Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chodzenie w bluzach/koszulkach SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Zgadzam sie w zupelnosci,szczegolnie jesli chodzi o imprezy masowe :D .Np z tego co pamietam to nawet na bushido ostatnio p.Tae Tad nie mial zadnego nie wiadomo jakiego LOGO(nie moge sobie przypomniec dokladnie czy nie byl to jakis chinski napis :) ).Tylko,ze to juz kwestia zainteresowania(fanatyzmu) i poddania sie wplywom komercji :wink: . Pozdrawiam wszystkich chodzacych w rzeczach o qlimacie SW i tych nie chodzacych :) :) . Peace Hommie:D
  • 0

budo_bonsao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Co myslicie a jakby dla zmylki nosil czlowiek koszulke np.Judo a cwiczyl by kick boxin to by tez byl element zaskoczenia.Gosc cie napada i mysli ze pewnie bedziesz stosowal jakies rzuty a ty go zaskakujesz zupelnie czy innym.
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
a ja na to... ZE kur2 jak??? przyznaj sie jestes od ryska murata i przeszpiegi robisz prawda??
  • 0

budo_bonsao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
A ktoto jest Rysiek Murat
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

A ktoto jest Rysiek Murat

8O To ktos nie wie jeszcz kim jest Rysiek? :rofl:
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

A ktoto jest Rysiek Murat


Sciema niesamowita , odrazu widac ze szpieg ale slabo przygotowany jesli na takim czyms wpada.
Niepisane prawo miasta (i wsi (oraz terenow niezasiedlonych)) mowi :
WSZYSCY WIEDZA KTO TO RYSIO MURAT !!!
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
ja uważam ze jeśli ktoś ma ochote w takich ciuchach chodzić to niech chodzi,a jeśli nie to nie.Moim zdaniem na trening to ok zakładac takie ciuszki ale po co w tym chodzić na ulicach :? ale jśli ktoś lubi to nie mi to oceniać czy jest szpanerem czy po prostu kocha ten sport i chce go rozpowszechnić.
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Kiedyś byłam temu przeciwna (noszeniu ciuchów treningowych na ulicy). W tej chwili nie zwracam już na to takiej uwagi, lecz nie afiszuję się.
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
ja mam kolege ktory kiedys sobie kupil koszulke SAMBO :) wyszedl na miasto spotkal trzech koluni. jeden mowi taki jestes SAMBO?? zaraz zobaczymy!! I DOSTAL TAKIE BENCKI ze o koszulce Sambo juz nie myslal!! wiec ogolnie ja jak widze takich burakow co to zakladaja VALE TUDO i inne bad-boy to juz mnie sciska!! ogolnie kiedys bylem zly bo lubie ciuszki dla fighterow ale denrwuja mnie motywy na nich!! gosc skoksowany a pod nim napis brazilian jiu jitsu fight or die!! no kurde smieszne!! ciesze sie ze pojawily sie ciuszki stonowane i ze mozna sie ubrac jak czlowiek a nie jak jakis wiesniak co to zaklada bluzke zeby byc silniejszym!! a co do tego czy zakladajac t-shirt z napisem VALE TUDO itp. jest latwiej dostac w ryja...hmmm.... poprostu agresor moze sie zdziwic bo poza balacha na koszulce zobaczy wlasna reke wykrecona jak swinski ogon :) !! nie ma co pekac!! a z drugiej strony co do tematu!! jesli masz koszulke z napisaem GOWNO czy jesli masz napisane VALE TUDO przeciez to tylko koszulka nie ma sie co na nia spuszczac!! ale ogolnie pierd... leszczy ktorzy podciagaja sobie libido zakladajac koszulki z motywem MA!! ja nie lubie tego i tyle!!
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Chyba największy błąd to pójść na jeden trening w koszulce z innego systemu, np: pójść na krav maga w koszulce brazylijskiego, albo odwrotnie. Takich jaj chyba nikt nie robi
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

Chyba największy błąd to pójść na jeden trening w koszulce z innego systemu, np: pójść na krav maga w koszulce brazylijskiego, albo odwrotnie. Takich jaj chyba nikt nie robi

Moj kolezka kiedys poszedl na trening MMA w koszulce innego klubu w ktorym trenowal Muay Thai :) :twisted:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

