Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duże palce u stóp :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_antekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Duże palce u stóp :(
Witam, mam mały problem z duzymi paluchami u stóp. Zaczęło sie wtedy gdy zacząłem trenować SW, dokładnie przy klękaniu na początku treningu i na końcu. Zawsze układałem stope tak ze cała wierzchnia część stopy przylegała do parkietu, z czasem od tego zaczęły boleć mnie palce u stóp. Teraz mam tak, ze praktycznie nie moge zginać duzych palców w dół, bo ból jest za silny. Już od dłuższego czasu klękam tak aby nie nadwyrężać palców, ale ból zostaje:( Na razie uzywałem arcalenu, ale nie pomaga raczej :( Co robić ?
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże palce u stóp :(
Iść do lekarza!
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże palce u stóp :(
ARCALEN? 8O To chyba na siniaki. Urzyj Fastun... i idź do lekarza.
  • 0

budo_antekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże palce u stóp :(
Byłem u ortopedy, zrobił prześwietlenie, które nic nie wykazało.Stwierdził ze nie wie co mi jest, ew. moze to być podwichnięcie, ale on nie wie napewno. Noi oczywiście zalecił miesiąc przerwy w sporcie :( Spotkał sie juz ktoś z takim urazem??????
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże palce u stóp :(
Mnie przez pół roku bolały kolana, jak ja pier...le i też nic nie mogli znaleźć. Proponuje przejść się do prywaciarza, rzucić mu 50 zł na stół i niech mówi... to lepsze rozwiązanie niż publiczna służba zdrowia.

Moje zdanie (laika) jest takie, że jeżeli zaczynasz przygodę ze sztukami walki, to przejdzie to z czasem, gdyż stawy i kości muszą się odpowiednio przygotować do wysiłku. Ale mogę się mylić. Mi ból kolan przeszedł samoistnie, ale sporo się nacierpiałem... Było to jednak dawno temu i być może było to spowodowane tym, że jeszcze rosłem.
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże palce u stóp :(
Mialem podobnie kilka razy, aczykolwiek nie zaprzestawalem treningow po jakims czasie samo przechodzilo ...
  • 0

budo_antekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duże palce u stóp :(
ja juz sie z tym męcze ok półtora miesiąca, raz jest lepiej, raz gorzej.Czasem jak mocno nadwyręże palce na treningu, to rano nastepnego dnia ledwo chodze:/ Zwykle przez weekend mi przechodzi,na treningu sie odnawia i tak w kółko.Szkoda mi jest robić jakąś dłuższą przerwe, ale zastanawiam sie czy w tym tygodniu sobie nie odpuscić treningów a zamiast tego np na basen pochodzic :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024