Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_floorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Hehehe
Spoko
Faktem jest że Śledzik stał się osobą popularną dzięki-.....? Właśnie, dzięki czemu stał się sławny? Dzięki głupocie czy inteligencji?
Możesz mi dać Bana. Dla mnie to bez różnicy. Zarejestrowałem się na tym forum tylko ze względu na Śledzika.
buehehehe
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent,wyluzuj człowieku!Wszyscy już wiemy,że jesteś najmądrzejszy,nie musisz nam tego kilkakroć udowadniać :)
  • 0

budo_floorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Pierwsze 6-8 stron były zabawne. Teraz są beznadziejne. Chyba, że Śledzik napisze coś ciekawego.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Racja. Beznadzieja.

Jak ktoś ma coś do dodania, to PW / mail.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent_Chóru cały twój pierwszy post(stanowiący swojego rodzaju manifest ) sprowadza się do tezy,iż większość uczestników dyskusji ma poczucie wyższości w stosunku do śledzika (według ciebie nie mają do tego podstaw,co więcej nawet śledzikowi do pięt nie dorastają) i traktuje go jako kogoś drugiej kategorii.

Ja twierdzę,że choć tak żarliwie walczysz z tą postawą to sam ją w gruncie rzeczy prezentujesz.. Ale nie uprzedzajmy faktów :twisted:

1)Nie prezentujesz poziomu,który by Cię uprawniał do pouczania innych,moralizatorskiego tonu, innymi słowy do poczucia wyższość względem innych(w tym śledzika).

Dlaczego tak uważam? Zapoznaj się z argumentacją 8)

Po pierwsze,cała twoja wnikliwa analiza postów Czarnego_Tygrysa jest bezprzedmiotowa(a kolokwialnie ujmując ''o kant dupy potłuc'').Nie zauważyłeś bowiem,że twierdzenia Czarnego sformułowane są w tonie żartobliwym,z przymróżeniem oka, w sposób ironiczny.Co świadczy nie tylko o wątpliwej błyskotliwości Twojego umysłu,ale też (Boże uchowaj) o kompletnym braku poczucia humoru.Nie popisałeś się :roll:

Po drugie,tak narzekasz na niski poziom argumentacji,a sam jaką prezentujesz?


Nie mam pojęcia czy śledzik udaje czy nie, ale na litość boską! jak czytam Twoje wypowiedzi, czarny__tygrys, to tak na dobrą sprawę TY różnisz się od niego tylko tym, że śledzik od czasu do czasu zastosuje celną, choć pewnie nie przez każdego zrozumianą ripostę. Ty natomiast powielasz te same błędy ortograficzne, ten sam kretyński sposób zachowania, na dodatek bezczelność i tupet, które chyba tylko przypadkowo mogą być być mylone z pewnością siebie. Udajesz?



Coż za nietuzinkowy dobór argumentów i racji :lol:
Argumentu ad personam i to jeszcze do tego bez klasy... :cry:


2)Sam taktujesz śledzika jako kogoś od siebie gorszego

Skąd się bierze moja tolerancja dla idioty?


No bo nie powiesz mi chyba,że to komplement?
Poza tym cała ta twoja poza ''obrońcy uciśnionych'' umniejsza w jakiś sposób postać śledzika.
Skąd założenie,że sam nie da rady się obronić?Pewnie stąd,że traktujesz go jak głupca..

pozdrawiam i liczę na nie bluzganie mojej osoby tylko dlatego, że być może poprzeczka zawisła tym razem nieco wyżej.


Wyzwanie polega na tym,że z głupim(śledzikiem) sobie przedmówcy poradzili,a z mądrym
(Tobą) nie dadzą rady?Hmm,ciekawe... :?

