Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
aiki a co to jest za str. www która masz w swoim linku :?:

Bo chyba to sie ma nijak do tego co piszesz na tym forum, nie przynoś sobie wstydu - farsa !

Aiki wstydz sie! :?
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Niestety Aiki, ze smutkiem musze przyznać że pewnie w Aikido nic sobą nie reprezentujesz


No, Martynka
pojechalas...
Wiesz co, ja moze sie z pogladami Aikiego nie do konca zgadzam, ale nigdy nie osmielilabym sie powiedzies o osobie, ktorej nie znam, z ktora nigdy w zyciu nie cwiczylam, a ktora cwiczy Aikido, wedlug mojego rozeznania (tu moge sie mylic wiec mnie poprawcie) kilkanascie lat, ze nic soba nie reprezentuje.
Szczerze, uwazam ze powinnas jednak chwile sie zastanowic zanim cos takiego napiszesz. :oops:
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Niestety Pooh musze Cię zmartwic ale że ktos ćwiczy aikido kilkanaście lat to jeszcze nic nie znaczy, w swoich wypowiedziach posługiwałam sie głównie ironią w stosuku do Aiki.

ale jeżeli ktos w swoich wypowiedziach prezentuje taki poziom, to co mozna o nim pomysleć, ma kompleksy kolega i tyle.

To mój ostatni post na tym forum, mialo byc miło, śmiesznie i kobieco , moze nawet troche banalnie, a zrobio sie piekiełko chyab typowe dla "aikidoków" nie obrazając tych prawdziwych aikidoków.

Pozdr,

Martyna
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

ale jeżeli ktos w swoich wypowiedziach prezentuje taki poziom, to co mozna o nim pomysleć, ma kompleksy kolega i tyle.

I co z tego, że ma kompleksy? Każdy jakieś ma.

To mój ostatni post na tym forum

Na głupie przepychanki słowne nie warto reagować obrażaniem się i ucieczką z forum.
Można je zignorować i robić swoje.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

I co z tego, że ma kompleksy? Każdy jakieś ma.

Może założymy nowy wakacyjny topic np. „największe aikidockie kompleksy” ? ;)

To mój ostatni post na tym forum

Na głupie przepychanki słowne nie warto reagować obrażaniem się i ucieczką z forum.
Można je zignorować i robić swoje.

Pewnie Martynka, nie obrażaj się i pisz dalej :-) jeszcze nie raz Ci ciśnienie skoczy ;-) :D
Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

ale jeżeli ktos w swoich wypowiedziach prezentuje taki poziom, to co mozna o nim pomysleć, ma kompleksy kolega i tyle.

I co z tego, że ma kompleksy? Każdy jakieś ma.

To mój ostatni post na tym forum

Na głupie przepychanki słowne nie warto reagować obrażaniem się i ucieczką z forum.
Można je zignorować i robić swoje.


Próbowałam z Tobą poćwiczyć,ale to chyba w kolejce trzeba czekać :wink:
Pozdrówka
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Prorock :) masz rację :wink:


Martyna
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Niestety Pooh musze Cię zmartwic ale że ktos ćwiczy aikido kilkanaście lat to jeszcze nic nie znaczy, w swoich wypowiedziach posługiwałam sie głównie ironią w stosuku do Aiki.

A on w stosunku do Ciebie. Ma jasny, uzasadniony pogląd i go wyraża. Wolno mu, tak jak i Tobie.

ale jeżeli ktos w swoich wypowiedziach prezentuje taki poziom, to co mozna o nim pomysleć, ma kompleksy kolega i tyle.

Można też pomyśleć, że skoro tak Cię to boi, to tez masz kompleksy. :lol:
Każdy kij ma dwa końce ;)

To mój ostatni post na tym forum, mialo byc miło, śmiesznie i kobieco , moze nawet troche banalnie, a zrobio sie piekiełko chyab typowe dla "aikidoków" nie obrazając tych prawdziwych aikidoków.
Pozdr,
Martyna

Pierwszy raz w życiu coś nie poszło po twojej myśli, czy co 8O :?:
Wyluzuj i nie uciekaj, bo Ci tak zostanie :twisted: 8)
Tutaj nie raz może człowiekowi żyłka strzelić, trzeba się zdystancować 8) :wink:

PS. I powiedz: czym rózni sie prawdziwy aikidoka, od nieprawdziwego? :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Ja wiem czym się różni! Prawdziwy aikidoka ćwiczy, a nieprawdziwy aikidoka tylko mówi o tym,że ćwiczy!
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Ja wiem czym się różni! Prawdziwy aikidoka ćwiczy, a nieprawdziwy aikidoka tylko mówi o tym,że ćwiczy!

