Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin, Oyama lub inne (nie shotokan)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_rifek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kyokushin, Oyama lub inne (nie shotokan)
Wie ktoś czy będzie można od stycznia06 zapisać się we Wrocławiu na treningi karate ??? Dokładniej to chodzi mi o kontaktowy styl (np. z samoobroną lub bez niej). Zależy mi na konkretnej wskazówce z forum co wybrać, bo nie mam czasu ani kasy żeby jeździć po Wrocławiu i sprawdzać wszystkie sekcje i szukać odpowiedniej, dobrze byłoby gdyby klub znajdował się blisko świebodzkiego lub niedaleko głównego(chodzi mi o ten przystanek autobusowy) i oczywiście żeby dużo nie kosztował miesięcznie. Kiedyś coś było na necie o Kyokushin że były 2 treningi w tygodniu + do tego jeden trening boksu czyli wychodziło że 3 na tydzień(nic poza tym nie wiem). o oyamie też coś było.
Co byście polecili ??????????????????
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin, Oyama lub inne (nie shotokan)
Treningi Kyokushin są blisko głównego. Dokładnie to na Kościuszki 35 b. Kiedyś rzeczywiście był dodatkowo raz w tyg. boks ale już nie ma. Opłata za miesiąc 80 zł. Więcej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pietras65
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin, Oyama lub inne (nie shotokan)
Cze ja też szukałem we Wrocku jakiś sztku walki i wylądowałem niestety na shotokanie ale chyba z niego zrezygnuje. To jest bardzo techniczny styl a ja całe życie ćwiczyłem karate kontaktowe dlatego mi za bardzo to nie odpwiada. Kyokushin nawet by mógł być ale za dużo chcą za niego. Musze przejść sie jeszce do OYAMA wszystkie kluby są na kozanowie. Jeśli Chcesz to możesz iść do Feniksa(rynek) na ostatnim bodajże 6 piętrze jest taki mały sklepik sztuki walki i tam są ogłoszenia wszystkich klubów z Wrocławia miejsca treningów i godziny. A trego co wiem to na treningi można się zapisać w każdym miesiącu i nie powinno być z tym problemów kwestia tylko wybrania klubu. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024