Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Apropo żartu :-) (no i batoniarzy :) ) Pozdro
  • 0

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taka grupa juz jest

nazywa sie ZBANOWANI UZYTKOWNICY PORTALU BUDO
tylko ostatnio zapomnieli do niej dodawać...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taka grupa juz jest

nazywa sie ZBANOWANI UZYTKOWNICY PORTALU BUDO
tylko ostatnio zapomnieli do niej dodawać...

Zbanowani znaczy wyrzuceni tak?
i chuj, ja swoich poglądów nie zmienię, jak mnie nie chcą to sie nie wpierdalam.
  • 0

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak...
wyrzuceni za brak kontaktu z rzeczywistością


serio uważasz że rzucanie się na gości którzy właśnie zabierają chłopaczkowi telefon to najlepsze rozwiązanie?
telefon to tylko rzecz - mozna kupić kolejny
a w takiej akcji może się zdazyć że najbardziej ucierpi własnie ten chlopaczek
i co wtedy ?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

telefon to tylko rzecz - mozna kupić kolejny
a w takiej akcji może się zdazyć że najbardziej ucierpi własnie ten chlopaczek
i co wtedy ?

Mądrze mówisz
  • 0

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niestety to nie mądrość a doświadczenie...

taka sytuacja miała miejsce w mojej rodzinie (dalekiej bo dalekiej)
gimnazjalista (głupio bo głupio) ale rozstawał się ze swoją komórką (1pln w promocji), zsadniczo nawet sie nie stresując specjalnie - ale trafiło się 2 bohaterów. i nawet udało im się w końcu przegonic napastników i uratowac komórkę.... tyle że implant zamiast jedynki kosztuje trochę więcej niż najlepsza komórka dostępna w salonach...

dla tego nie rozumiem idei interwencji na huraaa...
nawet jak widzimy ze ofiara wyglada na zastraszoną, to nie znaczy ze zupelnie nie panuje nad sytuacją... zresztą zawsze można dyskretnie zapytać, albo spróbować rozładowac sytuację - nawet kosztem jakiś fantów...
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaaa pierdoooooleeeee 8O przepraszam czy to jest portal o sztukach i sportach walki ?? Nie wiem tikemi ale dla mnie stracic zęba w walce i komorki nie oddać to jest coś co można pochwalić a jak doznał obrażeń i komorke też stracił to przynajmniej za to ze walczył koles ma u mnie + Qrwa ludzie co wyście są tacy miękcy ?? Przeciez sztuki walki cwiczycie wy sie tam głaskacie po buzi czy co bo ja tego nie rozumiem . Normalne ze jak walczysz to mozesz doznać obrażeń ale to jest chyba normalne nie ?? A po co wy cwiczycie walki skoro z was sa tacy pacyfisci przeciez dopiero ULICA zweryfiukuje twoje umiejetnosci co umiesz czego sie juz nauczyłeś bo to jest realna walka a nie sparing z kolegą albo kopanie w powietrzu z niewidzialnym przeciwnikiem . Przecież wy nie możecie o sobie powiedzieć że cos umiecie dopoki sie nie sprawdzicie w walce albo na jakis zawodach i pisanie tekstow w stylu : rozjebałbym go ale tego nie zrobie bo jestem ....(wpiszcie se tutaj co chcecie) sprawy nie załatwia. A tutaj co post to rady w stylu : weź wszystko oddaj bo ci zrobią krzywde i oczywiście hasło tego działu czyli : a co jeśli ma nóż ?? Tutaj tylko każdy rzuca takie głosne przypadki ze ktos sie postawił i dostał kose w brzuch albo ze kogos zajebali na smierć tylko nikt nie pisze o takich akcjach ze jakies dresy chciały zarobić i sie nacieły bo koleś cwiczył walki i im najebał .
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę Famas że uważasz się za strasznego twardziela. Walka na ulicy może być nawet walką o życie, no ale co mógłbyś o tym wiedzieć. Zapewne Twoje doświadczenie w tym zakresie nie wykracza poza solówki w liceum i z z całego serca życzę Ci aby tak pozostało. Co z tego że ćwiczysz sporty walki? Jesteś kurwa nieśmiertelny? Być może nie słyszałeś o przypadku Andrzeja Firsta, cz stosunkowo niedawno Kuby Tokarza. Ci ludzie też ćwiczyli, nawet byli lepsui od Ciebie. I co?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No masz racje nie słyszałem pewnie podobna historia do innych kilka osob zajebalo na smierc jedna . BYWA i tak . Przeciez zabić możesz sie nawet w domu jak masz nieszczelny piecyk . Nie uwazam sie za twardziela ale nie zgodze sie z takim założeniem ze kazda walka na ulicy jest na smierc czy zycie to jest własnie GOWNO PRAWDA i wielkie przekłamanie z waszej strony i nabijacie tym ludziom głowy . Prawda jest taka ze walki na smierc i zycie stanowia mały procent wszystkich walk . Wiekszosc ze tak powiem konfliktow zaczyna sie od czegos przewaznie jakies teksty a pozniej jest ciulanka i to przewaznie wyglada tak ze ciulanka trwa niedlugo jest poprostu krotka wymiana ciosow i jedna strona odpada . A wy bierzecie jeden przykład ze kogos zajebali i podczepiacie to pod to ze juz trzeba byle łachowi pieniadze i komorke oddac i moze trzeba byc jeszcze happy bo mi sie nic nie stało ??
  • 0

