Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety i Aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
588 odpowiedzi w tym temacie

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Randall, ty sobie moze policz, ile ty czasu codziennie spedzasz na tym forum i zauwaz, jak cie to cholernie nakreca. O tak mniej wiecej: :bad-words: :box: :2gunfire:

Czy chcesz moze o tym porozmawiac? :twisted:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
8O :) 8O :lol: 8O :roll: 8O 8) 8O :? 8O :) 8O :D 8O :lol: 8O


..and... always look on the bright side of life...
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Randall, ty sobie moze policz, ile ty czasu codziennie spedzasz na tym forum i zauwaz, jak cie to cholernie nakreca. O tak mniej wiecej: :bad-words: :box: :2gunfire:

Czy chcesz moze o tym porozmawiac? :twisted:


E tam, rozmawiają tylko mięczaki i baby 8) :wink:
PZDR Jacek :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

A co do ludzi "malych duchem"...:
Religia musi pozostać wyjściem dla ludzi, którzy mówią o sobie: „Nie jestem tym, kim pragnę być."
Nie można wsiąknąć w tłum zadowolonych z siebie...

Hmmm. Jestem ateistą z lekką domieszką agnostycyzmu. Pisząc o duchu nie miałem na myśli nic religijnego.
A reszty nie za bardzo zrozumiałem, znaczy do czego to pije?
Wyjasnij myśl, bo może być ciekawie.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

...A reszty nie za bardzo zrozumiałem, znaczy do czego to pije?
Wyjasnij myśl, bo może być ciekawie.

Nie za bardzo rozumiem, czego mozna bylo w prostym, jednozdaniowym stwierdzeniu nie zrozumiec... Mozesz sprecyzowac...?
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Hej Aiki

Natalia [cos tam] Fjordorowa Siemionowa

Właśnie! To miałam na mysli :wink:

Co do tekstu o zabawkach, to ok, mój błąd. Ale Natalia też powiedziała cos o małych chlopcach z zabawkami, kiedy Bond zaczął sie przekrzykiwać z rosyjskim ministrem, scena w wiezieniu. Część honoru bondomaniaka zachowałam :wink:

niom.. jak sie kogos nie rozumie,to albomu sie dokopie z zasady albo potraktuje z gory..bo po co zajmowac sobie glowe mysleniem.. ["pomysle o tym jutro" S.O'Hara - gone with the wind]


Pocieszą Cie, że 'girls with toys' też sie zdarzaja, vide Ruda. Ale o nich też 'pomyslę jutro'. (ale tak na marginesie... nigdy nie lubiłam Scarlett...)

no to juz masz kupe wrogow :)

Eeeeee-tam... wcale nie. Miałam na myśli, że tu, w tym temacie, jest cacy, bo ani ty mnie nie przekonujesz, anie ja Ciebie, pełna tolerancja po prostu :wink:
Jesli tym narobiłam sobie wrogów, to świat schodzi na psy:roll:

slodki idealizm.. zycie to nie je bajka... samo to moze przyjsc niechciana ciaza.. o reszte trzeba powalczyc , by miec tak jak sie chce a nie jak chca tego inni.


No cóż, pozyjemy, zobaczymy. Chociaż najprawdopodobniej w opcji 'trzcina' mniej bedzie walki, a wiecej dyplomacji...

wiec b+b=p? bieg na krotki dystans i mamy to z glowy? :)


krótka piłka :wink: Odkąd to budo = sport???

niedowierzajac oczekuje..
wole byc mile rozczarowany niz niemile zaskoczony


mam nadzieję, że będziesz
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Co do tekstu o zabawkach, to ok, mój błąd. Ale Natalia też powiedziała cos o małych chlopcach z zabawkami, kiedy Bond zaczął sie przekrzykiwać z rosyjskim ministrem, scena w wiezieniu. Część honoru bondomaniaka zachowałam :wink:

powiedzmy, ze jest remis.. text pada dwukrotnie.. [Gambitmi zwrocil na to uwage} wiec bondomaniakow jest wiecej.. kolejno odlicz.. 1,2,3.. pokryj , wyrównaj..
na marginesie czekam z utesknieniem i niepokojem na kolejna czesc.. wiesci sa niepokojace, kandydatow brak [poza pewniakami Dench.. Cleese - nie tak bardzo wg. ostatnich plotek]

