Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

No i nie wiem tylko po co ktos z KK mialby isc do OK weryfikowac stopnie ?


Mnie się wydaje że nie idzie po to by uznali mu jego stopień :) tylko jeżeli chce przejść do Oyama co wiele osób z kk zrobiło to nie musi zaczynać od zera ponieważ OK uznaje stopnie z Kyokushin o ile o to wam chodziło :oops:

Mam pytanie do kolegi Kirina jako mistrza w czarnym pasie OK czy juz u was każdy posiadac 1 i 2 dan może przeprowadzać egzaminy na pasy OK w swoich klubach bo byłem świadkiem,że gość taki egzamin przeprowadzał w swoim klubie i daje im swoje certyfikaty!
Jeżeli to prawda gratuluje pomysłu i powiem,że to mi sie podoba, gdyz kasa pozostaje w klubie ,a nie dla góru w organizacjach . Wink


Sorry że się wtrącam ale sprostuję że od 1 dana sensei moze przeprowadzać egzaminy do 5 kyu włącznie a kasa z tego co mi wiadomo z egzaminów płynie do kraka i tam są wydawane certyfikaty.

Co do egzaminów od 4 do 1 kyu to tylko zdaje się przed szanownym shihanem Dyduchem :)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

No i nie wiem tylko po co ktos z KK mialby isc do OK weryfikowac stopnie ?


Mnie się wydaje że nie idzie po to by uznali mu jego stopień :) tylko jeżeli chce przejść do Oyama co wiele osób z kk zrobiło to nie musi zaczynać od zera ponieważ OK uznaje stopnie z Kyokushin o ile o to wam chodziło :oops:

Mam pytanie do kolegi Kirina jako mistrza w czarnym pasie OK czy juz u was każdy posiadac 1 i 2 dan może przeprowadzać egzaminy na pasy OK w swoich klubach bo byłem świadkiem,że gość taki egzamin przeprowadzał w swoim klubie i daje im swoje certyfikaty!
Jeżeli to prawda gratuluje pomysłu i powiem,że to mi sie podoba, gdyz kasa pozostaje w klubie ,a nie dla góru w organizacjach . Wink


Sorry że się wtrącam ale sprostuję że od 1 dana sensei moze przeprowadzać egzaminy do 5 kyu włącznie a kasa z tego co mi wiadomo z egzaminów płynie do kraka i tam są wydawane certyfikaty.

Co do egzaminów od 4 do 1 kyu to tylko zdaje się przed szanownym shihanem Dyduchem :)

Mam nadzieję że nie piszę do rzeczy :oops:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Karateka 1 - czy mozesz odpowiedziec na moje pytanie ???
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Przeciez Karateka zartuje . Chyba ?
A tak z ciekawosci . Karateka , u was goscie maja dany a nie sa sensei tylko senpai i nie wolno im egzaminowac. Mozesz to objasnic ?

Nie wiem o co Ci chodzi ale chyba każdy wie ,że sempai do osoba do 2 dan ,a sensei to człowiek z od 3 dan. W każdym razie jest tak w każdym ruchu KK.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Karateka1 - 2789 postów. Shihan Vortalu Budo - specjalność: sądząc z postów - Oyama Karate....;o)
Cóż, w czasie, kiedy szanowny Kolega pisał posty, ja np. trenowałem, ale nic to, taka dygresyjka :o )
Polityka to trudna rzecz...
Jest taki pan na polskiej scenie politycznej - zawsze zna liczby, ludzi, daty, nazwiska, co, kto, gdzie i kiedy, za co i za ile... Za to nie widzi tego co sam robi i jak postępuje...
Cóż, Shihanie Lepperze Vortalu Budo - Karateko1 - pozdrawiam serdecznie...

R.K.

No cóż widze ,że kolege nakrecił guru i nie rozumie co ma egzamin wspólnego z politykami karate. Wy zawsze na ujawnione fakty patologii tymi samymi tekstami.Ale dzieki nie prosze juz o odpowiedz. Co do moich teningów :wink:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Nie wiem o co Ci chodzi ale chyba każdy wie ,że sempai do osoba do 2 dan ,a sensei to człowiek z od 3 dan. W każdym razie jest tak w każdym ruchu KK.


W oyama karate jest się senseiem od 1 dana :P
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
No coż, jeszcze raz to powiem co kiedyś w innym wątku mówiłem. Nadawanie jakichkolwiek certifikatów jakiej kolwiek organizacji stało się już bezsensowne. Nikt tego nie "uważa" ani nikomu to nie imponuje. Ż juz nie wspomne że nie oddaje umiejętności, i to bez względu na organizację.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

No coż, jeszcze raz to powiem co kiedyś w innym wątku mówiłem. Nadawanie jakichkolwiek certifikatów jakiej kolwiek organizacji stało się już bezsensowne. Nikt tego nie "uważa" ani nikomu to nie imponuje. Ż juz nie wspomne że nie oddaje umiejętności, i to bez względu na organizację.


