Skocz do zawartości


Zdjęcie

gangi podwórkowe :>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

gangi podwórkowe :>
Co mi radzicie bo mam problem taki ze od niedawna zaczepiaja mnie chlopacy starsi odemnie w szkole a raz sie zdarzylo nawet na ulicy ich bylo pare a ja ide z zakupami i sie do mnie jeden rzuca ja sie nie bałem tak bardzo bo wiem ze kazdemu z nich bym sposcil lanie ale nie wszystkim naraz, no i jak mowiłem ja sie niezbyt tym przejmowałem ale oni sie ze mnie smiali ze mi sie nogi trzesą nawet niewiem od czego( cos z magnezem) to im powiedziałem ze jakby nieli tak piszczele poobijane to by nie mogli chodzic , jeszcze z tymi zakupami bylo tak niezrecznie ze odpusciłem sobie i sobie poszedłem. :roll:
  • 0

budo_vardi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
No i co ?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
w DB songo radził sobie z więcej niż jednym przeciwnikiem więc nie łam sie następnym razem bez zakupów skopiesz ich wszystkich bo w DB nie pokazywali by czegoś czego nie można dokonać, trzym sie ja w ciebie wierze pozadzisz sobie :lol:
pzdr 8)
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
dzieki za cenne wskazówki
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
Witam, hehehe nie nabijajcie się z chłopaka :) . Jin_kazama odpowiadając im w ten sposób sam zkazujesz się na śmieszność, następnym razem olej ich i nie odpowiadaj na ich zaczepki, a jak to nie poskutkuje to porozmawiaj z rodzicami lub udaj się na Policje.
Pozdrawiam.
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>

Witam, hehehe nie nabijajcie się z chłopaka :) . Jin_kazama odpowiadając im w ten sposób sam zkazujesz się na śmieszność, następnym razem olej ich i nie odpowiadaj na ich zaczepki, a jak to nie poskutkuje to porozmawiaj z rodzicami lub udaj się na Policje.
Pozdrawiam.


Na tą wypowiedz powiem Tyle... frajerstwo sie szerzy :roll:

Ty Jin jakis tam, jak kazdemu z nich dałbys rade to w czym problem ? nie umiał bys mu powiedziec "dawaj sołówa" wkoncu sie nie boisz, albo wyłap ich pokolei i wytłumacz recznie ze robią zle.

[/b]
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
typowe polskie [a może nie] podejście do sprawy, nie mówić nikomu naklepać pojedyńczo i liczyć, że nic nie zrobią, a jin kazama ma 14lat a tamci są starsi, więc jeżeli po oklepaniu wszystkich po koleji, wszyscy razem go nie oklepią tak że stanie sie mu coś poważniejszego to się zdziwie.
A co jest ważniejsze zdrowie czy skrzywdzona duma wynikająca z olania zaczepki i ulotnienia się z tamtąd? :roll:
pzdr 8)
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
_ragan_ każdy ma swoje zdanie na dany temat, przemoc rodzi przemoc tego nieda sie ukryć, a 14letnie dziecko nie poradzi sobie w tych czasach z bandą napastników. Pozatym mnie nieznasz, więc nie pisz mi tu nic o frajerstwie bo może się kiedyś okazać, że jesteś większym niż ci się wydaje i będzie ci głupio.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
* po pierwsze nie ma sensu mowic im o poobijanych piszczelach - nie zrozumieja. po prostu ich olej! co cie obchodzi co mowia o tobie ludzie na ktorych zdaniu ci nie zalezy? jezeli bedzie widac po tobie ze to cie w jakis sposob dotyka to wyjdziesz na ofiare a oni tego wlasnie chca;

* oklepanie kazdego z osobna to pomysl i dobry i zly. z jednej strony moze poskutkowac i dadza sobie spokoj. z drugiej przyjdzie czas ze spotkasz ich jak beda w grupie (bo zazwyczaj przeciez sa) a oni beda szukac ofiary. padnie na ciebie (aspekt walki z wieloma przeciwnikami byl juz omaiwany). z trzeciej strony jezeli jakiegos dopadniesz i mu nie dokopiesz ("wiem ze kazdemu z nich bym sposcil lanie" - skad wiesz?) to wroci z kolegmi;

