Skocz do zawartości


Zdjęcie

staw kolanowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_tinarg
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

staw kolanowy
witam wszystkich
mam 20 lat, 3 lata temu pdczas meczu piłkarskiego próbowałem trafić piłke z pół obrotu, później upadłem na ziemie, poczułem jagby kolano wydłużyło mi się, po chwili spóchło, zaczeło troche bolec i nie mogłem do końca zginać, ale chodzić mogłem. Następnego dnia poszedłem do lekarza, który przypisał mi jakiś żel i powiedział że jeśli nie przejdzie to za tydzień mam się do niego zgłosić. Objawy zaczely powoli znikac, i po tygodniu prawie juz ich nie bylo. Pozniej porzucilem sport po prostu juz nie mialem czasu (wczesniej takze biegalem przełaje). Wszystko wydawalo sie ok. Ale czasami np. gdy zle stanelem, cos przeskakiwalo mi w kolani, pozniej pochło i do konca nie moglem zginac, ale zawsze po tygodniu przechodzilo, zdarzalo sie to raz na pol roku. Miesiac temu zapisalem sie na silownie i narazie nie mam zadnych problemow z kolanem, ale chcialbym sie zapisac na boks tajski i chcialbym sie zapytac:
1. Czy ta dawna kontuzja moze byc czyms powaznym
2. Jak wygladaja treningi (tak nie wiecej) boksu tajskiego na dolne partie ciala
3. Chciałbym sie zapisac na boks tajski do ATW w Gdansku, prosze o ocene tego klubu(jak wyladaja treningi, cos o trenerze itp)
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: staw kolanowy
tak moze być czyms powaznym... w zasadzie jestem pewien że jest czyms powaznym... czy ten lekarz w ogóle cie zbadał?? chyba był idiota. idz do lekarza ortopedy opowiedz o objawach mysle ze co najmniej wysle Cie na poczatek na USG albo na rezonans...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staw kolanowy

2. Jak wygladaja treningi (tak nie wiecej) boksu tajskiego na dolne partie ciala

Jak przychodzi nowy to trener mówi "nowy - target" nowy sie ustawia a wszyscy caly trening kopią mu loki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024