Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak walczyć z depresją?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Jak mnie łapie takie zajebiste przynębienie, to biore się na sposób i chlam z qmplami w jakimś przyjaznym miejscu (w moim przypadku: pod budką, w "klubie") tanią wódkę pod karpackie 9 (tudzierz inne bele nie za drogie piwo), na zajutrz mam takiego kaca masakrycznego że mam dosyć wszystkiego (imprez alkoholu pracy dziewczyn....), normalnie żałuje że nie umarłem. ALE w miare jak już kac zacznie przechodzić i nabierasz nowych sił zaczynasz czuć się coraz lepiej, odzyskujesz i chęć do życia. Naprawdę nie ma nic przyjemniejszego niż cudowne ozdrowienie :) . Na kacu naprawdę wszystkie problemy świata wydają sie niczym (i gówno prawda że umrzesz od tego że zamiast leków poprostu sie napijesz). Później tylko należy znaleźć sobie jakąś pasje, cokolwiek chodzi o to by zacząć dostrzegac piękno na tym pojebanym świecie, na początek polecam coś pokolekcjonować np tapetki: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)
Jak mam zły humor to zawsze włączam sobie jakąś fajną muze i przeglądam moje tapetki, od razu sie morda cieszy jak sie na takie dupy popatrzy :) nic tylko w miasto i zarywać heheheeee

Eeehh :/ sie rozpisałem znowu... Pozdrawiam.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Jak dostajesz po dupie od zycia,to dopoki to sie nie zmieni,tudziez ty tego nie zmienisz, to bedziesz tak tkwil. i koniec dyskusji.
a jak bierze Ciebie bo nagle stales sie przeintelektualizowanym mazgajem to juz maly miki,bo po prostu jestes cipa.
Sam wybierz :wink:
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?

i nie ogladam wtedy zadnych wiadomosci interwencji i inncy dołujacych programow

Dlaczego dołujących, fajnie jak pokazują że się ktoś rozwalił, nie?
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Przy depresji to najbardziej chyba pomaga brak obowiązków. Nie masz pewnie motywacji to i tak wstajesz bardzo późno i cierpisz na bezsenność. Nikt tutaj nie zna nawet połowy Twoich problemów, więc nikt Ci nic nie doradzi. Staraj się łapać czegoś co Ci pozwoli zapomnieć o wszystkim np. trening albo film, muzyka.
  • 0

budo_eventhorizon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?

Przy depresji to najbardziej chyba pomaga brak obowiązków. .


Tu uwaga!!!
ja w każdym razie bardzo się nie zgadzam - siedzenie w domu i zagłębianie się we własny marazm to najgorsze co może się zdarzyć!!!!!! Bo to, co w pionie trzyma to właśnie obowiązki i to takie, od których najlepiej zalezy w znacznym stopniu przyszłość. Dla mnie to praca. nie jestem jakimś tam pracoholikiem. etat i już. a za zarobioną kaskę mogę zafundować sobie przyjemności w postaci treningów, kina, książki, imprez, wycieczek itp itd. Robię coś, spotykam się z ludźmi i chociaż czasem uśmiech boli to trzymam czoło wysoko, bo sobie obiecałam, że się nie poddam. A jak już nie mam siły, to ide do kibla, spuszczam kilka łez i wracam bo czekają na mnie zadania do wykonania. I zajebiście fajnie jest, jak się odwali kawał roboty i w całym tym popieprzonym życiu szef powie, że to świetna robota. Oszalałabym jakbym w tym czasie siedziała w domu. I jak tak sobie patrze na to, co napisałam to sobie myślę, że może jednak jakieś szczęście się do mnie czasem uśmiecha? Git, nie?
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Event Horizon i jak tak sobie patrzysz co napisałaś to pomyśl sobie, że zajbiście "pocieszyłaś" kogoś kto siedzi w domu :) :) :)
  • 0

budo_marecki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sydney

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Ja , kiedy mam dołka, karmię moje ptaszniki :twisted: :twisted: :twisted: i staram się wyobrazić sobie, że "jedzonko" to przyczyna dołka rzeczonego :wink: Polecam Ci zatem kupno ptasznika (a najlepiej kilku/ kilkunastu). Po info dotyczące hodowli tych fascynujących stworzeń zajrzyj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Zdecydowana wiekszosc z Was, nie zdaje sobie chyba sprawy, z tego co to jest "depresja". To nie jest "lekkie przygnebienie", czy "dołek", to jest przewlekła choroba psychiczna, której do konca wyleczyć sie nie da, podobnie jak alkoholizmu. I karmienie ptaszników nie pomoze...a picie wręcz przeciwnie. 73% depresji (nie dołka, "bo mnie chłopak rzucił" ) kończy sie samobójstwami, a wasze rady, posty są przygłupie. To nie jest kwestia chwilowego nastroju, obniżonego samopoczucia, bo sie dostało pałe w szkole... .

To są sprawy, którymi powinnien sie zajać specjalista (czytaj:psycholog, psychiatra), a nie sprzedawca z monopolowego czy vortla.budo.
  • 0

budo_eventhorizon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?