Chyba największy błąd to pójść na jeden trening w koszulce z innego systemu, np: pójść na krav maga w koszulce brazylijskiego, albo odwrotnie. Takich jaj chyba nikt nie robi

pierdoły i dziecinada, w naszej bjjsekcji mamy koszuki karate, spodnie od taekwondo, znaczki kravmagi, sambo i co komu do głowy przyjdzie
No, ale u nas średnia wieku jest pewnie około 25-27 lat, nie 15-17
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

Chyba największy błąd to pójść na jeden trening w koszulce z innego systemu, np: pójść na krav maga w koszulce brazylijskiego, albo odwrotnie. Takich jaj chyba nikt nie robi

pierdoły i dziecinada, w naszej bjjsekcji mamy koszuki karate, spodnie od taekwondo, znaczki kravmagi, sambo i co komu do głowy przyjdzie
No, ale u nas średnia wieku jest pewnie około 25-27 lat, nie 15-17


Spodnie to jeszcze rozumiem ale koszulki i znaczki to już według mnie przesada. Dla mnie to wygląda niepoważnie. Podobnie jak zakladanie na trening "śmiesznych" koszulek typu "jestem wariatem".
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
gieroj, rozwalilas mnie dziewcze po calej lini

"niepowazne" to jest zwracanie uwagi "kto w czym cwiczy", zamiast "kto jak cwiczy" co to za roznica czy przyjdziesz w koszulce "Thajbox, brazilijana judoreja, kraf magen" czy "legaliz it, pierdole nie robie, lubie anal" 8O :?:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
gieroj, rozwalilas mnie dziewcze po calej lini

"niepowazne" to jest zwracanie uwagi "kto w czym cwiczy", zamiast "kto jak cwiczy" co to za roznica czy przyjdziesz w koszulce "Thajbox, brazilijana judoreja, kraf magen" czy "legaliz it, pierdole nie robie, lubie anal" 8O :?:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
gieroj, rozwalilas mnie dziewcze po calej lini

"niepowazne" to jest zwracanie uwagi "kto w czym cwiczy", zamiast "kto jak cwiczy" co to za roznica czy przyjdziesz w koszulce "Thajbox, brazilijana judoreja, kraf magen" czy "legaliz it, pierdole nie robie, lubie anal" 8O :?:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
gieroj, rozwalilas mnie dziewcze po calej lini

"niepowazne" to jest zwracanie uwagi "kto w czym cwiczy", zamiast "kto jak cwiczy" co to za roznica czy przyjdziesz w koszulce "Thajbox, brazilijana judoreja, kraf magen" czy "legaliz it, pierdole nie robie, lubie anal" 8O :?:
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
"kto jak ćwiczy" i "kto w czym ćwiczy" to dwie różne sprawy. Moje zdanie jest takie, że jeśli ćwiczysz długo, spędzasz na sali conajmniej kilka godzin w tygodniu, które gdyby zsumować, dałyby ładny kawałek życia, to warto zainwestować w sprzęt (ciuchy). Po co? Dla wygody, przyjemności (czemu nie?), a także bezpieczeństwa. Poza tym identyfikujesz się w ten sposób ze swoją grupą, sekcją. Owszem, nie jest to najważniejsze ale ilość odpowiedzi w tym temacie świadczy o tym, że ludzie zwracają uwagę na to, w czym ćwiczą, bo chyba nie kupują tych ciuchów tylko po to, żeby w nich chodzić po ulicy.
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

gieroj, rozwalilas mnie dziewcze po calej lini

"niepowazne" to jest zwracanie uwagi "kto w czym cwiczy", zamiast "kto jak cwiczy" co to za roznica czy przyjdziesz w koszulce "Thajbox, brazilijana judoreja, kraf magen" czy "legaliz it, pierdole nie robie, lubie anal" 8O :?:


gdybym chciała być zlośliwa to powiedzialabym, że jeśli to nie ma znaczenia to pewnie chodzisz w tej ostatniej
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

gieroj, rozwalilas mnie dziewcze po calej lini

"niepowazne" to jest zwracanie uwagi "kto w czym cwiczy", zamiast "kto jak cwiczy" co to za roznica czy przyjdziesz w koszulce "Thajbox, brazilijana judoreja, kraf magen" czy "legaliz it, pierdole nie robie, lubie anal" 8O :?:


gdybym chciała być zlośliwa to powiedzialabym, że jeśli to nie ma znaczenia to pewnie chodzisz w tej ostatniej

buhahahahah :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024