Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Łabedz.. ty nie masz za grosz honoru i godnosc?

Hiddeneye - prawnik? to wiele tlumaczy, taki kobiecy zawod, gdzie mozna do woli klamac w "dobrej wierze". Faceici nie sa sprzeczni - sa logoczni. Maja cele i plany a nie marzenia, uzywają wiedzy i inteligencji, a nie intuicji. Tu mozna by wiele, nawet przytoczyc filozofie yin i yang. I nie ma co z tym polemizowac - tak jest.
BTW dystansu - mam w domu ksiazke "Sexuall harrasment in the workplace" i przejrzalem sobie to pod katem tego topicku. Wyinika z tego, ze autorke mozna tutaj (Dublin) pozwac do sadu :) Dojo - miejsce pracy i wszelkie uwagi w nim i poza nim naruszajace prywatnosc osoby sa karalne. Fajne co? Kobiety sobie cos takiego tutaj wywalczyly. I jest to respektowane do tego stopnia, ze jak kiedys pocalowalem kobiete w reke na przywitanie, to o malo nie stracilem pracy. W Pl - czytuje regularnie, choc wybiorczo gazeta.pl - sad uznal ,ze lapanie kobiety za krocze nie podpada pod sexuall harrasment. Dziwny kraj :)
topicku nie ma co zamykac - dyskusja zrobila sie ciekawa, w koncu poza kolejnymi tematami "czy aikido jest skuteczne" tu sie nic nie dzieje, bo glowny enterteiner panowie z red.bud jakos sie nie pokazuja.
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

to cóż - facet jest jak tramwaj, zawsze będzie następny.

Oh! HiddenEye, you made my day! Czasem wystarczy jedno spojrzenie, czasem jedno wtrącone zdanie i już jesteśmy w sieci. Polubiłem Cię dziewczyno. :wink:
  • 0

budo_lis pluszowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Hiddeneye - prawnik? to wiele tlumaczy, taki kobiecy zawod, gdzie mozna do woli klamac w "dobrej wierze".


Zazwyczaj spokojnie czytam forum, nie dając się sporowokować. Ale cytowana powyżej wypowiedź jest tak nieprawdopodobnie absurdalna, że musiałem wyrazić zdumienie, co niniejszym czynię.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
a co napisalem bulwersujacego?
  • 0

budo_lis pluszowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

prawnik? to wiele tlumaczy,


Nie sądzę, by to wiele tłumaczyło. Ale moze rozwiejesz moje wątpliwości. Co tłumaczy fakt bycia prawnikiem? W szczególności w kontekście toczącej się tu dyskusji?

taki kobiecy zawod,


Twierdzenie przedziwne. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic, skąd wniosek, że zawody prawnicze mogą być "kobiece" lub "męskie".

gdzie mozna do woli klamac w "dobrej wierze".


Wypowiedź - jak sądzę - równie nieprzemyslana co niesprawiedliwa i fałszywa.

Ale to wszystko ma chyba niewiele wspólnego z tematem forum. Przepraszam za dygresję.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
no taki sa moje doswiadczenia zyciowe.. znam wielu prawnikow i ci sa w stanie zrobic wszystko dla kasy bez ogladani sie na normy moralne. Toczy sie dyskusja plci.. i tak mi sie skojarzylo :) kobieta tez zrobi wszystko dla "wyzszego dobra" czyli siebie.
Do dzis pamietam jeszcze jak miszkalm w pl jakis tokszol z mec de Villoenm. ( pisownia moze inna, wiec z gory przepraszam) bronil wowczas jednego z wiekszych polskich gangsterow. Ohyda!
Pewien rymopis napisal "la donna mobile" i wszystkie kobiety uznaly to za swoje motto. W sensie wolno im wszystko. Prawnik tez tak uwaza :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Łabedz.. ty nie masz za grosz honoru i godnosc?

