Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna na mnie nie działa (nowy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Mlody71
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
Witam.
Jestem nowym na forum, oraz nie za bardzo potrafię się posługiwać (poruszać) po nim.

Sprawa wygląda następująco.

Wiem, że są osoby na których kreatyna po prostu nie działa.. Dziś doszedłem do wniosku że należę do tej grupy osób. Mam 18ście lat (za 2mc kończę 19stke) Mój staż to 2lata. Pierwszy cykl zrobiłem na mono po 6miesiącach ćwiczeń. Była to kreatyna vitalmaxa do tego gainer/białko/witaminy/omega etc. Dietę trzymałem na 4+/5= ... efekt? GÓWNIANY częściej oddawałem mocz nic poza tym (nawet efektu zalania wodą nie zaobserwowałem).
Jestem typowym ektomorfikiem Wysoki szczupły, wąski, niska waga.

Teraz odnośnie tematu.
Czy takie osoby jak ja mogą się czymś wspomagać? Co mi zostaje? Robiłem cykle np xp+nitro2 // cp+ka // i poza lepszą koncentracją // pompą po treningu nie zaobserwowałem nic. Waga, siła rosły strasznie słabo .. wręcz identycznie jak na samej diecie.
Mój brak efektów wykluczam brakiem diety gdyż ciągle ją trzymam i zwiększam podaż kcl.

Za ssa się nie chce łapać.
Może są tu jakieś osoby które mają podobny problem do mnie?

Chciałbym poczuć te nagłe "choć minimalne" przyrosty po suplach opartych na kreatynie. Czym mogę zastąpić kreatynę bym mógł wspomóc swój organizm do rozrostu?

Może dla niektórych wydawać się to trochę irracjonalne ale nie potrafię tego wytłumaczyć tak jak ja to czuję.

Pozdrawiam;)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
Może napisz Nam Swoją dietę, jaki masz trening, ile ważysz, jaki wzrost i podaj Nam jak najwięcej szczegółów. Ja uważam że robisz jakieś duże błędy ale nie wiem w czym... czekam na odp. {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
Jw. może zastosuj superserie, pregresję, priorytet na któreś partie. Jeśli nie chcesz koksów to respekt i to masz dobre jakoś na pewno da się temu zaradzić.
  • 0
Dołączona grafika

Mlody71
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
Diety nie będę wypisywał gdyż moja kuzynka jest dietetyczką i czasami pomaga mi w utrzymywaniu diety, doboru składników etc. (więc dietę wykluczam jako błędny sposób odżywiania się)

Nie piszę, że nie rosnę oraz nie polepszam swoich osiągów siłowych. Chcę tylko napisać to czego nie czuję a czuć powinienem po niektórych suplach. Na siłowni jeden z "większych" z ponad 12sto letnim stażem kulturysta powiedział mi iż najprawdopodobniej należę do grupy na których kreatyna nie działa.
Byłem w szoku że takie coś w ogóle jest możliwe. Poszperałem po necie i faktycznie było tam napisane że jakiś procent ludzi nie odczuwa tego co pozostali podczas suplementacji.

Mimo tego co pisali nie znalazłem nic co mogłoby działać na mnie w sposób anaboliczny co znacznie mogłoby pobudzić moje mięśnie do rozrostu.
Białko/gainer/carbo przeważnie kupuję białko na noc + carbo po treningu piję jako dodatek.

Trening:
Nie widzę potrzeby rozpisywania treningu. Dla wyprostowania to zmieniam co 7/8tyg po czym robie tydzień przerwy i znów zaczynam trening z tym że już z nowym planem.
Obecnie po nowym roku chciałbym zrobić moje pierwsze HST.

O mnie

wiek jak już wspomniałem lada tydzień 19stka.
O mnie
Ektomorfik
Początki:
Waga 54kg teraz 73kg
Wzrost 179cm teraz 182cm
Biceps ~27cm /~36cm
Wyciskanie płasko 40kg / 78kg

To chyba tyle mogę powiedzieć o mojej przeszłości i teraźniejszości.


