek dla poczatkujacego??
witam!!!Wlasnie zaczynam trenowac boks, i chcialbym sobie kupic worek, ale sporo osob mi powidzialo ze worek to warto sobie kupic po przynjamniej roku,a minimum pol roku trenowania,kiedy sie wypracuje troche techniki uderzania.Chcialbym zapytac czy rzeczywiscie nie ma sensu dla poczatkujacego kupowac sobie worek???Mialem nadzieje ze walsnie z workiem bede mogl szybciej podniesc, swoja wytrzymalosc, dynamike i dopracowywac technike....prosze o rady.
  • 0

budo_kanibal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: worek dla poczatkujacego??
worek najlepszy przyjaciel do robienia kondycji :-)
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: worek dla poczatkujacego??
worek dobrz rzecz ale ktos kto Ci mowil ze najlepiej po jakims czasie trenowania kupic worke miał swieta racje!ja zrobiłam sobie worek i okzazalo sie ze popsułam technike nie trzymam gardy itp.jesli juz tak bardzo Ci zależy na trenowaniu na worku to popytaj sie doswiadczonych kolegów o ich sposób ćwiczenia na worku,bo jest wiele ciekawych i kompetentnych rozwiązań.np cwicz seriami po 2,3min a w czasie odpoczynku rób serie naprzemian raz pompki raz przysiady.powodzenia!!
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: worek dla poczatkujacego??
TRENING WOREK, GRUSZKA, PIŁKA (siła i dynamika).... zobacz sobie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024