Skocz do zawartości


Zdjęcie

Worek treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Worek treningowy
Witam !
Chcialem sobie kupić rękawice i worek treningowy i go napieprzać :P
Chce sobie raz w tygodniu troche poboksowac w dzień w którym niemam siłki co o tym myślicie ?
Da mi to jakąś siłe uderzenia,zwiękrzy szybkośc,umiejętnosci bojowe w jakims malutkim stopniu czy totalnie nic,zero, spale tylko niepotrzebnie kalorie ?
Odrazu mówie ,że niechce nigdzie chodzić ani porzadnie boksu trenować tylko raz na tydź.na worku.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

Witam !
Chcialem sobie kupić rękawice i worek treningowy i go napieprzać :P
Chce sobie raz w tygodniu troche poboksowac w dzień w którym niemam siłki co o tym myślicie ?
Da mi to jakąś siłe uderzenia,zwiękrzy szybkośc,umiejętnosci bojowe w jakims malutkim stopniu czy totalnie nic,zero, spale tylko niepotrzebnie kalorie ?
Odrazu mówie ,że niechce nigdzie chodzić ani porzadnie boksu trenować tylko raz na tydź.na worku.


Nie ma sensu samemu trenować na worku bez jakiegokolwiek pojęcia bo wyrabiasz tylko złe nawyki poza tym nie poprawisz swoje techniki, siły uderzenia czy też szybkości :P
Worek to alternatywa dla osób mających już trochę pojęcia w tym temacie :)
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

Nie ma sensu samemu trenować na worku bez jakiegokolwiek pojęcia bo wyrabiasz tylko złe nawyki poza tym nie poprawisz swoje techniki, siły uderzenia czy też szybkości :P
Worek to alternatywa dla osób mających już trochę pojęcia w tym temacie :P

Qurcze tez mialemm taki sam pomysl jak bover tylko mialem zamiar pobawic sie z woekiem w kazdy dzien nietreningowy. Tylko ze tez nie zabardzo mam pojecie o boksie; tzn w morde umiem dac :) ale teraz sam nie wiem. Cholerka a samemu zeby sie jakos douczyc/?? mieszkam od niedawna we francji i nie mam pojecia gdzie by mnie tu mogl ktos podszkolic w tej dzidzinie a juz wyobrazam sobie jakie pieniadze musialbym za to dac ;/ Kurde bover szkoda ze nie ma gdzies pod reka postrzelalibysmy sobie po pyskach :) szkoole boksu bysmy sobie zrobili jak chole.... :)
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Kurde szkoda :P
A macie jakies propozycje żeby podszkolić sie bojowo trenując samemu ?
Albo jak nabrać pojęcie żeby przydatny byl trening na worku ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Najlepiej wiadomo trenować pod okiem dobrego instruktora :) Ale gdy nie ma możliwości to lepszą alternatywą od worka są sparingi (przydadzą się kaski, rękawice)
Tylko mówiąc sparingi nie chodzi mi o młucke i napierdalanie po ryju z całej pety, tylko spokojnie podkręcając tępo :P
Xandar we Francj? Zapisz się na Savat :P
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
O to mi pasuje ! :P Kupiłbym rękawice i kask (chociaz wolał bym bez kasku) i sie napierdzielał bo mam z kim.A czy taki kask chroni tył głowy, bo jak bym w pomieszczeniu sie lal to jest mozliwosc ze walne głową w ściane ...
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

Najlepiej wiadomo trenować pod okiem dobrego instruktora :D Ale gdy nie ma możliwości to lepszą alternatywą od worka są sparingi (przydadzą się kaski, rękawice)
Tylko mówiąc sparingi nie chodzi mi o młucke i napierdalanie po ryju z całej pety, tylko spokojnie podkręcając tępo :D
Xandar we Francj? Zapisz się na Savat :D

