Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zachęcać ludzi na treningi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Koks ma śiwetnego trenera i się z nim zgadzam, ze on robi z sercem :)

Fakt, że miałam okazje uczestniczyc w treninagch , któe on prowadził na obozach etc, ale są świetne....Bardzo mi się podobaja...

I jak bierze tak mało pieniędzy to jeszcze lepiej, naprawdę bardzo Ci zazdroszcze! :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

[pozwoliłem sobie zacytować bo sie z tym w zupełności zgadzam i tyle....... :wink:


No ja mysle :wink:

A tak szczeze mowiac jak by nas kasowal konkretnie, to pewnie by mial juz z 5 dan miniumum (egzaminy kosztuja sporo,wiecie sami), bo umiejetnosci i widze to ma niesamowite 8)


pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Nie powiedzialem , ze jak malo bierze to musi byc cienias tylko ze moze byc takie wrazenie.
Nikogo nie chcialem obrazic , ani prowadzacego ani cwiczacych za mala kase .
Dobrze ze sa tacy co sa gotowi prowadzic treningi nawet za darmo ale dla egzystencji klubu to krotka pilka i tyle.
A kryzys w SW to niestety fakt ale co to ma wspolnego z forsa ? i z czego on sie bierze ?
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Vop23
A kryzys w SW to niestety fakt ale co to ma wspolnego z forsa ? i z czego on sie bierze ?

bierze sie stąd że w latach 80 i poczatku 90 młodzież naoglądała sie filmów(Bruce Lee, klasztor jakiśtam i inne) to była nowość, no i nie mieli za bardzo co wtedy robić.
Sensei opowiadał mi że na pierwsze treningi u nas w miasteczku (około 40 tysięczne) przychodziło po 250 osób.

A teraz młodzież ma naprawde dużo innych możliwości spędzania wolnego czasu, są konsole do gry (dziesięć lat temu szał na playstejszon :wink: ) potem kompy w co drugim domu i dostęp do gier,no i od paru lat internet jest naprawde łatwo dostępny.
No i na koniec po całym tym szale i modzie na sztuki walki to sie poprostu przejadło.

Z kim nie rozmawiam i ten ktoś sie dowiaduje że ćwicze karate to mówi "no ja też tam kiedyś coś gdzieś", i takich osób jest dużo , a takich co przy tym zostali no to można teraz zobaczyć jak próbują to dalej ciągnąć z lepszym czy gorszym skótkiem prowadząc własne kluby czy sekcje.

I miejmy nadzieje że tych fascynatów będzie więcej!

pozdr.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Koks nie sądzisz ,że to troche irytuje jak szef organizacji karate ma tak mało ludzi w klubie i do tego próbuje przeowdzić innym?. Chyba pasowałoby cos z tym zrobić :wink:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

Koks nie sądzisz ,że to troche irytuje jak szef organizacji karate ma tak mało ludzi w klubie i do tego próbuje przeowdzić innym?. Chyba pasowałoby cos z tym zrobić :wink:


od dłuższego czasu odnosze wrażenie że cały czas do kogoś pijesz?

nie wiem może to moja porąbana wyobrażnia......
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Sekcja w której trenuję chyba już się rozpadła, ale dokładnie będzie wiadomo we wrześniu :cry:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

Koks nie sądzisz ,że to troche irytuje jak szef organizacji karate ma tak mało ludzi w klubie i do tego próbuje przeowdzić innym?. Chyba pasowałoby cos z tym zrobić :wink:


od dłuższego czasu odnosze wrażenie że cały czas do kogoś pijesz?

nie wiem może to moja porąbana wyobrażnia......

No cóz już sam sobie odpowiedziałeś i się oceniłeś. Proponuje więcej Budo ,a mniej WKF-u
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

Koks nie sądzisz ,że to troche irytuje jak szef organizacji karate ma tak mało ludzi w klubie i do tego próbuje przeowdzić innym?. Chyba pasowałoby cos z tym zrobić :wink:


Przedewszystkim, to chyba nie bardzo rozumiesz co ja pisze.

Po drugie, Twoje wypowiedzi sa wrecz absurdlane i nie wiem jeszcze jak to nazwac.

