Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety i Aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
588 odpowiedzi w tym temacie

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
ok, z Randallem zakonczylem juz dyskusje, teraz ostatnie moje slowo w Twoim, Aiki, kierunku (w tym topiku).
Otoz bardzo fajnie, ze tę definicje tu wrzuciłes, bo jak dla mnie, to własnie to o czym ja mówie (nie tylko ten topik, takich juz bylo wiele, chodzi o całokształt), to własnie dokładnie podpada pod tę definicję. A więc zapodałes słownikowe potwierdzenie mojej "owczej" :) teorii...
No, ale tak własnie wygladaja te wasze wielostronicowe dyskusje na te tematy, na koncu gryziecie sie we własny ogon.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
meee...meeee...
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
ja powiem tylko....
że baby są czesto faworyzowane.....
wspolczuje facetom....
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
w kwestii formalnej:

dlaczego w ogole ludzie debatujecie nad tak kretynska kwestia?
kiedy na ki-aikido zobaczylem ludzi na wozkach inwalidzkich, to kobiety juz mnie przestaly dziwic.

jedynym usprawiedliwieniem kobiet w naszym dojo byl fakt, ze na Mehringdamm mielismy koedukacyjne prysznice :oops: .
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
dlaczego? bo tak!
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Aiki zauwazylem, ze zawsze musisz postawic kropke nad i. Twoja upartosc w wyglaszaniu swoich teorii nie zna granic, wiec nie ma sie co sprzeczac, bo to jest tak jakbym sie klocil z fanatykiem religijnym gloszonym swoje wyimaginowane brednie. Bez obrazy Aiki, ale Twoja nie chcec w stosunku do kobiet jest wrecz zalosna i wydaje mi sie, chociaz to tylko takie gdybanie, ze......ta niechec uwidacznia sie rowniez poza dojo czyz nie?
Przyznaj sie, ze ktoras Cie kiedys zrania, a teraz znecasz sie nad calym kobiecym swiatem :D

Kobiety wnosza bardzo wiele do dojo i nie chodzi mi tu tylko o ich piekne ciala, ale rowniez i wnetrze, a i od strony technicznej maja wiele do pokazania, bo wiadomo, ze fizycznie zawsze beda odbiegaly od plci brzydkiej :wink:


caluski dla tej garstki kobietek, ktore wytrwaly na forum, czytajac takie chore i ponure posty :wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Kobiety wnosza bardzo wiele do dojo i nie chodzi mi tu tylko o ich piekne ciala, ale rowniez i wnetrze, a i od strony technicznej maja wiele do pokazania, bo wiadomo, ze fizycznie zawsze beda odbiegaly od plci brzydkiej :wink:

No, biżuterię wnoszą jeszcze, plotki i rozgardiasz. Piękne ciała tylko z rzadka. Zazwyczaj przychodzą takie co powiny ćwiczyć już dawno, albo takie które nie mają co robic z czasem /samotne - czytaj nikt ich nie chce/. A jak zaglądasz do ich wnętrza, to bardzo rozciągnięte muszą być :twisted: , widziałem takie coś na filmie :lol: :lol:

caluski dla tej garstki kobietek, ktore wytrwaly na forum, czytajac takie chore i ponure posty :wink:

Wykorzystując Twój tok myślenia - liczysz że jakaś to przeczyta co do niej startujesz.
Albo że przeczyta a potem będzesz startował. Itp.
Taki cytacik:
"
- Co jest najbardziej znane Szopena? (...)
- Etiuda rewolucyjna.
- Podobno napisał to dla jakiejś dupy.
- No to nie rewolucyjna.
- Ciekawe czy popuściła mu szpary?
- Co?
- No, czy ją zapiął, gwint zerwał?
- To ja już lecę, śpieszę się, lecę.
"

Cały świat opiera się o dupę, a tu ktoś pisze że w dojo nie powinno tego być. Tak ciężko to przełknąć?
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ten cytacik pochodzi z filmu "Dzień świra". :)

No, biżuterię wnoszą jeszcze, plotki i rozgardiasz. Piękne ciała tylko z rzadka.


8O

Ekhm...Może u Ciebie w sekcji po prostu nie ma tych pieknych ciał?