Aj daj spokój. Zaperdalam codzien do roboty do 17;30. Piątek szkola sobota robota do poludnia. nie mam zabardzo czasu. a worek myslalem ze mi pomoze rozwinac sile uderzenia ale chyba sobie jednak odpuszcze skzoda troche. W dodatku szlifuje jezyk ciagle. Ps "poslkie dziewczyny najpiekniejsze sa" pfff przyjedzcie do mnie to wam pokaze zajebiste lufy.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Wszystko zależy od poziomu motywacji wiadomo robota przejebana sprawa , worek na pewno nie rozwinie twojej siły uderzeń , bo nad tym trzeba pracować długo i ciężko (na siłowni możesz być po prostu silny, ale masz tylko siłę statyczną :D a do uderzenia potrzeba dynamiki oraz TECHNIKI :D )
Bover te kaski z tego co mi wiadomo mają osłonę na tyły, tylko to mają być sparingi a nie otwarta walka bo szybko się zrazisz ty albo twoi sparing partnerzy :D
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Różnie byśmy kombinowali :D można raz po raz zrobić "sparing na totalną piz** :D " a w wiekrzosci trenowanie :D



Ale jak na siłowni nabierzesz sily to raczej bardziej boli jak komus w pysk przylejesz niz jak bys nie trenował :D
Podobno od tricepsa też zależy sila uderzenia ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
No na pewno masz większą siłę uderzenia niż koleś który nic nie trenuje ;-)
Siła uderzenia głównie zależy os skrętu ciała (zawsze trochę skręcamy piętę), po prostu musisz do uderzenia wyłożyć swój bark oraz całe ciało nie może to być jakiś krótki strzał nic nie znaczący.A jeżeli chodzi o mięśnie angażujące się w uderzenie to jest to przedramię,triceps oraz bark.
  • 0

stifman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Bover kupuj worek fajna sprawa:) napewno szybkosc i siłe poprawisz. Znam ludzi ktorzy tez nie trenowali zadnej sztuki walki a po worku na ulicy dobrze napierdalali. Ale pamietaj ze worek sie nie rusza i nie odda xD
  • 1

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Na pewno nie po worku.Każdy kto trochę orientuję się w temacie wie że samemu na worku nic nie wyrobisz :D a jeszcze więcej nauczysz się złych nawyków.
Nie mówię tu już o pracy nogami czy trzymaniu gardy....
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
W realu są rękawice za 60zł (i 120) i mysle zeby kupic dwie pary tych za 60zł ...
I jeszcze widziałem gruszke za bodajże 4dyhy.Gruszke warto kupić czy też niema sensu ???
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

W realu są rękawice za 60zł (i 120) i mysle zeby kupic dwie pary tych za 60zł ...
I jeszcze widziałem gruszke za bodajże 4dyhy.Gruszke warto kupić czy też niema sensu ???


Nie ma sensu (gruszka):D Nie kupuj w tych dużych sklepach tylko udaj się do sportowego i zapytaj o rękawice dragon, masters na pewno coś znajdziesz z tańszych egzemplarzy a i do sparingów kup 12oz.
Jak popatrzyłem na te rękawice z tych marketów to po prostu N/C.
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Kupiłem te rękawice i kaski (mastersa) ale bokser chyba ze mnie nie będzie ;) Moja pierwsza walka z kuzynem trwala z minute ;)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Jak to ? ;)
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

Jak to ? ;)


Noo troche szybszy jest odemnie i ma z 3 razy leprzą kondycje (kolarz) i do tego wytrzymały więc kiepsko mi poszło ;) musze potrenować ;) Nie widziałem po minucie dalszego sensu walki i zrezygnowałem ;)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

Noo troche szybszy jest odemnie i ma z 3 razy leprzą kondycje (kolarz) i do tego wytrzymały więc kiepsko mi poszło ;) musze potrenować ;) Nie widziałem po minucie dalszego sensu walki i zrezygnowałem ;)


No ba, sama siłownia to dużo nie daje ;)
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy

No ba, sama siłownia to dużo nie daje ;)


Noo myślałem ,że przez siłę będe miał przewage ale chyba niedużo mi to dało ;) gdybym mniej ważył pewnie bym był szybszy troche,ale i tak kulutyrstyka ważniejsza więc niezamierzam sie narazie odchudzać ;)
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek treningowy
Kamyl co sądzisz o takim czymś żeby walczyc "z cieniem" czy uderzać w ściane i trzymac jakies krązki po 1kg w rękawicach ? można na tym zyskać szybkość ? ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024