Za podsumowanie niech posłuża twoje własne słowa:

wkurzają mnie posty tych wszystkich domorosłych dyskutantów, którzy inteligetnie wypowiadają się niezmiernie rzadko


Zaś ogół twoich przemyśleń dotycząsych BUDOwiczów najlepiej ukaże raz jeszcze twój cytat (pozwolę sobię po raz wtóry na tę śmiałość):

Człowieku, chełpisz się tym conajmniej tak jakbyś zgłębił wiedzę tajemną i zaraz po Kancie opatentował kolejne dowody na istnienie Boga, a tak naprawdę wnioski, którymi nas raczysz wydają się być gówno warte -



Zaliczasz się do większości,którą tak z pasją próbujesz wyśmiać...trochę to przewrotne nie sądzisz?
:wink:



Z uporem maniaka przedstawiasz nam siebie jako postronnego obserwatora,arbitra.Raczysz chyba kpić w tej kwestii!Zabrałeś glos,wyraźnie opowiedziałeś się po jednej ze stron i nie licz,że ''poza obiektywnego'' zwiększy siłę wyrażanych przez Ciebie poglądów.


Jeśli chodzi o kwestie ogólne,to zgadzam się z tobą.Ja równierz nie lubię postępowania w myśli zasady ''huzia na juzia'',czy też pojścia na łatwiznę.
Zasadnicza róznica tkwi w tym,że ja sądzę,że w tej sytuacji(a ściślej mówią w śledzikowym temacie) nie ma mowy o taklim postępowaniu! Nie wiem,czy nie dostrzegasz,czy nie chcesz dostrzec głupoty w postępowaniu głównego bohatera.Jakim interesem się kierujesz,że dążysz do tego,żeby wybielić go za wszelką cenę...
Sam fakt,że ten temat(jakich było 1000 na forum) Cię tak poruszył i skłonił do zarejstrowania się jest znamienny:

Sam przeglądam zawartość tego serwisu od czasu do czasu i podobnie jak kogoś już poprzednio, mnie również ten topik zainspirował do rejestracji i wypowiedzi tutaj




Pozdrawiam


Ps:Do punktu 1 dodaj sobie wszystkie Twoje(świadczące o wysokiej kultrze osobistej) wypowiedzi dotyczące Mesjasza.
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ludzie przestancie sie tutaj spierac niech ten temat zginie smiercia naturalna......

sledzik popros adma o zamkniecie topicu bo sam widzisz ze do nieczego nie prowadzi....
jezeli tego nie zrobisz to tylko narazisz sie na kolejne uwagi (kto wie czy sluszne) ze to prowokacja i ze jestes "trollem" :F:F:F
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Z tego co już zauważyłem to ten temat został już raz przez moderatora zamknięty. Jeżeli nie umiera śmiercią naturalną to tylko i wyłącznie dlatego, że macie wewnętrzną potrzebę wybielić się(?) odpowiądając na moje zarzuty, tak jak uczynił choćby Druss.

Sam taktujesz śledzika jako kogoś od siebie gorszego


Druss, no nie przesadzaj. To, że śledzika zaliczyć można do grupy osób budzących wesołość swoim tokiem rozumowania chyba nie jest żadną tajemnicą. Skoro już podjąłeś polemikę, pozwolę sobie jeszcze raz przypomnieć, że istotą mojej pierwszej tutaj wypowiedzi było nabijanie się ze śledzika osób, które na pierwszy rzut oka sprawiają dokładnie takie samo jak on wrażenie. Reguła "mowa jest srebrem a milczenie złotem" odnosi się właśnie do takich sytuacji jak to ma miejsce w przypadku śledzika, nie natomiast do sensownej dyskusji, popartej argumentami, utrzymanej na poziomie, którego - tylko ślepiec by tego nie zauważył - brakuje jednak krytykowanym przeze mnie osobom.


Nie zauważyłeś bowiem,że twierdzenia Czarnego sformułowane są w tonie żartobliwym,z przymróżeniem oka, w sposób ironiczny.Co świadczy nie tylko o wątpliwej błyskotliwości Twojego umysłu,ale też (Boże uchowaj) o kompletnym braku poczucia humoru.