No jak sie nadaje wszystkim black belty nawet woznym w szkolach to sie zgadzam.
A u nas sie licza . Jak mowisz ze to jest bez sensu to wszystko byloby bez sensu.
A dla nas to ma sens . Rozumie kolega czy nie bardzo.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Mam pytanie do kolegi Kirina jako mistrza w czarnym pasie OK czy juz u was każdy posiadac 1 i 2 dan może przeprowadzać egzaminy na pasy OK w swoich klubach bo byłem świadkiem,że gość taki egzamin przeprowadzał w swoim klubie i daje im swoje certyfikaty!
Jeżeli to prawda gratuluje pomysłu i powiem,że to mi sie podoba, gdyz kasa pozostaje w klubie ,a nie dla góru w organizacjach . :wink:


OK ! no to zapytam inaczej.
Ty wydajesz swoje certyfikaty czy Twojego guru ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Mam pytanie do kolegi Kirina jako mistrza w czarnym pasie OK czy juz u was każdy posiadac 1 i 2 dan może przeprowadzać egzaminy na pasy OK w swoich klubach bo byłem świadkiem,że gość taki egzamin przeprowadzał w swoim klubie i daje im swoje certyfikaty!
Jeżeli to prawda gratuluje pomysłu i powiem,że to mi sie podoba, gdyz kasa pozostaje w klubie ,a nie dla góru w organizacjach . :wink:


OK ! no to zapytam inaczej.
Ty wydajesz swoje certyfikaty czy Twojego guru ?

Nasz klub otrzymuje certyfikaty od Zarządu organizacji po przekazaniu list. Certyfikaty posiadaja swoje numery identyfikacyjne co ma ponoć pokrycie w ogólnopolskim rejstrze. A jeżeli chodzi ci o klubowe certyfikaty to owszem wydajemy sobie podczas feri dla uczestników bezpłatnych zajęć :) Reszte info uzyskaj od swojego sensei lub w sekretariacie KK.
Ps. Słabo wychodzi Ci to podpuszczanie .A bym zapomniał poszukja sobie w archiwum sprayw sensei i semapi z danami bo chyba ktos kiedys tu pisała referat w tej sprawie. :P
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Wcale Cie nie podpuszczam , tylko po co piszesz glupoty o skladkach , egzaminach , oplatach itd. U was jest tak samo. A jest u was tak samo bo wszedzie jest tak samo.
Skladki i inne oplaty sa wieksze albo mniejsze ale sa wszedzie - W ROYAMA KARATE TEZ !
I nie uzywaj slowa GURU bo to glupie jest i Twoj mistrz tez musialby byc GURU .
A tak poza tym to pozdrowka .
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Wcale Cie nie podpuszczam , tylko po co piszesz glupoty o skladkach , egzaminach , oplatach itd. U was jest tak samo. A jest u was tak samo bo wszedzie jest tak samo.
Skladki i inne oplaty sa wieksze albo mniejsze ale sa wszedzie - W ROYAMA KARATE TEZ !
I nie uzywaj slowa GURU bo to glupie jest i Twoj mistrz tez musialby byc GURU .
A tak poza tym to pozdrowka .


fachowcy od Royama Karate to dopiero lubia kase, 2-dniowe seminariu to koszt 320 zlotych a jeszcze koszt dojazdu, o jezu karate dla byznesmenow
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Karateka1 - 2789 postów. Shihan Vortalu Budo - specjalność: sądząc z postów - Oyama Karate....;o)
Cóż, w czasie, kiedy szanowny Kolega pisał posty, ja np. trenowałem, ale nic to, taka dygresyjka :o )
Polityka to trudna rzecz...
Jest taki pan na polskiej scenie politycznej - zawsze zna liczby, ludzi, daty, nazwiska, co, kto, gdzie i kiedy, za co i za ile... Za to nie widzi tego co sam robi i jak postępuje...
Cóż, Shihanie Lepperze Vortalu Budo - Karateko1 - pozdrawiam serdecznie...

R.K.

No cóż widze ,że kolege nakrecił guru i nie rozumie co ma egzamin wspólnego z politykami karate. Wy zawsze na ujawnione fakty patologii tymi samymi tekstami.Ale dzieki nie prosze juz o odpowiedz. Co do moich teningów :wink:


Karateka1...

