Skocz do zawartości


Zdjęcie

20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora

Jeśli znasz jakieś nieznane mi fakty - to je ujawnij, jeśli nie - to nie pozuje na "Wielkiego Wszechwiedzącego" - bo to jest żałosne.
:wink:

No cóż narazie sam nic nie wniosłeś poza promowaniem Mistrzostw Polski Pierwszego kroku dla początkujących zawodników, a może by tak zrobić Mistrzostwa Honorowych Danów ? :) , spokojnie żartuje :wink:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Karateka1 - albo rzuć jakiś KONKRET albo nie zaczynaj tematu, z którego będziesz się potem usiłował "wyślizgać". W chwili obecnej wszystko na co cię stać, to jakieś wypowiadane półgębkiem zarzuty, których nie chcesz (nie możesz?) uzasadnić.
Tymiński też miał teczkę, w któórej były ponoc "haki" na jego rywali - i tez jakoś nikt tych "haków" nie widział :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Wiesz co z tobą rozmawiac to jak z ścianą .Tyle już tu powiedziano ,że szkoda sie powtarzać i muszę powiedzieć,że jestem szczęliwy , iż nie mam z wami doczynienia ,a karate to przeszłość. Ty ciągle ściemniasz i kręcisz aby tylko nie ośmieszać już ośmieszonych działaczy. Co raz bardziej zastanawia mnie to czy aby ty nie jesteś autorem tych szalonych pomysłów Mp dla początkujących czy zawodów w kopaniu w tarczę na czas. :(
Jak chcesz się wykazać prosze bardzo podaj jakieś plany szkoleniowe na wakację temat fachowy i konkretny i nagle jakoś mało kto może co kolwiek zaoferować oprócz MP w kopaniu w tarcze. :wink:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Karateka1- w odróżneniu od ciebie udzielam odpowiedzi na stawiane mi pytania i nie rzucam oskarżeń bez pokrycia, których nie jestem w stanie uzasadnić.

Temat zwodów semi-knockdown był juz roztrząsany na dziesiątą stronę, więc nie będę do niego wracał. Jeśli ktoś czuje niedosyt wyjaśnien na ten temat - to proszę o zwracanie się do mnie z KONKRETNYMI pytaniami.
Jeśli chodzi o kopanie w tarczę na czas - wyjaśniałem już, że była to konkurencja rozegrana na imprerzie dla małych szkrabów, ktore nie powinny jeszcze stawać do walki na macie. Oczywiście karateka1 ma do tego jakieś "ale"- jako dobrze wyszkolony instruktor w swoim klubie w Turku pewnie dopuszczasz 7 i 8-latki do walk bez ochraniaczy w imię "prawdziwego karate"...(jaki emotikon wyraża sarkazm?)

Jeśli codzi o Twoje pytanie o plan szkoleniowy na wakacje - to muszę Cię rozczarować: wakacje traktowane sa jako "sezon ogórkowy". W tymczasie nie sa przez Pfk organizowane żadne zawody, do których trzeba by się było przygotowywać. Z tego co mi wiadmo większość klubów albo zawiesza na czas wakacji treningi, alebo organizuje obozy treningowe. Nie wiadomo mi tez o żadnych zawodach, któych rozgrywanie zaraz po wakacjach uzasadniało by prowadzenie cyklu treningowego dla kadry właśnie w czasie wakacji. Tak - wiem copowiesz: "nawet jak nie trenują intensywnie to i tak pachnie to komerchą" :)

Jeśli zaś chodzi o "skompromitowanych działaczy" o których piszesz, to większą kompromitacja widaje mi się Twoja nadzwyczajnie szybka zmiana światopoglądu: jeszcze niedawno byłeś piewcą PZK i wychwalałeś pood niebiosa Związek oraz jego władze - by nagle po przejściu do KKan stać się jego zagorzałym krytykiem. Cóóż - jak zwykle najbardziej fanatyczni są świeżo nawróceni :wink:

I powtarzam jeszcze raz: konstruuj swoje wypowiedzi według schematu "zarzut-uzasadnienie" lub "cytowanie zadanego pytania- odpowiedź na pytanie". Póki co tylko ciskasz półgębkiem o "sprzedawanych medalach', o "kopaniu w tarcze na czas" i o "skompromitowanych działaczach" - ale nie podasz daty/nazwisk ani żadnych bliższych danych o rzekomo dostrzeżonych przez ciebie nieprawidłowościach. nie chcesz się też ustosunkować do udielanych przeze mnie wyjaśnień.
Czy ty wogóle wiesz co to jest merytoyczna dysusja? Bo jeśli nie , to chyba FORUM (uwaga: sugeruję odszukanie w słowniku definicji tego słowa) nie jest dla ciebie odpowiednim miejscem...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Jesteś załosny jak Kaczory ciągle dużo mówią ale o niczym. Nie odwracaj kota ogonem i nie pierdyl o przygotowaniach do zawodów tylko każdy mądry wie,że w okresie wakacji odbywają się szkolenia 9 obozy ) dla instruktorów ,a ty co masz do zaoferowania ? morze śródziemne i kamyszki na plaży , a jakich oskarżeniach piszesz ,nie siej fermetów ( aby tylko nie pisac o oyama) prosze więcej merytoryki ,gdyż kłamiąc sam już kłamiesz o prawdzie. Doszukując się żródeł już sam popadłęś w w sprzedany kicz w Jeleniej. Więcej własnego wysiłku intelektualnego ,a mniej sugesti osób trzecich bracie.
Nie wiem czemu wcinasz tematy zastępcze ale to już tylko widać desperacja o flustracja bycia nie wiadmo w czym!. Czyżby krytyka Szefa Polskiej odmiany Oyama o MMA i was dopadła bo środowsika nadal o tym pamięta.
Obudź się :(
Prawda sama się obroni !
Pozdrawiam i życzę więcej słońca i ...................... w Krakowie.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Przepraszam - czy jest jakiś moderator czuwający nad poziomem tej dyskusji?
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
moderator?! na budo?!

no co ty?!
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
pozatym k1 miał już jakiś czas bana i nie pomogło ;)
ale w jednym sie zgodze wypowiedź shihana Dyducha nt MMA średnio mi się podobała ...

proponuje klikąć poprostu ignoruj przy panu k1 ;)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
No cóż z tym musze się zgodzić ,że jak się wyczerpały argumenty dyskujsa schodzi na niski poziom.
Tak więc widac,że to już koniec w tym temacie.
  • 0

budo_goliatsan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora

Jesteś załosny jak Kaczory ciągle dużo mówią ale o niczym. Nie odwracaj kota ogonem i nie pierdyl o przygotowaniach.....



No cóż, poziom tego posta rzeczywiście żałosny, bez komentaża..........
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Może wkońcu coś z nim zrobią, bo czytając te jego oskarżenia zastanawiam się po co on to pisze może ma na celu pogrożenie kogoś sam nie wiem ,a może nie wie co z sobą zrobić.
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Sorry zapomniałem czekam i czekam na te zdjęcia z zawodów :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024