Pocieszą Cie, że 'girls with toys' też sie zdarzaja, vide Ruda. Ale o nich też 'pomyslę jutro'. (ale tak na marginesie... nigdy nie lubiłam Scarlett...)

ano jest sie czym pocieszac.. ale to zdecydowana wiekszosc.


Eeeeee-tam... wcale nie.

ja jednak.. jak widze co sie tu dzieje, to wystarcy stamac po mojej stronie i juz sie ma wrogow.. watek usilnie mordowany przez ruda dogorywa.. kto mial napisac to napisal..[albo mi naublizal ,albo sie obrazil]


No cóż, pozyjemy, zobaczymy. Chociaż najprawdopodobniej w opcji 'trzcina' mniej bedzie walki, a wiecej dyplomacji...

podejrzewam bardziej "bluszcz" niz trzcina:)

krótka piłka :wink: Odkąd to budo = sport???

bez tego sie nie da... sporty walki wyszly z budo.. jak nie wejdziesz na ten poziom to pozostanie ci kata.. czyli cus jak jazda figurowa na lodzie..

mam nadzieję, że będziesz

juz jestem.. glownie tym bledem ortograficznym w sygnaturce.. i to w kontekscie maturzystów..
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Kolega Aiki stwierdzil autorytatywnie iz:

watek usilnie mordowany przez ruda dogorywa.. kto mial napisac to napisal..[albo mi naublizal ,albo sie obrazil

albo (i tu trzecia mozliwosc) z uwagi na ciagle twe zwroty systemu "chlopcze", "dziecko", "idz poplacz sie mamusi" (ktore nic a nic obrazliwe nie sa, a gdziezby!) itp, itd zrobil co nastepuje:
Dołączona grafika
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Tej, ja sie tez nie obrazilem, a ublizac jeszcze nawet nie zaczalem...
A poza tym chyba cos w koncu na zadany temat napisze...
PS. Jeden z moich przyjaciol wytknal mi, ze moje zarty sa... niewybredne.
Przepraszam wiec wszystkich, ktorzy takowymi poczuli sie urazeni.
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ten temat ma juz ponad 10 tysiecy 300 wyswietlen i ich liczba ciagle rosnie, co bynajmniej nie swiadczy o dogorywaniu, lecz o bardzo licznej "widowni"...
Pozdrawiam czytajacych :D
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Dołączona grafika

:evil: :roll: :cry:
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
:oops:
oto powód, dla którego nie należy pisać po nocach...
tiaaa... pomórz... :roll:
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Szkoda, Labedziu, ze tym podsumowaniem wrzuciles wszystko i wszystkich do jednego worka. Sprawdz poczte, prosze.
Pozdrawiam i juz milkne.
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Hej Aiki

Co do kolejnego Bonda, tto tez sie niepokoję. Jesli wrzucą jakiegos chłystkowatego elfa, tudzież innego blond - 'macho', to to już będzie profanacja...

podejrzewam bardziej "bluszcz" niz trzcina:)

Wypluj to słowo! Nieee, nie lubię tgo określenia, a przede wszystkim, tej postawy. Żadna ze mnie kobieta - bluszcz. Pozostane przy opcji 'trawka' tudzież 'trzcina'. Nawet mi się fajne porównanie nasuwa: trzcinaka zgina się z wiatrem, faluje sobie spokojnie, pozwoli się przygiąć ręką. Ale jak ktos przesadzi, wyślizgnie się, i strzeli przez facjatę na odlew... :wink:

bez tego sie nie da... sporty walki wyszly z budo.. jak nie wejdziesz na ten poziom to pozostanie ci kata.. czyli cus jak jazda figurowa na lodzie..