* jezeli dojdzie do bojki to nie sprzedawaj latwo skory. jezeli bedzie ich 2-3 to szybkie rozprawienie sie z jednym moze przejasnic w glowie pozostalym. kumpla kiedys napadlo 2 w bramie i zaczeli dyskusje od prostego w szczeke. on wstal i jednego powalil pozadnym strzalem w brzuch tak ze tamten upadl. o drugiego sie nie martwil bo juz byl na kolanach i opiekowal sie kolega;

* "starsi chlopcy wystepujacy w stadach" lubia prowokowac mlodszych ktorzy chodzaja samotnie. dlatego samotnie nie chadzaj. nie zawsze jest to mozliwe ale warto byc widywanym w wiekszym towarzystwie;
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
ej, co ty? do przedszkola nie chodziles..? mamusia zawsze tlumaczyla, ze na takie odzywki odpowiada sie "ktos sie przezywa, ten sie tak sam nazywa"...
  • 0

budo_drops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:omów nie korzystam

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
nie reaguj na tego typu zaczepki, olei i nie wdawaj sie w dyskusje, jezeli dojdzie do sytuacji ze bedziesz musial sie bic to wtedy probuj ale nie ma co sie przejmowac idiotami, predzej czy pozniej ktos ich nauczy rozumu, no chyba ze masz kilku kolegow z ktorymi moglbys sie wybrac na rozmowe z takimi typkami ;]
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
No i raczej tak zrobie . :roll:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
_ragan_ - jesteś przynajmniej dziwny. Frajerstwo, powiadasz? Postaram się żeby dość szybko nazbierał Ci się komplet ostrzeżeń.

Jin_kazama -> jesteś jeszcze chyba baaaardzooo młody, postaraj się przez jakiś czas CZYTAĆ, a dopiero potem pisz.
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
Nie wierzę, że to prawda. :lol:

Musisz mieć nerwy w strzępach, Adam... Jeśi takie tematy pojawiają się niemal codziennie...

Aha - _ragan_ - ile ty masz lat? A pytam wiedziony czystą żądzą ciekawości...
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
jim kazama nie martw sie postapiłeś dobrze. Bez zakupuw też byś niewiele wskurał. trzeba unikac konfliktów. Po prostu zmień sklep moze albo nie chodx tam gdzie oni mogli by cię odnaleźć. Pomysl nastepnym razem zamiast z zakupami pod reką mógłbyś być z dziewczyna. I co wtedy? Słabo to wyglada wedlug mnie. Trzeba unikać sporów.

pozdro
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>

_ragan_ - jesteś przynajmniej dziwny. Frajerstwo, powiadasz? Postaram się żeby dość szybko nazbierał Ci się komplet ostrzeżeń.


Powodzenia w kompletowaniu :evil:

Smoku a jak myslisz mam całe 12 lat :lol:

Ludzie dziwicie sie ze tak reaguje ale to jest nudne ;]

mam załozyc 10 podobnych tematów ? :lol:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
śląsk przeprasza za ragana :roll:
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
niemusicie całe szczęscie nie jestem Ślazakiem.
Ale pozdrawiam was moi przyjaciele z Ober... (nigdy tego nie zapamietam - ot taki zemnie gorol :lol: no ale niemam korzeni szkopskich wiec bedzie mi cieżko)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>

Smoku a jak myslisz mam całe 12 lat :lol:

No jak na razie, to na tyle sie prezentujesz (a raczej twoje wypowiedzi...)
  • 0

budo_logitech
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gangi podwórkowe :>
Do autora tematu : Ja na Twoim miejscu starałbym sie skonfrontować z tymi typami pojedyńćzo (jeśli sie da ).

Ogółem mówiąc pójście na policje odradzam, mieszkasz zapewne na osiedlu, naskarżysz na nich będziesz miał opinie kapusia na osiedlu a to kiepska sprawa, która wróży jeszcze więcej zaczepek, a jesteś młody więc nie trudno Cie zlokalizować.

Olanie sprawy to też kiepski wariant bo kolesie zobaczą że nie reagujesz na zaczepki i od czasu do czasu jak im sie zachce mogą zacząć próbować czegoś więcej.

Jeżeli już ma dojść do konfrontacjii to zaproponuj solówke, jeżeli 2 Cie dopadnie to wal w ryja ile sił, siniaki przejdą, kac moralny nie. Poza tym zawsze jak sie postawisz i chociaż któremuś z nich troche twarz obijesz to po prostu będą wiedzieli że zaczepianie Ciebie nie uchodzi płazem.

pzdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024