Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Możesz jeszcze raz napisać bo nie rozumiem. :?:


niestety nie moge, ale polecam ci (jesli moge) doszlifowac podstawowa matematyke w postaci tabliczki mnozenia (to tak odnosnie caloksztaltu), i przeczytac jeszcze raz wszystkie swoje posty i gleboko sie nad nimi zastanowic.
pozdro
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Możesz jeszcze raz napisać bo nie rozumiem. :?:


niestety nie moge, ale polecam ci (jesli moge) doszlifowac podstawowa matematyke w postaci tabliczki mnozenia (to tak odnosnie caloksztaltu), i przeczytac jeszcze raz wszystkie swoje posty i gleboko sie nad nimi zastanowic.
pozdro

Ja naprawdę nie rozumiem co dy do mnie piszesz? :?:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dajcie pany spoój - po co sie szarpać :wink:

PS: Kontur wysłałem Ci Priv
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... i nie chodze teraz do szkoly ze strachu ale wiem ze jak tam pojde to mnie znowu pobija...


Gówno prawda! Nie chodzisz teraz do szkoły bo są ferie!
  • 0

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... i nie chodze teraz do szkoly ze strachu ale wiem ze jak tam pojde to mnie znowu pobija...


Gówno prawda! Nie chodzisz teraz do szkoły bo są ferie!


:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... i nie chodze teraz do szkoly ze strachu ale wiem ze jak tam pojde to mnie znowu pobija...


Gówno prawda! Nie chodzisz teraz do szkoły bo są ferie!

Zależy w jakim województwie :!:
W malopolsce dopiero sie zaczną!!!
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to ci juz przeca pisali co masz zrobic : miska soczewicy i w droge gdzie nieprzyjacioły twoje :lol: :lol: :lol: a tak juz na powaznie to stary przejmujesz sie wyjdz do tych ludzi zajebią ci pare razy i bedziesz miał spokój :D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to ci juz przeca pisali co masz zrobic : miska soczewicy i w droge gdzie nieprzyjacioły twoje :lol: :lol: :lol: a tak juz na powaznie to stary przejmujesz sie wyjdz do tych ludzi zajebią ci pare razy i bedziesz miał spokój :D

To do mnie???
Ke pasa?
Nie ja zakładałem temat :peace:
Chyba że to nie do mnie?
  • 0

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To było chyba do batoniarza :roll: :lol:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja naprawdę nie rozumiem co dy do mnie piszesz?


dobrze, i niech tak pozostanie.
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK SIĘ WKURWIĘ TO PÓJDĘ NA DYŻUR DO PROFESORA LECHA GARDOCKIEGO.


Osoby:
K: kontur17
P: Profesor Lech Gradocki
M: Męski głos

(dzwoni telefon)
G: Tak słucham, Gradocki
K: Dzień dobry tu Kontur
G: Kto?
K: Kontur, z vortalu budo
G: Jaki kontur? Z jakiej budy?
K: No kontur. Tu chłopaki na forum trochę się ze mnie smieją a ja im napisałem, że do Pana zadzwonię i że uzyskam od Pana poradę prawną
G: A skąd mnie znasz i skąd masz mój numer telefonu?
K: Chodzę do Pana na dyżury.
G: Do mnie? Nie pamiętam cię. Co na tych dyzurach robisz?
K: No ostatnio krędę przyniosłem i podlałem fikusa
G: Dobra. O co chciałeś zapytać?
K: Bo wie pan. My tu się kłócimy na forum czy batony są....(głos ze słuchawki urywa się. Pojawia się drugi, męski)
M: Paweł! Co ty robisz?
K: Ciszej tato! dzwonię
M: Ile razy ci mówiłem, żebyś nie bawił się moim telefonem!
K: Tato ja tylko...
M: A odrobiłeś zadanie z geografii?! Marsz do swojego pokoju!
K: (do słuchawki) Przepraszam Panie Profesorze, ale mam tu ważną naradę i chciałem przek....
Biip, biip, biip
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dokładnie do tego samego wniosku doszedłem co ty. Popełniłem błąd zostając przy stole i nakręcając sytuację. Popełniłem też jeszcze jeden wcześniej, bo w sumie koleś (choć to głupio zabrzmi w przypadku takiego typka) miał trochę racji - kolejka czeka, żeby sobie zagrać, a ja gadam sobie w najlepsze z laską - sam bym się wkurzał.