Ale pomijasz jeden szczegół. Żeby zdomyś MŚ w walce, trzeba ten poziom osiągnać w określonym wieku. A ja zamierzam to zrobić nieco później, powiedzmy, po trzydziestce. IV dan bedzie, ms nie, i wszyscy będa szczęśliwi.

juz jestem.. glownie tym bledem ortograficznym w sygnaturce.. i to w kontekscie maturzystów..


heh.. jak juz przeczytałeś, to mógłbyś kilknąć, i może nawet....pomóc? :wink:

pozdrawiam znad słownika
3
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Co do kolejnego Bonda, tto tez sie niepokoję. Jesli wrzucą jakiegos chłystkowatego elfa, tudzież innego blond - 'macho', to to już będzie profanacja...

zawsze byl ten niepokoj przy zmanie warty na stanowisku bond, james bond.. do tej pory byla jedna pomylka.


Wypluj to słowo! Nieee, nie lubię tgo określenia, a przede wszystkim, tej postawy. Żadna ze mnie kobieta - bluszcz. Pozostane przy opcji 'trawka' tudzież 'trzcina'. Nawet mi się fajne porównanie nasuwa: trzcinaka zgina się z wiatrem, faluje sobie spokojnie, pozwoli się przygiąć ręką. Ale jak ktos przesadzi, wyślizgnie się, i strzeli przez facjatę na odlew...

pomarzyc co? mam znajomoa w szczecine tez ma podobne zapatrywania.. tylko nie wiedziec czemu kolejni faceci robia ja w bambuko..

Ale pomijasz jeden szczegół. Żeby zdomyś MŚ w walce, trzeba ten poziom osiągnać w określonym wieku. A ja zamierzam to zrobić nieco później, powiedzmy, po trzydziestce. IV dan bedzie, ms nie, i wszyscy będa szczęśliwi.

nillion dollar baby ci sie marzy? eastwooda nie bedzie w narozniku.. walka to nie bajka. by sie zakwalifikowac musisz wygrac eliminacje z mlodszymi o 10 lat konkurentkami. doswiadczenie tonie wszystko. trzeba jeszcze chciec po 30 sie nie chce tyle co ja sie jest mlody holysz. :) pomarzyc dobra rzecz.


heh.. jak juz przeczytałeś, to mógłbyś kilknąć, i może nawet....pomóc? :wink:

przeczytalem.. nie bede za ciebie odrabial pracy domowej.. to trzeba siaci do deski, narysowac projekt ,zrobic kosztorys.. [ok 10.000pln] ta zabawa jak pamietam :)
poza tym znam sie na stajniach , oborach i innych chlewikach..

pozdrawiam znad słownika

wyrazow brzydkich acz niezrozumialych?
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Hi Randall

wybacz, że z taaaakim opóźnieniem, ale ostatnio czasu mi brakuje.. :roll:

no wiec, wbraw pozorom, na co dzień mówię raczej 'przyczynowo' niz 'kazualnie', więc trudne i już :wink:

Jakich kwa czterech wieków


o to mi chodziło... :wink:

Ale jest postęp, wprowadzając ewolucję przeskoczyłaś z wieku XVI do XIX


Ksiażkę Cackowskieko chętnie poznam bliżej, jak tylko uporm się z lekturami bieżącymi (czyli prawdopodobnie po maturze...)

Nom, zgadzam się, ale można stwierdzić fakt, że reguły najwyraźniej nie mozemy opracowac. Z tego wywieść, że regułom raczej nie podlega.
Najwazniejszym argumentem jaki uznac musze, jest odpowiedzialność moralna za czyny. Jeśli zaczniemy stwierdząc "reguly" i "prawa naukowe" rządzące ludzkim umysłem, to nie możemy wymagać od ludzi odpowiedzialności za ich czyny. "To nie moja wina, bo..."

Siła nauki są rzetelne przewidywania. wiesz, buduje mosty, tworzy antybiotyki. Wsiadłabyś do samolotu, który ma 65% szans na to, że nie spadnie?


