Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaczepka gowniarzy...bić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

Obić gupio bo ma tylko 10 lat.. :cry:

Phi, jakiś rok temu kilku smarkaczy tak gdzieś po 12-13 lat w autobusie 521 "rzucało mięsem" przeraźliwie. Moja matka zwróciła im uwagę i dostała wiązkę solidną epitetów od jednego. Wysiedli na przystanku po PKiNem, powiedziałem mamie, żeby pojechała dalej a ja dojadę za chwilę. Złapałem smarkacza, powiedziałem za co oberwie, także dostałem wiązkę więc dałem po ryju raz czy dwa, zalał sie krwią i dopiero wtedy zaczął przepraszać.Potem z jednej strony było mi wstyd, ze dałem w mordę dziecku, ale z drugiej czasem takiemu gnojowi należy się solidna nauczka.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Może po tym gówniarz sie nauczy szacunku do starszych-jak w domu naie nauczyli to ktoś musi to zrobic :) Nie żebym był za laniem takich mlodych gnojków, ale pozwalać im na takie rzeczy też nie można!!!
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Ludzie !!
Czy wam sie w głowach nie poprzewracało ?
Że jak ma 13 lat to co NIETYKALNY ?
A ja mam siedziec spokojnie i patrzec np : jak miesem oburzcaja moja matke ... PARANOJAAAAAA .
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Widze że batman to jedyny normalny tu człowiek z honorem. A wam wszystkim niech gównierze w morde plują :balisong:
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

dałem po ryju raz czy dwa, zalał sie krwią


O i widzę że kolega wie o co chodzi. Mam wielkie piwo wirtualnie ode mnie za to. Chwasty trzeba wyrywać. Pozdrawiam
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

dałem po ryju raz czy dwa, zalał sie krwią


O i widzę że kolega wie o co chodzi. Mam wielkie piwo wirtualnie ode mnie za to. Chwasty trzeba wyrywać. Pozdrawiam

z jednej strony tak, zle z drugiej mam jakiś taki niesmak do siebie :(
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Jak by taki smarkacz obraził hmoją mame to bym go do kubła ze smieciami wsadził..albo tego duzego blaszanego zamknoł i tłukł czyms cięzkim albo po porostu po pysku i juz...co za ludzie co za kraj...o bosh,,
  • 0

budo_bolek43
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn/podgrodzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
dar75

z jednej strony tak, zle z drugiej mam jakiś taki niesmak do siebie :(

oj tam, nie płacz :nie:
uważaj tylko na swój niewyparzony ryj, bo za bandycki światopogląd masz u mnie minus :evil:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

dar75
uważaj tylko na swój niewyparzony ryj, bo za bandycki światopogląd masz u mnie minus :evil:

aż padłem z wrażenia 8O

rozumiem, że np. u Cassiniego (sorry Cassini :) ) moge mieć minus za poglądy polityczne - w końcu obaj jestesmy na tym forum już trochę czasu i zdarzały nam się sprzeczki
ale, żeby ktos w swoim TRZECIM poście groził mi minusami i straszył moim bandyckim światopoglądem to już przesada :?

IDĘ SIĘ WYPŁAKAĆ :)
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Oj nie płacz prosimy.... a w ogule ja bym sie nie przejmował zadnymi minusami, jesli akurat jestem bandyta i mam takie poglądy to moje sprawa!!:P(ale nie jestem;p)
  • 0

budo_bolek43
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn/podgrodzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
dar75

aż padłem z wrażenia 8O


zupełnie niepotrzebnie, zwłaszcza że niesłusznie oceniłem twoją osobę.
a minus masz oczywiście nie u mnie, a u osób stroniących od przemocy.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Jak zaznaczylem, post napisalem z nadzieja na okreslenie tzw. srodowiskowego poparcia odnosnie potencjalnej kary chlosty... Jak na razie poparcie ch....o (pardon) male... O co chodzi? Wszyscy tacy odważni w imie obrony slabych i ucisnionych (na ulicach), a nikt nie popiera potencjalnie skutecznego, przyszlosciowego rozwiazania instytucjonalnego... No dobrze, tez warto wiedziec...
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

a nikt nie popiera potencjalnie skutecznego, przyszlosciowego rozwiazania

Gówno prawda. W krajach, gdzie ucina sie ręce za kradzież kat ma roboty od rana do nocy... Chłosta nie byłaby skuteczniejsza... :wink:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

a nikt nie popiera potencjalnie skutecznego, przyszlosciowego rozwiazania

Gówno prawda. W krajach, gdzie ucina sie ręce za kradzież kat ma roboty od rana do nocy... Chłosta nie byłaby skuteczniejsza... :wink:


