Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Witam! mam pytanie. Czy OYAMA KARATE dalej uznaje stronie z Kyokushin. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
A co to znaczy czy uznaje ???
Co ktos z Oyama ma do uznawania czy nie uznawania stopni kyoka !?
Dziwne pytanie 8O
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
jej chyba chodzi o weryfikacje stopnia, zeby nie zaczynać od nowa w Oyama mając np. 1 dan w Kyoku (bo są to style tak podobne że to by była spora strata czasu)

takie info mozesz uzyskać chyba tylko u Shihana albo u swojego sensei
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

jej chyba chodzi o weryfikacje stopnia, zeby nie zaczynać od nowa w Oyama mając np. 1 dan w Kyoku (bo są to style tak podobne że to by była spora strata czasu)

takie info mozesz uzyskać chyba tylko u Shihana albo u swojego sensei

Podobne ta są chyba karategi ,a nawet nie to....................
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Witam! mam pytanie. Czy OYAMA KARATE dalej uznaje stronie z Kyokushin. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


tak mniej wiecej 5-4 kyu w kk to 1 dan w oyama
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Witam! mam pytanie. Czy OYAMA KARATE dalej uznaje stronie z Kyokushin. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


tak mniej wiecej 5-4 kyu w kk to 1 dan w oyama

wiesz lassensei jak nie masz nic artościowego do napisania to nie pisz...bo tylko robisz z siebie głupka...uwierz mi nie chciałbyś widzieć tych swoich 5-4 kyu np. po sparingu z Ligiźyńskim, Jończym, Majdą itp jak mieli 1 dan w OK.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

tak mniej wiecej 5-4 kyu w kk to 1 dan w oyama


Powiem tak u mnie w sekcji OK idzie się szybko ze stopniami (po min dozwolonym czasie zdawania) ale tylko dlatego że od 4 kyu można robić w kraku jako sparingpartner na egzaminach co ponoć wiele daje jeśli chodzi o wlakę. A to co ty napisałeś jest takim bullshitem że idzie się za głowę złapać :lol: :lol: :lol: :lol:

Znam gościa z 1 kyu w OK który mógłby roznieść nie jednego z kyoka i to dużo wyższego stopniem 8)

A co do marylki to jej zdaje się chodziło o to czy po przejściu z kyoka do oyama czy uznaje się stopień. tak uznaje się 8)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

tak mniej wiecej 5-4 kyu w kk to 1 dan w oyama


Znam gościa z 1 kyu w OK który mógłby roznieść nie jednego z kyoka i to dużo wyższego stopniem 8)

A co do marylki to jej zdaje się chodziło o to czy po przejściu z kyoka do oyama czy uznaje się stopień. tak uznaje się 8)


ooo tak 1kyu ok to roznosci DUUUUZo wyzsze stopnie z kk na takie z 7 danem
oj Lyba Lyba
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
[quote name="budo_.][quote name="budo_lassensei"][quote name="budo_Marylka"]Witam! mam pytanie. Czy OYAMA KARATE dalej uznaje stronie z Kyokushin. Z góry dziękuję za odpowiedzi :) [/quote]

tak mniej wiecej 5-4 kyu w kk to 1 dan w oyama[/quote] wiesz lassensei jak nie masz nic artościowego do napisania to nie pisz...bo tylko robisz z siebie głupka...uwierz mi nie chciałbyś widzieć tych swoich 5-4 kyu np. po sparingu z Ligiźyńskim, Jończym, Majdą itp jak mieli 1 dan w OK.[/quote]

kazdy kartofel trafi na widelca cytujac jednego kucharz, z mojego klubu, gosciu na 7kyu 130kg i roznosi nie jednego z 1 danem z ok ;-) jak go wystawiamy na MP to zakladamy mu 3kyuzgodnie z wymaganiami ;-)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Dobra jebać to widać nie warto się tu wypowiadać bo jedyne czego można się spodziewać to to że zrobią z ciebie głupka ja pierdolę :? :? :? :?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Dobra jebać to widać nie warto się tu wypowiadać bo jedyne czego można się spodziewać to to że zrobią z ciebie głupka ja pierdolę :? :? :? :?


a kultury na treningu tam u was nie ucza, miesem to przerzucaj na swojej wisce nie nie tu u nas w cyberprzestrzeni, oj Lyba, lYBA
  • 0

budo_w0jna
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
To nie jest tak ze jeden stopien rozwali drugi (wyzszy). Przecierz osoba z nirzszym moze trenowac 10 lat a ta z wyrzszym 7. A nie karzdy jest dobry w walkoach (tecznika). To zalerzy od czlowieka a nie od stopnia.
Tylko mnie nie zbluzgajcie za mocno...
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Jeśli chodzi o uznawanie stopni - o ile mi wiadomo przewidziana jest tutaj procedura WERYFIKACJI stopnia. Techniki w OK i KK nie różnią się co prawda między sobą, ale kata wspólne mamy tylko dwa, więc... :wink:

lassensei - nie raz odwiedzali nas na treningach ludzie z KK, posiadacze stopni wyższych niż wspomniane przez Ciebie "5-4 kyu" - nie odbiegal od nas poziomem. Byli po prostu poprawnie wyszkoleni - no big deal.

