Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRZETRENOWANIE ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_whitesoldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PRZETRENOWANIE ?
Mieliscie cos takiego jak przetrenowanie ? Chcieliscie zwiekszyc ilosc treningow silowych,kondycyjnych i sztuk walki,by byc lepszym,a kondycja poszla jakos w dol...brak ochoty na trening,a przy sparingach,walkach kompletne wycieczenie,brak sil,wytrzymalosci,dynamiki?Co polecacie?
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
Nom ja tak miałem wmow sobie ze tak ma byc a dopiero jak zrobis zprzerwie to zobaczysz jakie postepy zrobiles ...
  • 0

budo_whitesoldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
Nie rozumiem?czyli polecasz zrobienie przerwy?4 dni wystarcza?czy po prostu chodzi CI o to,by mimo to zapie....lac i moze moc przyjdzie sama;)
  • 0

budo_strix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
Ja mam teraz chyba cos w rodzaju przetrenowania, jak by stawy siadły:( łokcie, kolana, nadgarstki. Diete mam ok, ale przez jakies 4miesiace mialem treningi codziennie, jak nie na silowni albo SW to na basen leciałem. I chyba tego organizm nie wyttrzymał:( Od ponad miesiaca nie trenuje, dopiero od tego tygodnia powooli zaczolem wracac.
Radze uwazac z treningami, bo człowiek czuje sie swietenie, az pewnego dnia kaput:(
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
StriX miałem tą samą sytuacje co Ty :? Musiałem sobie zrobić przerwe jeden miesiąc i w miare pomalutku dochodziłem do siebie, ale nie ma sensu znowu wrzucać takiego intensywnego tempa. Zacznij sobie tak 3x w tyg., dobrze jest czuć na początku ten głód treningu i stopniowo to zwiększać.
  • 0

budo_strix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
Tak, teraz włąsnie tak robie. 3razy max. Niestety to jest taka wredna sprawa, ze nie widac zaadnych wczesniejszych symptomow. Czyjesz sie swietnie, az tu pewnego dnia zaczyna kłuc łokiec, potem pobolewa kolano wstajac z łozka i nadgarstki spinaja sie jak by byly z betonu. Z kazdym dniem jest coraz gorzej:(
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
ja tak mam w zasadzie teraz, ale od wczoraj zarzucam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i jest znaczna poprawa.
szybsza regeneracja i wiecej sily na trening.
imho, bez suplementacji, na chlebie i schabowych dlugo nie pojedziesz przy zwiekszonej liczbie treningow.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?

ja tak mam w zasadzie teraz, ale od wczoraj zarzucam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i jest znaczna poprawa.
szybsza regeneracja i wiecej sily na trening.
imho, bez suplementacji, na chlebie i schabowych dlugo nie pojedziesz przy zwiekszonej liczbie treningow.

Historia kolegi ku przestrodze: ostro trenował przekrojowo i się suplementował. Kondychę miał nie do zajebania. Aż mu coś się stało 4 miechy temu - nie wiadomo co bo zrobił komplet badań i nic nie wykryli, ale chlopak totalnie się załatwił. Wygląda na to że żołądek, a suplementacja pewnie miała w tym swój udział. To było 4 miechy temu, nadal nie wrócił do formy.

Więc nawet jeśli suplementujecie to uwżajcie na siebie i się nie przetrenowujcie. Organizm musi mieć czas na regenerację między treningami!!!! W przeciwnym razie będziecie mieli super formę do czasu, aż tu pewnego dnia wszystko pierdolnie i do widzenia kochane zdrowie!!!
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZETRENOWANIE ?
eee tam. ja mam i tak chujowa kondycje wiec mi to nie grozi :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024