Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seminarium z Sensei Kwiecińskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_karatekid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Seminarium z Sensei Kwiecińskim
Chciałbym się dowiedzieć co osoby będące na tym seminarium o nim sądzą... ja osobiście mam mieszane uczucia... Z jednej strony dobrze tłumaczy, pokazuje bardzo ciekawe rzeczy... ale z drugiej skoro w seminarium uczestniczą "maluchy" i niskie stopnie, to jaki ma sens wprowadzania elementów kata których one nie rozumieją?? czekam na odpowiedź od osób będacych na tym seminarium, bądź jakims wcześniejszym...
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium z Sensei Kwiecińskim

Chciałbym się dowiedzieć co osoby będące na tym seminarium o nim sądzą... ja osobiście mam mieszane uczucia... Z jednej strony dobrze tłumaczy, pokazuje bardzo ciekawe rzeczy... ale z drugiej skoro w seminarium uczestniczą "maluchy" i niskie stopnie, to jaki ma sens wprowadzania elementów kata których one nie rozumieją?? czekam na odpowiedź od osób będacych na tym seminarium, bądź jakims wcześniejszym...

skad wiesz ze ne irozumieja,ty nie zrozumiles?idz do akk w lodzi i poiwedz to kwiecinskiemu ze c isie nie podobalo
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium z Sensei Kwiecińskim
Ja byłam na jednym. Brązowe pasy stawały z przodu by młodsi z tyłu mogli patrzeć. Wydaje mi się, że jednak był też podział na jakieś grupy ale nei jestem pewna bo po prostu nie pamiętam :-) . Jeśli chodzi o tłumaczenie to poprawił mi niektóre rzeczy, których mój sensei nie widział przez cztery lata :-)
  • 0

budo_karatekid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium z Sensei Kwiecińskim
Hej,hej.. nikt niepowiedział ze mi sie niepodobało... hmm.. poprostu tak jakoś wydaje mi sie ze troche przesadził z tym poziomem... pokazywał cwiczenia stosunkowo trudne dla żółtego czy pomarańczowego pasa.. a tymbardziej jeśli mają ponizej 10 lat... Dobrze tłumaczy, i chwała mu za to.. ale przecenił te dzieciaki...
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium z Sensei Kwiecińskim
To zależy jakie stopnie miały te dzieciaki. Bo są takie, które mają 10 lat i 5 kyu i są też dorośli, którzy mają 8 kyu. Ale ogólnie to nie było żadnego podziału na grupy?? Na przykład tak jak na treningach- u nas są 3 grupy: początkujący-9 i 8 kyu, średnia 7 i 6, zaawansowana od 5 wzwyż. No i dodatkowo osobne od 3 wzwyż.
  • 0

budo_karatekid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium z Sensei Kwiecińskim
no niestety niebyło podziału na grupy... był trening na którym były pasy od białego do czarnego z olbrzymia przewagą żółtych i pomarańczowych.. według mnie trening był wyraźnie dla zaawansowanych pasów...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024