Skocz do zawartości


Zdjęcie

OLIMP Massacra( 1375g.)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

OLIMP Massacra( 1375g.)
Masz dość pustych obietnic?, szukasz czegoś mocnego? NAPRAWDE MOCNEGO?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie ! - MASSAKRYCZNE ROZWIĄZANIE !

WSZYSTKO cokolwiek zostało udowodnione naukowo, że posiada wpływ na wzrost i ochronę mięśni zostało umieszczone w tym pudle - SPECJALNIE Z MYŚLĄ O TOBIE !

Nie baw się w różnego rodzaju półśrodki. Odkąd pamiętasz zawsze chciałeś być NAJWIĘKSZY i NAJSILNIEJSZY, aby wszyscy wokół wiedzieli z kim mają do czynienia.

Kiedy ostatni raz brałeś kreatynę myślałeś, że to właśnie TO. Że z każdym kolejnym powtórzeniem będziesz miał więcej siły, a Twoje mięśnie wręcz wyjdą ze skóry. I co ? Rozczarowanie. Efekt był, ale nie ten o jakim do końca marzyłeś.OK ! - pomyślałeś - spróbuję tych nowych 'wynalazków', których reklamy widziałem.
Jedna porcja za drugą, powtórzenie za powtórzeniem, trening za treningiem, a Ty rośniesz w oczach. Zadowolenie ? Ba. Wszystko świetnie, ale do czasu. Gdy myślałeś już, że wzrost będzie stały, że w każdym kolejnym tygodniu odnotujesz podobne wyniki i zero progresu... Znowu zaskoczenie! Co jest??? Przecież było tak pięknie ... Kolejny przereklamowany produkt?? Zaczynasz czytać dokładnie etykietę, a tam ... No właśnie... Co to za porcje? Gdzie konkretna dawka NO-Boosterów? Gdzie najnowsze formy kreatyny? A cała porcja to tylko 10g? Myślisz - znów dałem się nabić w butelkę - DOŚĆ TEGO!!
Mamy w końcu XXI wiek, nauka wie czego potrzebujesz - my również to wiemy i dlatego stworzyliśmy MASSACRA'e.


Czego zatem naprawdę potrzebujesz?

1. Kreatyny


CREA-MAGNA POWER MATRIX to mieszanina najnowocześniejszych form kreatyny ze szczególnym uwzględnieniem chelatu kreatynowego magnezu - MAGNA POWER? firmy Albion Laboratories. Siedem różnych form kreatyny dostarcza w optymalnej ilości środków, by Twój trening był efektywniejszy, a Twoje rezultaty najllepsze z możliwych.

2. Substancji zwiększających produkcję tlenku azotu - NO


ARG-NOX SHOT - to aż trzy rodzaje najlepszych form argininy połączone z jej prekursorem - cytruliną. Dzięki temu Twoje mięśnie będą odpowiednio ukrwione, odżywione, pobudzone - gotowe do pełnego przyrostu - Przygotuj się na to!

3. Pobudzenia i sił na treningu



Z pewnością często zdarza się, iż nie masz ochoty iść na trening, a jak już dotrzesz na sale to nie dajesz z siebie 100% - nie tylko Tobie się to przytrafia, stąd nasz pomysł, aby zapewnić Ci i chęci i możliwości do idealnych treningów. Prawdziwy zastrzyk energii - ENERGY SHOT - teraz nie będziesz miał już wymówki, że Ci się nie chce. Powiesz - chcę i mogę !!

4. Czynników anabolicznych i antykatabolicznych


Pełne zabezpieczenie przed katabolizmem, a nawet więcej - pobudzenie anabolizmu dzięki formule AMINOBOLIC SHOT. Świat nauki przyjmuje obecnie, iż leucyna ma samodzielnie zdolność pobudzania anabolizmu białek, a jej metabolit HMB w połączeniu z glutaminą tworzą świetną parę antykabolików. Całość dopełnia duża ilość beta-alaniny w formie estru i betainy. Czegoż więcej trzeba?!

