Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierc 9latka z rak trenera karate....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
A jednak Rzecznik Prasowy PZKarate dał głos:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Swoją drogą nie wypada chyba czekać aż ktoś wyjasni, że to nie instruktor /trener/ karate. Uważam, że każdy z nas ma obowiązek głosno protestować przeciwko nadużywaniu dobrego imienia instruktora karate jak ma to miejsce w tym przypadku. Ja już to zrobiłem na forum gazety. A Wy co zrobiliście w tej sprawie ?!
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....

Jeśli chodzi o Bogdana Strzemiecznego jego nazwisko pojawia się przy Combat Kalaki i Kick-boxingu... o karate nic nie słyszałem


W czasach, gdy miałem z nim kontakt, Bogdan Strzemieczny zajmował się ty-ga karate, czyli stylem Wasniewskich, i to zapewne w tym systemie ma 6. dan. Czy dalej się w to bawi - nie wiem.

Gizmo
  • 0

budo_andrzej15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
giro - jesteś żle poiinformowany. Wejdz na oficjalne strony Oyama karate i Shorin-Ryu. Ich liderzy ( Dyduch i Staniszow) od 2005 roku mają po 7 dan. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
andrzej15
masz rację, po prostu przestałem śledzić kto dokładnie ma którego dan. Sorry za pomyłkę.
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....

Witam,


Jestem z Wałbrzycha i na biezaco sledze info odnosnie tego nieszczesliwego zdarzenia.
Niewiele brakowalo a mieszkancy zlinczowali by tego jegomoscia i dokonali samosadu zanim doszedl pod eskorta do sadu. Jednak zmieniajac temat zastanawia mnie jedna sprawa...Mianowicie jaki jest najwyzszy stopien karate w Polsce? Teraz jeszcze kwestia tego czy chodzi mi o kyokushin, shotokan czy cos calkiem innego. Juz zdradzam moje zapytanie....Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] drugi jegomosc od gory posiada 6 dana w karate i co mnie zdziwilo, nie jest tam podane o jakie karate chodzi :? Czyzby to byla jedna wielka sciema :?:


pozdro


Swoją drogą to w tym spisie instruktorów jest tylko jeden z Wałbrzycha.........


Pozdrawiam
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Przepraszam za zamieszanie, ale w podanym wyżej spisie instruktorów jest co prawda człowiek z Wałbrzycha, ale oczywiście to nie ten, bo zabójca był z Boguszów Gorce.

Przepraszam za pomyłkę, chylę czoła ( o ja głupi....)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Byl z Boguszowa Gorc i nie mial licencji. Trener z Walbrzycha nadal uczy i licencje posiada. Miejmy nadzieje, ze nie sledzi forumowych dyskusji, bo w wielu watkach juz nie raz zaszla ta pomylka, ale co tam zapewne jest cierpliwy :wink:
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
"Ciało chłopca znaleziono w lesie u stóp góry Chełmiec. Zwłoki były zawinięte w worek i zakopane. Do zabójstwa przyznał się mieszkaniec Boguszowa-Gorców, 34-letni Daniel K., instruktor filipińskiej sztuki walki. Mężczyzna znał chłopca i uczył go tego sportu."

A więc na wp. już się zdecydowali co ćwiczył jego instruktor....
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....

jeśli chodzi o ojca-patriarchę to ma 10 dan... i to jest najwyższy stopień karate w Polsce :) , a ogólnie mówiąc Andrzej Drewniak ma 7 dan i jest już conajmniej około 10 ludzi z 6 danem, może być więcej (Kwieciński, Sforek, Antoniak, Staniszew, Piotrkowicz, i inni...)


Przepraszam, a niejaki pan Śmierciak to jeszcze istnieje??? Dawno dawno temu założył wszechgalaktyczną organizację all style karate czy coś takiego...
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
All Style Karate jeszcze istnieje, ale podobno bez Śmierciaka.
  • 0

budo_venterix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
on byl karany i sie leczyl w psychiatryku wiellka szkoda dziecka pokoj dla jego duszy...:(
  • 0

budo_spoon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:london
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
tak na magrinesie wczesniej poruszanego tematu w tym watku, Nogalski równiez ma 7 dan.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
danomania przybiera w Polsce na sile...
  • 0

budo_paredur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych - okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Jeśli chodzi o wypowiedź p. Nycka w "pod napięciem", gdzie mówił, że morderca nie miał uprawnień i nigdy nie posiadał to kłamał, bo mam do wglądu legitymację kalaki, gdie w polu
examinator na stopień jest podpis klejna daniel, potwierdzony pieczątką i podpisem prezesa Nycka. Zresztą, znam ludzi którzy także posiadają takie legitymacje. A sekcja boguszów gorce około roku jeszcze była, na necie firmowana nazwiskiem klejny...
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Nie myl egzaminatora z instruktorem. Kto może przeprowadzać egzaminy to sprawa wewnętrzna.
  • 0

budo_paredur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych - okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Napisałem, że na stronie ck rok temu jeszcze klejna był podawany jako instruktor sekcji w B-G, prócz tego egzaminował. Znam kilka osób, które mogą to potwierdzić, poza tym okazywał zezwolenia z federacj C-kalaczi.... Sekcje miał ze dwa lata, gdzie sam prowadził zajęcia i zbierał składki na ck, to jeszcze powiesz IRA, że może nycek nie wiedział że ma sekcje w B-G, ktoś brał jego pieczątki podpisy i legitymacje, bez jego wiedzy?
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Wcześniej napisałeś że masz legitymację podpisaną przez klejnę i tylko do tego się odniosłem. Chodzi o to że jak sobie w ck ustalą że egzaminator musi mieć sześć palców u ręki i pochodzić z Marsa to ich wewnętrzna sprawa. I nie ma to nic wspólnego z faktem posiadania uprawnień instruktorskich czy nie.
Zezwolenie z federacji na prowadzenie zajęć - jeżeli takie było a nie jest poparte uprawnieniami instruktorskimi - to federacja firmując takiego gościa ponosi część odpowiedzialności.

...to jeszcze powiesz IRA, że może nycek nie wiedział że ma sekcje w B-G, ktoś brał jego pieczątki podpisy i legitymacje, bez jego wiedzy?


Nierozumiem dlaczego miałbym to powiedzieć. Możesz to wyjaśnić?
  • 0

budo_paredur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych - okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
IRA odniosłem wrażenie, że starasz się bronić ck, dlatego pomyślałem, że jeszcze dodasz coś na obronę nycka, i dlatego przegiąłem z tym rozwinięciem o tym , co możesz jeszcze napisać.
Jednym słowem, nycek dla mnie chce się odciąć od tego, że klejna zbierał dla niego kase i prowadził sekcje.
Znałem klejne osobiście, i jest mi wstyd to przyznawać.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierc 9latka z rak trenera karate....
Ani nie bronię, ani nie atakuję. Po prostu lubię mieć jasne sytuacje.
Że ktoś od kogoś ciągnie kasę to temat rzeka i nie podejmuję go, przynajmniej w tym wątku.
Wstydź się jak coś źle sam zrobisz albo źle kogoś przygotujesz. Tutaj nie ma czego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024