Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna mono + Gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

chudzinkaX
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna mono + Gainer
Witam wszystkich! Od pewnego czasu chodze na silke i w pewnym momencie spotkal mnie taki problem! A mianowicie od jakiegos czasu nie widze przyrostu a zwlasza w sile! Do tego momentu nic nie bralem zadnych odzywek itp. ale teraz chcialbym zaczac brac kreatyne od jej najprostszej postaci "monohydrat" a do tego gainer jako uzupelnienie diety poniewaz nie mam zbytnio zbilansowanej! I teraz mam takie pytanka!! czy uda Mi sie na tym wygenerowac troche sily?? Czy uda Mi sie troche masy nabrac ale oczywiscie nie tluszczowej?? Nie przytyje Mi sie po tym gainerze?? Zastanawialem sie nad bialkiem ale za drogo by mnie wyszlo to wszytsko i zdecydowalem sie na gainera! Istnieje jakies lepsze polaczenie kreatyny zeby jak najlepiej w sile szlo?? Bialko i konkretny cykl na mase bede robil pozniej! Narazie skoncetruje sie na sile ale jak to wiadomo przyrosty masowe jakies tam tez beda!! dobrze mowie? Czy to poloczenie bedzie dobre?? Czy lepiej jechac na samej kreatynie bo gainer i tak nic nie da?? Czy kratyne polaczyc z czym innym?? Wyczytalem w tematach na forum ze do kreatynki lepiej brac cos na lepsze wchlanianie i jest to dextroza lub tauryna potrzebne jest to bardzo czy da sie obejsc bez tego?? Czy dozucic tauryne bo mowia ze jest o wiele lepsza od dextrozy?? Co o tym wszystkim myslicie??

To co zamierzam brac teraz: Creatine Micronized 200Mesh od razu jest polaczona z tauryna (Firma trec) oraz Vitalmax Gainer 2 posada w sobie juz creatyne bccaa taurynne w 100g prawie 30 g bialka i okolo 60 wegli! Zamierzam to wszytsko brac 6 tyg!! Pomozcie koledzy!!
  • 0

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna mono + Gainer
jeżeli chcesz robić na siłe to na początek mono będzie dobra jedz tez dużo wegli. na lepsze wchłanianie możesz wziąć : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
połącz gainera węglowego z mono
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna mono + Gainer

czy uda Mi sie na tym wygenerowac troche sily??

TAK z pewnością Kreatyna + Gainer to dobre połączenie jeśli chodzi o siłę i masę mięśni.

Czy uda Mi sie troche masy nabrac ale oczywiscie nie tluszczowej??

Po kreatynie i gainerze nabierzesz masy ale może się pojawić też trochę tłuszczyku.

Nie przytyje Mi sie po tym gainerze??

Coś tam przytyjesz ale nie gwarantuje że to będzie dobrej jakości masa mięśniowa.

Istnieje jakies lepsze polaczenie kreatyny zeby jak najlepiej w sile szlo??

Kreatyna + Gainer + dekstroza + tauryna + Carbo + Glutamina + aminokwasy BCAA + ZMA... jest trochę tego. Ale kreatyna + Gainer to jest naprawdę dobre połączenie.

Bialko i konkretny cykl na mase bede robil pozniej! Narazie skoncetruje sie na sile ale jak to wiadomo przyrosty masowe jakies tam tez beda!! dobrze mowie?

W treningu na siłę wzrasta zapotrzebowanie na białko ponieważ mięśnie są poddawane większym obciążeniu a co za tym idzie bardziej się niszczą i żeby je zregenerować trzeba dostarczyć więcej białka. Napisałeś tyle pytań że nie mam czasu odpowiedzieć na wszystkie z nich mam nadzieje że Ktoś inny odpowie na resztę. Sorki

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


chudzinkaX
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna mono + Gainer
To ja juz nie wiem! Czyli lepiej zrezygnowac z gainera i kupic bialo jak mowisz kolego ze miesnie sie bardzo nsizcza i potrzeba im bialka?? to pewnie cos za tym idzie moze jakas jakas glutamina co?? To moze oprocz gainera anabolic bcaa system treca co?? Hmmm czy ja iwem czy tak przy tym gainerze przytyje pracuje 8 godzin od poniedizalku do piatku i w tym 3 razy trening to wydaje mi sie ze powino byc okej!
  • 0

luki3333
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna mono + Gainer
gainera nie proponuje, mi sie tez wydawalo ze nie mam predyspozyji do tycia ,ale sie mylilem, na bialku samym nic nie zdzialasz , gainer pojdzie ci w brzuch, a w ogole to na odzywkach zbudujesz tyle o nic, chyba ze przejdziesz na zawodowstwo, bo 3 razy trning w tyg to sory, mowie z wlasneg przykladu, ja mam osobiscie terz kre-alkalyn, glutamine i mam wszystko inne gdzie tylko trening i tyle
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024