:D
Tylko jak ich odróżnić przez internet, tutaj każdy tylko mówi ze ćwiczy :?: :roll: :?:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Kurcze faktycznie :wink: hehe
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Ja wiem czym się różni! Prawdziwy aikidoka ćwiczy, a nieprawdziwy aikidoka tylko mówi o tym,że ćwiczy!

:D
Tylko jak ich odróżnić przez internet, tutaj każdy tylko mówi ze ćwiczy :?: :roll: :?:


Randall - sam udzieliłeś sobie odpowiedzi :rofl:

W.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Ja wiem czym się różni! Prawdziwy aikidoka ćwiczy, a nieprawdziwy aikidoka tylko mówi o tym,że ćwiczy!

:D
Tylko jak ich odróżnić przez internet, tutaj każdy tylko mówi ze ćwiczy :?: :roll: :?:


Randall - sam udzieliłeś sobie odpowiedzi :rofl:

W.

Ale z tego wynika że nie jestesmy prawdziwe aikidoki :cry:
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Co bylo do udowodnienia :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Uahahahahahahaaaa...Ty Aiki to potrafisz mnie rozbawic:)) Zonaty...uahahahaha..a co ma piernik do wiatraka?:))


ma, moja zona jest jedyna osoba uprawniona do interesowania sie stanem mojej d.. i szlus w tym temacie.
jak nie rozumiesz instytucji malzenstwa.. hmm ..
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

aiki a co to jest za str. www która masz w swoim linku :?:
Bo chyba to sie ma nijak do tego co piszesz na tym forum, nie przynoś sobie wstydu - farsa !
Aiki wstydz sie! :?


niby czego mam sie wstydzic? pierwsza strona to moja praca i strona posiwecona fundacji DDW.BTW Nic biedaki nie robia ostatnio.
Druga www to zart publicznie zaakceptowany przez userow tego forum. Dana i memberstow moze dostac kazdy.
Dzis sie pojawila trzecia www. Ta o grze.
I czego mam sie wstydzic? Swoich przekonan? Niby czemu?
Jak z kobiecych postow tutaj jasno wynika,ze przedkladaja przystojnosc instruktora nad jego wiedze i doswiadczenie i za bardzo im nie zalezy na nauczeniu sie czegokolwiek..
Ryknąlem z gurbej rury, bo uwazam,ze traktownanie w ten sposob, kogokolwiek uprzedmiatawia. Malo ktora to zrozumiala jak widze.
Wsyd? hehe.. dobre sobie
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Ano, Life it's a bitch 'n' then you'll die. Wypada jednak pamiętac że to my tworzymy gospodarkę, nie gospodarka nas. To nie jakaś niewidzialna siła która nas determinuje.

Prawa ekonomii są jak grawitacja. Doświadczalnie wykazano, że próby tworzenia gospodarki w oderwaniu od ekonomii są skazane na niepowodzenie
Ale gdyby się je dało jednak naginać to.... :idea: możemy zakazać kobitom pracy zawodowej, bezrobocie z poziomu 20% spada na łeb na szyję i takie zjawisko przestaje istnieć, pracodawcy podnoszą pensje, żeby być konkurencyjnymi dla pozostałych pracowników, panowie mogą samodzielnie utrzymywać wielodzietne rodziny, panie gotują, cerują i są piękne.... c u d o w n i e :)

Wiesz, ktoś musi, papież umarł. Życzę zrouminia.

Spoko, papieża już mamy nowego. Może weźmiesz etat po Matce Teresie? Jak zwykle - do gadania pierwsi, do roboty ostatni :lol: Ze zrozumieniem wzajemnie.

W szeroko pojętym rozumieniu humanistycznym /w odróznieniu od enigmatycznego wczucia i empatii, kórymi nie jest/ nie podoba mi się to, że nie daje ono żadnych możliwości działania. Jest opisem. Nie wyznacza związków przyczynowo skutkowych. Jako takie jest niepraktyczne/nieużyteczne.

Humanistyczne /moje skromne i nieskomplikowane rozumienie tego pojęcia/: ludzkie. Humanistyczny punkt widzenia - ludzki punkt widzenia. Opisy nie są niepraktyczne czy nieużyteczne! Całe systemy norm są oparte na opisach!