Sądzę jednak, że jeśli chodzi o ZAWODNIKÓW to sprawa już tak różowo nie wygląda, gdyż o ile w kategoriach lekkich polskie OK naprawdę ma się czym pochwalić, polskie KK ma najlepszych fighterów wagi ciężkiej w Europie (nie licząc Rosjan rzecz jasna :wink: ).
PZK działa dłużej, organizuje więcej zawodów i ma bardziej "okrzepły" system szkolenia i prowadzenia kadry - działa w Polsce ponad 20 lat dłużej niż OK, więc nic dziwnego, że więcej osiągnęli...

Jeśli jednak sądzicie, żę jesteśmy bandą "kelnerów", ktrzy uorawiają "aerobik w kimonach"- to zapraszam do Krakowa: z przyjemnością wyprowadzimy was z błędu :twisted:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
To jest zwykle pieprzenie o wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Swietami Wielkanocy.
I tu sa dobrzy zawodnicy i tam sa dobrzy. Trenerzy tez sa lepsi i gorsi..
Wazna jest organizacja . IKO 1 mocno stoi na nogach a OK ... nie musze konczyc .
A stopnie - dla nas nasze sa najwazniejsze a dla Was wasze i nie ma co dalej bic piany.
No i nie wiem tylko po co ktos z KK mialby isc do OK weryfikowac stopnie ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin

Jeśli chodzi o uznawanie stopni - o ile mi wiadomo przewidziana jest tutaj procedura WERYFIKACJI stopnia. Techniki w OK i KK nie różnią się co prawda między sobą, ale kata wspólne mamy tylko dwa, więc... :wink:

lassensei - nie raz odwiedzali nas na treningach ludzie z KK, posiadacze stopni wyższych niż wspomniane przez Ciebie "5-4 kyu" - nie odbiegal od nas poziomem. Byli po prostu poprawnie wyszkoleni - no big deal.

Sądzę jednak, że jeśli chodzi o ZAWODNIKÓW to sprawa już tak różowo nie wygląda, gdyż o ile w kategoriach lekkich polskie OK naprawdę ma się czym pochwalić, polskie KK ma najlepszych fighterów wagi ciężkiej w Europie (nie licząc Rosjan rzecz jasna :wink: ).
PZK działa dłużej, organizuje więcej zawodów i ma bardziej "okrzepły" system szkolenia i prowadzenia kadry - działa w Polsce ponad 20 lat dłużej niż OK, więc nic dziwnego, że więcej osiągnęli...

Jeśli jednak sądzicie, żę jesteśmy bandą "kelnerów", ktrzy uorawiają "aerobik w kimonach"- to zapraszam do Krakowa: z przyjemnością wyprowadzimy was z błędu :twisted:


Skąd te teorie co ? zawodnicy KK w kategoriach lekkich są Mistrzami Świata ! hahahaha
Pawlikowska, Moczydłowski, Sawicki i inni
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Mam pytanie do kolegi Kirina jako mistrza w czarnym pasie OK czy juz u was każdy posiadac 1 i 2 dan może przeprowadzać egzaminy na pasy OK w swoich klubach bo byłem świadkiem,że gość taki egzamin przeprowadzał w swoim klubie i daje im swoje certyfikaty!
Jeżeli to prawda gratuluje pomysłu i powiem,że to mi sie podoba, gdyz kasa pozostaje w klubie ,a nie dla góru w organizacjach . :wink:
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Karateka1 - 2789 postów. Shihan Vortalu Budo - specjalność: sądząc z postów - Oyama Karate....;o)
Cóż, w czasie, kiedy szanowny Kolega pisał posty, ja np. trenowałem, ale nic to, taka dygresyjka :o )
Polityka to trudna rzecz...
Jest taki pan na polskiej scenie politycznej - zawsze zna liczby, ludzi, daty, nazwiska, co, kto, gdzie i kiedy, za co i za ile... Za to nie widzi tego co sam robi i jak postępuje...
Cóż, Shihanie Lepperze Vortalu Budo - Karateko1 - pozdrawiam serdecznie...

R.K.
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Karateka1 - 2789 postów. Shihan Vortalu Budo - specjalność: sądząc z postów - Oyama Karate....;o)
Cóż, w czasie, kiedy szanowny Kolega pisał posty, ja np. trenowałem, ale nic to, taka dygresyjka :o )
Polityka to trudna rzecz...
Jest taki pan na polskiej scenie politycznej - zawsze zna liczby, ludzi, daty, nazwiska, co, kto, gdzie i kiedy, za co i za ile... Za to nie widzi tego co sam robi i jak postępuje...
Cóż, Shihanie Lepperze Vortalu Budo - Karateko1 - pozdrawiam serdecznie...

R.K.
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Przepraszam za powielenie postu - bład techniczny :o P

R.K.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate - czy dalej uznaje stopnie z Kyokushin
Przeciez Karateka zartuje . Chyba ?
A tak z ciekawosci . Karateka , u was goscie maja dany a nie sa sensei tylko senpai i nie wolno im egzaminowac. Mozesz to objasnic ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024