5. Energii do pracy mięśni



Nie tylko Ty musisz mieć chęć do ćwiczeń, również Twoje mięśnie muszą być zabezpieczone przed tym aby nie zabrakło im paliwa. Dzięki CREAMINO-SORB ATP MATRIX o odpowiedniej zawartości węglowodanów masz pewność, że podobny scenariusz się nie przydarzy. Jednocześnie węglowodany wspomagają transport kreatyny, argininy i aminokwasów powodując, iż MASSACRA jest produktem typu 1+1,pamiętaj w tym przypadku - to więcej niż 2 !

Załączone pliki


"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
No to Olimp się postarał nawet samej puszki można się przestraszyć a co dopiero przyrostów. Sama ta pucha budzi respekt. PS. czaicie jak muszą wyglądać pracownicy firmy Olimp??? Pewnie koksują tam nieźle {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif jeszcze na tym produkcie się rozrosną i strach tam będzie wejść ich okraść {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif:P:D
  • 0
Dołączona grafika

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
Nie no opis robi wrażnie, ciekaw jestem czy tylko opis czy sam produkt też {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Ja sam nie mam wilkiego doświadczenia w tym temacie ale moi kumple mają dość sceptyczne podejście do Olimpu, a to co tam obiecuja moim zdaniem to gruszki na wierzbie a nie realne efekty stosowania tego produktu. Takie jest moje zdanie ale możliwe że się myle. A jaka jest cena tego produktu??
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
no puszeczka ładna tylko trzeba poczekać na kasę albo jak ktoś to przetestuje {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
No pucha robi wrażenie mam nadzieję że sam produkt też jest najwyższej jakości a nie gówno z piachem
  • 0
Dołączona grafika

Pablodrol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
Olimp ma dobre produkty w przystepnej cenie jednak jesli chodzi o massacre to ma duzo wegli w porcji przez co wychodzi dosc drogo
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
Zaraz wam wlepie dokładny skład Massacry z ulotki Olimpu (zajebałem z siłki {SMILIES_PATH}/biggrin.gif )
1.jpg[/attachment:1gwx2110]2.jpg[/attachment:1gwx2110]3.jpg[/attachment:1gwx2110]4.jpg[/attachment:1gwx2110]5.jpg[/attachment:1gwx2110]

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   500,51 KB   417 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   726,48 KB   414 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   576,17 KB   400 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.jpg   660,86 KB   399 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.jpg   632,37 KB   386 Ilość pobrań

  • 0
Dołączona grafika

piorro
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
massacra dobry sklad ale malo porcji i trzeba miec 2 puszki na cykl
  • 0

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
jak Wam sie Panowie widzi polaczenie
nowej Masacry
olimp Glutamina
i jak juz wiadomo sredniej jakosci bialka ostrowi
mam to wszystko na polce i chce zaatakowac.
poki co koncze animal pumpa.
  • 0

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
miodzio {SMILIES_PATH}/biggrin.gif
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
to fajnie. poki co dla wszystkich zainteresowanych kupnem powiem ze masacra to bialy proszek po zalaniu wody robi sie zielony
jesli chodzi o smak to dla mnie git- bez smakowe
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
A zastanawiają mnie efekty {SMILIES_PATH}/question.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
biore ja juz od ponad tygodnia. a przedtem bralem animal pumpa. bez porowania LEPSZA. myslalem ze nie bedzie efektow poniewaz bralem ja od razu animalu A TU JEDNAK SA I TO FAJNE. uwazam ze jest porownywalna z nitro- jednak jak dla mnie troche lepsza. moze spowodowane jest to tym ze dawki wieksze-POLECAM
  • 0

mocnyblog
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)

dla wszystkich zainteresowanych kupnem powiem ze masacra to bialy proszek po zalaniu wody robi sie zielony
j


{SMILIES_PATH}/devil.gif nie ma co przekonałeś nas bierzemy {SMILIES_PATH}/vampire.gif
  • 0

wojttekk17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
opłaca sie kupować masacre???
  • 0

wojttekk17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
opłaca sie kupować masacre???
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP Massacra( 1375g.)
A chcesz bana za spam i odświeżanie tematów? Przecież już Ci pisaliśmy w twoim temacie.........
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024