Posty kolegów czarny tygrys, mesjasz i całej reszty im podobnych cechowały się przede wszystkim ogromnym tupetem i właśnie tym przeświadczeniem swojej wyższości, o której wspomniałeś, w znikomym natomiast stopniu trafną ironią i przymrużeniem oka, nie wspominając nawet o jego przymróżeniu ;) . I to właśnie skomentowałem. Nie rozumiem co tu jeszcze nie stało się wystarczająco jasne.

Zarzuciłem czarnemu tygrysowi (akurat jemu bezpośrednio, ale rzecz tyczy się WSZYSTKICH utrzymujących się w tej stylistyce użytkowników) popełnianie błędów ortograficznych, kiepskiej składni, braku zdolności zrozumienia w pełni czytanego tekstu, bezczelność i tupet - co uważam za konkretne argumenty. Na dodatek jest to zarzut wynikający z kontekstu całej mojej wypowiedzi, co tym bardziej czyni go zrozumiałym i dziwię się, że znalazły się osoby, które miały z tym jakiekolwiek problemy. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z osobistymi wycieczkami, bo nie piszę przecież, że tygrys to kretyn, idiota i pewnie miał do szkoły pod górkę.

Z uporem maniaka przedstawiasz nam siebie jako postronnego obserwatora,arbitra.Raczysz chyba kpić w tej kwestii!Zabrałeś glos,wyraźnie opowiedziałeś się po jednej ze stron i nie licz,że ''poza obiektywnego'' zwiększy siłę wyrażanych przez Ciebie poglądów.


Błędne wobec powyższego są Twoje wnioski odnośnie tego, że zaliczam się do krytykowanych przez siebie osób. Jak widzisz postępuję w sposób zupełnie odmienny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Obawiam się, Druss, że mylisz pojęcia "postronności" i "bezstronności". Osoba postronna to taka, która zaobserwowawszy daną sytuację zabiera głos zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami; nikt nie powiedział, że ma to być osoba bezstronna! Nie lubię takich pseudo-akademickich wywodów, ale kiedy dyskutant powołuje się na wyssane z palca argumenty czasem dobrze jest (choć z obrzydzeniem) powiedzieć o rzeczach oczywistych, nie wyłączywszy sposobów łopatologicznych ;) .

Rozumiem też, że trudniej jest wyrazić się w sposób radykalny osobie bliżej związanej z forum i stąd niektórzy będą bronić forumowiczów słusznie przeze mnie skrytykowanych. Czekam zresztą na wypowiedź samego zainteresowanego, czyli śledzika :) . Nie powiem, że mnie samego nie rozbawiła jego historia :) . No, ale trzymajmy poziom, drodzy koledzy.
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
po pierwsze temat nie zostal zamkniety
po drugi glupi jestes ze go znowu poruszyles 2 dni nikt sie go nie tykal byl spokoj spadl juz na 6 miejsce chyba ale nie ty musiales sie popisac swoja rzekoma erudycja. Dodatkowo atakujesz w swoim poscie pare osob i one pewnie zaraz zaczna sie bronic i znowu w kolo macieju topic urosnie o x stron omg regent wykazales sie glupota...
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

po pierwsze temat nie zostal zamkniety

Był już raz zamknięty przez AdamaD

Racja. Beznadzieja.
Jak ktoś ma coś do dodania, to PW / mail.

lecz widocznie ktoś miał coś do dodania i został znowu reanimowany
pzdr 8)
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Druss, no nie przesadzaj. To, że śledzika zaliczyć można do grupy osób budzących wesołość swoim tokiem rozumowania chyba nie jest żadną tajemnicą. Skoro już podjąłeś polemikę, pozwolę sobie jeszcze raz przypomnieć, że istotą mojej pierwszej tutaj wypowiedzi było nabijanie się ze śledzika osób, które na pierwszy rzut oka sprawiają dokładnie takie samo jak on wrażenie.


