Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

snello
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.
Witam!
Jestem tu pierwszy raz i szukałem odpowiedzi na swoje pytanie w opcji Szukaj ale jakoś nic nie znalazłem :thumbsup:
Chodzi o to, że mam 23 lata, ok. 175 cm wzrostu i ważę 54,5 kg :)( Niedowagę mam praktycznie od zawsze, ale muszę coś z tym zrobić. Oczywiście staram się coraz więcej jeść, dobrej żywności. Nie zależy mi na muskułach, wyglądzie kulturysty ani pięknie wyrzeźbionym brzuszku :) Po prostu chcę w miarę szybko i zdrowo (nie zapadając na jakieś choróbsko) przybrać na wadze. I tu moje pytanie, jaki suplement diety spośród suplementów typowo kulturystycznych polecilibyście mi? Od razu zaznaczam, że raczej odpada chodzenie na siłkę jako trzeci element. Nie mam na to czasu ani specjalnie ochoty. Czy Gainer Mass XXL to dobry pomysł czy raczej nic mi to nie da? A może są jakieś inne cuda. Nie mam wiedzy ani czasu na jej dogłębne poszerzenie a widzę, że musiałbym trochę tu postudiować. Proszę o życzliwe odpowiedzi.
snello
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.
Odżywki Sobie możesz na początek odpuścić, Tobie trzeba witamin - szczególnie witaminy b12 w zawyżonej dawce. Jeśli chcesz przytyć to musisz mieć w miarę dobrą dietę, bogatą w szczególności w węglowodany i zdrowe tłuszcze oraz białka. Ale ostrzegam stosowanie takiej diety bez treningów chociaż aerobowych może Ci powiększyć znacznie brzuch. Tak więc jeśli chodzi o dietę to zapraszam do odpowiedniego działu.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


snello
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.

Odżywki Sobie możesz na początek odpuścić, Tobie trzeba witamin - szczególnie witaminy b12 w zawyżonej dawce.

http://www.allegro.pl/item764886169_trec_dibencozide_100kap_witamina_b12.html
Dobre to jeśli chodzi o uzupełnianie B12?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.
Dobre ale kup Sobie lepiej OLIMP Vita-Min Multiple Sport.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


snello
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.
Witam ponownie,
te vitaminz Olimp Vita+min multiple Sport mają potężne dawki witamin, np. B12 2000% dziennego zapotrzebowania. czy takie dawki są w ogóle bezpieczne dla zdrowia konkretnie mojego, skoro nie jestem sportowcem, nie mam wielkiego wysiłku fizycznego?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wspomóc tycie bez siłowni itp.

Witam ponownie,
te vitaminz Olimp Vita+min multiple Sport mają potężne dawki witamin, np. B12 2000% dziennego zapotrzebowania. czy takie dawki są w ogóle bezpieczne dla zdrowia konkretnie mojego, skoro nie jestem sportowcem, nie mam wielkiego wysiłku fizycznego?

Witamina ta odgrywa ważną rolę z przyswajaniu białek, węglowodanów i tłuszczy. Jej nadmiar jest usuwany z moczem, tak więc nie masz czego Się badź :D

http://forum-kultury...2-dla-anemików/

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024