Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No ja własnie chciałem napisać to samo co Batman mianowicie : nie wyjeżdzajcie zawsze z tymi sądami(nożami tez) Bo jak sie czyta posty to mam wrażenie że udział w bójce z miejsca stawia mnie na sali rozpraw a TAK NIE JEST . Oczywiscie jest takie ryzyko ale jest marginalne a wy je wyolbrzymiacie tak samo jak z posiadaniem noży u dresiarzy . Kurwa człowiek by pomyślał że wszyscy co po ulicach łażą mają ze sobą noże :lol:

PS. spawacz kolejny zajebisty post :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Zycie to nie pinbal tutaj nie ma 3 zyc". Zaczniecie zyc wlasnym, doroslym zyciem nie dyktowanym szkola i podworkiem wtedy porozmawiamy.


EDIT: To bylo do pogladaow ... czlowiek im wiecej ma do stracenia i im starszy tym wiecej znajduje mozliwosci rozwiazania problemu niz po prostu "przypierdolic" bez wzgledu na konsekwencje.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Warhead napisał :

"Zycie to nie pinbal tutaj nie ma 3 zyc".


Takie dziecinne odzywki ranią moje uczucia Warhead :lol: A tak na serio to traktujmy sie poważnie to że mam inne (bardziej siłowe) podejscie do pewnych spraw i np nie uznaje za dobre rozwiązanie oddawanie pieniędzy nie znaczy że jestem : dzieckiem/maniakiem gier komputerowych /samotnym mscicielem. Tak jak mowie traktujmy sie poważnie bez takich dobrych rad w stylu : "życie to nie gra komputerowa" :roll:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

życie to nie gra komputerowa

A szkoda, było by prostsze
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spawacz miszcz! Spawasz na moda! :peace:
ostatni post mnie totalnie rozjebał :wink: :) :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj, Spawacz jesteś faktycznie zabawny. :D :D :D
Ale mieć Cię za plecami przy obcji, to już by mi nie buło do śmiechu :? :? :?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Famas - to nie dziecieca odzywka. W pewnym wieku ludzie mysla ze sa niesmiertelni i wybieraja silowe rozwiazania pomocy - ktore nie zawsze sa skuteczniejsze niz te mniej silowe.

Z mojej strony EOT w tym topiku.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Famas ... juz znudzilo mi sie pisac to samo poraz n-ty ale co mi tam...
Zanim zaczniesz chojrakowac .. zastanow sie i sam sobie odpowiedz, czy warto stracic zycie lub zdrowie dla kilku zlotych , komorki ... URAZONEJ DUMY... gwarantuje ci, ze jesli nie masz refleksu kobry na spidzie nie zauwazysz noza w mojej rece zanim nie dostaniesz go pod zebra ... a jestem naprawde wolny, misiowaty facet w srednim wieku o twarzy nie budzacej podejrzen... BO TEGO SIE KURWA NIE WIDZI ... Gliniarze z dobrym szkoleniem w USA nie sa w stanie sie obronic ... czy ty masz wyszkolenie dorownujace ich umiejetnosciom + gnata w kaburze ??? NIE
Kontur17 - powiedz szczerze .. miales na bramce awanturujacego sie goscia ze "sprzetem" w lapie - powiedz Famasowi czy latwo bylo ... i czy widzieliscie co on ma juz bardzo wczesnie .. tak aby miec komfort spokojnej reakcji na to co mial w lapach ???
I zastanow sie czy KIEDYKOLWIEK ciezko okaleczyles czlowieka lub odebrales zycie chocby zwierzeciu ... TAK ?? Latwo bylo i dobrze sie z tym czules ??? Jestem prawie pewien ze NIE. Tu nie chodzi o bycie tchorzem ... ale o szybka kalkulacje zyskow i strat z silowego zalatwienia sprawy vs pokojowe ... jak masz troszke wiecej lat niz ty teraz masz ... rodzine na utrzymaniu ... czy chocby prace, ktorej nie chcesz stracic ... NAPRAWDE masz inne spojrzenie na swiat.
Ja napatrzylem sie na ludzkie cierpienie i smierc ... a swoja droga wiem co to znaczy ciezko uszkodzic goscia ... i zastanawiac sie kiedy zapuka do Twoich drzwi Policja ...
A i zeby nie bylo prosto .. za moich czasow MILICJA nie byla taka mila dla zatrzymanych ... bez duzego wzledu na ich wiek ... szczgolnie w sprawach pobic, uszkodzen ciala itp. Na dolku mozna bylo dostac taki wpierdol ze szkliwo w zebach pekalo.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tu nie chodzi o bycie tchorzem ... ale o szybka kalkulacje zyskow i strat z silowego zalatwienia sprawy vs pokojowe

dokladnie. zycie to czysta ekonomia. stracic zab w obronie komorki to powod do dumy tylko jesli sie go faktycznie nie stracilo. druga komorke kupisz sobie w przeciagu miesiaca. na nowy zab podobny do poprzedniego moze cie nie byc stac.
gorzej jezeli zostaniesz zraniony tak ze uniemozliwi ci to chocby tymczasowo wykonywanie pracy ktora jest zrodlem twojego utrzymania.

