Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pompki w podporze tyłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Pompki w podporze tyłem
Witam niedawno zaczołmećwiczyć na siłowni i dzisiaj z namowom znajomego zaczołem robić właśnie Pompki w podporze tyłem z dodatkowym obcionrzeniem około 40 kilo podobno dajom dobre efekty na triceps ale po kilku powturzeniah miałem uczucie jak by mi wszystkie mieńśnie w renkah penkały na kawałki mam nastempujonce pytanie czy to przy tym ćwiczeniu normalne uczucie?? Jakie jest prawdopodobieństwo rze se mieńśnie ponadrywam iczy te ćwiczenie wogule coś daje??
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
wklej to do worda. popraw bledy. pompuj na slowniku jezyka polskiego.
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
A może to śledzik 2 :?:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
No właśnie:
W dzisiejszych czasach technika poszla bardzo w górę i duzy odsetek ludzi posiada aparaty cyfrowe ,kamery etc. Dlatego wlasnie zwracam sie z prosba do pozostalych budowiczow o zrobienie takiego mini foto-roportazu dotyczącego poprawnego wykonywania pompek.Podobno rozny rozstaw rąk(rozne ulozenie) dziala na rozne partie miesni (triceps,klata). Tak wiec czy bylby ktos na tyle mily i jelsi nie robilby zdjec to opisalby te sposoby wykonywania popmek?
Dodam tylko ze nie znalazlem nic ciekawego w google
  • 0

budo_arnold
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam masz gifa, na którym widac mniej wiecej jak to ma wyglądać
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem

Witam niedawno zaczołmećwiczyć na siłowni i dzisiaj z namowom znajomego zaczołem robić właśnie Pompki w podporze tyłem z dodatkowym obcionrzeniem około 40 kilo podobno dajom dobre efekty na triceps ale po kilku powturzeniah miałem uczucie jak by mi wszystkie mieńśnie w renkah penkały na kawałki mam nastempujonce pytanie czy to przy tym ćwiczeniu normalne uczucie?? Jakie jest prawdopodobieństwo rze se mieńśnie ponadrywam iczy te ćwiczenie wogule coś daje??


Nie bierze się takiego obciążenia jak kolega, tylko takie, jak pozwoli Ci wykonać zamierzoną ilość powtórzeń, z zamierzonym zapasem i bez niezamierzonego bólu/cierpienia. Wbrew pozorom do dobrych ćwiczeń głowa też się przydaje.
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
17 lat?? silownia!!?? skupil bym sie raczej na korkach z polaka!! Twoj post to jeden z rarytasow!! hmm.. dajcie mu obrazki bo chyba czytac to on nie bardzo ma ochote!!
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
poprzeglądaj inne :) tez ciekawe kwiatki :) :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
a wlasnie tak mi sie przypomnialo a nie widze sensu zakladania nowego posta - czy domator ma szanse regularnego wzrostu masy podczas cwiczena na rozne partie miesni a dysponuje okreslonym sprzetem gdzie wszytsko jest constans i nie ma szans przezucic sie np. z hantli 7 kg na ciezsze zwiekszajac obciazenie ?
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki w podporze tyłem
Wydaje mi się, że pojedziesz trochę masy, ale do pewnej granicy. (chyba że masz już długi staż ćwiczeń, wtedy nic nie ruszysz prawie; bo z początkującymi to jest tak, że cokolwiek by nie robili i czymkolwiek, to im idzie :) aż nagle przychodzi zastój i nie idzie tego nijak ruszyć, jeśli nie ma się odpowiednich warunków/wiedzy/diety :) ).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024