Skocz do zawartości


Zdjęcie

Topiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Topiki
Ja się tak zastanawiam, czemu ostatnio na forum jakichś fajnych topików nie ma? :( Czasem mnie zdarzy się założyć jakiś fajny temat, który i tak po kilku(nastu) postach zamiera, chyba, że zaczną się wycieczki osobiste i wrzucanie, ale to już stary dobrze znany offtopik.

Czy już wszystko w temacie aikido i wokół aikido zostało powiedziane? :roll:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

....Czy już wszystko w temacie aikido i wokół aikido zostało powiedziane? :roll:


poszukaj w archiwum.


:wink: :)
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
"Topiki" sa fajne. polecam w oryginale.
zacznijmy moze od tego, ze nie udalo ci sie jeszcze zalozyc zadnego fajnego tematu, ligeia. twoje topiki sa zawsze o dupie marynie albo o rzeczach odgrzewanych sprzed stu lat. dyskutujesz czesto o niczym albo o rzeczach, o ktorych wszystko zostalo powiedziane albo o rzeczach, ktore slyszalas badz przeczytalas bo sama za nie masz o nich pojecia.

nie masz co robic, idz sobie znajdz faceta zamiast zasmiecac forum. Baby i budo to pomylka, pozdrowienia dla Aikiego tak przy okazji.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Buhahahahahahahaahahahahaahahahahaha, bujin no wiesz tak w Świąteczny Poniedziałek koleżanke nieładnie potraktowałeś : :)
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
w budo nie ma swiatecznych poniedzialkow!! :twisted:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

"Topiki" sa fajne. polecam w oryginale.
zacznijmy moze od tego, ze nie udalo ci sie jeszcze zalozyc zadnego fajnego tematu, ligeia. twoje topiki sa zawsze o dupie marynie albo o rzeczach odgrzewanych sprzed stu lat. dyskutujesz czesto o niczym albo o rzeczach, o ktorych wszystko zostalo powiedziane albo o rzeczach, ktore slyszalas badz przeczytalas bo sama za nie masz o nich pojecia.

nie masz co robic, idz sobie znajdz faceta zamiast zasmiecac forum. Baby i budo to pomylka, pozdrowienia dla Aikiego tak przy okazji.


Sam to wymyśliłeś czy ci Randall napisał?

Topik, topic, temat, etc. same shit, a jak to zapiszesz to kwestia pisowni i ortografii, która tutaj leży i kwiczy.

Wielkie dzięki za dobre rady poklon bo sama jakoś nie mogłam na to wpaść. Facet lekarstwem na całe zło. I na nudę jeszcze. :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Te, a co sobie mna wycierasz pyska?
Chodziło o "Topiki", klepnij w goglach to sie dowiesz.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

Te, a co sobie mna wycierasz pyska?
Chodziło o "Topiki", klepnij w goglach to sie dowiesz.

Dobra, zwracam honor, już wiem.

Nie wycieram sobie Tobą pyska. Chodziło o jechanie po mnie - zupełnie jakbym Ciebie słyszała w wypowiedzi bujina. Całe stado chętnych tutaj do kopiowania Ciebie.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Wiesz co bujin? Burak jestes i tyle. Bez kitu,mowie Ci to bez owijania w bawełne.
Nawet Twoj nick nie godzi sie pisac z duzej litery. Ty moze za to ciekawe topiki zalozyles?
Ligeia bynajmniej sie stara cos robic i pisac,niewazne ze o dupie maryny. Lepsze to niz Twoje burackie zachowanie i dopierdalanie sie o byle pierdoly. miszczu za dyche. Zygac mi sie chce...Co jeden to lepszy. Chodz Ligeia do mnie,tam Cie nikt nie bedzie wysmiewal i szydzil. :blus:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

nie masz co robic, idz sobie znajdz faceta zamiast zasmiecac forum. Baby i budo to pomylka, pozdrowienia dla Aikiego tak przy okazji.


A ty jak nie masz co robic to idz i znajdz sobie kobiete bo na recznym cale zycie bedziesz jechal a przez nadmiar hormonow piszesz takie wlasnie posty. Rownie dobrze moznaby powiedziec ze bujin+budo=pomyłka.
Tak czy inaczej pozdro dla Aikiego. 8)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

Chodziło o jechanie po mnie - zupełnie jakbym Ciebie słyszała w wypowiedzi bujina. Całe stado chętnych tutaj do kopiowania Ciebie.

Nikt mnie nie kopiuje. Ja sobie wcale po tobie nie "jade", po prostu pisze jak jest.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Nie no ty jestes poprostu jedyny w swoim rodzaju ;)
Ale bynajmniej jeszcze zachowujesz umiar i nie urażasz ludzi jak to w tym wypadku uczynil bujin.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Ninja, dzięki za obronę. Ale ja nie czuję się specjalnie urażona. Coś tam bzyczało mi koło ucha, ale nawet nie wiem dokładnie co - jakaś niepozorna, mała muszka.

To widać takie męskie poużywać sobie na kobitkach na tym forum.