Hiddeneye - prawnik? to wiele tlumaczy, taki kobiecy zawod, gdzie mozna do woli klamac w "dobrej wierze". Faceici nie sa sprzeczni - sa logoczni. Maja cele i plany a nie marzenia, uzywają wiedzy i inteligencji, a nie intuicji. Tu mozna by wiele, nawet przytoczyc filozofie yin i yang. I nie ma co z tym polemizowac - tak jest.
BTW dystansu - mam w domu ksiazke "Sexuall harrasment in the workplace" i przejrzalem sobie to pod katem tego topicku. Wyinika z tego, ze autorke mozna tutaj (Dublin) pozwac do sadu :) Dojo - miejsce pracy i wszelkie uwagi w nim i poza nim naruszajace prywatnosc osoby sa karalne. Fajne co? Kobiety sobie cos takiego tutaj wywalczyly. I jest to respektowane do tego stopnia, ze jak kiedys pocalowalem kobiete w reke na przywitanie, to o malo nie stracilem pracy. W Pl - czytuje regularnie, choc wybiorczo gazeta.pl - sad uznal ,ze lapanie kobiety za krocze nie podpada pod sexuall harrasment. Dziwny kraj :)
topicku nie ma co zamykac - dyskusja zrobila sie ciekawa, w koncu poza kolejnymi tematami "czy aikido jest skuteczne" tu sie nic nie dzieje, bo glowny enterteiner panowie z red.bud jakos sie nie pokazuja.


Aiki przestań tu się wozić kurcze! Bo na nikim dobrego wrażenia nie robisz ><" A wogóle to odczep się od Łabądka! :evil:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

znam wielu prawnikow i ci sa w stanie zrobic wszystko (...)

Skoro topic od dawna jest wielkim wakacyjnym offtopem to ja pozwolę sobie dorzucić końcówkę dowcipku o prawniku starającym się o posadę dyrektora w wielkiej korporacji. Na pytanie prezesa „ile jest 2x2?” zamyka drzwi na klucz, zaciąga zasłony, pochyla się i szeptem odpowiada pytaniem „a ile ma być…?”
Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_lesios
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Był też niezły o zachowaniu się ludzi w różnych temperaturach. Nie pamiętam całego, ale kończył się tak:
-60C: amerykańscy prawnicy wyciągają ręce z kieszeni klientów i wkładają je do własnych.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Aiki przestań tu się wozić kurcze! Bo na nikim dobrego wrażenia nie robisz ><" A wogóle to odczep się od Łabądka! :evil:

Jusi spokojnie. :D
Aiki tylko po raz kolejny udowadnia, że stary Fryderyk N. miał rację pisząc:
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


Aiki przestań tu się wozić kurcze! Bo na nikim dobrego wrażenia nie robisz ><" A wogóle to odczep się od Łabądka! :evil:

Jusi spokojnie. :D
Aiki tylko po raz kolejny udowadnia, że stary Fryderyk N. miał rację pisząc:
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

A teraz spójż na ten aforyzm przez pryzmat amor fati i wiecznego powrotu.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Ł.(zazdroszczący skrycie nr 1,2,3 i marzący o znalezieńiu sie w poczeklani Top 10


co ma fredek n. do tego? brak ci dowartosciowania? wystartuj w big brotherze - bedziesz popularny w pewnych kregach :) i sie doowartosciujesz rozdajac autografy 13-14-latkom.
mnie to brzydzi dlategonapisalem co napisalem, a obracanie tego w zart .. malo fartowne i kompletnie nieprzekonywuajce.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Wybacz Łabądku nie będę spokojna kiedy ktoś obraża moich przyjaciół,znajomych czy też ludzi których podziwiam. Czułam moralny obowiązek napisania coś na post aikiego. Co do jego innych postów to nie będe się wypowiadać bo nie ma tego większego senu :? Człowiek ma duże problemy ze sobą i nie ma gdzie ich wyładować i czyni to na forum. Cóż nalezy współczuć...
  • 0

budo_gheed
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Pszepraszam, na której stronie rozmowa była jeszcze na temat, bo się pogubiłem. A zresztą... Co myślicie o przypadkach UFO w Ameryce?
  • 0

budo_lis pluszowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Lepsze UFO, niż prawnicy. Wszak krwiopijcy to i hultaje niezrównani, jak wiadomo powszechnie. Taki kobiecy to zawód.....
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Pszepraszam, na której stronie rozmowa była jeszcze na temat, bo się pogubiłem. A zresztą... Co myślicie o przypadkach UFO w Ameryce?

