Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak tam w Poznaniu...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_ko-hoshi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PO

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?
kręce się od małego po Dębcu, mieszkam na Piątkowie a pracuje na Wildzie - nie jest źle, wszędzie da się przeżyć, nikt się nie czepiał, auto ma lusterka, szyby i radio ;)
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?
Dębiec jest dziwnym miejscem:
z jednej strony to niemal codziennie wracam późno do domu od panny przez dębec właśnie i nie omijam wcale zaułków, to nawet grupki schodzą mi z drogi i czasem tylko coś krzyczą, a jestem mały niepozorny i raczej nie wzbudzam respektu swą sylwetką, ale nigdy mnie fizycznie nie zaczepili! może za szeroko chodzę ;)
z drugiej strony jednak to jest tam dużo zbokoli (stanowczo) i możliwe-że gwałcicieli, mnóstwo potencjalnie grźnych dresów, a po 20 pod KAŻDĄ klatką jest grupa kolesi z wyglądu i pozorów chcących obić mordy wszystkim dookoła
ale mnie samego nie krzywdzą, więc jak ktoś we dwójke będzie chodził albo w trójke to już nic zupełnie mu nie grozi - chyba że dwójka naprawde "prowokujących osób|(metale lub rasta itepe)
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?
Przyjeżdżaj bez obaw. Jesteśmy najspokojniejszym miastem III RP.


PS. Przy okazji, prasując ostatnio wyjściowy dres przypaliłem czwarty pasek. Nie wiecie czy mozna to jakoś naprawić? ;)
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?

Mam takie pytanko jak tam teraz w Pyrlandii? jak juz w Polsce z 5 lat nie bylem i teraz bede jechal rodzine zobaczyc i Azjatycka zone im pokazac wiec sobie tak mysle jak tam teraz sie dzieje w Poznaniu, bezpiecznie...???
czytalem gdziez ze Poznan to stolica dresiarstwa teraz i ogolnie wesolo jest i co myslicie da sie z ladna Azjatka wloczyc po miescie i nie byc zaczepiany co kazda ulice?


Tak poważnie spokojnie jest, spokojniej niz np 5 lat temu
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?

ILLUK ty jeszcze tu piszesz? :)
Ale Jeżyce są przereklamowane, łaziłem tam dziesiątki razy po nocach i nikt mnie nawet o godzinę nie spytał. :-) Natomiast na Wildzie to nie chciałbym mieszkać; pracowałem tam kiedyś i nawet w dzień w każdej bramie stało jakieś towarzystwo...


Ja 2 lata mieszkam na Wildzie spokój jest. To,że stoją to stoją ale nie pamiętam przypadku by kogos z moich sąsiadów zaczepiali.(Bo ja i tak samochodem jeżdżę :) )

Ale kiedyś 88-90 rok , (piekne czasy) miałem na Wildzie kilka sytuacji :)
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?

Mam takie pytanko jak tam teraz w Pyrlandii? jak juz w Polsce z 5 lat nie bylem i teraz bede jechal rodzine zobaczyc i Azjatycka zone im pokazac wiec sobie tak mysle jak tam teraz sie dzieje w Poznaniu, bezpiecznie...???
czytalem gdziez ze Poznan to stolica dresiarstwa teraz i ogolnie wesolo jest i co myslicie da sie z ladna Azjatka wloczyc po miescie i nie byc zaczepiany co kazda ulice?


Tomek pochodzisz z Poznania??
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jak tam w Poznaniu...?
Poznan jest w sumie polska kolebka rapu\hip hopu (razem z Warszawa) . Bylem w Poznaniu jakos w listopadzie chyba, ludzie mi sie nie podobaja (bez obrazy) na chodniku wszyscy wszystkich z bara tracili 8O , w restauracjach bywali nie mili . Wydaje mi sie ze bylem w jakiejs porzadnej czesci tego miasta bo byla tam taki duzy teatr :wink: moze sie myle ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024