Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chodzenie w bluzach/koszulkach SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

gdybym chciała być zlośliwa to powiedzialabym, że jeśli to nie ma znaczenia to pewnie chodzisz w tej ostatniej


jak mi taka dasz to moge w niej cwiczyc, nie widze w tym nic zlego. Jeszcze raz pytam co za roznica w czym CWICZYSZ??? Bo pierwsza odpowiedz ma sie nijak do tego pytania, jesli rozumiesz o czym mowie, a jesli nie to idz na porzadne treningi. Wole sie utozsamiac ze swoja sekcja wspolnym, ciezkim treningiem niz tym co mam na sobie.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Amen.
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Tae Tad... co racja to racja :wink:
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

gdybym chciała być zlośliwa to powiedzialabym, że jeśli to nie ma znaczenia to pewnie chodzisz w tej ostatniej


jak mi taka dasz to moge w niej cwiczyc, nie widze w tym nic zlego. Jeszcze raz pytam co za roznica w czym CWICZYSZ??? Bo pierwsza odpowiedz ma sie nijak do tego pytania, jesli rozumiesz o czym mowie, a jesli nie to idz na porzadne treningi. Wole sie utozsamiac ze swoja sekcja wspolnym, ciezkim treningiem niz tym co mam na sobie.


Chyba rozumiesz ubranie tylko i wyłącznie jako kawałek materiału, w ktory wsiąka pot. Dla mnie ciuchy to także przyjemność. Pytasz co za różnica w czym się ćwiczy? A co za różnica w czym się chodzi, w czym się śpi... Pewnie, że nie jest to największy problem życia, ale nie bądźcie hipokrytami: od miesięcy ciągniecie ten temat, a teraz chcecie być idealistami, twierdząc, że ciuchy nie mają dla was żadnego znaczenia. :?
Każda sw, dyscyplina sportowa ma swój "uniform" swój strój. Nie ćwiczy się boksu w kimonie (taki prostacki przykład). Jeśli się na coś zapisujesz to liczysz się z tym, że będziesz miał na sobie to i to, i nie będziesz tego kwestionował.
Chcę także powiedzieć, że wcale nie wymagam od nikogo, żeby podzielał moje zainteresowania odzieżą, ale jakoś nie mogę uwieżyć w to, że naprawdę jest wam to zupelnie obojętne.
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
ps: "uwerzyć" przez "rz"
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
nie rozkminiam tak ubrania jak piszesz

na ulicy lubie dobrze wygladac, na treningu lubie dobrze cwiczyc, wiec ubranie nie ma dla mnie znaczenia. Gdy spawacz jest w pracy to raczej nikt (a tym bardziej on) nie rozkminia czy ma na sobie koszulke ze skrzyzowanymi palnikami i masce na srodku, czy "lubie anal" ;) oczywiscie jestes kobieta, wiec lubisz wygladac dobrze w kazdej sytuacji i rozumiem to
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

Gdy spawacz jest w pracy to raczej nikt (a tym bardziej on) nie rozkminia czy ma na sobie koszulke ze skrzyzowanymi palnikami i masce na srodku (...)


:rofl: poklon

A generalnie zgadzam się na całej linii.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

Chyba największy błąd to pójść na jeden trening w koszulce z innego systemu, np: pójść na krav maga w koszulce brazylijskiego, albo odwrotnie. Takich jaj chyba nikt nie robi


Robią i to nie są rzadne jaja. Ciuch treningowy. Jak ktoś już napisał podniecać by się tym mogli jacyś małolaci.
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

...Gdy spawacz jest w pracy to raczej nikt (a tym bardziej on) nie rozkminia czy ma na sobie koszulke ze skrzyzowanymi palnikami i masce na srodku, czy "lubie anal" ;) ...


Otoz to.

Gieroj cos slabo trenujesz skoro na treningu masz czas i checi zajmowac sie 'moda' a nie pozadna praca.