Nie przesadzam.Za to Ty pomijasz argumenty na,które nie potrafisz znaleźć riposty.Kiepski sposób prowadzenia dyskusji jak na geniusza :lol:

Skoro ta wesołość spowodowana ''śledzikowym tokiem rozumowania" jest taka oczywista.to skąd to święte oburzenie???
Jeśli przyznajesz,że śledzik jest osobą budzącą wesołość to dobitnie potwierdzasz,że moja teza zawarta w poprzednim poście jest jak najbardziej trafna.Zaliczasz się do większości użytkowników,która uważa posty śledzika za śmieszne.

Posty kolegów czarny tygrys, mesjasz i całej reszty im podobnych cechowały się przede wszystkim ogromnym tupetem i właśnie tym przeświadczeniem swojej wyższości, o której wspomniałeś, w znikomym natomiast stopniu trafną ironią i przymrużeniem oka, nie wspominając nawet o jego przymróżeniu Wink. I to właśnie skomentowałem. Nie rozumiem co tu jeszcze nie stało się wystarczająco jasne.


Znowu dokonujesz manipulacji,o Mesjaszu wspomniałem w kontekście Twoich niegrzecznych uwag.
Co do humoru postów czarnego,to zastanawia mnie jaki "wysoki'' poziom humoru prezentują posty śledzika,że uważasz je za oczywiscie wesołe,a czarnego już nie?


Na dodatek jest to zarzut wynikający z kontekstu całej mojej wypowiedzi, co tym bardziej czyni go zrozumiałym i dziwię się, że znalazły się osoby, które miały z tym jakiekolwiek problemy. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z osobistymi wycieczkami, bo
nie piszę przecież, że tygrys to kretyn, idiota i pewnie miał do szkoły pod górkę.


Ciągle się czemuś dziwisz Regent,trochę więcej wyobraźni... ''Są rzeczy,o których nie śniło się nawet filozofom'' :wink:


Ty natomiast powielasz te same błędy ortograficzne, ten sam kretyński sposób zachowania, na dodatek bezczelność i tupet,


I znów twoje słowa pasują jak ulał(chyba staję się fanem twojej twórczości :) )

Nie lubię takich pseudo-akademickich wywodów, ale kiedy dyskutant powołuje się na wyssane z palca argumenty czasem dobrze jest (choć z obrzydzeniem) powiedzieć o rzeczach oczywistych, nie wyłączywszy sposobów łopatologicznych.


Ja na ten przykład widzę wyraźnie(kompletnie nie zdziwiony :P ),że jednak ten kretyn się przewinął w Twojej wypowiedzi.Ale jak to ująłeś,czuję potrzebę wybielenia się,więc mam lepszy wzrok :lol: Wanish zalecany jest przez wszystkich okulistów :lol:



Z tą postronnością masz rację,popełniłem omyłkę.Wstaw sobie bezstronny i odnieś się do tego argumentu :) Przecież podkreślałeś,że jesteś niejako z zewnątrz(nowy szeryf w mieście :) ) ,więc możesz nas pouczać.Jak to jest?

Z tymi wyssanymi z palca argumentami to bym nie przesadzał,wszystkie poparłem cytatem,żeby nie pozostawiać wątpliwości.
Jednak rozumiem Twoje postępowanie,jak brakuje argumentów to pozostaje zdyskredytować drugą stronę.Oj nieładnie,nieładnie :wink: Po co te apele Regent ja trzymam poziom,to Ty spuściłeś znacznie z tonu :wink:



Pozdrawiam :P
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Posty kolegów czarny tygrys, mesjasz i całej reszty im podobnych cechowały się przede wszystkim ogromnym tupetem i właśnie tym przeświadczeniem swojej wyższości, o której wspomniałeś, w znikomym natomiast stopniu trafną ironią i przymrużeniem oka, nie wspominając nawet o jego przymróżeniu Wink. I to właśnie skomentowałem. Nie rozumiem co tu jeszcze nie stało się wystarczająco jasne.

