Skocz do zawartości


Zdjęcie

karatecy to zboczency ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

karatecy to zboczency ?
czy instruktorzy poklepuja was po tylkach na treningach ?
czy dotykaja dluzej niz powinni ?
karate to zly dotyk ?
lasek
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
No to "trener zabójca" niezłą opinie polskiemu karate wyrobił... :X
  • 0

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Ale to nie trener karate. To trener jakiejs innej sztuki walki. Tylko dla polakow wszystko co ze sztukami walki zwiazane to karate.
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?

czy instruktorzy poklepuja was po tylkach na treningach ?
czy dotykaja dluzej niz powinni ?
karate to zly dotyk ?
lasek

8O kolego co chcesz tym tematem osiągnąć :?: No jak bym ci wsadził nukite to karate mogło by być złym dotykiem :)
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Jarek zrób coś z tym tematem :evil:
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Ja w radiu słyszałem, że to instruktor 'Kombat Kalaczi' był.

...

A Jarek coś rzadko zagląda na budo.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Ja sie tylko zapytam co robił 9 latek na combacie ????
Bardzo bardzo wątpie , ze to był instruktor combatu ...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Mowili ze na lewo prowadzil. Bez dokumentow.
  • 0

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Ja tez slyszalem z to trener Combat Kalaczi. Szkoda slow wogole......
  • 0

budo_paredur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych - okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Znam daniela k osobiście, niestety.
Do karate miał on tyle co ja do fizyki kwantowej.
słaby był ale z "deklem widać było od razu że nie teges"
zajmował się kalaki ale nycek go pogonił jakieś 4 lata temu, był instruktorem w szkółce w b.g.
zawsze otaczał się słabszymi a wśród młodzierzy trudno było takich znaleźć.
zajmował się aikido, jako uczeń.
reszte info na pr.
walczyłe z nim raz na sparingu, nie będę opisywać co potrafi, ale żałuję że ......
żal dziecka Sebastiana, mówię to jako człowiek, pedagog, zawodnik.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
a nie mozesz publicznie, przeciez ta sprawa jest i tak glosna, pozatym z tego co napisales wynika ze to jakis popapraniec, wiec nie widze powodu zeby o nim nie napisac publicznie prawdy.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
lassensei dobrze się czujesz? :roll:

Jak dla mnie to jestes prowokatorem.A do tego wyjątkowo żałosnym,ponieważ żerujesz na ludzkiej tragedii.
  • 0

budo_faloo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Jedno jest pewne facet puścił taki smród że nie ważne jest jaka sztuka walki gościu zrobił każdej z nich krzywdę. Powinna powstać komisja która weryfikowała by takich oszołomów i ich nielegalne kluby, te które powstają w mniejszych miejscowościach powinny być kontrolowane przez najbliższy ośrodek zrzeszony z daną organizacją. Powinni jasno i precyzyjnie określić jaka to była sztuka a nie strzelać na oślep, bo przez to ludzie którzy nie mają nic wspólnego ze sportami walki, będą nas postrzegać tak jak teraz, za dewiantów, oszołomów, pedałów itd... człowiek który nigdy nie założył GI nie powinien wypowiadać się publicznie na temat sztuk walki.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?

Jedno jest pewne facet puścił taki smród że nie ważne jest jaka sztuka walki gościu zrobił każdej z nich krzywdę. Powinna powstać komisja która weryfikowała by takich oszołomów i ich nielegalne kluby, te które powstają w mniejszych miejscowościach powinny być kontrolowane przez najbliższy ośrodek zrzeszony z daną organizacją. Powinni jasno i precyzyjnie określić jaka to była sztuka a nie strzelać na oślep, bo przez to ludzie którzy nie mają nic wspólnego ze sportami walki, będą nas postrzegać tak jak teraz, za dewiantów, oszołomów, pedałów itd... człowiek który nigdy nie założył GI nie powinien wypowiadać się publicznie na temat sztuk walki.


troche przegieles...

po 1.
chyba nie wiesz jaki bajzel jest w poslkich zwiazkoach sportowych, nie tylko karate, to sa ludzie wychowani glownie za prl-u z których tylko 20-25% chce pomóc młodzieży sie rozijać a nie czerpać zyski z państwowych pieniedzy. Weryfikacji z tego co wiem facet byl poddawany wielokrotnie, z tego co wynika troche paskow juz pozdobywal. Nikt jakos nie chcial zauwazyc ze to szajbus.

po 2.
osobe chora psychicznie nie zawsze mozna wyczuc nawet po kilku latach znajomosci. Rozne odchyly juz chodzily.

po3.
on zalozyl GI, wiecej niz raz :wink:

po4.
a teraz wlaz do samochodu i zasuwaj po wszystkich zwiazkach, stowarzyszeniach, klubach, klubikach i sprawdzaj czy nie ma tam ludzi ktorzy moga 9 latka zarznac w lesie...

Rzeczywistosc jest taka ze facetowi odjebalo i prawdopodobnie nic nie powstrzymaloby tej tragedii, to ze koles cwiczyl dal mnie w tym momencie jest bez znaczenia, bo morderstwa nie dokonal podczas treningu, dla mnie to normalny zabojca, zadnego usprawiedliwienia.
  • 0

budo_paredur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych - okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Daniel Klejna:
Nadal jest "mistrzem"

Sprawdźcie strone:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_faloo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
Więc tak:

Jeśli chodzi o weryfikacje i merytoryczne sprawdzanie instruktorów i trenerów sportów walki to dana komisja ma prawo sprawdzić każdego kto prowadzi jakikolwiek klub w danej organizacji . Jest to możliwe, tylko teraz tak ministerstwo edukacji narodowej w zasadzie minister może wydać w województwie człowiekowi upoważnienie do kontroli klubów które powstają w szkołach przedszkolach etc. Tylko że tak było kiedyś teraz niestety już takich uprawnień się nie wydaje. A z resztą nie ma co się rozwodzić nad tematem politycznym...

Nie zrozumiałeś tego co starałem się powiedzieć, chodziło mi o to iż ludzie którzy wypisują w gazetach pierdoły nigdy nie nosili GI, a nie ten szajbus. On może i nosił, podobno na konferencji jak pytali się szefa organizacji Kalaki to nikt go nie zna a tu proszę 2dan, na stronie widnieje.

„TRENEREM” zostaje się po 5 latach studiowania, do jasnej cholery, instruktorem też po kursach ogólnych i specjalistycznych. Nie każdy kto ma czarny pas ma uprawnienia do prowadzenia zajęć.

Pozostaje kwestia na jakiej podstawie pani dyrektor wynajęła temu mordercy sale w szkole.

Fakt odjebało to mało powiedziane, co się stało to się nie odstanie morderstwo jest morderstwem ja jestem za karą śmierci, aczkolwiek w pierdlu takim cymbałom nie ma lekko tam najprawdopodobniej pani albo pan od resocjalizacji umieści takiego pięknisia w celi gdzie albo powieszą go na tygrysie albo jak to się mówi „ zrobią z dupy jesień średniowiecza”.
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?
No i gdzie to nasze polskie katolickie czy tam chrześcijańskie w ogóle miłosierdzie?
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: karatecy to zboczency ?

No i gdzie to nasze polskie katolickie czy tam chrześcijańskie w ogóle miłosierdzie?


Zapytaj rodziców chłopca...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024