Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierc 9latka z rak trenera karate....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Witam wszystkich.
Chciałbym poruszyc przykry temat otoz smierci 9latka z rak trenera karate.
na pewnej stronie internetowej zauwazylem wypowiedzil ludzi ktorzy wypowiadali sie no:Ze tylko ludzie cwiczący sztuki walki mają zapędy do takich czynow jak morderstwo....
Tylko tyle ze jak bramkarze leja ludzi jak mokre zyto jakos nikt nie wypowiada sie na ten temat publicznie:/:/://:/:/:/Przeciez to mogl zrobic ktos inny a ze wypadlo na trenera Karate coz przykro. Ale czy to oznacza ze jak tremuje Karate 10lat tzn ze jestem mordercą??Chcialbym aby kazdy z was wypowiedzial sie na ten temat.

Pozdrawiam
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Mógłbyś napisać coś więcej lub podać adres tej strony internetowej? Nie wiemy dokładnie o co chodzi, czy to był wypadek czy umyślne spowodowanie zagrożenia? Bo jeżeli facet próbował udowadniac coś dzieciakowi i nie zachował kontroli, powinno sie go skazać i zabronić uczenia karate. A jeżeli dzieciak w trakcie pokazywania techniki wbiegł mu pod uderzenie czy kopnięcie? Czasami ciężko jest zachować kontrole nad zgraja dzieciaków, zwłaszcza jak obserwują to rodzice i maluch chce się "wykazać". Nie można generalizować. z drugiej strony nie mozna takich spraw ukrywać bo powoduje to smród wokół sztuk walki. Mam pytanie. Czy na waszych zajęciach zdarza się że instruktorzy karate prowadzą z zajęcia z zasad BHP w karate? Jeśli nie może nadeszła pora aby wreszcie związki sportowe karate wzięły się do roboty i opracowały taki instruktarz który obowiązywał wszystkich. Może jest to śmieszne, ale z drugiej strony każdy chce się czuć bezpiecznie. Może to jest jakiś środek aby zapobiegać wypadkom, zawsze trzeba pamiętać że karate to nie zabawka i zawsze mogą zajść nieprzewidziane okoliczności , które będą przyczyną wypadku a w skrajnych sytuacjach śmierci. A chyba nie o to chodzi.
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

http://budo.net.pl/v...t=47451&start=0

przykra sprawa :/
  • 0

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Ale najgorsze jest to ze zaraz nasze spoleczenstwo bierze wszystkich pod jedna kreske.
Skoro trener karate zabil ucznia to reszta karatekow i wogole wszystkich cwiczacych sztuki walki ma do tego słonnosci??????
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Mieszkal z matką, brał udział w różnych imprezach z udziałem dzieci i trenował dzieci społecznie.


Bankowo pedofil.
  • 0

budo_wr0bel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
to ja odrazu sprostuje .. sprawce znalezli i wcale nie byl trenerem karate tylko instruktorem combat kalaki ( 2 dan) ... ale oczywiscie wg tvn wszystkie MA to karate..
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Nooo to jeszcze znajomek tego od BAS....a fuj!
  • 0

budo_faloo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Czy to są 100% informacje? Mnie słuchy dochodzą że to był gostek z IFK. Co to znaczy ten od BAS.... ?
  • 0

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Ile zrodel tyle informacji. Ale to nie zmienia faktu ze ludzie postrzegaja wszystko jako karate. Heh Polska........
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....

to ja odrazu sprostuje .. sprawce znalezli i wcale nie byl trenerem karate tylko instruktorem combat kalaki ( 2 dan) ... ale oczywiscie wg tvn wszystkie MA to karate..


no pewnie dla laikow jeden pies ale karate na tym straci napewno,trener karate brzmi sensacyjnie wiec trzba bylo wykorzystac to
  • 0

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Racja. Ale co gorsza widzialem komentarze nie na tym forum iz ludzie wypowiadali sie ze tylko ludzie cwiczacy sztuki walki maja zadatki aby zabic drugiego czlowieka. Ehhh szkoda slow na temat naszego spoleczenstwa........
  • 0

budo_faloo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Jak ktoś kto nie ma praktycznie nic wspólnego ze sztukami walki może wypowiadać się w taki sposób!!! Banda decydentów i oszołomów! W TVN nie mówili już że był to trener karate tylko ze sztuk walki. Weź człowieku coś tu zrozum, zamiast wysłać jednego kumatego reportera żeby zebrał fakty to oni wysyłają jakiś laików. W super expresie też mądre słowa pisali, kto może niech sobie poczyta paranoja!
  • 0

