Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kozak zaczepia brata :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Czyli rozumiem , że z knajpy nadal nici ... :twisted:
  • 0

budo_mucha(master)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
mój Boże...ja tu prosze o rade a wy awanture robicie, debate itd.
nie tylko w tym temacie jest złamany regulamin, ale skończmy już te głupią debate :evil:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/

i po co wogółe klniesz?? :lol:


Bo lubię. Coś nie leży? Strzel mi ignora.

Nie mozna ignorowac moderatora :)

IMHO, dziecku powinno sie wyperswadowac ustnie a nie recznie. Jak macie zamiar prac dzieci to mam nadzieje ze wam za to cos zrobia. Co to wogole za pomysl, moze jak bedziecie mieli swoje dzieci to tez bedziecie je bili jak was zaczepia albo jak beda plakaly? Ostatnio duzo takich chojrakow co niemowleta bija i dzieci, a z rownymi sobie juz odwagi nie styka.
Tak do was trzeba mowic zebyscie zrozumieli?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/

gdyby jakiś osiłek dręczył mojego brata


Jezusie Święty 8O

13 letni osiłek dręczy 10 letniego brata MuchaMastera. Proponuję zadzwonić po AT :lol:


buhahahaha :rofl: 13 letni osiłek Huuehuehuehuehueheuhe
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
mucha, ja bym na twoim miejscu zapytal jeszcze na forum dla nozownikow :roll: :wink:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
a tak btw. mucha ile Ty masz lat, bo mi się wydawało, że Ty też masz 13, stąd te rady O_o może od tego najlepiej zacząć pisanie porad?
  • 0

budo_mucha(master)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
ja mam 15 :P
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
no to staaaaary, w czym tu problem? kurde, co wy radzicie - lac 13 latka? dajcie spokoj....
pogadaj, powiedz, ze sobie nie zyczysz zeby ruszal twojego brata - i tyle.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
to trochę zmienia całą sytuację :D Wystarczy postraszyć więc, nie bierz się za żadne pokazywanie siły, bo jeśli jeszcze dodatkowo już coś długo ćwiczyć, to możesz tylko problemów sobie narobić... albo rodzicom, bo jesteś nieletni.
  • 0

budo_vesemil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Moim skromnym zdaniem jestem zdecydowanie za rozwiązaniem tego słownie. To chyba nie takie trudne wytłumaczyć kozaczkowi, że Ci się to nie podoba i nie będziesz tego tolerował i tyle.

Rozumiem, że w Twoim wieku może najsensowniejsze albo przynajmniej nie głupie wydaje się rozwiązanie tego przez argumenty siły i być może włącza Ci się instynkt starszego brata, ale zaufaj tym, którzy Cię przekonują do rozwiązania problemu słowną perswazją.

Poza tym jak go pobijesz to istnieje realne zagrożenie, że ma on starszego brata, który nie zawaha się rozpocząć nowego tematu na tym forum z problemem podobnym do Twojego, a tego może być już za wiele ;)

Bądź mądry, powodzenia

Tak swoją drogą ciekawe czy próbowałeś o tym pogadać z rodzicami......
  • 0

budo_fireblast
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Powiedz mu zeby sie na nim nie wyzywal postrasz go troche i na koniec zapodaj mu liscia w czache i upewnij sie czy dotarlo. Niezbyt brutalne a powinno pomoc:)
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
:roll: ...jak widać do niektórych ludzi ciężko dotrzeć... :?
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
spoko tak przysłuchuje sie i naszła mnie taka mysl że gówniarz ktory malo nie zabił ostatnio taksuwkarza dźgając go nożem tez mial 13 lat i tez wygladało to to na dziecko jak sie widziało to coś w wiadomościach. I niech nikt nie powiela czasem pieprzenia o trudnym pokoleniu przemian ustrojowych bo to po prostu niekonwekswencja rodzica i zamiast dać takiemu przez łeb to wiadomo co sie dzieje. A koledzy tez czasem powinni dać nauczke gówniarzowi ktory za bardzo się pulta, a jak nie koledzy to starsi bracia kolegów bo na rodzicow gowniarza nie ma niestety jak sie okazuje coraz częsciej co liczyć.

