Skocz do zawartości


Zdjęcie

20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Ale jeśli chodzi o wszelkie rozłamy, scalenia, unie, powstawanie nowych stoważyszeń karate w Polsce to jesteś w tym "specem" nie do przebicia. Zawsze wszystko wiesz i większość już zna Twoje komentarze na temat odmiennych styli... dlatego uważam, że na tym etapie powinniśmy zakończyć temat nim wybuchnie z tego jakaś wojna
  • 0

budo_wr0bel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
w przyslzym tygodniu wrzuce fotki i filmiki z walk ;d

i prosze jak chcecie dyskutowac o kolejnych org. to w innym temacie
  • 0

budo_walet kkok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Masz nagrane cale te zawody? Czy walki swoich kolegow z klubu.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Czy ktos mi wyjaśni które mistrzostwa sa prawdziwe ,gdyż wyczytałem ,że w 20 maja były w jeleniej górze pfk, a wczesniej pfk zrobiło 13 maja w osielsku( 35 ZAWODNIKÓW ), następnie , dalej PFK zrobiła w Lublińcu (60 startujących)o co w tym chodzi dwa razy MP Seniorów ?. Za wszelkie wyjasnienia dzięki
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Najpierw co do mistrzostw:
- 6 maja w Lublinicu - MP Seniorów - Knockdown
- 13 maja w Osielsku - MP Seniorów - Semi-Knockdown (w ochraniaczach)
- 20 maja w Jeleniej Górze - MP Junirów - Semi-Knockdown

MP w Osielsku były przeznaczone dla seniorów którzy dopiero zaczynają kariere na macie, stąd walki prowadzone były w semi-knockdownie.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora

Czy ktos mi wyjaśni które mistrzostwa sa prawdziwe ,gdyż wyczytałem ,że w 20 maja były w jeleniej górze pfk, a wczesniej pfk zrobiło 13 maja w osielsku( 35 ZAWODNIKÓW ), następnie , dalej PFK zrobiła w Lublińcu (60 startujących)o co w tym chodzi dwa razy MP Seniorów ?. Za wszelkie wyjasnienia dzięki


He , he , he - no tym razem dobre pytanie K-1 .
Ale wy robicie tak samo :) no- podobnie.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
żałosna (jak zwykle) prowokacja, a wystarczy odwiedzić stronę www ...
22.04 --> MP w Kata (Chorzów)
13.05 --> MP Knockdown seniorów Lubliniec
13 albo 20 maja (nie dam głowy) --> MP Semi-knockdown seniorów Osielsko (czyli zawody dla osób które nigdy nie stanęły na podium w zawodach knockdown. Takie zawody żeby ułatwic pierwsze starty seniorom. Walki rozgrywane są na takich zasadach jak zawody juniorów)
20.05 --> MP Semi-knockdown Juniorów Jelenia Góra
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Dzieki za wyjaśnienia ale 35 zawodników i odrazu MP :?: :wink: To juz śmierdzi wielka komercją i biznesem :( . Jeżeli podzieli się ilość wszystkich medali przez startująych to :?:
dla mnie ktoś tu przesadził i takie kicze obracają się przeciw zamiast służyć organizacji PFk:( ( lepiej zrobic zawody o Puchar Wójta tej miejscowości.
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Myślę, ze jest to sprawa PFK i nie smierdzi tu żadnym biznesem. Sa to zawody przeznaczone dla osób, które w seniorach dopiero zaczynąja swoją kariere, a to, że startujących było tylko 35... no cóż w GP K1 też nie mamy za dużo zawodników. Poza tym PFK ciągle się rozwija i z pewnością w przyszłości wystratuje w tych zawodach wiecej osób. A tak wogóle karateka1, czy wszystko co związane z PFK i OK jest dla Ciebie śmierdzące i pachnie tylko kasą? Na Twoim miejscu spojrzałbym najpierw na własną organizację... :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Ja widze doskonale i ciesze się,że się rozwijacie od ponad 15 lat ale chyba w dół ( byłem złośliwy więc i ja też jestem)
Jeżeli idea MP ma być dla początkująych to życzę powodzenia ( róbcie wtedy turnieje regionalne dla tych co jeszcze się nie zapisali)i nie zapominajcie o swojej nowej konkurencji w kopaniu w tarczę na czas i wyłonieniu MP !
.Jęzeli masz uwagi do mojej org. chętnie wysłucham aby ewentualnie wyciągnąć wnioski tak więc wszelkie negatywne uwagi wręcz wskazane i liczę na nie, gdyż też nikt nie jest ideałem ale ............
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Witam podoba mi sie to ze PFK otwarlo sie na inne systemy karate z tego co czytalem to byli ludzie z Seido ,Kyoka i Oyamy fajnie oby wiecej taki turniejow.
Jednak Karateka ma racje turnieje pierwszych walk nie powinny nosic nazwy MP.
Pozdrawiam
  • 0

