Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polacy potrafia sie normalnie bawić ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_lcd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Norwegia

Napisano Ponad rok temu

Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Witam !!

Właśnie siedzie sobie w domu obok jest impreza i słychać coś sie dzieje to sobie wygjrzałem przez okno a tu już widać ja jakiś koleś ucieka reszta go goni za chwile przybiegaja znowu jeden sie przewraca chyba go kopią dalej i ktoś krzyczy zostawice go on już nie żyje kolesia zabiera karetka na sygnale. Nie rozumie tego ludzie sa razem u kogoś na 18 i co sie dzieje ?? psuja komus impre Chyba ludzie w polsce nigdy nie dorosna !!!

PZDR
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Takie sa niestety realia... :(
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Polacy to podobno naród ze słowiańską duszą (do walki) i południowym sercem (krew się szybko gotuje) i wystarczy :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
A po Policje zadzwoniles?
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
No co Ty?
Musiałby przerwać oglądanie :wink:
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Co do pytania zawartego w tytule wątku... to NIE, polacy najczęsciej NIE potrafią sie bawić :?
znam kilku cudzoziemców którzy bawili na naszych imprach (od klubów średniej klasy po festyny) i wszyscy (dwóch włochów i pewien koleś z Anglii którzy przyjeżdżają na wakacje) wszyscy twierdzą jednogłośnie.. Nie potrafimy się bawić i już, wspomniany koleś z Angli po wizycie w polskiej dyskotece wolał pujśc na ryby niż na impreze, najpierw jeden koleś oblał go piwem i sie krzywo popatrzył, inny pchnoł go bo tamten sobie stał, na końcu zajebali mu komórke :roll:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??

Polacy potrafia sie normalnie bawic??


Jak widac, nie wszyscy.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Archery- przeciez kazdy wie co sie dzieje na dyskotekach...ze o wiejskich to juz nie wspomne. We wsi w ktorej mieszka kuzyn mojego kumpla, dookola dyskoteki nie ma sztachet w plotach. W promieniu kilometra. Zuzyly sie.
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Hehe Mradu, klimat wiejskich imprez znam dokładnie, bo sam mieszkam na totalnym zadupiu, jeden drugiemu panne odbije: a jeden z kolesi: Łoooo patrzta, z tamty wsi chłopok łodbił panne nom! no i reszta drze sztachety z płotu, tamci co dostali wracają potem jak rycerze z średniowecznej wojny ( był w mojej miejscowości przypadek że koleś umarł po ciosie drewnianą sztachetą w tył głowy :evil: ) także wiejskie impry nie zmieniły sie prawie w ogóle od kilkudziesięciu lat, impreza na wsi bez bójki to jak piwo bez pianki :wink: jednak gdy pojade ze znajomymi do jakiegoś miasta na impre (w moim przypadku głównie Sandomierz i Stalowa Wola), też żadko nieżadko widze kogoś z rozwaloną gębą.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
no coz, taki juz urok tego kraju.
"nie idzie sie na film Tarantino jezeli nie chce sie ogladac krwi"
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Archery - trzeba było zabrać gości do nieco wyższej klasy niż wiejski festyn czy dyska :?
Ty myślisz że na wiejskim festynie na przykład na Słowacji jest lepiej? Bynajmniej.
W tej części Europy zabawy wiejskie mają ustaloną renomę i sie na nie nie pcha jak jest sie z zewnątrz. Proste. Co do klubów - znowu są zajebiste i są mordownie jak wszędzie. Na przykład w Amsterdamie, we Francji czy Niemczech - można tak trafić że o ja pierdole. Więc nie uogólniajmy aż tak....
  • 0

