Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kozak zaczepia brata :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
[qudote]Adamie skurwysyństwo trzeba tępić już w zalążku. Jak byłem w podstawowce to byłem gnębiony i wiem jak takie "dzieci" potrafią rówieśnikowi dokuczyć. Zero litości tępić ile wlezie.[/quote]

Tępić ile wlezie?Czyli co?Drzazgi pod paznokcie, igła w jądro???Ludzie dajcie spokuj!!!
  • 0

budo_mastaszek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Witam

Tak sie sklada, ze mialem przyjemnosc (?) uczyc w podstawowce i gimnazjum przez 2 lata, i jezeli ktos sadzi, ze dzieciaki sa niewinne i bezbronne bo mlode, to sie myli. Spotkalem mnostwo malych skurwysynow, ktorzy by sie nie zawachali zeby komus z tulipana przypierdolic albo przypalic fajka (autentyczna historia!). Nauczycielom grozili, auta porysowali, kamieniami w sprzataczki rzucali, ze o wyzywaniu nauczycielek od cip juz nie wspomne. Laski sie w szatni napierdalaly, ze krew sie lala (2 kl. gimnazjum). Jedna z nich miala problemy z uzyzkaniem przewagi w konkurencji ciagniecia za wlosy, wiec poszla do woznego, ze pani ze swietlicy prosi o mlotek(!). I co zrobila? Przypierdolila kolezance z mlotka i tamta wyladowala na pogotowiu. Mowcie co chcecie, ale jakbym kims od czasu do czasu nie poszarpal, to bym mial ciezko, bo sa dzieciaki ktore wszystko i kazdego maja w dupie, i jesli ktos im pozwoli, to moze byc przejebane. Moze mialem pecha i trafilem do patologicznej placowki, chociaz bylo to na wsi wiec teoretycznie mlodziez spokojna. Moze jestem zbyt nerwowy i nie umiem spokojnie wytlumaczyc smarkaczowi, ktory we mnie chwile wczesniej rzucil puszka z Coli (!), ze to jest be, tfu, niedobre i w ogole to trzeba byc grzecznym. Jak ktos jest bezczelnym malym chujem, ktory robi krzywde innym, to trzeba nim poszarpac albo low kickiem go ;) Peace

Marcin
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
O kurwa :o ...ten młotek

Przemoc be !
Nie miałeś żadnych konsekwecji po tym jak kogoś szarpnąłeś??? Aha uczyłeś dwa lata :P
Czekam na wypowiedź czarnego tygrysa...
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
:wink: Czasami można kogoś poszarpać dla własnej przyjemności... Terapia awersyjna jest również skuteczna :wink: , ale trzeba by takiego bić w beret średnio 5 razy dziennie, aby zrozumiał. :wink:

Co do wypowiedzi mastaszek, to czytajcie mój opis. :peace:
  • 0

budo_mastaszek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Witam ponownie,

Konsekwencji brak poza kilkoma posiedzeniami na dywaniku u dyrektorki :) Ale w wiekszosci przypadkow ci 'mlodzi gniewni' sa zbyt dumni zeby sie przyznac, ze jakis marny nauczyciel ich postraszyl. A pracowalem 2 lata bo dostalem prace w liceum, nie dlatego ze bylem zbyt brutalny :) Swoja droga moj instruktor kungfu jest polonista i zdarzylo sie, ze przywalil malolatowi z nogi i jak tamtem wyladowal na stoliku stojacym obok, Rafal powiedzial "Jak sie kurwa ruszysz to cie zajebie" - mlody lezal na stoliku przez cala przerwe. Jak sie dyro dowiedzial, to wezwal matke mlodego (mlody dostal kopa, bo najpierw probowal ukrasc nauczycielowi komorke a potem pokazal mu palec). Matka wytargala mlodego za ucho i na tym sprawa sie skonczyla.

Pozdr
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Kto nie był w Gimnazjum niech sie nie wypowiada na temat brutalności szczyli w szkole .

Mastaszek bez obrazy ja bym wolał ulice szorować niz w Gim uczyć .
Serio .
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
No tu sie zgodze, w gimnazjach jest syf straszny-albo nie, STRASZNY!!!!!!Nauczyciele tam maja przesrane i muszą sobie jakoś radzić!Czy siłą, nie mnie oceniać!Ale nic nie robic się nie da bo na głowe nasrają!!!
  • 0

budo_buju88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Gimnazjum to najgorsza z mozliwych szkol, jak ja bylem w gimnazjum toklient z mojej klasy przyszedł naćpany na religie i chcial wyjsc z katechetą na solowe, gdyby facet nawrocil go ręcznie to moze ziomek uspokoilby sie, a tak to katecheta dostal z bani w ryj. Wniosek jak nadaza sie okazja nawrocenia takiego nieletniego zbója to robic to recznie :-)
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
:lol:

Jak byłem w trzeciej klasie to wystawiono kilkanaśnie 'nagan'
3. miejsce: podpalenie toalety
2. miejsce: "Za niszczenie mienia szkoły i agresywne zachowanie". Koleś urwał kawałek szafy i rzucił tym w polonistke...
1. miejsce: "Za oddanie potrzeby fizjologicznej na sali gimnastycznej". Koleś nasrał w kółko...

Bicie to nie rozwiązanie, ale lepiej tłuc zanim będzie jeszcze gorzej...
(nie pisałem o akcjach ze sklepika szkolnego, ale tam też były przegięcia)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
młotek rządzi 8O może dziewczyna zbyt wzięła do siebie jedną z akcji z Oldboya? :)

Gimnazjum to najgorsza szkoła, jaka może się trafić nauczycielom. Dzieciaki dojrzewają i lepiej można byłoby opanować zakład specjalny, niż jedną, 20osobową klasę. Współczuję wszystkim nauczycielom, chociaż sam kiedyś przeklinałem na nich pod nosem.

Apropo lania gimnazjalistów. Te pojeby za przeproszeniem ostatnio kupowały u mnie na osiedlu jakieś ruskie sterydy, zaś ich efektywność mogłem zobaczyć ostatnio u kilku małych sterydziarzy. Jest taki jeden, rambo na niego wołają, był już w poprawczaku, wygląda jak 40 letni żul, a ma 14 lat, szkoda gadać.
Poje^%$ się świat i tyle.
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
sorry ale w jakim swiecie wiekszosc z was zyje? nie znam dokladnie sprawy ale zakladajac ze jego brat wyglada na chlopca do bicia (bez obrazy) a tamten sie przyjebal za np te okulary albo i cokolwiek innego? i co uwazacie ze nalezy podejsc i spokojnie wytlumaczyc szkodliwosc owego czynu :?: widzialem wiele takich sytuacji mimo mlodego wieku i mozecie mi wierzyc ze to niewiele da. nie chodzi mi o to zeby najpierw bic a potem pytac- czasami mozna to zalatwic rozmowowa stanowczym tonem, mozna tez postraszyc jesli to jest konieczne, ale w kazdym razie ja nie zostawial bym sprawy samej sobie albo tez nauczycielom.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
No i koleś nie zostawił brata w potrzebie-tu akurat wystarczyło postraszyć, innym razem może nie pomóc-np. w gimnazjum nie:) Ale ważne że wybrał właściwy sposób, bo poskutkowało...
...pogratulować
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024