Skocz do zawartości


Zdjęcie

Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie


Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie

Marcin Górka 29-07-2005, ostatnia aktualizacja 29-07-2005 14:30

Koszalińska policja zatrzymała 54 mężczyzn (w większości karateków i judoków), którzy a akcie zemsty chcieli zdemolować dyskotekę "Troll" w Mielnie

Sportowa banda została pojmana w czwartek wieczorem na parkingu w miejscowości Stoisław, koło Mielna w trakcie omawiania planu napadu. Zawodnicy z niemal całego województwa zachodniopomorskiego: z Koszalina, Białogardu, Połczyna Zdroju, Bornego Sulinowa, Wałcza, Szczecinka. Wśród nich karatecy, dżudocy, przedstawiciele sumo, m.in. kadrowicze juniorzy i seniorzy. Wiek: od 17 do 42 lat.

Chcieli zdemolować dyskotekę "Troll" w Mielnie, bo dzień wcześniej jeden z ich kolegów został tam pobity. Kiedy wychodził ze szpitala miał powiedzieć, że się zemści.

Napastnicy zwołali się przez telefony komórkowe. Do Stoisławia przyjechali w 19. samochodów. - Mieli broń gazową, kije, tasaki, noże, nogi od stołów, maczety a nawet haki rzeźnickie - mówi rzecznik koszalińskiej policji mł. aspirant Mariusz Łyszyk. - Chcieli spacyfikować dyskotekę a potem "iść w miasto".

Kilkudziesięciu policjantów, wśród nich dwunastu z tzw. policyjnej grupy wsparcia, obserwowało zbierających się napastników. W pewnym momencie wyskoczyli z ukrycia. - Tylko jeden zdążył krzyknąć "nap.. w nich" - mówi Łyszyk. - Ale byli tak zaskoczeni, że prawie bez oporu ulegli. Zostali powaleni na ziemię i skuci kajdankami.

Policja przeszukała "sportowców" i odebrała im sprzęt do przeprowadzenia masakry. Wszyscy zostali zatrzymani. Teraz przesłuchuje ich 70 funkcjonariuszy. - Złożymy wniosek do prokuratury o ich tymczasowe aresztowanie - zapowiada Łyszyk.

Za usiłowanie pobicia i rozboju grozi im dziesięć lat więzienia.


  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
za kumpla sie odkuc, uznanie dla nich, bo chuliganski honor za ziomem byc jak zbierze lanie, ale przed blacharnia dali noge a mogli dac rade to szyderka po trochu, ale nie ma sie co galic bo to sportowcy, by miasto wjazd robilo lub nawet kibole to by paly zebraly
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie

- Tylko jeden zdążył krzyknąć "nap.. w nich" - mówi Łyszyk. - Ale byli tak zaskoczeni, że prawie bez oporu ulegli. Zostali powaleni na ziemię i skuci kajdankami.

Wszyscy 54 zostali powaleni i skuci kajdankami? 8)
Swoją drogą o kolegów trzeba dbać, ale coś mi tu pachnie czym innym......
nie mogli byc tak głupi ....... :roll:
Sumocy z nogami od krzeseł... :lol: judocy z hakami rzeźnickimi :rofl: to z superexpressu przepisali?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Myslalem ze bede pierwszy z tym info.
OMG, wez tu potem przyznaj sie ze cos trenujesz. Co prawda sam Kyokushin uskuteczniam, ale dla laika wszystko w bialym szlafroku to Karate i juz. Brawo panowie zawodnicy i kadrowicze, burdy i rozwalka w glowach. Szkoda gadac. Wstyd i hanba.
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Jakby tam byli parkourowcy, to chociaż oni by spieprzyli :)