A po trzecie szef naszej organizacji ma najwiekszy klub ze wszystkich czlonkowskich. Nie wiem ile ludzi dokaldnie tam cwiczy, ale dosc sporo, bo sa grupy studenckie i takie tam.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Sam sobie zaprzeczasz kolego :) piszać ile was trenuje ,a teraz ,że ma inne grupy od kiedy w wałczu studeńci 8) . A czytam uważnie może za uważnie -nie rozpędzaj się :wink:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Karateka1 => jak widac wiekszości iserów Twoje ataki już nie bawią i starają się oni na nie reagowac, bo tak naprawdę to można się z Ciebie tylko smiąc :P

W Wałcz jest grupa studenkca, jak nie wierzysz to sobie zajrzyj na strone i Koks ma rację, że trenuje tam wiele osób :P

No cóz już sam sobie odpowiedziałeś i się oceniłeś. Proponuje więcej Budo ,a mniej WKF-u


Ah....:D


Po drugie, Twoje wypowiedzi sa wrecz absurdlane i nie wiem jeszcze jak to nazwac.


poklon

Dokładnie, zgadzam sie z Tobą :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

Sam sobie zaprzeczasz kolego :) piszać ile was trenuje ,a teraz ,że ma inne grupy od kiedy w wałczu studeńci 8) . A czytam uważnie może za uważnie -nie rozpędzaj się :wink:


Nie no nie mam slow juz. U mnie trenuje tyle ile trenuje, to nie ma nic do rzeczy.

Ja nie jestem z walcza!!!!!!

I chyba nie czytasz uwaznie, bo wzioles mojego instruktora za szefa organizacji. Bynajmniej tak zrozumialem.

Wejdz moze na strone podkomisji, to sie wyjasni wsyzstko.
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Karateka1
No cóz już sam sobie odpowiedziałeś i się oceniłeś. Proponuje więcej Budo ,a mniej WKF-u


nie jestem w żadnym WKF ie :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
:) :) :) Koks jesteś rzczniekiem komisji w komisji podkomisji komisji czyli czego?
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

:) :) :) Koks jesteś rzczniekiem komisji w komisji podkomisji komisji czyli czego?


Ja pierdziele 8O 8O 8O

Chlopie co ty wypisujesz??? Sam to wszystko wymyslasz, czy jak? Z tego co widze, to nigdy nie czaisz do konca o co chodzi i sie wszystkiego czepiasz.

A teraz to juz z ludzi rzecznikow robisz 8O 8O 8O

Nie bede juz nic wyjasnial, bo to nie ma sensu (bynajmniej wyjasnianie czegos karatece1, ktory ma zawsze racje :) )

Mimo wszystko pozdrawiam :wink:

Maly off topic

Jeszcze tak dla scislosci, bo kiedys tez ciezko bylo Tobie ze zrozumieniem tego o ile pamietam:

NIE MAMY NIC WSPOLNEGO Z WKF!!!!

Teraz juz mam nadzieje, ze nie napiszesz w jakims temacie, ze karate_koks jest specem od wkf i niech wyjasni. Swego czasu tak chyba myslales i raz chyba nawet napisles (a moze kilka).
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
chłopie zluzu bo na zawał zjedziesz :) czytaj uważnie i bądz otwray na żart :P
Dobrze wiesz dlaczego powstała podkomisja po ucieczce z PZKT do PZK ale dajmy juz temu pokój :wink:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
Mnie możesz uświadomić panie wszechwiedzący :D
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

chłopie zluzu bo na zawał zjedziesz :) czytaj uważnie i bądz otwray na żart :P
Dobrze wiesz dlaczego powstała podkomisja po ucieczce z PZKT do PZK ale dajmy juz temu pokój :wink:



Wiem, wiem spoko.

Wrocilem torche wkurzony z roboty, dlatego moze pisalem w takim tonie. Jeden gosc mi zadzial na nerwy niesamowicie, ale nie wazne :) :) :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?
spox może troche Yogi :wink:
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zachęcać ludzi na treningi?

Siema all.

Macie jakieś ciekawe pomysły jak zachęcać ludzi na treningi full contact?

ja uważam że trudno wogóle kogos zachecać i bardzije boje sie nieumyslnego lub umyslnego zniechecania...powiem to co potencjlanie mogłoby mnie zniechecic:
-trener maniak swojego stylu :opowiesci typu ja ucze super a ci z konkurencji to sa tacy a tacy( na małolatów to czasem działa na mnie juz nie)
-trener który lize dupe jednemu zawodnikowi w klubie a reszte ma w dupie
-nidne zajęcia i ogólne poczucie bezsensowności tego co się robi
-bajki na temat treningów full contact które tak naprwed nie sa nawet "ćwierć kontakt"
-starsi koledzy z sekcji typowe cwaniaki
na koniec dodam tyle że jak do tej pory złe rzeczy spotkały mnie tylko w środowisku karate gdzie mozna bardzo często usłyszeć dużo nieciekawych info o innych typu: pójdziesz na boks/kickboxing to tylko ci ryja obija i nic wiecej/ci z sekcji X to są xli i wogóle (najczęściej na linii kk-oyama)...w sekcjach boksu,zapasów i ju-jitsu z czyms takim sie nie spotkałem, nikt nie wbijał mi do głowy dlaczego "ich" jest lepsze od "cudzego", nikt nie wmawiał mi że "ich" jest najskuteczniejsze i wogóle.
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024