Skocz do zawartości


Zdjęcie

Automaty typu boxer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomaszos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:30 km od Zamoscia prawie to juz Ukraina...

Napisano Ponad rok temu

Automaty typu boxer
mam takie pytanie: czy automaty typu boxer sa miarodajne?

drugie pytanie: czy komus udalo sie walnac ponad 927 w galerii mokotow? podobno jesli tyle(lub wiecej oczywiscie :D ) sie walnie to daja stowe 8O . znacie jakies inne automaty w warszawie co za rekord daja kase?

trzecie pytanie: czy to prawda ze w takich automatach mozna zmieniac(przez wlasciciela oczywiscie)poziom trudnosci? mam kumpla ktory gadal ze tak. ten sam kumpel na innych automatach walil ok 920 a na tym to max 850 :/. wiec wskazuje na to ze w galerii mokotow jest najtrudniejszy poziom.

a teraz prozba: piszcie w tym topicu wasze doswiadczenia z boxerami, ciekawostki itp.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
byl juz taki temat - przynajmniej 2x. i za kazdym razm odpowiedz byl: nie sa miarodajne;
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
ja raz pojechałem z baśki z robiegu i bóg(i koledzy) mi świadkiem że było 820... do tej pory wszyscy to wspominają jak mijamy automaty tego typu. Nawet jak mijamy jedno rękiego bandyte to mnie prosza, marcin weż pociagnij ze łba raz , może się uda i wygramy...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
Każdy bokser jest trochę inny. Jak chesz być naprawdę dobry to zawsze ćwicz i wal w boksera tego samego w tym samym miejscu.
Ale traktuj to czysto sportowo jako hobby.
Nie licz na to że wygrasz 100 zł w Galerii Mokotów. Najwyżej zaimponujesz innym ludziom.
Spróbuj włożyć zapalniczkę w zaciśniętą pięść- to piwinno Ci dodać ok 5-7 punktów.
  • 0

budo_kuba.k
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
Może troszke nie na temat,ale czytając wasze posty , przypomniało mi się jak na wakacjach stałem z kumplem przy automacie"boxer" i podszedl gosc 2 na 2 i uderzył, mowie sobie to ja tez sprobuje mimo dorbnej postury uderzylem prawie 130 wiecej nic on :) nigdy nie zapomne jego miny beheheh :lol:

Pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
Nie sa miarodajne - wystarczy opanowac kat idealnie prosty i uderzyc na 60 % mozliwosci po lini prostej - prawie zawsze sie przekreca licznik.
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
Ciekawe dlaczego srewisanci tych urządzeń jak chcą podbić wyniki to bardziej pompują gruszki wew. :) , a potem lekko spuszczają pow? :)
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
W progamie "Europa da się lubić" był taki automat. Swoje uderzenie sprawdzali między innymi zaproszony Dariusz Michalczewski. I co wyszło że jakiś tam chłoptaś z Finlandi (leszcz z 75kg wagi)) miał wynik wyższy od Tigera.
Tak więc można olać.
  • 0

budo_sempai kotlet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
Słyszałem historie że łepek znokautował swoją dziewczynę która stanęła obok i podziwiała uderzenie swojego chłopaka na takim właśnie automacie.
  • 0

budo_he_granade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer

Słyszałem historie że łepek znokautował swoją dziewczynę która stanęła obok i podziwiała uderzenie swojego chłopaka na takim właśnie automacie.


hehe fajnie miał pózniej pewnie
  • 0

budo_bl0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Targówek
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
nie sa miarodajne (powtarzam sie)
uderzylem 682 a moj znajomy, starzy o wiele odemnie uderzyl 435. wiem ze wiek sie nie liczy, ale na pewno jest on odemnie silniejszy.
wystarczy dobrze uderzyc.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer

wystarczy dobrze uderzyc.


raczej pchnąć ;) .
on nie mierzy siłę uderzenia, tylko siłę z jaką gruszka uderza no w to miejsce gdzie uderza.
czyli nie możesz wymierzyć uderzenia tak jak do łamania desek np.
  • 0

budo_age159
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
Miałem okazje sprawdzić się na takim automacie przed i w trakcie imprezy.

Pierwszy taki automat walnąłem tak około 18:00 jak szedłem z ekipą na plażę, miałem około 810. Później po zaopatrzeniu się w napoje wyskokowe poszliśmy na domówkę. Tak około północy zaczęło brakować napoi czyli trzeba było wysłać delegacje do jakiegoś całodobowego.
Szedłem ja, kumpel i 2 nowe koleżanki . Ten automat był jakoś tak po drodze to każdy się spróbował.
Ja miałem 800 chyba, kumpel też coś koło tego, jedne koleżanka chyba nie więcej jak 400 a druga to nas zdołowała. walnęła 890 za pierwszym razem ale za drugim już coś koło 500.

Od tej pory tego typu automaty omijam.
  • 0

budo_żbiku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
ja jak wypije to zawsze strace na takim ( jeśli jest w poblirzu) sporo kasy. nie potrafie się opanować aby raz nie za..ebać a potem oczywiście wynik zawsze jakiś mały i trzeba poprawić.
jak pierwszy raz w to biłem na trzy mierne strzały raz miałem 979. nigdy tego nie powtórzyłem i pewnie dlatego zawsze mi mało. jak pamietam to walnołem prostego który skończył się prawie przy automacie ( jakoś całą długość ręki za linią worka). mocne wychodzą też jeśli stanie się z boku i z pełnego skrętu tuowia przywali się lużnego zamachowego, uderzając kością przedramienia.
to prawda że każdy automat jest inny. znaczenie ma nawet to na jakiej wysokości stoją różnie z tym nad morzem)
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Automaty typu boxer
duzo punktow sie nabija uderzajac lokciem lub z polobrotu (Taktyka Chucka) dla mnie jest to strata monety chociarz jak czlowiek wypije to ulllaalllaaa mozna stracic duzo kaski!!! :) :):)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024