Kobiety wnosza bardzo wiele do dojo i nie chodzi mi tu tylko o ich piekne ciala, ale rowniez i wnetrze, a i od strony technicznej maja wiele do pokazania, bo wiadomo, ze fizycznie zawsze beda odbiegaly od plci brzydkiej Wink


poklon

Zgadzam się w obu kwestiach. Kobiety zawsze będą słabsze fizycznie od facetów.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Kobiety wnosza bardzo wiele do dojo i nie chodzi mi tu tylko o ich piekne ciala, ale rowniez i wnetrze, a i od strony technicznej maja wiele do pokazania, bo wiadomo, ze fizycznie zawsze beda odbiegaly od plci brzydkiej


wnosza do dojo rozgardiasz i chaos. uczenie kobiet to strata czasu, bo predzej czy pozniej poczuje zew natury i pojdzie zakladac rodzine.
Piekne ciala? A kogo to obchodzi? Wnetrze? tym bardziej.. to dojo a nie wybory miss..
technicznie? wrocimy do pytania ktore postawilem kilka razy w tym topicu. No i co? nic.
Jak juz chcez sie koniecznie przypodobac jakiejs pannie to powiedz jej to wprost ,a nie graj roli gietkiego goscia. Sila fizyczna jest dyskusyjna, bo roznie bywa.. srednia na pewno jest po meskiej stronie.

jakbym sie klocil z fanatykiem religijnym gloszonym swoje wyimaginowane brednie.

topic ma 10 stron i do tej pory nikt mi nie udowodnil ,ze sie myle.. z twojej strony nie ma nawet proby powazenia mojego zdania a jedynie zainteresowanie moim zyciem sexualnym.
[na marginesie jestem od kilku miesiecy zonaty] to jedynie potwierdza moja teorie,ze usilujesz sie na sile podlizac jakies pannie. Jezeli panna ma charakter to powinna cie poslac do diabla, bo kobiety nie toleruja lizusow i ludzi bez charakteru.

Przyznaj sie, ze ktoras Cie kiedys zrania, a teraz znecasz sie nad calym kobiecym swiatem

mezczyzny nie mozna zranic.. no chyba, ze nie jest mezczyzna.
jezeli moje zdanie o kobietacvh jest znecaniem to gratuluje dobrgo samopoczucia :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

uczenie kobiet to strata czasu, bo predzej czy pozniej poczuje zew natury i pojdzie zakladac rodzine.


Ja uważam, ze to wcale strata czasu nie jest! Prosze Ciebie zastanów się co Ty piszesz. Gdyby to była strata czasu to nie uważasz, ze sekcje byłyby wyłacznie dla facetów bez żadnych kobiet?


Piekne ciala? A kogo to obchodzi?Wnetrze? tym bardziej..


Może Ciebie nie, bo już jesteś żonaty, he he ale uwierz, ze na zajęcia przychodza też ludzie samotni (wolni? :roll: ), którzy może akurat tam poznają swoja drugą półówkę (nie znasz czasu, ani godziny 8) ) ;) . Co jest w tym złego? Wg mnie nic, byle by praywatne sprawy załatwiali poza dojo, a nie podczas treningu.

No nic - przytocze powiedzonko mojego kolegi "Racja jest jak dupa - każdy ma swoją" :-) .

Pozdrawiam.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Ja uważam, ze to wcale strata czasu nie jest! Prosze Ciebie zastanów się co Ty piszesz. Gdyby to była strata czasu to nie uważasz, ze sekcje byłyby wyłacznie dla facetów bez żadnych kobiet?

a prowadzias kiedys zajecia? wiesz ile czasu i pracy potrzeba do wykszatalcenia dobrygo uke?

Może Ciebie nie, bo już jesteś żonaty, he he ale uwierz, ze na zajęcia przychodza też ludzie samotni (wolni? :roll:),

no to jak Randall napisal.. Zazwyczaj przychodzą takie co powiny ćwiczyć już dawno, albo takie które nie mają co robic z czasem /samotne - czytaj nikt ich nie chce. mam cos dodac? dojo to nie klub dla samotnych, ani biuro matrymonialne.
I co do powyzszego [strata czasu] baba ktora przychodzi do dojo z nastawieniem - nie znasz dnia, ani godziny ] to jest strata czasu.
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

a prowadzias kiedys zajecia? wiesz ile czasu i pracy potrzeba do wykszatalcenia dobrygo uke?


Nie nie prowadziłam, ale uwierz, że to nie tyczy się tylko kobiet! Jedni załapują szybciej drudzy wolniej! Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, jakim prawem to robisz? Oceniasz z góry, że z każdej "baby" :evil: nic nie będzie, bo trzeba długo uczyć albo bo w przyszłości będzie chciała mieć dzieci. Wg mnie w ogóle nie masz racji.


dojo to nie klub dla samotnych, ani biuro matrymonialne.


Tak, ale ja nie napisałam tego. Przecież nie wszyscy idą trenowac jakąkolwiek SW aby od razu zostać mistrzem. Jedni poprawiają koncydcję , inni traktują to rekreacyjnie, a dla jeszcze innch to filozofia życia etc...Przecież napisałam, że ja nie ma nic do tych ludzi, byle by: (oto cytat mojej wypowiedzi)

Co jest w tym złego? Wg mnie nic, byle by praywatne sprawy załatwiali poza dojo, a nie podczas treningu.