Podlega tylko do pewnego stopnia, fakt. Ale ja patrze na psychologie bardziej od strony 'uzytkowej'. A w przewidywaniu ludzkiego zachowania, tudziez próbach manipulacji, te 65% pewności jest lepsze niz nic. Jesli ide do nauczyciela przełozyc test, i najierw poprosze o 2 tyg czasu, nie zgodzi sie. Kiedy więc spróbuję poprosić 'w tej sytuacji' chociaz o tydzień, prawdopodobieństwo, że sie zgodzi, gwałtownie wzrasta. Wydaje mu się, że postawił na swoim, no i wielkodusznie dał na tydzień. Manipulacja stara jak swiat, a większośc się łapie. I to jest piękne. Z drugiej strony - on moze potem usprawiedliwiać się, że nim manipulowałam, i to nie jego wina itd... i to jest to, czego tak w psychologii nie lubisz, facet zrzuca odpowiedzialność na 'mechanizmy psychologiczne'.
Cóz na to moge powiedzieć - kazdy medal ma dwie strony. Dla mnie ta pierwsza jest zdecydowanie bardziej wartościowa, ale i druga bywa przydatna 8)

psychologia to zanegowanie możliwości człowieka


powiedziałabym raczej, że stwierdzenie pewnych smutnych faktów. Nigdzie nie mówi, że musimy sie poddać tym wszystkim 'prawom' i 'odruchom'. Można powiedzieć, że wręcz pomaga sie ich pozbyc. Oczywiście tym, którzy tego chca.

Psycholodzy amatorzy chetnie poszerzą, jak tylko znajda troche czasu (no i nieodmiennie pozdrawiają filozofów) :wink:

3
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Aiki :)

zawsze byl ten niepokoj przy zmanie warty na stanowisku bond, james bond.. do tej pory byla jedna pomylka.


Kto Twoim zdaniem? Jak dla mnie, porażka na cełej linii to ten model, George Lanzeby mu chyba było :roll:

pomarzyc co? mam znajomoa w szczecine tez ma podobne zapatrywania.. tylko nie wiedziec czemu kolejni faceci robia ja w bambuko..


Moze ustalmy, o czym dokładnie mówimy, i jakie ja i znajoma z wybrzeza mamy zapatrywania, bo sie pogubiłam :wink:
No i dlaczego problematyke filozofii zyciowej sprowadzasz do problemu faceta (robiacego w bambuko :roll: )???
Aiki, ręce mi opadywują...

nillion dollar baby ci sie marzy?[ciach ciach]


Czytamy dokładnie, teraz mi to w kółko powtarzają...

IV dan bedzie, ms nie, i wszyscy będa szczęśliwi


Tak więk kula w płot.. :wink:

przeczytalem.. nie bede za ciebie odrabial pracy domowej.. to trzeba siaci do deski, narysowac projekt ,zrobic kosztorys.. [ok 10.000pln] ta zabawa jak pamietam :)
poza tym znam sie na stajniach , oborach i innych chlewikach..


Zgłosze się, kiedy będę budować chlewik. :wink:

wyrazow brzydkich acz niezrozumialych?

Niezupełnie :) Wówczas - ortograficznego, aktualnie - polsko-fr, monsieur

pozdrawiam więc :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Kto Twoim zdaniem? Jak dla mnie, porażka na cełej linii to ten model, George Lanzeby mu chyba było :roll:

ano, takmu bylo.. jedyny bond, gdzie dziewczyna bonda jest lepsza od niego :), btw .. wiesci sa kiepski.. ma byc powrot do zrodel czyli bond ma byc mlody, nie bedzie Q i M.. smierdzimi ty wybraniem jakiegos toyboya typu a.kusher i sprzedaniem bonda tv.. chcialbym by sie brosnan przeprosil z z producentami ale to chyba niemozliwe.. poczas wimbledonu sie zarzekal ze definitliy not me .. that's a pity.. nowy bond? moze h. "werewolf" jackman? usilowal a. judd... ale bylo grac w durnowatych produkcjach tylu egxitenz? kadydat musi miec idealne cv.. hm moge tak dlugo :) robi sie totalnie offtopicowo :)

