Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pechowe urodzinki ! ! !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Pechowe urodzinki ! ! !
No wiec chcialbym wam opowiedziec co nieco!
Urodzinki zaprosilem kumpli do baru byla tez moja dziewczyna i kuzynka! Wchodze do abru co widze stary "znajomy" z kolegami! Cos tram do mnie zaczal burczec ale olalem to i sopbie mysle ze po co zrabac sobie urodzinki! postawilem pare piwek! rozeszlismy sie ok godz 1.00! Wyszlismy przed nimi! Kumple w swoja strone poszli do domq a ja poszedlem z kuzynka odprowadzic moja dziewczyne! Wypilsimy u niej herbate no i wychodzimy! Patrze a tu kto "kozaki" ida w moja strone i mojej kuzynki mysle no ladnie a jednak sie nie ominelo bedzie solo( tak bardzo tego chcial i caly czas do mnie huczal) to ja spokojnie podchodza pare slow on do mnie jedna reke mial z tylu( mysle trzeba uwarzac moze pojsc butelka lub cos) poleciala sztuka zrobilem unik i do niego chwyt za szmaty i palce w warge! nim sie obejrzalo okladalo mnie 3 kolesi kuzynka wpadla w panike i zaczela plakac! zaciangeli mnie pod mur nie zostalo mi nic innego jak garda broda nisko i ochraniac twarz i nie dac sie wywrocic! Po chwile sie wyrwalem i uciekando( nie bede zgrywal bohatera)! Skonczylo sie na paru rozcieciach na glowie(twarz cala)! I tak oto zakonczyly sie moje urodzinki! Jutro szkola i pewnie cos bedzie sie dzialo! kumpla juz dalem znac w razie W ! Nie lubie takich sytuacji ani sie bic! Moja rada z tego taka ze nie ma co zgrywac bohatera tylko jak cos to uciekando! Na ulicach roji sie od poje*** co by bylo gdzyby jeden z nich mial np noz! Zreszta gdybanie nic tu nie da!Po prostu uwarzajcie na siebie a ja juz to zalatwie :wink:
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Wszystkiego najlepszego.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
No, nie warto miec takich znajomkow, wiem cos o tym...mam takich gnoi w jednym klubie, co to sobie tam lubia balowac, ale no coz, unikam tego miejsca...
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Dzieki! W sumie nie wiem czy moglem to napisac! Nie chce zasmiecac forum! Ale po prostu musialem sie "wypisac"!
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Hmm, ja wlasnie tak rozumiem dzial ULICA, jest chyba po to zeby rozwazac hipotetyczne sytuacje.no chyba ze jestem w bledzie :)
  • 0

budo_lionus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolica "Polski B"

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj znajdziesz się pod wpływem negatywnej aury. Bądź przygotowany na nieprzewidywalne wydarzenia. Zamiast rozdmuchiwać jakieś mało ważne sprawy, zajmij się sobą. Znajdź czas na odpoczynek i drobne przyjemności. Zbieraj siły na przyszły tydzień.


I jak tu horoskopom nie wierzyć :)
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Wszystkiego najlepszego...

Wnisoek tak, że zamiast herbatki należy iść od razu lulu... :-)
Co do kolesi... zrób z nich sałatke mięsną i niech to się stanie miejską legendą.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Wszystkiego najlepszego poklon

A imprezkę powtórz w innym barze za tydzeń.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
a no i ofkoz Wszystkiego najlepszego... a niech Ci bedzie od razu udanych Swiat Bozego narodzenia!! :)
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
A co się z kuzynką stało?
  • 0

budo_kasia s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
życze mimo wszystko wszystkiego najlepszego :-) i współczuje :( , ale faktycznie, co z kuzynką, kobiety tez potrafią biegać, ale z doswiadczenia wiem, że jesli miała obcasy, nawet niekoniecznie szpilki, to nawet gdyby była sprinterką to marnie widze jej "uciekando"...
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Wszystkiego najlepsiejszego :wink: .