Co do uczciwych/sprawiedliwych zasad - dajmy sobie spokój z Arystotelesem. Uczciwe to uczciwe, obie strony coś dają i coś dostają w zamian, wkład jest na tyle równy, że żadna z nich nie czuje się pokrzywdzona ani sfrustrowana. Prościzna :lol:

A znam, kojarzysz "Traktacik o wyobraźni" z Mimochodem, albo "Diabeł mój" z Pochwały Łotrostwa? Tytułowa "Wojna postu z karnawałem" też coś wniesie. Ale Sarmatia i tak jest najlepsza.

Obracam się raczej w starszych klimatach: Krzyk, Mury, Muzeum, Raj i takie tam inne... Nowsze rzeczy Pana Jacka już tak do mnie nie trafiają. Sarmatia to ostatnia płyta, która mnie rusza. A polecać można chyba wszystko bez wyjątku, chociaż w tym temacie niektórym Panom pomocny okaże się Sen Katarzyny II :twisted:

No i żeby nie było offtop. Faceci w dojo? Jacy faceci?? Aaaa.... to ci z krótszymi włosami...

pozdrawiam
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Szczepan, sory za offtop. Tak nam sie fajnie przekomarza :) . Sezon ogórkowy, lato itp.
Pamiętaj że wyrozumiałość to przywilej siły ;)

Ano, Life it's a bitch 'n' then you'll die. Wypada jednak pamiętac że to my tworzymy gospodarkę, nie gospodarka nas. To nie jakaś niewidzialna siła która nas determinuje.

Prawa ekonomii są jak grawitacja.

Fatalizm i determinizm. Kobietom brakuje woli i ideałów, zawsze na wskroś pragmatyczne. :twisted:
Co do reszty Twojej wizji, to całkiem nieźle ;)

Wiesz, ktoś musi, papież umarł. Życzę zrouminia.

Spoko, papieża już mamy nowego. Może weźmiesz etat po Matce Teresie? Jak zwykle - do gadania pierwsi, do roboty ostatni :lol: Ze zrozumieniem wzajemnie.

Nie tylko do gadania, jeszcze do piwa, seksu, treningów i paru innnych istotnych życiowo rzeczy. :) Widzisz, mamy nowego, a o starym ludzie tak szybko zapomnieli, jak sobie przypomnieli, i dalej wegetują w błogim tumiwisizmie. A matka Teresa to za sałby biznes dla mnie, poza tym transwestytą nie będę, i tak pełno zboczeń na tym świecie.
Niah niah niah.

Humanistyczne /moje skromne i nieskomplikowane rozumienie tego pojęcia/: ludzkie. Humanistyczny punkt widzenia - ludzki punkt widzenia. Opisy nie są niepraktyczne czy nieużyteczne! Całe systemy norm są oparte na opisach!

Czyli każdy punkt widzenia jest humanistyczny. Czyli przymiotnik "humnaistyczny" nic nie znaczy, bo niczego nie wyróżnia.
A system norm to można opisać, a nie na opisie oprzeć.

Co do uczciwych/sprawiedliwych zasad - dajmy sobie spokój z Arystotelesem. Uczciwe to uczciwe, obie strony coś dają i coś dostają w zamian, wkład jest na tyle równy, że żadna z nich nie czuje się pokrzywdzona ani sfrustrowana. Prościzna :lol:

Ale nie działa, obie strony zawsze będą niezgodne co do tego, ile wart jest ich wkład do wspólnego dobra. Zatem trzeba zaproponowac coś innego. A gdzie było o Arystotelu?

Obracam się raczej w starszych klimatach: Krzyk, Mury, Muzeum, Raj i takie tam inne... Nowsze rzeczy Pana Jacka już tak do mnie nie trafiają.
Sarmatia to ostatnia płyta, która mnie rusza. A polecać można chyba wszystko bez wyjątku, chociaż w tym temacie niektórym Panom pomocny okaże się Sen Katarzyny II :twisted:

Bo im stawał się starszy, tym mniej romantyczny i napalony, a bardziej ironiczno/cyniczny?
To rzecz jansna moja interpretacja.
Czy to nie ta Katarzyna co sie z koniem gziła? Komentarz: Próżność jej nie zna granic. Choćby nie wim kim była zawsze to baba i powinna babskie cele realizować. A tak, to palemka odbija. Ucieka w despotyzm. :twisted:

Faceci w dojo? Jacy faceci?? Aaaa.... to ci z krótszymi włosami...
pozdrawiam

Kobiety w dojo? To te co stoją i gadają o panzokciach zamiast ćwiczyć?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
i te co sie gapia na d.. instuktora, przyszly znalezc chlopaka, itd.. ciekawa sprawa ale to sie rozciaga dalej.. w kilkuletniej karierze w ronych firmach informatycznych spotkalem sie z tym,ze istniej panie zatrudione na wysokich stanowiskach, ktore kompletnie nic nie robia poza dawaniem d.. managmentowi.. hmm za bardzo off topick.. no ale jakby tu nawiazac do feng shui pracy, a to z kolei blisko aikido.. to moze, moze..
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Fatalizm i determinizm. Kobietom brakuje woli i ideałów, zawsze na wskroś pragmatyczne..

....Ale, idealistom pisane Łoże Prokrusta.... znamy? znaaamy, się nie oszukujmy :twisted:

Co do reszty Twojej wizji, to całkiem nieźle

Wiedziałam że Ci się spodoba :) . Niestety nierealne :) Do zmywaka, kolego :P

Czyli każdy punkt widzenia jest humanistyczny. Czyli przymiotnik "humnaistyczny" nic nie znaczy, bo niczego nie wyróżnia.
A system norm to można opisać, a nie na opisie oprzeć.

Nie każdy punkt widzenia jest humanistyczny, np. feministyczny nie jest. Szowinistyczny (w powszechnym i niezbyt właściwym rozumieniu tego słowa) też nie jest.

Norma - nakaz określonego zachowania się. Trudno określić zachowanie się nie używając opisu.

Nie tylko do gadania, jeszcze do piwa, seksu, treningów i paru innnych istotnych życiowo rzeczy. :)

Zawsze niesamowicie podobał mi się u facetów ten samozachwyt, pewność siebie i swoich racji. Też tak chcę!

HiddenEye napisał:

Co do uczciwych/sprawiedliwych zasad - dajmy sobie spokój z Arystotelesem. Uczciwe to uczciwe, obie strony coś dają i coś dostają w zamian, wkład jest na tyle równy, że żadna z nich nie czuje się pokrzywdzona ani sfrustrowana. Prościzna



Ale nie działa, obie strony zawsze będą niezgodne co do tego, ile wart jest ich wkład do wspólnego dobra. Zatem trzeba zaproponowac coś innego. A gdzie było o Arystotelu

Działa, działa. Niestety nie jest tak łatwe jakby się chciało. Orka po ugorze :)
Co innego można zaproponować?
Arystoteles: już mi miękły kolana, że będziesz rozpisywał wszystkie koncepcje sprawiedliwości, jak napisałeś o tym, że trzeba ustalić co jest uczciwe. Wiesz, ta Twoja tendencja do rozbierania wszystkiego na czynniki pierwsze. Swoją drogą, bardzo kobiece...

Bo im stawał się starszy, tym mniej romantyczny i napalony, a bardziej ironiczno/cyniczny?
To rzecz jansna moja interpretacja.

Bingo! Zaczęłam słuchać Kaczmarskiego jak miałam 15/16 lat i jeszcze żadne Mimochodem mu po głowie nie chodziło (w ogóle miał wtedy przerwę). Do dzisiaj mam sentyment do tych wszystkich Nie lubię czy Strącenia aniołów. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci. Ty pewnie zacząłeś słuchać, jak Ci życie dało w kość czy takiś idealistyczno-cyniczny od zawsze?

Czy to nie ta Katarzyna co sie z koniem gziła? Komentarz: Próżność jej nie zna granic. Choćby nie wim kim była zawsze to baba i powinna babskie cele realizować. A tak, to palemka odbija. Ucieka w despotyzm.

Szowinistyczne bajeczki bladych lowelasów! :twisted: Katarzyna w tym utworze to jednocześnie najmniej i najbardziej kobieca z wszystkich kobiet. Taka, która zimną racjonalność przedkłada nad wybujałą zmysłowość.

Kobiety w dojo? To te co stoją i gadają o panzokciach zamiast ćwiczyć

Nie, to te co korzystają z paznokci jak im technika nie wychodzi. I zresztą bardzo dobrze.

do Aiki
U mnie w dojo najwięcej jest dziewczyn, które nie chcą się pocić na wf-ie i wybierają aikido. Pozostałe albo są już zajęte albo zbyt młode, nawet na menstruację. Co kraj, to obyczaj.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024