Jak ktoś zaczyna swoją wypowiedź od wyrazu "gówno" to daje pełne świadectwo o swojej kulturze wypowiedzi, wychowaniu, inteligencji i wiedzy nabytej, oraz tzw. inteligencji wrodzonej, czyli ogólnie predyspozycjach do wymiany interspersonalnej... No to może CzT podasz jakieś dane statystyczne odnośnie ucinania rąk za kradzież w danych krajach i wpływu tych kar na przestępczość? I jeszcze komentarz apropos "pełnych rąk kata" też z danymi statystycznymi... Wszyscy będą zainteresowani... Najpierw chłopcze podaj te kraje gdzie taka kara jest w tej chwili wykonywana, potem podaj częstotliwość kary i współczynnik przestępczości na głowę mieszkańca... Bo tak się wydaje, że jesteś zwykłym gówniarzem (bez urazy, to nie było osobiste) tolerancyjnie wychownym oczywiście (mamusia klapsa nie dawała nigdy, nawet jak kredki wbijałeś w oczy innym dzieciom w piaskownicy) który się zaczyna mądrować w kwestiach o których nie ma pojęcia. "Chłosta nie byłaby skuteczniejsza" to niestety hasło tych wszystkich tolerancyjnie wychowanych popaprańców którzy za szczyty swojego intelektu uznają znajomość głupawych, politycznie poprawnych komentarzy w "Gazecie Wyborczej" a nie mają żadnego pojęcia o realnym życiu...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
ucinanie rąk jest głupie, gdyż tworzy kalekę niezdolnego do pracy i odbiera możliwosć zarabiania na życie w uczciwy sposób (kto zatrudni inwalidę z wyrokiem?)- facetowi pozostaje żebranie tudzież dalsze kradzieże
ponadto gdyby kary tego typu były skuteczne jako czynnik odstraszający, to starożytność i średniowiecze raczej by przestępczośći nie znały
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

Jak ktoś zaczyna swoją wypowiedź od wyrazu "gówno" to daje pełne świadectwo o swojej kulturze wypowiedzi, wychowaniu, inteligencji i wiedzy nabytej, oraz tzw. inteligencji wrodzonej, czyli ogólnie predyspozycjach do wymiany interspersonalnej... No to może CzT podasz jakieś dane statystyczne odnośnie ucinania rąk za kradzież w danych krajach i wpływu tych kar na przestępczość? I jeszcze komentarz apropos "pełnych rąk kata" też z danymi statystycznymi... Wszyscy będą zainteresowani... Najpierw chłopcze podaj te kraje gdzie taka kara jest w tej chwili wykonywana, potem podaj częstotliwość kary i współczynnik przestępczości na głowę mieszkańca... Bo tak się wydaje, że jesteś zwykłym gówniarzem (bez urazy, to nie było osobiste) tolerancyjnie wychownym oczywiście (mamusia klapsa nie dawała nigdy, nawet jak kredki wbijałeś w oczy innym dzieciom w piaskownicy) który się zaczyna mądrować w kwestiach o których nie ma pojęcia. "Chłosta nie byłaby skuteczniejsza" to niestety hasło tych wszystkich tolerancyjnie wychowanych popaprańców którzy za szczyty swojego intelektu uznają znajomość głupawych, politycznie poprawnych komentarzy w "Gazecie Wyborczej" a nie mają żadnego pojęcia o realnym życiu...

OK. Dane statystyczne podam w środę, lub w czwartek, a tobie daję ignora za pojebstwo. Pa.
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
Oj czarny tygrysie rozdajesz te ignory lekką ręką ;) (nie krytykuje)

Co do chłosty... Może być skuteczna, ale nie musi, spróbować można... za recydywe zrobimy z takiego delikwenta coś na wzór Pasji... Po czymś takim odechce im się wszystkiego.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
O ucinaniu rąk niech CzT napisze wypracowanie, natomiast wracając do chłosty, radzę się zastanowić nad zależnością między najniższą w skali światowej przestępczością w Singapurze a stosowaniem tam kary śmierci, kary chłosty i drakońskich grzywien (np. 500 USD za splunięcie na ulicę). Nikt nie będzie przy tym mógł powiedzieć, że chodzi o kraj niecywilizowany. Acha, tak na marginesie, jakby ktoś nie wiedział, w Singapurze nie ma demokracji, panujący tam ustrój można określić jako autorytarną, monopartyjną nomokrację...
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?
kolega chyba nie ma za wielkiego pojecia o prawie, karach i innych takich, prawda ? 8O
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczepka gowniarzy...bić?

Oj czarny tygrysie rozdajesz te ignory lekką ręką (nie krytykuje)


Qrde stary to samo chciałem napisac :) .

Tygrys wyluzuj troche bo ci nikt na budo nie zostanie i co bedziesz wtedy robił ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024