Po pierwsze, jak w ogóle mają czelność ćwiczyć coś zarezerwowanego wyłącznie dla mężczyzn? :roll:

Po drugie, jak mogą być na tyle zarozumiałe, że są z tego dumne i jeszcze o tym piszą? :roll:

Po trzecie, jak mogą pisać o pierdołach typu ból przy technikach czy pomoc zaawansowanych kolegów? :roll:

A i po czwarte, jak mogą zaatakowane reagować na atak i się złośliwie odgryzać? :roll:

Gratuluję wam, aikidoccy półbogowie, wybujałego ego i dobrego samopoczucia. Życzę dużo sukcesów w pokazywaniu kobitkom gdzie ich miejsce. Udanej zabawy!

Co do pisania, to panuje jeszcze tzw. wolność słowa, więc mogę tu pisać co chcę, byle w granicach przyzwoitości i dobrego smaku. Ostatnie słowo i tak należy do Szczepana albo innego admina, który może mnie zbanować. Jak się komuś coś nie podoba - panel "ignoruj" znajduje się w menu, pierwszy z prawej, zaraz pod banerami. I problem rozwiązany.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Ligeia, zalecam więcej treningu a mniej VB, od razu lepiej się poczujesz.
Ignoruj ignoruj, moment moment, miałbym pozbawiać się takiej pociesznej zabawy, w moim stanie, NIGDY :)
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

nie masz co robic, idz sobie znajdz faceta zamiast zasmiecac forum. Baby i budo to pomylka, pozdrowienia dla Aikiego tak przy okazji.

Dobrze trafione w temat. Trochę już obserwuje to forum i na myśl od razu mi przyszły inne dwie spamerki z innych działów :) (kto się orientuje ten wie)
Ale pozytyw jest taki, że w obydwu przypadkach ich budoaktywność pospadała - więc chyba znalazły facetów. :-)
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

nie masz co robic, idz sobie znajdz faceta zamiast zasmiecac forum. Baby i budo to pomylka, pozdrowienia dla Aikiego tak przy okazji.

Dobrze trafione w temat. Trochę już obserwuje to forum i na myśl od razu mi przyszły inne dwie spamerki z innych działów :) (kto się orientuje ten wie)
Ale pozytyw jest taki, że w obydwu przypadkach ich budoaktywność pospadała - więc chyba znalazły facetów. :-)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki

Trochę już obserwuje to forum i na myśl od razu mi przyszły inne dwie spamerki z innych działów

Pojęcia Ci się mylą, kolego.

SPAM (za Wikipedią):

Spam to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia jaka jest treść tych wiadomości. By wiadomość określić mianem spamu musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy;
2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości;
3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Masowe e-maile dzielą się na dwie kategorie: Pierwsza to tzw. Unsolicited Commercial Email (UCE), czyli spam komercyjny o charakterze reklamowym, zakazany przez prawo tak polskie jak i dyrektywę UE. Druga to tzw. Unsolicited Bulk Email (UBE), czyli maile o charaktarze często niekomercyjnym, takie jak apele organizacji społecznych i charytatywnych, czy partii politycznych prośby o pomoc czy masowe rozsyłanie ostrzeżeń np. o wirusach komputerowych. Próby wprowadzenia zakazu w dyrektywie UE rozsyłania e maili o charakterze społeczno-politycznym zostały w 2002 r. odrzucone przez Parlament Europejski wobec protestów europejskich partii politycznych i organizacji społecznych.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ale pozytyw jest taki, że w obydwu przypadkach ich budoaktywność pospadała - więc chyba znalazły facetów.

A może przeniosły się na inne forum?

A jakbyś jeszcze tego nie zrozumiał: życie kobiety nie kręci się li i jedynie wokół męskiej dupy. I wcale nie jest mi przykro, że rozwiewam złudzenia niektórych panów.
  • 0

budo_mandala
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Aikido sztuka walki dżentelmenów ? ...coś mi sie nie wydaje Panowie ...
starzy użytkownicy juz wszystko wiedzą o wszystkim pisali i czytali...nowi powinni zadowolić sie archiwum i czerpać z tej krynicy mądrości w niemym podziwie :rofl:
tyle ze wg. mnie dowcip polega na tym że po to są fora żeby sie ze sobą komunikować ...
ale to jest sztuka ...równie trudna jak aikido... jak widać

pozdrawiam wasze partnerki :-) ...jak wy z nimi wytrzymujecie ?

czemu nie ma ciekawych tematów? moze dlatego ze statystyczny aikidoka nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a uruchamia swoją elokwencje dopiero jak sie ma do czego przyczepić ... jakie to polaczkowate :blus:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Świąteczny nastrój mija dość szybko... :? :)
Zaskakuje także łatwość z jaką tematy schodzą w kierunku słowa ns "S" lub równania, którego składnikiem są dwie literki "B". Się mi nie chce nawet wspominać...
Bujin mogłeś swe żale na temat wpisów Ligei na priva jej nasmarować...

Aikido sztuka walki dżentelmenów? ...coś mi sie nie wydaje Panowie ...

Racja. Mam nadzieję, że "mężczyźni" którzy traktują kobiełki wyłącznie jako przedłużenie włącznika pralki, czy otwieracz do piwa, za dżentelmenów się nie uważają i wiedzą "jak jest" z nimi.

...pozdrawiam wasze partnerki :-) ...jak wy z nimi wytrzymujecie?

Raczej zadałbym to pytanie w drugą stronę, do owych partnerek (jeśli z oczywistych względów nie są to tylko gumowe Dolly... ;-) :) )
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Topiki
Kanał robicie :? Myślałem że coś z tego topiku będzie :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024