Więc przeczytaj uwaznie, a potem zacznij atakowac moje wypowiedzi ;) .


I co do powyzszego [strata czasu] baba ktora przychodzi do dojo z nastawieniem - nie znasz dnia, ani godziny ] to jest strata czasu.


Słuchaj masz przeciez żonę. Chyba ją kochasz. Więc wyobraż sobie, że niektórzy moga właśnie tam poznać swojego przyszłego parntera. Ja nigdzie nie napisałam, że każda kobieta idąca na trening SW chce poznac swojego przyszłego męża. Bez przesady. Nie dajmy się zwariować. Jednak mogę po części przyznać Ci rację, że skoro zauwazysz, że któraś z ćwiczących pań ewidentnie przychodzi tylko popatrzec na facecótw to po prostu wyproś z sali, powiedz jej, ze jak zrozumie od czego jest dojo to niech wróci. A nie wykrzkujesz takie hasła, że szkoda czasu bla bla...;). Teraz mnie rozumiesz?

Pozdrawiam. :-)
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ehh... Mistress... Zgadzam się z tobą i w ogóle... Ale zaoszczędzę ci (poniekąd słusznego) oburzniea, tudzież piany na ustach :wink:
Ich nie przekonasz... Najzabawniejsze jest to że aiki na te poglądy na które potrafi odpowiada... Na wiekszą jednak część twoich wywodów nawet nie zwróci uwagi ;) (i jak sięprzekonaąłm już daawno będzie to ta rozsądniejsza częśc :? )
Wiec jak większość bywalców forum po prostu odpuśc i nie dawaj satysfakcji- i tak będzie MUSIAŁ mieć ostatnie słowo ;)

Ps- aiki... nie zamierzam podawać przykladów, ani wymieniać dnia, godziny i uczestniczących w zadarzeniach osób... To jest mój pogląd na dyskusję z tobą i jego słuszności udowadniać mi się po prostu nie chce...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Ja uważam, ze to wcale strata czasu nie jest! Prosze Ciebie zastanów się co Ty piszesz. Gdyby to była strata czasu to nie uważasz, ze sekcje byłyby wyłacznie dla facetów bez żadnych kobiet?

HA! już wiem!
Petunia non olet.

Randall (chwilowo mistrz trafnej riposty)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
He he, wiem, ze dyskusja nie ma sensu, ale chciałam pokazać koledze swoje racje. Wiem, ze go nie przekonałam, bo on z punktu wyjścia ustalił sobie, ze nie ma przekonywujacego argumentu i że ma racje.

W każdym razie pozdrawiam serdecznie :) .

Pa pa! :-) .
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

He he, wiem, ze dyskusja nie ma sensu, ale chciałam pokazać koledze swoje racje. Wiem, ze go nie przekonałam, bo on z punktu wyjścia ustalił sobie, ze nie ma przekonywujacego argumentu i że ma racje.

Pani Kochanko, tako i Wy przecie zakładacie. 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
hmm ubawilem sie.. Randalll to czy petunia smierdzi czy nie to nie wiem. nie mam wechu..:), wierze, ze chodzilo o pecunia.. zabawna literowka jezeli o mnie chodzi..

dobra.. do rzeczy :)
miss tress
niebedzie copy-paste.. mistress jak zacznieszprowadzic zajecia to wtedy zrozumiesz jak to jest. Przykladow w tym topicu podalem kilka - powtarzac nie bede. Macie taka nature.. itego sie nie zmieni. Mozecie skakac o tyczce 5 m. ale po 20 latach nie ma mowy o skakaniu.. najwyzej po piwo mezowi. Aikido to bajka na cale zycie.. kurde ile razy ja to pisalem .. juzmi sie nie chce powtarzac.. Ogolnie nie mam racji? pewnie nie mam.. kazdy ma swoja.. mam jedynie swoje zdanie baby+ma to pomylka. Tez o tym pisalem

a jednak jest :)

Słuchaj masz przeciez żonę. Chyba ją kochasz.

no ale co to ma do rzeczy? zona biegala kiedys przez płotki w polonii wawa.. co to ma z tym wspolnego?

Więc wyobraż sobie, że niektórzy moga właśnie tam poznać swojego przyszłego parntera.

prowadzic dojo ze swiadmoscia, ze jest sie odpowiedzialnym za cudze pozycie i przyszlosc malenska? A jak jeden z drugim ozeni/wyjdzie za maz nieszczesliwie to ma miec domnie pretensje? Z jakiej bajki?