Famas mam nadzieje, ze bierzesz pelna odpowiedzialnosc za to co mowisz i w razie jak ktos straci zycie w obronie swojej komorki bo poszedl za twoja rada pojdziesz na jego pogrzeb i powiesz jego rodzinie ze szanujesz odwage jaka sie wykazal? jest to oczywiscie lekka skrajnosc ale rozumiesz co mam na mysli?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No cóż te metody pracy milicji przetrwały zmianę ustrojową . A co do reszty postu to pisałem już w poprzednich postach o nożach ...
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozumiem wasze wypowiedzi i szanuje,ale wtrące swoje 3 grosze.
Nie każdy człowiek idący zrobić dziesione myśli o morderstwie dla komórki. Większość z nich odpuści... przekalkuluje jak wy,że nie warto dla telefonu się tak narażać. SĄ WYJĄTKI. Od każdej reguły jest wyjątek. Jednak wyjątek to nie są wszyscy lecz mały odłam.
Cała dyskusja toczyła się tu przedewszystkim o to czy widząc sytuacje gdy kogoś kroją reagować ( ofcoz jakby wszyscy nie wyjechali z nożami toby chyba nie zdrowo było). Padły różne argumenty. Najbardziej zaintrygował mnie ten z zębem. Osobiście wolałbym mieć swoją komórke i stracić zęba,a gdyby mi ktoś pomógł jak agresorzy chcieli by mnie okraść to bym im jeszcze piwo postawił. Dla mnie stan emocjonalny jest o niebo ważniejszy od zdrowia,a nie nawidze jak ktoś mnie prubuje poniżyć i wykorzystać. Każdy ma inny charakter i takiego też nie należy potępiać. Ja wychodze z innego założenia. To,że zbiore kose i zdechne jest tak samo prawdopodbne ,że mi się dach na głowe zwali jak będę na hali oglądał wystawe ptaków. Co za różnica czy umre tu czy tam.
Ktoś tu też wyjechał z hasłem,że nowa komórke kupisz sobie w miesiąc....nie każdy ma na tyle pieniędzy. I większość nie może sobie pozwolic na zakup telefonu, który kupiła w promocji po 1 zł. Pozatym kupisz nowa znów cie okradną i co?
Był też argumnet pomagaj z głowa - hmm...w innych topicach są WASZE setki postów o znieczulicy społeczeństwa o tym,że jak ktos prubuje was okraść to krzyczcie "pomocy". A tu pada wypowedź co przypuszczalny człowiek ,który mógłby ci pomóc ma myśleć "no lepiej mu nie pomoge, zrobi się zawierucha chłopak straci jeszcze zęba, implant droższy od komórki. " a potem wszyscy pierdola,że w kraju znieczulica panuje. A może wszyscy myśla tak jak wy radzicie.
Policja- nie wiem jak u was, ale u mnie to ona tak cudnie nie działa. Nie przyjeżdza na "hurra" i w ogóle szkoda gadać. A liczy się czas interwencji. Gorzej jeszcze jak ktoś kupił np. telefon z przemytu bez papierów....

Tyle moich refleksji, trochę się rozpisałem,ale cóż
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U mnie to się sprowadza do jednej zasady :
to jest moja komórka i nawet jeśli kosztowała 3 grosze to zostanie w mojej kieszeni bo ja tak chce .
Nie rozdaje pieniedzy/komórek i nie po to cały czas cwicze zeby na ulicy robić darowizny każdemu napotkanemu menelowi .
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie to się sprowadza do jednej zasady :
to jest moja komórka i nawet jeśli kosztowała 3 grosze to zostanie w mojej kieszeni bo ja tak chce .
Nie rozdaje pieniedzy/komórek i nie po to cały czas cwicze zeby na ulicy robić darowizny każdemu napotkanemu menelowi .

No chyba nie można jaśniej.
Tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasady!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_pinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałem tylko napisać, że pierwszy post Spawacza rozwalił mnie kompletnie:)
A tak po za tym zgadzam się z przedmówcą i przedmówcą przedmówcy:)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja w pełni rozumiem i częściowo popieram stanowisko przedmówcy oraz przedmówcy przedmówcy i przedmówcy przedmówcy przedmówcy :wink:
  • 0

budo_shd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiedys wam sie stanie krzywda to zmienicie zdanie.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezeli ktos wzywa pomocy to oczywiscie warto mu pomoc. sa jednak przypadki gdy ktos tej pomocy wcale nie oczekuje i dlatego jej nie wzywa.

co do kalkulacji "pieniadze czy honor" to indywidualna sprawa kazdego. jednych nie stac na druga komorke innych na drugi zab. ale sa tez tacy co nie maja wyjscia i musa kupic jedno i drugie bo chieli zaoszczedzic na komorce. jezeli uwazasz ze dasz rade oszczedzic jedno i drugie to walcz, ale nie polecaj tego wszystkim wokolo bo nie wiesz kto to czyta i jaki bedzie tego efekt.

ps.
moze i policja dziala slabo - ale sluzba zdrowia nie lepiej (kumpel otrzymal pomoc po 3 dniach od napadu - jak poszedl na obdukcje bo zaraz po to nie mieli dla niego czasu).
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jezeli uwazasz ze dasz rade oszczedzic jedno i drugie to walcz, ale nie polecaj tego wszystkim wokolo bo nie wiesz kto to czyta i jaki bedzie tego efekt

Podpisuje sie wszystkimi członkami
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiedys wam sie stanie krzywda to zmienicie zdanie.

mi się już stała i jakoś się nie zmieniłem. :paker:
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiedys wam sie stanie krzywda to zmienicie zdanie.

mi się już stała


Dziwne, ale domyślałem się tego od początku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024