A jesli chodzi o tego kozaka to wazne ze go kojarzysz .
Nic nie sugeruje ale kominiarka nie jest droga . Masz napewno jakis kolegów , którzy chetnie ci pomogą :twisted: .
Razem , wspólną siła kolektywu ... eeee pomożecie obywatele ?? :twisted:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
wszyscy jednogłośnie pytamy: co z kuzynką? :D :D
dobrze, że nie byli jakoś tak nabici, że obłożyli Cię jakimiś butelkami, a potem zabrali się za kuzynkę, bo nie oszukujmy się- świat jest pełen pojebów.
Do tej pory pamiętam jak podczas wczasów nad morzem moich sąsiadów w ośrodku napadła grupa świrów. Młoda parka, dwadzieścia parę lat. Postanowili wybrać się na odległą o jakieś 2 km dyskotekę (to było w Jastrzębiej Górze). Dorwały ich jakieś chuje, chłopaka obili do nieprzytomności, a dziewczynę zgwałcili. Szkoda gadać, za takie coś powinni obcinać chu... każdemu po kolei i wybijać tak otrzymanymi kikutami im oczy. Nawet nie chcę sobie wyobrazić co mógł czuć ten facet :/
BTW. wszystkiego najlepszego.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !

chwyt za szmaty i palce w warge

8O mogłbyś opisac bliżej te "palce w warge", bo nie za bardzo mogę sobie to wyobrazic.
No i pozostaje pytanie: co z kuzynką? :-) Mam nadzieję że nic jej sie nie stało. pozdro
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Wlasnie, co z kuzynka, no i nie bales sie o palce? :lol:
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
# Z kuzynka wszystko ok! Tylko troche sie poplakala biedaczka w sumie sie jej nie dziwie!
# Co do kolesia to jeden na jeden dalbym sobie rade ale no cos wiecie maly pies glosno szczeka a jak przychodzi co do czego to...
# Palce w warge hmmm... combat 56 (palce w oczy itp.) wkladasz palce tak by zlapac za warge i ciagniesz kurewso boli... ale gdy wsadzasz palce to po dziasle i do gory bo inaczej ci palca odgryzie!

PS: Kominiarke mam... kolegow tez :wink:
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
I jeszcze jedno: nie jestem fanem bijatyk i zgrywania bohatera ale zdazylo sie juz to kiedys mojemu kumplowi! Ci sami goscie go pobili wiec trzeba to zalatwic raz na zawsze bo inaczej sie to nie skonczy!
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
No to wszyskto OK, a co do tych gnoi to nie trzeba dac soba pomiatac...ale cwaniaki..
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !

Ci sami goscie go pobili wiec trzeba to zalatwic raz na zawsze bo inaczej sie to nie skonczy!


Nie jestem fanem lania po ryju, ale w tej sprawie to bym Ci jeszcze pomógł :) Dojechac skurwysynów-niech popamiętaja!!! :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_gap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pechowe urodzinki ! ! !
Ja mialem inna sytuacje.

Po imprezce na dzialce od kumpla szlem sam do domu byla kolo 2 w nocy.Nagle zauwazylem 3 kolesi (gdzies po 24 lata ,koksy jebane) stali mi na drodze, znamlem ich.Spytali sie mnie czy nie widzialem Lukasza (kumpel ktory lecial im kase 30 zł)powiedzialem ze nie,pytali sie mnie chyba z 4 razy caly czas sie wypieralem ale mi nie wierzyli.Krylem kumpla, nagle 1 z nich powiedzial "Ksiedzu na spowiedzi tez tak kalmiesz", i zaczol mnie lac po glowie to ja nic innego jak garda .Niestety padlem na ziemie bo troche sie naj...lem a oni po kreskach amfy.Wiec lezalem na ziemi z garda i czulem ich buty na twarzy i glowie. Kiedy przestali wstalem i powiedzialem co wy kur.. robicie za 30zł mnie lejecie!!? Powiedzieli no i nie tylko za to skurwysy.. dostalem z kolana w brzuch i zaczolem wiac na szczescie udalo mi sie, nastepnego dnia poszlem do szpitala bo czulem strszany bol glowy.Lekaz powiedzial ze jeszcze troche i bym mial wstrzas mozgu.Ciesze sie ze tak to sie skonczylo.Coz dostalem wpierdol za darmo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024