budo_goliatsan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Nie macie do końca racji, Zawody w Osielsku nie były zawodami przeznaczonymi dla początkujących. Po prostu inna formuła, trudno nazwać osoby ze stopniem 1 Dan jako początkujące. Jeśli chodzi o ilość zawodników to chyba nie wina organizatora że przyjechało tylko tylu. Każdy klub mógł zgłosić swoją ekipę. Po prosu kluby się posypały, nie mają zawodników, tylko starych knockdownowców i tak to teraz wygląda, ale trzeba zaznaczyć że na pewno cierpi na tym jakość. Dobre walki jedynie w kategorii do 70 i plus 80. (najliczniejsze kategorie) a reszta to bieda. Ale mam nadzieje że ten turniej będzie się rozwijał i w przyszłym sezonie wystartuje duża liczba zawodników, szczególnie licze na inne style działające w ramach PFK.

A listopad blisko, blisko...............będzie sie działo


P.S. Mam już prawie poskładanego dvdka z Osielska, chętni pisać na gg 4257129
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
jakbyś czytał uważnie to zauważyłbyś ze chodziło nam (przymnajmniej mi) o osoby początkujące w sensie startów w zawodach seniorów (czyli ludzie którzy przeszli z juniorów albo poprostu nie startowali nigdy) a nie o początkujących karateków :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
No cóż panowie widać,że organizacja sama nie wie już czym się zajmować. W każdym razie prestiż MP musi być niepowtarzalny i pomimo wzystko trzeba zachowac powagę takich imprez.jeżeli by ktos pomyslał to zrobił by z tego Pierwszy krok i było by po sprawie,a nie odrazu MP :!: . W każdym razie jest to bardzo nie smaczne i pachnie komercją :(
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Popieram "karateka1" z tym ze nie nazwałbym tego moze komercja (z malych zawodow zysku i tak nie ma) ale "promocja". Czyli zeby kazdy mogł cos sobie wygrac:) Sam pomysł oczywiscie popieram jak najbardziej bo doswiadczenie trzeba gdzies zdobywac ale MP to powinno byc MP.
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora

Witam podoba mi sie to ze PFK otwarlo sie na inne systemy karate z tego co czytalem to byli ludzie z Seido ,Kyoka i Oyamy fajnie oby wiecej taki turniejow.
Jednak Karateka ma racje turnieje pierwszych walk nie powinny nosic nazwy MP.

Czy ta organizacja kyoka ktora wzieła udział to nie jest przypadkiem czesc IFK jaka odeszła do innej organizacji KK?
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Na jakiejs stronce bylo"Oyama, Seido i Kyokushin IFK i Tezuka Group." Dobrze ze coraz wiecje systemow moze startowac na jednych zawodach daje to wieksza weryfikacje MP.
Moze kiedys beda jedne MP dla knockdown karate a nie wielu mistrzow.
pozdro
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
tak, to byloby naprawde duze osiagniecie! Najciekawsze jest ze prawdopodobnie juz teraz w takim turnieju zgodzili by sie wystartowac zawodnicy z kazdej organizacji.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora

No cóż panowie widać,że organizacja sama nie wie już czym się zajmować. W każdym razie prestiż MP musi być niepowtarzalny i pomimo wzystko trzeba zachowac powagę takich imprez.jeżeli by ktos pomyslał to zrobił by z tego Pierwszy krok i było by po sprawie,a nie odrazu MP :!: . W każdym razie jest to bardzo nie smaczne i pachnie komercją :(


Karateka1 - czy poza KKan jest w karate COKOLWIEK, co nie pachnie Ci komercją? Człowieku - gdzie ty widzisz komercję w organizowaniu zawodów?! NO GDZIE?! Przecież na zawodach karate w Polsce NIE DA się zarobić - a jeszcze trzea dopłacać , żeby je zorganizować!

Ciągle tylko "komercja, komercja, komercja" - czy ty aby na pewno wiesz co to słowo znaczy?
  • 0

budo_popeye
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: 20.05.2006 MP Juniorow Knockdown Jelenia Gora
Spokojnie kirin... W niektorych klubach naprawde takie przekrety odchodza ze mozna sie na dlugo mocno zrazic....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024