A co nas obchodzi UFO w ameryce, mało mamy UFO u nas ;)
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Nooo dobra, mam chwilę
[quote name="budo_Randall"] Niby wykształcona, a tak mało rozumie Systemy norm to przedmiot badań etyki. To tak jakbyś mówiła, nie interesuję sie prawem, ale będę opowiadac o aktach prawnych.
Może istnieć w postaci imperatywu kategorycznego który wcześniej zacytowałem.
Nie wynika, tylko sie opiera. Co to znaczy? Co znaczy "opierać sie na opisie"?
Masz coś na myśli? Wyraź to. [/quote]
Typowy student - wydaje mu się, że kierunek jego studiów to klucz do wszystkich zagadek wszechświata... Dopiero co pisaliśmy o gotowaniu i do chemii nikt nie nawiązywał. Do interpretacji norm nie jest potrzebna znajomość różnic pomiędzy etyką opisową (swoją drogą dzięki za okazję do powtórki teorii prawa :D ) Z czego norma wynika - ilu myślicieli tyle pomysłów. Norma, zgodnie z klasycznym schematem, składa się z hipotezy, dyspozycji i sankcji. Hipoteza określa adresata normy i okoliczności, kiedy adresat normy ma normę zastosować. Dyspozycja określa treść zachowania. Opisuje zachowanie. Tym samym opis zachowania jest elementem normy. Sankcja - wszystkie nieprzyjemności które czekają Cię jeśli się nie zastosujesz. Czy już jasne?
[quote name="budo_Randall"] A te biedne bezwolne kobietki musiały i dalej muszą w tym systemie żyć.[/quote]
To nie o mnie, więc się nie wypowiadam.
[quote name="budo_Randall"] Wiem, za mało głowy używają do myślenia a za dużo intuicji.[/quote]
No, owszem, za dużo intuicji i emocji. Chciałam podkreślić, że macie szczęście jak cholera. Jakby baby myślały tylko racjonalnie i nie kierowały się emocjami, to moglibyście zapomnieć o obiadkach, praniu i przekazywaniu genów dalej
[quote name="budo_Randall"] To wykręcanie przychodzi nam naturalnie, umiejętność abstrakcyjnego myślenia w tym pomaga.[/quote]
Aiki, trop krętacza! :lol:
[quote name="budo_Randall"] Poza tym wy czepiacie sie drobiazgów, ja szukam "detali" od których reszta zależy (ciach) Nie zrozumiałaś, to wyśmiałaś? Szukanie takich detali, od których reszta zależy, stworzyło filozofię i naukę.[/quote]
Zrozumiałam, to Ty nie zrozumiałeś. Kobieta jest deterministyczna, mężczyzna rozumie swoje ograniczenia. Kobieta czepia się drobiazgów, mężczyzna szuka 'detali'. Facet odpoczywa, baba się leni. I tak dalej, i tak dalej... :lol:
[quote name="budo_Randall"] [quote="budo_HiddenEye"]
Dialog, wspólne hobby, kłótnie, seks, czas, dystans do siebie i szacunek dla drugiej strony (kolejność przypadkowa). Taka mieszanka pozwoli określić, co jest uczciwe. [/quote]
Pozwoli a w jaki sposób? [/quote]
W twój ulubiony sposób. Przez doświadczenie.
[quote name="budo_Randall"] I uważaj żebyś czekając na tramwaj nie przesiedziała pół zycia na przystanku Swoja drogą ciekawa metafora - tramwaj, droga do przodu, tramwaj prowadzi tam gdzie chce, gdzie wytyczona jest jego trasa, jest aktywny, Ty jesteś pasażerem, czynnikiem biernym.[/quote]
Pół życia na przystanku z obecnym, ośmioletnim stażem w udanym związku, raczej mi nie grozi. A nawet jeśli to cóż... w końcu zarabiam na siebie.
Tramwaj aktywny :rofl: Tramwaj to sobie może pojechać tam, gdzie wytyczą mu trasę bogowie śródmieścia i nie ma nic do gadania. Ja wybieram, gdzie jadę.... Ale rzecz nie o tym. Chodzi o to, że tramwaje kursują co 5 minut.
[quote name="budo_Randall"] Przecież wyraźnie napisałem że tak miałem od małego. Panie w podstawówce mi mawiały "Nie filozofuj, tylko rób jak mówię."[/quote]
Mnie tak mawiała jeszcze polonistka w liceum :cool: Ale chyba jednak się po drodze trochę zmieniłeś, od tej podstawówki, co ? polecam coś na temat psychologii rozwoju człowieka :D
[quote name="budo_Randall"]
Pisałem, brak im ideałów i na wskroś przywiązane są do rzeczczy. [/quote]
Zdecydowanie stwierdzam, że kobiety są idealistkami. Inaczej nie godziłyby się na dwa etaty w pracy i w domu. Żadna głupota nie może sięgać tak daleko :?
[quote name="budo_Randall"]
Na młodzieńczą głupote i narwanie zawsze jest popyt, na mądrośc życiową niekoniecznie, bo czasem ludzie mogą zobaczyć rzeczy, których wcale nie chcą widzieć. [/quote]
Masz maila. Czekam na PDF-y. Nie deprecjonuję tego, co pisał dalej Kaczmarski. Ale nie można nie doceniać jego wcześniejszej twórczości.