budo_pacu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Ale tak jest wszedzie, nie tylko w Polsce. W Angli np są dzielnice gdzie jak wjeżdza radiowóz to lecą w jego strone kamienie a ludzie boją się wychodzić w po 22 na ulice. Taka sytuacja ma miejsce np w Leeds. Myśle ze u nich na dyskotekach tez nie jest zbyt różowo ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
uff no to przynajmniej nie jestesmy najgorsi...
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Niby i nie, ale czasami mozna sie zdrowo wkurwic. Wracam dzisiaj do domu po odprowadzeniu kolezanki i spotykam na moscie 3 gosci i panienke. Wywiazuje sie gadka "masz szluga" i dochodzi do punktu, w ktorym najmniejszy z gosci mowi, ze moge dostac kopa na plecy - tak, tak, wlasnie za to, ze nie pale. Nie przejmuje sie zbytnio, ide dalej i odpowiadam jak kazdy praworzadny obywatel, ze tez w morde dac moge dac :)
Gosc zaczyna za mna biec i krzyczec, reszta go trzyma, ja sie odwracam i mowie, ze dopoki on do mnie nic nie ma, to i ja nie mam problemu. Od tego momentu klient na zmiane biegnie za mna i krzyczy ze swoim sporo wiekszym ode mnie kumplem albo sa zatrzymywani przez pozostala dwojke.
A teraz najlepsze - znam goscia, on mnie widocznie juz nie pamieta, non stop chleje i pali zielsko. Z walka ma raczej niewiele wspolnego. Ale wracajac z imprezy musi sie czepic jakiegos frajera. W tym przypadku mnie - kogos o glowe wyzszego i 20 kg ciezszego. I jak tu takiemu nie przyp***olic ? :roll:
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Nasz kraj jest specyficzny ludzie lubia ten sport tj. picie, a pozniej konsekwencjami sa zadymy. Jednak duzo bardziej wole naszych dresow niz "czarna" spolecznosc USA. Szczegolnie mila mialem sytuacje jak zabladzilem przy wyjsciu z centrum handlowego i do auta mialem jakies 1,5 km (tam sklepy sa dosyyyyyc duuuuzzzeee) i trasa wiodla przez prawie puste parkingi i skupiska czarnych na nich sie bawiace oczywisci bialy sam jeden jakos ich zainteresowal......takze ja wole jednak polskich dresow zdecydowanie sa ladniejsi rzadko kiedy maja powyzej 2m i wogole ...:)
  • 0

budo_polskipatriota
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krefeld/Niemcy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Strzalka!!!
Wiecie, przecierz zawsze jest tak, ze nikt nie chce sie tlumaczyc przed "agresorem" gdy on podchodzi do kogos z checia napierdalania sie na dyskotece. Jak podejdzie do kogos to ten ktos zawsze odpowie:"Co ci kurwa nie pasuje?!"(albo cos w tym stylu). Trudno zeby wtedy te dwie osoby sie nie napierdalaly, prawda? Dlatego, rozumiecie ze nikt nie chce spuscic glowy i odejsc, mowiac ze sie nie chce bic.
Tak zle i tak niedobrze! Jebnisz mu, to bedziesz moze mial problemy i ktos kiedys opisze o tobie na tym forum ( :wink: ) a jak nie, to nazwia cie cipa, ze pekasz albo cos....No i co?
....Tak jebnac zeby przeciwnik tylko pierdna i nie wstal i potem noga! :D
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
No 90% prcent bójek wynika z tego, że ktoś zaczepił nie tą dziewczyne co trzeba albo chłopak był pijany zatoczył się->wpadł na kogoś/nadepnął->tamten go odepchnął albo zaczeli się wyzywać no i bójka. Czasami też poprostu się komuś możesz nie spodobać albo jesteś ze zbyt ładną dziewczyną :?
  • 0

budo_lcd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Norwegia

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
Siema

Nie dzwoniłem po policje bo po co zadzwoniła dziewczyny której to była 18 był 4 radiowozy a policja bała sie wejsc do środka postali i pojechali o tyle z tego było :?
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
więcej bójek widziałem w pubuch i klubach w Anglii i Irlandii niż w Polsce, słowo
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy potrafia sie normalnie bawić ??
z jednej strony kultura spoleczenstwa, z drugiej warunki gospodarczo-spoleczne, frustracja, to wszystko musi czasami gdzies wyplynac przeciez.... sa ludzie ktorzy po prostu zyja 24h/dobe z zamiarem spuszczenia komus wpierdolu.

wiejskie imprezy ze sztachetami to klasyk przeciez :)

slyszalem kiedys ze jakis anglik (chuliganisko) pisal ksiazke o stadionowym chuliganstwie, i odwiedzal rozne europejskie kraje poszukujac materialow do publikacji.... przyjechal tez do polski, a w ksiazce napisal: nie jest prawdziwym chuliganem ten kto nie byl na polskim stadionie... cos w tym jest....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024