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezu skad sie takie ludzie biorą....

nie dosc ze nie czyta to jeszcze glupi....
chlopczyku - przeczytaj - pokrzywdzona zostala osoba ktora nie miala checi walczyc, wlasnie dla tego ze tacy jak ty chodza po ulicach...

swoja droga zycze ci szybkiej weryfikacji mozliwosci w realnej walce
bedzie jednego przyglupa mniej na forum :twisted:
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Famas Twoja wypowiedź utwiardziła mnie w przekonaniu że Twoje doświadczenie nie wykracza poza solówki w liceum.
Pogadaj może kiedyś z gościami, którzy walczyli naprawdę, w obronie zycia, zdrowia, Może z bramkarzami z nocnych klubów, ew. policjantami z wydziałów prewencji, może zmienisz zdanie.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I z kim jeszcze z komandosami z gromu ?? Andy tylko ze tutaj na foum wypowiadają sie nie policjanci ani kibole zaprawienie w solówkach tylko ludzie zwyczajni ktorzy maja problem bo np ktos od nich chce wyciagnac komorke jakis drechol zwyczajny . I o taka sytuacje mi tutaj chodzi nie napisałem ci żebyś sie wpierdalał z pięściami w bandytow z bronią albo cus podobnego .

PS. No i pogadam z bramkarzami z klubow i co powiedza ?? oddawaj komorke i kase :lol: wez przestan
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie napisałem ci żebyś sie wpierdalał z pięściami w bandytow z bronią albo cus podobnego

A właśnie o tym toczyła sie ta dyskusja(od pewnego momentu) - jak byś czytał cały temat to byś pewnie wiedział!

No i pogadam z bramkarzami z klubow i co powiedza ?? oddawaj komorke i kase :lol: wez przestan

Na pewno powiedza Ci weź się rzucaj na kolesia z nozem(acch znowu, ale wyobraź sobie ze takie 16-to letnie dresiki czesto noszą kosy, nie są gotowi zeby ich użyć, ale jak zczaią, że coś umiesz, to się nie zawachają!) - nie pierdol famas!!!
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oto Ryszard Sroka - na codzień zwykły pracownik dyspozytorni i suwnicowy w zakładach Bumar - Fablok. Niczym się nie wyróżnia. Wpierdala kanapki z pasztetową, czyta w przerwie Super Express i jara LM-y.
Jednak, gdy usłyszy, że komukolwiek na świecie dzieje się krzywda - wskakuje do męskiego kibla i...
Zamienia się w FaMaSa!
FaMaS - Fantastyczna Machina Samoobronna - zawsze gotów do akcji. Szybki jak kolejka PIKO, wielki jak automat do kawy, mocny jak żarówka 200W , sprytny jak Kaczor Donald. Jednym skinieniem dłoni niszczy puszkę po Sprite, jego mrożące spojrzenie paraliżuje wiewiórki w parku. Dłonie niczym dwa bochny świeżo wypieczonego chlebusia potrafią jednym pacnięciem obezwładnić borsuka, żabę lub dzięcioła.
Skandynawscy trubadurzy od lat opowiadają legendy o FaMaSie, który zabił smoka wawelskiego, wydoił siedem krów w 15 minut i odśnieżył w jeden wieczór dach w TESCO przy pomocy widelca.
Masz problem? Bije cię kolega z klasy? Nie potrafisz grać w rugby? Nie umiesz zaprogramować mikroweli? Wystrzel w powietrze niebieską racę, a FaMaS zjawi się w ciągu 6-12 godzin w zależności od natężenia ruchu lokalnego, gęstości sieci kolejowych i opóźnień pociągów ekspresowych.
Lub wyślij sms o treści "Masta Famas" na numer 4554 - opłata 7.66 PLN netto.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O kurwa... :) :) :)
Spawacz jesteś prze chuj - do TVP cie powinni wziąść(nowa dobranocka mogła by z tego być)
Leże i kwicze :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mistrzostwo swiata



poklon poklon kolego rzadzisz :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: przestraszony :rofl:
  • 0

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Apawacz jestem moim bohaterem :) :) :) :lol: :lol:
  • 0

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spawacz milo byc :oops:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spawacz - dobre, dobre :-)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No spawacz zajebisty tekst naprawde masz u mnie brona :twisted:
Jednym pacnieciem obezwładniam borsuka :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024