Moze ustalmy, o czym dokładnie mówimy, i jakie ja i znajoma z wybrzeza mamy zapatrywania, bo sie pogubiłam :wink:
No i dlaczego problematyke filozofii zyciowej sprowadzasz do problemu faceta (robiacego w bambuko :roll: )???

niby czemu.. pokazalem jedynie wady bycia czina [by randall :)]

Czytamy dokładnie, teraz mi to w kółko powtarzają...

fakt zaspany bylem :)


Niezupełnie :) Wówczas - ortograficznego, aktualnie - polsko-fr, monsieur
pozdrawiam więc :wink:

niby tez mi sie przyda.. lece do paryzewa za 2 tygodnie.. bardziej szukam tajskiego.. na jakis europejski kongeresowy.. jakbys cos wiedziala to daj znac..
napisalbym cos po fransusku.. ale to jedny jezyk europejski gdzie nie mam zadnych podstaw.. no moze poza lacina :) wiec from dublin with love
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Ksiażkę Cackowskieko chętnie poznam bliżej, jak tylko uporm się z lekturami bieżącymi (czyli prawdopodobnie po maturze...)

To książeczka na wekend, góra 300 stron. Nie zaliczysz jednej dyskoteki :twisted: Będziesz bogatsza intelektualnie i sałaty nie przepijesz. Samo dobre.

Podlega tylko do pewnego stopnia, fakt. Ale ja patrze na psychologie bardziej od strony 'uzytkowej'. A w przewidywaniu ludzkiego zachowania, tudziez próbach manipulacji, te 65% pewności jest lepsze niz nic.

Otóż nie, bo jeżeli fizykowi się nie uda eksperyment, to najwyżej coś spieprzy w laboratorium, się wpuści ekipę remontową, wyda trochę zielonych z ubezpieczenia i zapomni o sprawie.
A jak psycholog coś komuś wmówi i spieprzy w głowie, to ciut gorzej jest.
Primo non necere.
Nie pamiętam kto takie "zasady" dla lekarzy sformułował:
1) Jeżeli coś działa, rób to.
2) Jeżeli nie działa, zaprzestań.
3) Jeżeli nie jesteś pewien co robić, nie rób nic.
Psycholog nie może byc pewien, nigdy.

Jesli ide do nauczyciela (ciach)

A co to ma z psychologią 8O :?:
Wiesz co, zajmij się retoryką? Wiele ciekawszych rzeczy tam znajdziesz. I jak zwykle temat opracowali Grecy a dopieścili Rzymianie. :) Tam znajdziesz wiele tych "użytecznych" zaleceń, które to niby współczesna psychologia daje :lol:

Nigdzie nie mówi, że musimy sie poddać tym wszystkim 'prawom' i 'odruchom'.
Można powiedzieć, że wręcz pomaga sie ich pozbyc. Oczywiście tym, którzy tego chca.

Prawom nie można się "nie poddać", zbuntuj się przeciw powszechnemu prawu ciążenia :lol: Prawa mają charakter ogólnie obowiązujacy. Jaki z tego wniosek? Psychologia nie głosi praw.

Dzisiejszy świat zachłysnął się psychologią tak jak niegdyś cały świat zachłysnął się fizyką Newtona. Wydawało się, że znaleziono ideał wiedzy, że tak da się odpowiedzieć na wszystko. A potem jebut... Moda na psychologię też się skończy.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
btw psychologii.. tak mi sie przypomnialo jedna z moich ulubionych ksiazek dziecinstwa.. ken kesey lot nad kukulczym gniazdem.. lekarz na konsylium debatujaca nad muphym wymyslili mu nie mniej ni wiecej tylko wsteczny komplex edypa..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024