Efekty cały czas idą lecz wolno...

pozdro:)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
A od jakiego czasu tak powoli rośniesz?? Jeśli niedługo to trwa to może właśnie masz taki czas kiedy nie rośniesz tak gwałtownie i za jakiś czas to minie i zaś będziesz się rozrastał w normalnym dla ciebie tempie.
  • 0
Dołączona grafika

Mlody71
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
Kurcze nie rozumiecie chyba mojego pytania.
Nie przyszedłem tutaj z prośbą o sprawdzenie mojego treningu czy też diety (akutalnie Low carb)
Nie rozumie co tu jest takiego żebym pisał o sobie? Moim sposobie odżywiania, trenowanie, regeneracji czy też życia poza siłownią.

Napisałem, że efekty cały czas mam..

Ja się tylko zastanawiam DLA CZEGO KREATYNA NIE DZIAŁA na mnie tak jak na większość oraz żebyście napisali co mogę brać z supli aby wywołało jakiś efekt anaboliczny.

Tylko tyle.. Nie mam błędów w treningu a tym bardziej w diecie!

Prędzej błędy mogą być w suplementacji niż w powyższych zagadnieniach. Chociaż w to też wątpię bo zawsze brałem tak jak mi rozpisano w sklepach Ie w których kupowałem suple.

pzdr
  • 0

Mlody71
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na mnie nie działa (nowy)
slimshavy

Proszę o to trening który robię aktualnie (do końca grudnia) następnie układam HST.
Dień 1

KLATKA
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 12.10.8.6
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej (w górę) 12.10.8.6
Rozpiętki 3x10

TRICEPS
Wycskanie francuskie SZTANGI W LEŻENIU OD CZOLA 4 X 12-8
POMPKI W PODPORZE 4 X 12

brzuch

Dzien 2

PLECY
-Podciaganie na drązki szerokim uchwytem 4x7(co trening o 1 powtorzenie wiecej)
-Wisołowanie sztangą 12.10.8.6
-Podciaganie sztangileki w opadzie tłowia 2x8/6
MARTWY CIĄG 4 X 15-12

BARKI
WYCISKANIE SZTANGI Z KLATKI 4 X 12-8
PODCIAGANIE SZTANGI WZDŁUZ TUŁOWIA/BYLEBY NIE ZA WYSOKO/- CHWYT NA SZEROKOŚC BARKÓW 3 X 12-10
UNOSZENIE HANTELEK W OPADZIE 3 X 15-10

+ Szrugsy 3 X 15-10

brzuch

Dzien 3

BICEPS
PRIORYTET
Uginanie ramion ze sztanga stojac 12.10.8.8
Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na lawce skosnej (supl) 3 X 12-8
Uginanie ramiona o kolano 2x10

+PRZEDRAMIONA
brzuch

dzień 4
nogi brzuch

brzuch
-unoszenie wyprostowanych nog w podporze/zwisie 3*20
-unoszenie zgietych nog w podporze/zwisie 2*20
-scyzoryki(moja wersja- wolna) 3*20
-brzuszki na boki(skosne) 3*30(15 na strone)
-spiecia brzucha w lezeniu na plecach 3*20
-brzuszki plaskie na wygietej lawce 2*20

Nogi:
1. Przysiady ze sztanga na karku 5x12-8
przysiady ze sztangą trzymaną z tyłu3 X 12
uginanie nóg ze sztangielką trzymaną pomiędzy stopami leżąc przodem na ławce 4 X 12-8
2. Stawanie na palcach z obciążeniem 5x20-12



Plan aktualny jak już wspomniałem. Zmieniam co X tygodni.

Aktualnie biorę leki hormonalne (curacne 20mg) "siódmy miesiąc" które mogą wpływać na mój organizm.
O żadnej z chorób mi nie wiadomo. Zastanawiam się nad zbadaniem poziomu tarczycy dla zaspokojenia własnej ciekawości.

O dietę naprawdę nie ma co się rozpisywać.

Po raz kolejny podkreślam że efekty są cały czas z tymże test np na stacku rozpisanym na 44dni czułem się jedynie bardziej pobudzony(koncentracja), lepiej się regenerowałem(tak mi się wydawało) i pompa po treningu zostawała.
Nie odczuwałem tych "skoków" siły oraz wzrostu masy podczas cyklu tak jak to niektórzy opisują.



Co do tego:
"...albo cala sytuacje sobie wymyśliłeś"

Sorry ale gdzie tu byłby sens w pisaniu i marnowaniu mojego czasu, którego mam i tak wystarczająco mało? (klasa maturalna)


Oraz.
Nie wątpię w pana doświadczenie, lecz opisuję tutaj całkiem prawdziwe realia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024