Gwoli wyjaśnienia: ja nie staje w obronie jakiejkolwiek organizacji, krytykuję jedynie Twój sposób wypowiedzi i stanowisko jakie masz względem "Oyama Karate" i ludzi z nim związanych... Ktoś Ci musiał straszne kuku zrobić albo to zwyczajna zawiść (cholera wie skąd się biorąca) - nie wiem, ale żeby jakś wielką krucjatę urządzać...? Wybacz, ale to naprawdę trąci jakąś niespełnioną ambicją...
Pozdrawiam

R.K.
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Karateka1 - 2789 postów. Shihan Vortalu Budo - specjalność: sądząc z postów - Oyama Karate....;o)
Cóż, w czasie, kiedy szanowny Kolega pisał posty, ja np. trenowałem, ale nic to, taka dygresyjka :o )
Polityka to trudna rzecz...
Jest taki pan na polskiej scenie politycznej - zawsze zna liczby, ludzi, daty, nazwiska, co, kto, gdzie i kiedy, za co i za ile... Za to nie widzi tego co sam robi i jak postępuje...
Cóż, Shihanie Lepperze Vortalu Budo - Karateko1 - pozdrawiam serdecznie...

R.K.

No cóż widze ,że kolege nakrecił guru i nie rozumie co ma egzamin wspólnego z politykami karate. Wy zawsze na ujawnione fakty patologii tymi samymi tekstami.Ale dzieki nie prosze juz o odpowiedz. Co do moich teningów :wink:


Karateka1...

Gwoli wyjaśnienia: ja nie staje w obronie jakiejkolwiek organizacji, zastanawia mnie jedynie Twój sposób wypowiedzi i stanowisko jakie masz względem "Oyama Karate" i ludzi z nim związanych... Dziwi mnie ta krucjata - i tyle. Reszta mnie kompletnie nie interesuje, uwierz...
Pozdrawiam

R.K.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Wcale Cie nie podpuszczam , tylko po co piszesz glupoty o skladkach , egzaminach , oplatach itd. U was jest tak samo. A jest u was tak samo bo wszedzie jest tak samo.
Skladki i inne oplaty sa wieksze albo mniejsze ale sa wszedzie - W ROYAMA KARATE TEZ !
I nie uzywaj slowa GURU bo to glupie jest i Twoj mistrz tez musialby byc GURU .
A tak poza tym to pozdrowka .


fachowcy od Royama Karate to dopiero lubia kase, 2-dniowe seminariu to koszt 320 zlotych a jeszcze koszt dojazdu, o jezu karate dla byznesmenow

No cóż problemy z matematyką ,gdyż z tego co wyczytałem na internecie to ludzie od Royama maja 4 dni zgrupowania w obiekatch Ośrodku Przygotowań Olimpijskich , gdzie z tego co pamiętam doba kosztuje 150 złotych ale co tam obóz w PZK 5 dniowy był za ponad 700 złotych w akademiku , ale czy to ważne w każdym razie z tego co jest mi wiadomo to w tej Federacji nikogo się nie zmusza do udziału w tych szkoleniach ,a z wymogów egzaminacyjnych nie wynika ,że udział w seminariach jest warunkiem zdawania na wyższe pasy :)
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Sorki!
Znów dwa posty - nie zauważyłem, że poszedł pierwszy a zdecydowałem się na troszkę
delikatniejsze ujęcie sprawy...
Pozdrawiam - i jeszcze raz sorki za zamieszanie

R.K.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
A dlaczego piszesz ze wyczytales w internecie . To juz nie jestes w Royama ? :)
A tak to malo wazne czy zgrupowanie kosztuje 350 ZA 2 DNI czy 700 za piec.
Wszystko ma swoja cene.
A wiedza kosztuje i za nauke sie placi .
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Żeby nie byc trzeba być! A po drugie masz racje wiedza kosztuje i tam nie zmuszja do udziały w seminariach jak w innych organizacjach ,gdzie wpisuje się to w wymogi na psaki.Na studiach AWF trzeba płacić za każdy obóz specjalistyczny i nie ma że boli bo inaczje nie zalicza przedmiotu. :wink:
  • 0

budo_bull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Witam Łyba mała nieścisłość w Oyama Karate sensei to osoba posiadająca 3 dan lub 1i 2 dan jeśli posiada własną szkołe w której jest szefem właścicielem 1 dan to wciąż sempai, 2 dan to resushi mogłem pomylić pisownię, 3 dan sensei. [/quote]
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
[quote name="budo_bull"]Witam Łyba mała nieścisłość w Oyama Karate sensei to osoba posiadająca 3 dan lub 1i 2 dan jeśli posiada własną szkołe w której jest szefem właścicielem 1 dan to wciąż sempai, 2 dan to resushi mogłem pomylić pisownię, 3 dan sensei. [/quote][/quote]
pierwsze słysze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024