budo_ma56
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Na konferencji prokuratorów jeden z reporterów zapytał" Czy możemy brać pod uwagę przestępstwo - mord o podłożu rytualnym - przecież zabójca trenował wschodnie sztuki walki..." - świadomość społeczeństwa jest poniżej dna!!!!!!!!!!!!!
Media zbytnio rozdmuchują temat - zawodu / profesji/ sprawcy, ciekawe, gdyby był to taksówkarz, albo palacz CO - czy też było by tak ekscytujace jego zajęcie?
Zobaczycie jaka zacznie się nagonka na środowisto ludzi sztuk walki - niech jeszcze wymyśli coś ciekawego Nowy minister edukacji Roman G - to już w żadnej szkole nie wynajmą nam sali do treningów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_neo_19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mragowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
"Podłoze rytualne" :rofl: nie wiadomo czy sie smaic czy plakac.....
Dochodze do wniosku ze tak naprawde zyjemy w sredniowieczu albo i jeszcze dalej...
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
To zabójstwo to straszna sprawa, tak jak straszne jest każde zamordowanie dziecka... Media mają kolejne "5 minut" na temat, który pochłonie uwagę mas.Wykorzystają więc temat jak tylko się da,a im wieksze bzdury napiszą,tym większe ono będzie.
Ale tak sobie myślę, że ta gnida (zabójca) będzie miał w puszce bardzo bogate życie erotyczne,jak wszyscy pedofile.
CHUJ MU W DUPĘ !!!!
  • 0

budo_maxximus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Uważam że Polski Związek Karate powinien sprostować te idiotyczne komentaze w mediach. To jest dla wszystkich ogromna sensacja że takiego czynu dokonał trener karate,jakby to zrobił stolarz czy murarz to nawet nikt by o tym nie wiedział kim był z zawodu. Podobnie jak nie dawne morderstwo w Belgi, prasa krzyczy że zrobił to Polak a okazuje się że to był cygan gdyby zaś taki cygan odkrył nową planetę to by już nie był Polakiem tylko Romem.
Cieszy mnie jedno, że w pierdlu zrobią mu z dupy jesień średniowiecza! Przez 25 lat napewno nie raz przez pomyłkę zostanie wpuszczony pod prysznic z grypserami.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....

Uważam że Polski Związek Karate powinien sprostować te idiotyczne komentaze w mediach. To jest dla wszystkich ogromna sensacja że takiego czynu dokonał trener karate,jakby to zrobił stolarz czy murarz to nawet nikt by o tym nie wiedział kim był z zawodu. Podobnie jak nie dawne morderstwo w Belgi, prasa krzyczy że zrobił to Polak a okazuje się że to był cygan gdyby zaś taki cygan odkrył nową planetę to by już nie był Polakiem tylko Romem.
Cieszy mnie jedno, że w pierdlu zrobią mu z dupy jesień średniowiecza! Przez 25 lat napewno nie raz przez pomyłkę zostanie wpuszczony pod prysznic z grypserami.


powinni ale maja to w dupie pewnie
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Witam,


Jestem z Wałbrzycha i na biezaco sledze info odnosnie tego nieszczesliwego zdarzenia.
Niewiele brakowalo a mieszkancy zlinczowali by tego jegomoscia i dokonali samosadu zanim doszedl pod eskorta do sadu. Jednak zmieniajac temat zastanawia mnie jedna sprawa...Mianowicie jaki jest najwyzszy stopien karate w Polsce? Teraz jeszcze kwestia tego czy chodzi mi o kyokushin, shotokan czy cos calkiem innego. Juz zdradzam moje zapytanie....Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] drugi jegomosc od gory posiada 6 dana w karate i co mnie zdziwilo, nie jest tam podane o jakie karate chodzi :? Czyzby to byla jedna wielka sciema :?:


pozdro
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
jeśli chodzi o ojca-patriarchę to ma 10 dan... i to jest najwyższy stopień karate w Polsce :) , a ogólnie mówiąc Andrzej Drewniak ma 7 dan i jest już conajmniej około 10 ludzi z 6 danem, może być więcej (Kwieciński, Sforek, Antoniak, Staniszew, Piotrkowicz, i inni...)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Jeśli chodzi o Bogdana Strzemiecznego jego nazwisko pojawia się przy Combat Kalaki i Kick-boxingu... o karate nic nie słyszałem, no chyba że chodzi o full contact karate albo american karate, ale to sa inne określenia dla kick-boxingu... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024