Zarzuciłem czarnemu tygrysowi (akurat jemu bezpośrednio, ale rzecz tyczy się WSZYSTKICH utrzymujących się w tej stylistyce użytkowników) popełnianie błędów ortograficznych, kiepskiej składni, braku zdolności zrozumienia w pełni czytanego tekstu, bezczelność i tupet - co uważam za konkretne argumenty.

Lekarzu lecz się sam!!!!
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
OOoooOOooo kurde, to chyba rekord ilości postów w ciągu 4 dni od jego założenia :lol:

Do tej pory nie wiedziałem czemu sledzik jest taki sławny w innych tematach heheee, ale cóż... w końcu nie każdy potrafi... yyy.... no właśnie szybko biegać, wysoko skakać, czy co tam innego... :)

BTW qrde użekła mnie twoja historia... :) :D :lol: :) :!:
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Dobry Boże. Ludzie, przerażacie mnie :roll: .

Czytajcie między wierszami. Interpretujecie tekst, do którego się odnosicie ze zrozumieniem bo Don Kichot już jeden był i to w zupełności wystarczy. Ja nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami, tym bardziej, że te tutaj są jak najbardziej realne, choć paradoksalnie - akurat w istnienie tych realnych tym trudniej uwierzyć 8O .

Druss, Ty w ogóle nie zrozumiałeś tego co napisałem. Natomiast Twoich, Tygrys, "ironii" nie ma chyba sensu komentować, bo to według mnie conajmniej upokarzające :) .

"Łopata", to jedyne co na takim forum pozostaje.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ja nie bardzo wiem juz o co biega ale to dobrze ze ktoś odniusł się jeszcze do mojej histori.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Natomiast Twoich, Tygrys, "ironii" nie ma chyba sensu komentować, bo to według mnie conajmniej upokarzające :) .

Poczułem się UPOKORZONY twoją inteligentną odpowiedzią, dlatego proszę Moderatora o upomnienie dla ciebie ;) .
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Oczywiście żartuje, ale stary trochę zluzuj, bo mi się rzygać chce jak czytam twoje teksty.
PS. Kolejny raz apeluje, abyś się nauczył się korzystać z PW.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

"Łopata", to jedyne co na takim forum pozostaje.


Wiesz,już jest jeden wybitny specjalista od łopaty 8)
Czyżby Tsunami się zbliżało :)


Pozdrawiam


Ps.Jeśli niezrozumiałem Twoich postów to wybacz,jestem tylko człowiekiem :wink:
Ps2.Tak mi się skojarzyło...jeśli Ty jesteś Don Kichot,to śledzik pewnie robi za Sancho Pansę :P
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
UWAGA UWAGA! Uprasza sie o nie karmienie trolii! Powtarzam: NIE KARMINĆ TROLII !
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Pozwólcie już temu tematowi zejść ze świata śmiercią naturalną.
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Po przeczytaniu waszych postów uważam, że wszyscy jestescie na miare swoich możliwości stuknięci. Jeździcie po "śledziku" nie wiadomo z jakiej przyczyny :| Chłopak chciał sie tylko podzielić sowimi wrażeniami, a wy odrazu naskok ( nie wszyscy, ale jednak wiekszość). Piszecie , że powinien udać sie do lekarzy specjalizacji umysłowej, ale zastanówcie sie sami nad sobą :| Szkoda, ze nie możecie przypatrzeć sie sobie stojąc z boku, na pewno zauwazylibyście swój egoizm i chamstwo w pierwszej kolejności (we wiekszość nie wnikam). Jeżeli ktoś wykaze sie inteligencją to odpowiadacie wysmianiem, tylko na to was stać
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024