Pozdro :-) .
  • 0

budo_sea
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Batory .... chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Dobra ale skoro trenuje coś długo to potrzebuje cuchy zeby mieć w czym trenować wiec przeznaczam jakiś ciuch do tego. Ale smaty sie dra to kupuje coś, ale po co mam czegoś szukać jak moge kupić klubową (u mnie w klubie mamy dofinasowania do takich rzeczy).
Inna rzeczy że na ulice bym w tym nie wyszed, nie ze wstydu ale tak poprostu bo to jest do ćwiczeń i tyle.
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
ej panowie a kliknal ktos na banner pretorian ktory od jakiegos czasu sie pojawia na www vortalu?
co sadzicie na temat tych ciuchow np. kurtek k.o. zak?
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

...Gdy spawacz jest w pracy to raczej nikt (a tym bardziej on) nie rozkminia czy ma na sobie koszulke ze skrzyzowanymi palnikami i masce na srodku, czy "lubie anal" ;) ...


Otoz to.

Gieroj cos slabo trenujesz skoro na treningu masz czas i checi zajmowac sie 'moda' a nie pozadna praca.

Pozdro :-) .


Każdy ma jakiś cel dla którego trenuje.... widocznie mój jest inny. Modą zajmuję się nie tylko na treningu, a spawaczowi wszystko jedno w czym idzie do pracy byle nie w koszulce "pie..dole nie robię".
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
no wlasnie tez mam pytanie co do pretoriana i w ogole to tylko przez neta mozna czy jest jakis adres sklepu?
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Ciuchy sa dosc fajne,ale powiedzcie mi kogo bedzie stac na taki ciuch :? :(
Bluza za 160zl to nie przesada,za kawalek materialu.By ktos pozniej nam powiedzial masz fajna bluze,bo firmowa itp :o .Dlatego nie przykladam duzej wartosci do ciuchow bo dla mnie jest to czesciowa strata kasy,wole sobie kupic cos innego albo odlozyc i uzbierac na cos naprawde fajnego.

A do ubran na treningu,ma byc dobre 8) Nie ma byc ladne ma byc wytrzymale wygodne(cwicze w kimonie) cena odrywa role ale juz nie taka duza.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
Rozczaruje cie, "markowe" ciuchy niestety sa w takiej cenie, a zazwyczaj marka = jakość.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
ja chcialbym tylko dodac ze zle bym sie czul jakby do mnie na sekcje bjj przyszedl ktos w koszulce 'lubie anal'

a ja nosze rozne stare szare koszulki a marka mi zwisa-jedna stara bigstara, inna adidasa a jeszcze inna za 7 zl na straganie kupiona
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
ja tylko chciałbym dodać, że bardzo bym sie ucieszył gdyby do nas na trening przyszła dziewczyna w koszulce "lubie anal"... :wink:
kogo obchdzi w co tam sie ludzie na trening ubierają.
byle miał nieśmierdzące gi, które w dodatku nie farbuje ubrań innych.
i jest ok.
chociaz jak czasem widze różnych "długopisów" w ubrankach z napisem "bjj fighter" chociaz wiem ze nigdzie nie cwiczą to chetnie bym ich zaprosił na mate :twisted: .
pzdr gnz
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
heheh a kto by sie nie cieszyl?? ;] Ja ostnio widzialem pompke na dyskotece wlasnie w jakiejs koszulce bjj chyba pretorian czy jakos tak chodz nie wydaje mi sie by mial z tym cos wspolnego ;] chyba ze gonzo mnie oswieci i powie ze chodzi do nich "pompka" z duzym skrzywieniem kregoslupa (prawostronnym czy jak to sie zwie)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW

skrzywieniem kregoslupa (prawostronnym czy jak to sie zwie)


byc moze masz na mysli skolioze...
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodzenie w bluzach/koszulkach SW
do nas przychodzi jeden "podjechany". może to akurat on... :wink:
pzdr gnz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024