pozdro
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Wszystko zalezy jaka "renome" na podworku ma brat ofiary. Jezeli brat jest w wieku napastnika, ewentualnie rok dwa starszy, wystarczy ze pojdzie i zrobi pare groznych min powie zeby brata nie ruszal - ewentualnie pogania go wokol przystanku ale tak zeby go bron boze nie zlapac a napedzic tylko stracha - Adam nie przesadzaj w tym wieku wiele dzieci sie szarpie - nie uszkadzaja sie tak jak dorosli. Jezeli brat jest straszy znacznie znaczy sie pelnoletni powinien przekazac sprawe rodzicom.
Pamietajcie ze na ogol w tym wieku dzieci latwiej jest zastraszac bo sa pod presja grupy - zakabluje nauczycielce wiele lat bedzie wyklety oraz obiektem kpin rowiesnikow. Wmieszaja sie bezposrednio rodzice to samo. Jedynie "grozny" aczkolwiek nie pozbawiony rozumu i wyobrazni brat czasami ratuje sytuacje. W takim wieku akurat starszy brat jest najwiekszym autorytetem i do niego po ratunek leci rodzenstwo.

Na mijscu brata bym sie najpierw rozeznal jaki charakter maja te pobicia - mozliwe ze i pieniadze z niego sciagaja. W takim wypadku nalezy zglosic to durekcji szkoly.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/

Adam nie przesadzaj w tym wieku wiele dzieci sie szarpie - nie uszkadzaja sie tak jak dorosli.


Chmmm... "w tym wieku", czyli w jakim? Bo ja to osobiście się nie doczytałem ile MuchaMaster ma lat. I - może to przez to że między mną a młodszym bratem jest 9 lat różnicy - założyłem że jest sporo starszy od agresora.

Poza tym, to szarpanie się nie ma najmniejszego sensu. IMHO wystarczy całkowicie, jak duży uśmiechnięty inaczej ;-) pan podejdzie do takiego agresora, i powie że słyszał że są na niego skargi, i bardzo by nie chciał żeby się to okazało prawdą, bo będzie się musiał pofatygować raz jeszcze, żeby sprawy pozałatwiać inaczej.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Ja tez nie doczytalem :) ale skoro sie pyta na forum co ma robic z sytuacja w sumie nie wymagajaca porady dla czlowieka powiedzmy w naszym wieku zakladam ze miedzy nimi jest maks 4 - 5 lat roznicy czyli mucha musi miec maksymalnie 16 lat.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Jak sciagają kase to ... TA ZNIEWAGA KRWI WYMAGA !!!

:D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
Znaczy co, prosiaka trza zarżnąć i skrwawić, czy jak?
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
...no to jednak na forum nożownicze się zaczyna nadawać...

...no comments
  • 0

budo_mucha(master)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kozak zaczepia brata :/
już pisałem że mam 15 lat :wink:
ale rodzinka tego "kozaka" jest walnięta...i tak w ogóle, jego ojciec o 3 w nocy drzewo rąbie 8O powalona rodzina...
no ale dziś go widziałem na przystanku, tylko go popchnałem, przewrócił sie, a gdy był "w parterze" przemówiłem, że jeszcze raz tknie brata to zrobie z niego chodzącą relkame II wojny światowej... :) aż mu łzy sie na oczy cisnąły, nie wiedziałem że słowo potrafi tak przerazić....wszyscy wokół sie smiali :lol: ,...no bo bić bym go nie udezył, niedojrze straszna z niego oferma to bym mu jeszcze jakąś poważną szkode wyżądził (trenuje Kung-Fu - od roku ale i tak już "coś" potrafie 8) ah...ta moja skromność :twisted:
pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024