Ja nigdzie nie napisałam, że każda kobieta idąca na trening SW chce poznac swojego przyszłego męża. Bez przesady. Nie dajmy się zwariować.

ale napisalas ,zenie znasz dnia ani godziny.. moze nadinterpretuje :)

Jednak mogę po części przyznać Ci rację, że skoro zauwazysz, że któraś z ćwiczących pań ewidentnie przychodzi tylko popatrzec na facecótw to po prostu wyproś z sali,

wystarczy ,ze sie popatrze znacząco :)

A nie wykrzkujesz takie hasła, że szkoda czasu bla bla...Wink. Teraz mnie rozumiesz?

bo szkoda, 1/3 czasu zycia przesypiamy.. reszte trawimy na inne czynnosci.. jedzenie odpoczynek, praca itd.. jak dobrze policzysz dlugosc statystycznego zycia to tego aktywanego czasu jest niewiele i mozna go policzyc w godzinach i zrobic jak najwiecej w zyciu zanim cie dopadnie starcza bezradnosc.
Uczenie kogos to inwestycja czasu i wiedzy. W 90% nie doczekasz sie wdziecznosci a czasem wrecz przeciwnie. Wezmy przyklad z wyzszej uczelni. profesor, docenci, doktorzy, studenci.. ten pierwszy zarządza projektami, wytycza kierunek rozwoju, docenci i doktorzy nauczaja na roznych poziomach i prowadza prace badawcze. studentow pominmy chwilowo.
Miedzy nimi istnieje zaleznosc, wspolny cel. Jezeli chcesz dostac sie do tej grupy[doc.dr] musisz byc wybijajacym sie studentem [wrocilismy do nich]. Jak jestes leser to cie obleja.
Rozwlekłe sie to robi.. ok..point is.. ze nie ma sensu robienie czegos w zyciu źle. jezeli robic cos to dobrze. Jak ci rodzice kazali zbierac znaczki a za 20 lat okaze sie ,ze grzeje cie zbieranie kapsli po piwie - to zmarnowales 20 lat. Robiles/aś w zyciu cos co cie nie grzeje.
Kobieta przyjdzie na MA, poskacze, pobedzie w centrum zainteresowania i pojdzie gdzies indziej.. bo cos ja znudzi.
Podstawowa zasada w zakladaniu firmy - dobieraj tak ludzi, by sie z nimi w firmie zestarzec.. Dojo jest firma specyficzna.. wymaga codziennej obecnosci, uwagi, poswiecenia wlasnego czasu, nie ma tu swiat, niedziel, hanuki itp.
Wracajc do czasu - jak sie z kims zwiazesz, a po kilku latach zwiazke sie rozpadnie to oznacza, ze zmarnowalas te kilka lat i musisz zaczac od poczatku. Mnie by trafil szlag.. co mialo zreszta miejsce.
Pytanie dlaczego mnie to spotyka jest durne i retoryczne.
Nie pytam czy rozumiesz, bo to chyba malo zrozumiale.. brak snu i nadmiar pracy swoje robi, ba nawet tego nie oczekuje.. moje racje sa zawrte z 10 stronach tego topicu i 2 innych . zycze ciekawej lektury
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ok, tak więc na plakatach, na których będziesz ogłaszał zapisy do swojej sekcji, napisz prosze, że "Babom wstęp wzbroniony" :twisted: . Zrobisz to?

A w ogóle to ile u Ciebie trenuje osobników płci żeńskiej?

Tak przy okazji to powiem Ci szanuje Twoje zdnanie, ale momentami cóż..heh jjest troszkę zabawne :lol:

Pozdrawiam :-) .
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Aiki...Twoja zona biegala wczesniej przez plotki, a teraz biega po piwo, bo pokazales jej jaka jest jej pozycja w tym zwiazku co :?: :wink:
Tak na marginesie nie jestem lizusem i nie mam zamiaru slodzic i zarywac panienek na macie trzymajac ich strone, ja poprostu toleruje babki na macie i wiem, ze tez maja prawo do aikido :-)
Troche tolerancji i mniej krytyki, a wszystko bedzie wporzadku. Temat juz dawno powinien zostac zamkniety, bo silowanie sie na slowa i pokazywanie swoich racji nie ma najmniejszego sensu. Czlowiek bezsensownie uparty w swoich twierdzeniach napewno nie zmieni swojego prywatnego swiatopogladu.


pozdro
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Aiki...Twoja zona biegala wczesniej przez plotki, a teraz biega po piwo, bo pokazales jej jaka jest jej pozycja w tym zwiazku co :?: :wink:

brednia jakowas.. nic takiego nie napisalem

Czlowiek bezsensownie uparty w swoich twierdzeniach napewno nie zmieni swojego prywatnego swiatopogladu.

a jakies argumenty by mnie przekonac? strzelanie slepakami jest bezproduktywne
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024