Event Horizon i jak tak sobie patrzysz co napisałaś to pomyśl sobie, że zajbiście "pocieszyłaś" kogoś kto siedzi w domu :) :) :)


chodzi o to by jednak się ruszyć
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?

(...)73% depresji (nie dołka, "bo mnie chłopak rzucił" ) kończy sie samobójstwami, a wasze rady, posty są przygłupie.(...)

Mógłby autor tematu sie odezwać bo może już po próżnicy się produkujemy. :twisted:

Btw. jesteś pewien Swoich statystyk? Może raczej próbami..
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
A moze on już ...ekhm...dobra nic nie mówię.Ale to podejrzane..
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Niestety są to statystyki "udanych" prób... eventHorizon problem w tym,że podczas depresji człowiek nie jest wstanie pomyśleć "musze dać rade i się nie poddam". Tam jest takie załamanie, które często prowadzi do samobójstwa i lepiej takiej osoby nie narażać na jakiś stres w pracy. Rozrywka typu kino, trening, pizza ze znajomymi raczej nie pomoże :?
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
pedalskie gadanie, dawniej takiego frajerstwa nie pamietam, wezcie herbatnika co tak smeci dajcie go na wojenke albo gdzie sie co dzieje to mu te amerykanskie fiubzdziu z punktu odejda, na chuliganskim rynku jakby kto wyszedl z takim czym to by go towarzycho obsmialo i juz by sie nie zaczepil a w piedlu sie takich przez dupe uczy
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
sie rozumie o facetach to bylo, bo kobitki mietkie sa jasna rzecz i pochlipac im wolno
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Hmmm...śmiem twierdzić, że niektórzy ludzie sami wymyślają sobie problemy....I nie wiem dlaczego zamiast z nich wyjśc i jeszcze bardziej się w nich pogrązją. A to bez sensu...:?.
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
tak samo wymyślają sobie brak problemów. każdy żyje w mniej lub bardziej poukładanych ułudach.

ale depresja nie oznacza, że masz problem, to nie ma żadnego znaczenia, czy masz pecha w życiu czy nie masz, czy matka cie kocha, czy nie. jak masz depresje to budzisz sie rano i twoją pierwszą myślą jest " KURWA CZEMU?! " , nie chcesz sie budzić rozumiesz. prawdziwa, czy urojona sytuacja życiowa nie ma praktycznie żadnego znaczenia. problemem, jest depresja sama w sobie, choroba. i jeśli autor tematu użył tego słowa z uzasadnieniem, to radą dla niego nie jest dobra dieta i spacer z psem, tylko leki i psychoterapia.

rzozio, ciebie też chyba tylko przez dupe dałoby sie reformować :)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
Mistress i tutaj musi pomóc psycholog, żeby właśnie uświadomić to gdzie leży problem i co to w ogóle za problem. Ludzie czasami sobie nawet nie zdają sprawy czemu wpadli w depresje i tutaj ma właśnie pomóc psycholog.

Rzozio depresje się leczy psychotropami ,a nie siłą woli czy tam drogą przez odbyt ;)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?

pedalskie gadanie, dawniej takiego frajerstwa nie pamietam, wezcie herbatnika co tak smeci dajcie go na wojenke albo gdzie sie co dzieje to mu te amerykanskie fiubzdziu z punktu odejda, na chuliganskim rynku jakby kto wyszedl z takim czym to by go towarzycho obsmialo i juz by sie nie zaczepil a w piedlu sie takich przez dupe uczy



rzozio, ciebie też chyba tylko przez dupe dałoby sie reformować :)


Interesujące... :rofl:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?
nuevo-dzięki za ten post. Całkowita racja...sedno.

Ja bym tylko, jeszcze dodał, ze to czesto nie zależy od np. czynników zyciowych. Niektórzy mają wszystko, sa bogaci, zdrowi, maja rodziny...toretycznie najszcześliwsiy ludzie na swiecie, a i tak mogą w to wpaść, w to gówno, depresje...bez żadnego konkretnego powodu.

rzozio, nic nie napisze, bo mamy sztame...ale chamuj sie troszeczke.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak walczyć z depresją?

jak masz depresje to budzisz sie rano i twoją pierwszą myślą jest " KURWA CZEMU?! " , nie chcesz sie budzić rozumiesz.

rzozio, nic nie napisze, bo mamy sztame...ale chamuj sie troszeczke.

bo to jest stad, ze sie taki banan zwleka z kojo i nic nie ma do roboty, jak masz na ten przyklad jaka fuche albo robotke na miescie to duzo nie rozkminiasz tylko wstajesz i zapierdalasz co masz robic a na nocke wracasz na kwadrat sie skimac i znow nie trybisz co i po co tylko chcesz sie kimnac
zasada jest taka, zeby tak sobie wszystko skalkulowac coby nie zostalo luzu, bo pacynka nie od tego coby kombinowac a dzialac
jeden taki herbatnik od nas zaczal nam przed pol roku tak smecic, jakes piguly lykal i chuj mu dalo, a jak go ziomki wzieli w kociol wnet mu odeszla rejtla do frajerki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024