POPEŁNIŁEŚ TERAZ POWAŻNIEJSZY BŁĄD ŚMIEJĄC SIĘ ZE MNIE :wink:
Diriz jest na pewno zadowoly że jest nowa osoba z którą będzie się mogł skumać i dogryzać mi.
Ale pamiętaj że ja też mam swoich sprzymierzeńców. :D
I TO MI SIĘ WŁAŚNIE NA BUDO PODOBA ŻE KAŻDY MOŻE MIEĆ WŁASNE ZDANIE I SWOBODNIE JE WYPOWIADAĆ.
:D :D
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) :D :-) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

*lezy i płacze ze śmiechu*

hahahahahahahahahaha :P :)

Edit : panowie przeciez to jest prowokacja :roll:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spawacz: robisz konkurencję pmaszowi?

Batoniarz: niejaki Orson Scott Card napisał książkę "Gra Endera" - jest w niej opisana sytuacja doiść podobna do twojej i metoda poradzenia sobie w niej - ryzykowna i wymagająca dużych jaj, ale skuteczna.
Szukanie porady w książce powinno Ci zająć kilka dni - więć kilka dni dłużej pożyjesz :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KOntur legalnosc batona nie zalezy od wieku jak napisales ... zapytaj sie Pana profesora jeszcze raz. Sytuacja prawna batona jest nie jasna niektorzy biegli sadowi zaliczaja go do kategorii BRON a nie ktorzy nie ... w pierwszym przypadku potrzeba na niego pozwolenia ktorego nikt nie wydaje w drugim przypadku nie masz zadnych obwarowan prawnych dotyczacych wieku rozmiaru itp.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diriz jest na pewno zadowoly że jest nowa osoba z którą będzie się mogł skumać i dogryzać mi.


jestem daleki od dogryzania komukolwiek (chociaz czasami, nie ukrywam, czytajac rozne oczywiste nieprawdy nie moge sie powstrzymac) poniewaz forum sluzy do polemiki na rozne tematy prowadzonej na odpowiednim poziomie, natomiast twoje posty nie dosc ze naruszaja regulamin (to akurat juz nie ma znaczenia, bo i tak nikt nie pilnuje porzadku w dziale ulica), wyraznie swiadcza o tym iz to wlasnie ty prezentujesz postawe roszczeniowa w stosunku do innych uzytkownikow publikujac takie tresci jak w cytacie.

niestety kontur, ale do ciebie nie dosc ze kompletnie nic nie dociera, to jeszcze nie jestes w stanie zrozumiec prostych tresci ktore ktos stara ci sie przekazac.

jako student V roku prawa doradzasz ludziom postepowanie sprzeczne w obowiazujacym prawem, nie czytasz dokladnie postow o czym swiadcza twoje odpowiedzi na nie. przyjmij troche krytyki na temat swojej osoby i wiedzy ktora posiadasz (a z tego co wyczytalem nie posiadasz fachowej wiedzy praktycznej na temat srodkow przymusu bezposredniego), bo jak na razie kazda odbierasz jako atak na ciebie. nikt tutaj nie przechwala sie na lewo i prawo swoimi znajomosciami i umiejetnosciami poniewaz niepisana zasada jest iz pewna skromnosc i pokora obowiazuje, natomiast ja ta zasade teraz zlamie i powiem ze na przyklad twoje dwuletnie bramkarskie (podobno) doswiadczenie jest delikatnie mowiac dosyc skromne w porownaniu do tego czego ja zdazylem sie w swoim krotkim zyciu nauczyc i zrobic, i czuje sie upowazniony do tego by pisac o tym czego sam doswiadczylem, nauczylem sie, widzialem.

mam nadzieje iz nie wybierzesz aplikacji prokuratorskiej, sedziowskiej lub adwokackiej, bo nie daj boze nie chcialbym trafic w obroty takiego "prawnika" kiedykolwiek.
pozdro
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak pojde na policje to ten starszy gosciu mi da w morde a jak pojde ich przeprosic to nie wiem czy wtedy mi nie wjebia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze ktos z was da jakas rade ktora sie przyda a tal poza tym to tym badziewiem jak go uderzylem to sprezyna sie pogiela wiec nie kupujcie tych sprezynowych


Jak pójdziesz na policje i starszy gościu ci da w mordę to go pały zawiną i wytoczą proces,a ponieważ ma już odpowiedni wiek może się to skończyć dla niego odsiadka. Twoi wrogowie też będą mieli prawne nieprzyjemności z powodu tego,że nasyłają kolegów. Ja nie radziłem ci iśc osobiście tylko wysłać kumpla ,koleżanke, którzy ich znaja (ewentualnie koledzy kolegów wkońcu jedna szkoła ) i niech oni uspokoją sprawe. Trzecie rozwiązanie to toczenie z nimi wojny. Nie wiem na jakie ty inne rady liczysz: Weż nóż ,kominiare, bejsbol i po kolei razem z tym 23 latkiem najeb wszystkich jak będą sami wracać do domu?? :!: :!:

Ps
Tu się robi jeden wielki offtopic. Bez adama tu niedługo nie będzie po co zaglądać
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak pojde na policje to ten starszy gosciu mi da w morde a jak pojde ich przeprosic to nie wiem czy wtedy mi nie wjebia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze ktos z was da jakas rade ktora sie przyda

rob to co robisz do tej pory czyli nic - jezeli do tej pory nic ci sie nie stalo to moze reszte zycia tez warto tak spedzic?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wracajac do tematu.
wy sie tutaj smiejecie, dywagujecie nad nowozelandzkim ananasem, a na ten przyklad ja w eeeee kurwa, 7 czy 8 klasie podstawowki mialem identyczny problem.
Ale ja go rozwiazalem madrze 8)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diriz jest na pewno zadowoly że jest nowa osoba z którą będzie się mogł skumać i dogryzać mi.


jestem daleki od dogryzania komukolwiek (chociaz czasami, nie ukrywam, czytajac rozne oczywiste nieprawdy nie moge sie powstrzymac) poniewaz forum sluzy do polemiki na rozne tematy prowadzonej na odpowiednim poziomie, natomiast twoje posty nie dosc ze naruszaja regulamin (to akurat juz nie ma znaczenia, bo i tak nikt nie pilnuje porzadku w dziale ulica), wyraznie swiadcza o tym iz to wlasnie ty prezentujesz postawe roszczeniowa w stosunku do innych uzytkownikow publikujac takie tresci jak w cytacie.

niestety kontur, ale do ciebie nie dosc ze kompletnie nic nie dociera, to jeszcze nie jestes w stanie zrozumiec prostych tresci ktore ktos stara ci sie przekazac.

jako student V roku prawa doradzasz ludziom postepowanie sprzeczne w obowiazujacym prawem, nie czytasz dokladnie postow o czym swiadcza twoje odpowiedzi na nie. przyjmij troche krytyki na temat swojej osoby i wiedzy ktora posiadasz (a z tego co wyczytalem nie posiadasz fachowej wiedzy praktycznej na temat srodkow przymusu bezposredniego), bo jak na razie kazda odbierasz jako atak na ciebie. nikt tutaj nie przechwala sie na lewo i prawo swoimi znajomosciami i umiejetnosciami poniewaz niepisana zasada jest iz pewna skromnosc i pokora obowiazuje, natomiast ja ta zasade teraz zlamie i powiem ze na przyklad twoje dwuletnie bramkarskie (podobno) doswiadczenie jest delikatnie mowiac dosyc skromne w porownaniu do tego czego ja zdazylem sie w swoim krotkim zyciu nauczyc i zrobic, i czuje sie upowazniony do tego by pisac o tym czego sam doswiadczylem, nauczylem sie, widzialem.

mam nadzieje iz nie wybierzesz aplikacji prokuratorskiej, sedziowskiej lub adwokackiej, bo nie daj boze nie chcialbym trafic w obroty takiego "prawnika" kiedykolwiek.
pozdro

po pierwsze:
prawo w Polsce (zresztą na całym świecie) jest niedoskonałe. Nie jestem osobą publiczna i moje wypowiedzi nie muszą być pod publiczkę. Ja piszę to co uważam za słuszne.

po drugie:
Przed sądem wiedziałbym co mam mówić żeby wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.
Ja się nie przechwalam swoimi znajomościami. po prostu każdy student może iść na dyżur do wykładowcy ze swojego wydziału. Wystarczy się zapisać i nie wymaga to żadnych znajomości.
a jeśli chodzi o umięjętności walki na ulicy to może jesteś lepszy odemnie- nie zaprzeczam. Ale tego nie sprawdzimy. Bo ja walczę z ludźmi którzy stwarzają zagrożenie dla słabszych (a ty do nich nie należysz)
po trzecie:
nigdy nie zaprzeczałem że jesteś mniej czy bardziej doświadczonym człowiekiem odemnie.
po czwarte:
ja nie zgadzam się z twoimi radami dla innych lecz nie argumentuje ich ośmieszając ciebie
po piąte:
nie wybieram się na aplikacje a więc możesz spać spokojnie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024