Sen Katarzyny II:

1. O bzykaniu z konikiem nic nie było w Śnie... Niezaspokojenie było, ale wyciąganie tylko tego wątku to nieporozumienie
2. Dlaczego?
3. Uniwersalna, a nie płytka
4. No tak - metaforyczne tramwaje do Ciebie przemawiają, a tutaj taka literalna interpretacja :roll:
[quote name="budo_Randall"] Uważaj jak będziesz czuła sie sprowokowana[/quote]
Czym? Ani trochę się nie czuję.
Pozdrawiam
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Aiki, trop krętacza
a tam.. wystarczy wlczyc tv, pierwszy lepszy polityk, prawnik..

Zdecydowanie stwierdzam, że kobiety są idealistkami. Inaczej nie godziłyby się na dwa etaty w pracy i w domu. Żadna głupota nie może sięgać tak daleko

a kto wam kaze? okazuje sie, ze siega?

Jakby baby myślały tylko racjonalnie i nie kierowały się emocjami, to moglibyście zapomnieć o obiadkach, praniu i przekazywaniu genów dalej

jakby.. babcia miala wasy to by byla dziadkiem. ale kto wam kaze? zajmuje sie domem, pralnia jest za rogiem.. z geami - nie przesadzajmy, co? facet ne urodzi , nawet m. jackson.. ale czy jak dochodzi do tego typu dyskusji to musicie podkresac ,ze pranie, gotowanie, sprzatanie? kto was do tego zmusza? wybieracie sobie taki sposb zycia i robicie z siebie ofiare losu.. tyle lat mu sprzatalam, pralam, a on poszedl do tej jadźki do ma wieksze cycki.. no poszedl i dobrze,ze sie wykazal odwaga. Dlaczego? Bo mezczyzna nie zdradza kobiety, idzie do innej gdy obecna mu tak dopiecze, ze pora zabrac sie i wyjsc. Kobieta zdradza z ciekwowsci, pieniedzy, zazdrosci, komfortu, przypadkowych okazji, namietnosci, i z tysiaca innych przyczyn.. glownie: " bo tak"
Gdzie tu jakis sens?
ok, koncze , bo na wimbledonie przestalo padac, wracam na korty
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Lepsze UFO, niż prawnicy. Wszak krwiopijcy to i hultaje niezrównani, jak wiadomo powszechnie. Taki kobiecy to zawód.....

niekoniecznie, nie krwiopjcy - nie czepiam sie kasy ktorej zarabiaja, jedynie gietkiej moralnosci.
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Aiki, mróweczko! Skowronku! Cieszę się niezmiernie, że tak wiele wytłumaczył Ci mój zawód! To cudowne, że jedno, jedyne słowo ujawnia prawdziwą głębię i niepodważalną prawdę!!! i to kłamanie w "dobrej wierze" :rofl: :rofl: :rofl: Rozbrajasz mnie! :lol:

Faceici nie sa sprzeczni - sa logoczni. Maja cele i plany a nie marzenia, uzywają wiedzy i inteligencji, a nie intuicji. Tu mozna by wiele, nawet przytoczyc filozofie yin i yang.

8O Piękny spis pobożnych życzeń! :lol:

kobieta tez zrobi wszystko dla "wyzszego dobra" czyli siebie

hmm... Randall nie chciał etatu po Matce Teresie, ale możemy liczyć na Aiki. Jak zawsze. Prawdziwy idealista, logiczny i niesprzeczny. Jedyny w swoim rodzaju filozof yin i yang. Harmonia, zrównoważenie i altruizm. I nie zdradza dla pieniędzy, komfortu, ciekawości, zazdrosci, przypadkowych okazji, namiętności. I nigdy nie argumentuje "bo tak". No chyba, że pisze posty na budo. To taki wyjątek, który potwierdza regułę. Prawdziwy macho. :cool:

Aiki, nie czytasz postów. Wiesz, gdzie dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele. To co piszesz to projekcje Twoich problemów, które nie mają odzwierciedlenia w tym, o czym jest ta dyskusja.
Trzymaj się mimo wszystko, kruszynko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024