Poza tym policjantów też było kilkudziecięciu

Ciekawe, czemu tam nie było aikidoków - to dopiero jest mafia :wink:
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Zabrakło przedstawicieli paru praktycznych dyscyplin - thaia, bjj i systemów noża :lol:
Ale coś mi sie nie chce wierzyć żeby kadrowicze ze sprzętem robili wjazdy. Jasne poobijac winnych - jestem w stanie zrozumieć. Ale robić demolkę - trzeba nie mieć 5 klepki...dziwna historia bardzo :?
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
I jeszcze jdnak mi rzecz przyszła do głowy - wyobrażacie sobie zrobić lekką akcję odwetową w towarzystwie 54 budowiczów? Oj mieliby co pisać potem - "Zatrzymano 57 osób w tym karateków, judoków, brazylijczyków, tajów, bokserów, kraverów, aikidoków, capoeristas...Zarekwirowano przy tym gigantyczną liczbę tonf, kijów, pałek, kubotanów, noży, szabli...ba trafiła sie nawet wyrzutnia. Co najbardziej szokujące wśród zatrtzymanych znajduje sie wielu studentów z całej Polski, a także lekarzy, prawników, inżynierów, chemików, informatyków, grafików, czynnych trenerów, a nawet przedstawicieli służb mundurowych." :rofl:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
budo strike team :twisted:


chujnia, że dali sie złapać
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
To wszystko przez te upały :P ludzią całkiem juz odbija 8O
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Ehhh, brakuje mi tego nadmorskiego folkloru z obozow treningowych :wink: :)

Kto jezdzil na obozy do Cetniewa temu widoki panow buzujacych testosteronem nie jest obcy :lol: tam w tego typu akcjach mozna bylo wyroznic boks, judo i kick, bo lekkoatleci i inni wykazywali sie rozsadkiem i poprostu zmywali sie.

Szalona mlodosc :roll:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Koks im do łbów uderzył.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Wstyd i hańba! KURWA niwinni ludzie by pewnie oberwali. Matoły do kwadratu!
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Nie szafujcie opiniami, IMHO to ściema. Jeden z dziennikarzy w USA, który dostał nawet Pulitzera połowę tekstów które pisał - zmyślił 8O
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Osobiście całe opisane zdarzenie wydaje mi się dziwne. Mam uwierzyć, że fighterzy się naradzali się na parkingu, a tu nagle z "ukrycia" wyskoczyło kilkudziesięciu gliniarzy? Co to za zarąbiste ukrycie? Ciekawe.
  • 0

budo_eftep1
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
na taką grupe to widze tylko jedno rozwiązanie w razie zadymy...albo francuski CRS albo stanowisko ogniowe z m60 na jakimś drzewie wysokim...jestem ciekawe jakby to sie potyczyło gdyby podczas aresztowania czy tam skuwania panowie karatecy i judocy zaczeli sie naparzać z mendziaszkami...hmmm...wolałbym nie, ale ciekaw jestem
  • 0

budo_eftep1
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
tak pzoa tym to troche cholera smutne, zawodnicy...rozumiem, ze ich kumpel dostał lanie...ale to chyba przegięcie...szczególnie z tym wyjsciem w miasto.
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Wogole ta historia to jedna wielka bajka jak dla mnie... jezeli juz mieliby ich zwinac to przynajmniej w 10 wozow... i ja sie w tym momencie pytam gdzie oni sie kuzwa ukryli ?? Pozatym nie wiedzialem ze polska policja jest az tak skuteczna w kasowaniu tylu wyszkolonych ludzi 8O :) Toz to musialo byc AT z calej Polski :) :):) :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Łe to jakiś przekręt..nie podali imion nazwisk tych "kadrowiczów" a skad wiedzieli ,że to kadrowicze co pochwalili im sie? A moze odrazu jak wylegitymowali ich to jakis policjant:"Zenek patrz! to ten z kadry polski w dżudo...albo w karate" a poza tym w wiadomościacho tym nie słyszałem..a ja wierze telewizji panstowej :) aha i strasznie musiał byc pobity ten ich kolega jak go od razu wypuscili :? ("bo dzień wcześniej jeden z ich kolegów został tam pobity") po niespełna jednym dniu..i kto glinom doniósł że wychodząc mówił ze sie zemsci? I do kogo to mówił? Do siebie? Do lekarki? Mówie wam to jakies wielki przekręt...
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
A najlepsze to o tych sumokach z hakami rzeźnickimi :lol:
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
bzdury.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024