Skocz do zawartości


Zdjęcie

ojoj moderator chyba da kopa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_miki_mi2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ojoj moderator chyba da kopa
ale ja i tak napisze tego posta...po pierwsze prosze szanownego PANA moderatora zeby mnie nie wykopywal z tego forum.a wiec tak,nadal lame sobie kark czy nie zapisac sie na karate kyokushin(myslac o tym czuje sie jakbym mial zmnienic plec ehhh-bez sensu...:() czy pozostac przy moim zyciu czyli aikido(pewnie ktos pomysli sobie,co taki gowniarz czuje do aikido skoro chodzi dopiero roczek)ale mniejsza o to.mam ogromny dylemat,sekcje mi zamykaja BOZE co za krzywda mi sie dzieje co ja zrobilem czuje sie jakby moja kochana Kornisia ze mna zerwala,chce dalej siedziec sobie w seiza,uczeszczac na treningi robic ukemi,jokoukemi,sankyo itp-na sama mysl usmiech pojawia mi sie na twarzy i cieszyc sie zyciem dzielac je razem z aikido...ojoj wszyscy kumple na karate leca bo tam kopia i mowi ze karate prostrze, ze latwiej sie na street obronic,nie wiem do czego zmierzam ale rozchodzi sie o moj wewnetrzny bol dlaczego cos co myslalem ze rozwija sie we mnie ksztaltuje mojego ducha zaczyna sie konczyc :( :? ...pozdro dla wytrwalych aikidokow
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ojoj moderator chyba da kopa
Nie wiem dlaczego ale to mi Bravo zalatuje :? Albo pytaniem do "Mariolki" :? Staryyy poszukaj innej sekcji aikido... Nie sugeruj sie kumplami tylko terenuj to co ci sie podoba...
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ojoj moderator chyba da kopa
Bravo...ale Bravo girl raczej.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ojoj moderator chyba da kopa
Miki:
podobna sytuacja miała miejsce dawno temu w naszej mieścinie. Z nieznanych mi powodów człowiek, który sekcję założył zrezygnował z jej prowadzenia. Wtedy grupa zwróciła się o pomoc do działającego 70km dalej innego senseia. Ten się ludźmi zaopiekował i trenuje nas do dziś :-)
Jeżeli więc poza Tobą jest jeszcze kilku pasjonatów, może spróbujcie podobnego rozwiązania?
Powodzenia, h-k.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024