Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

budo_fantazja_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Temat bardzo na czasie:) ja też zauważyłam, że wszyscy faceci z mojego otoczenia, którzy trenuja aikido są przystojni. To chyba nie przypadek. Wydaje mi się że nie ma na to regóły, ale myśle, że wiem dalczego tak się dzieje :-) Z aikiteorytycznego punktu widzenia mężczyźni ćwiczący rególarnie aikido rozwijają swoje wewnętrzne "ki", a w związku z tym stają się bardziej męscy, ich ruchy sa płynne i harmonijne, a to nam kobietom po prostu sie podoba Ja myślicie mam racje. No mój sensei jest bardzo przystojny:P A swojĄ drogą to ciekawe.., czy to działa też w drugą strone:D Tzn. czy my też stajemy sie piekniejsze w oczach mężczyzn dzieki trenowaniu aikido. No panowie co o tym sądzicie?? Prosze sie wypowiedzieć :-) Pozdrawiam
  • 0

budo_satorian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Pani ładna, krzywa gausa.


Panie ładny, nie bełkocz :) . W dodatku bez większego sensu bo rozkład normalny nie ma tu nic do tego.. A Gauss pisze się przez dwa "s".
Oj, chyba pierwszy, lub drugi rok socjologii... Zgadłem?

Ps: Sorry za konfrontacyjny ton, ale jako aikidoka MUSIAŁEM się odgryźć :)
Pps: Sorry za OT :)
  • 0

budo_satorian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Wracając do tematu. Rzyczywiście w tym przypadku struktura quasi-feudalna robi swoje i rzutuje na postrzeganie. Im samiec wyżej w hierarchi, tym przystojniejszy się wydaje...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Tzn. czy my też stajemy sie piekniejsze w oczach mężczyzn dzieki trenowaniu aikido. No panowie co o tym sądzicie?? Prosze sie wypowiedzieć :-) Pozdrawiam

tja.. urok czolgu ma poligonie [regularnie]

p.s jakbym mial taka w sekcji co sie zastanawia , ktory tu co bradziej przystojny to wywaliłbym od razu, nie zwazajac na to czy ma urode miss swiata albo bogatego tate. M.Wolski kiedys napisal ' stol to nie jest miejsce do milosci" - dojo rowniez.. jak chcesz sobie wyrwac jakiegos fatyganta to idz na lepienie garnkow, malowanie obrazow czy inny aerobik.

to santorian:
ojebątnie jak sie pisze. merytorycznie wiadomo o co chodzi

poza tym nie ma tu co dyskutowac.. hiddeneye z powodu braków argumentow wycofala sie na z gory upatrzone pozycje
  • 0

budo_fantazja_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

p.s jakbym mial taka w sekcji co sie zastanawia , ktory tu co bradziej przystojny to wywaliłbym od razu, nie zwazajac na to czy ma urode miss swiata albo bogatego tate. M.Wolski kiedys napisal ' stol to nie jest miejsce do milosci" - dojo rowniez.. jak chcesz sobie wyrwac jakiegos fatyganta to idz na lepienie garnkow, malowanie obrazow czy inny aerobik.

Słucham??!!Chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja sie nad tym nie zastanawiam, ćwicze Aikido dla przyjemności. Nie chodzi tu o facetów na aikido zapisałam sie z innych względów, ale to moja sprawa! Poza tym "atrakcyjność" to złożone pojęcie, na to skłąda sie wygląd zewnętrzny jak i również (przedewszystkim) wnętrze to co masz w środku, uczucia. Aiki nie znasz mnie, więc prosze nie atakuj mnie takimi wypowiedziami. Moje dojo traktuje tylko i wyłacznie jako miejsce do ćwiczeń i doskonalenia własnych umiejętności aikido. Natomiast to że przy okazji mam fajnych kumpli, nie jest niczym złym.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Słucham??!!Chyba mnie źle zrozumiałeś.


no to sluchaj dalej.. zrozumialem cie dobrze.. jakby cie interesowalo aikido , to bys sie zaianteresowala jakims technicznym problemem. a takowego niet.. jedyny problem to czy ktos jest przystojny czy nie. anyway temat przerabiany do bolu m chocby w tym topicu

aha.. i to nie byl personalny atak tylkomoje zdanie na temat kobiet, budo i innych przyleglosci
  • 0

budo_satorian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
[quote name="Aiki"to santorian]

taak? o co?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


Pani ładna, krzywa gausa.


Panie ładny, nie bełkocz :) . W dodatku bez większego sensu bo rozkład normalny nie ma tu nic do tego.. A Gauss pisze się przez dwa "s".
Oj, chyba pierwszy, lub drugi rok socjologii... Zgadłem?

Nie zgadłeś. Metafory też nie zrozumiałeś ;)
Sory za konfrontacyjny ton, 3 tydzień remontu mnie wnerwia :twisted:
  • 0

budo_satorian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Jakiej metafory?
  • 0

budo_tomkat64
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Byłby fajny topik (lekki i wakacyjny). Po co ta agresja,poco ta polityka? Jeżeli ktoś utworzył jakiśtemet dyskusyjny to dajmy się wypowiedzień w nim ludziom, którzy są zainteresowani. Jeżeli ktoś chce wyładować swoją agresję (bo właśnie miał zły dzień) to niech zaproponuje na forum związany z tym temat.
Proponuję, niech panie sobie piszą a panowie niech sobie czytają i nie krytykują.
Będziewtedy jakoś to poukładane.

PS. Pozdrawiam Yoshi
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

(ciach)

Oto wypowiedź człowieka, który wierzy w i stosuje ideologię aikido. Warto zapamiętać, bo to nieczeste na tym forum.

Satorian, przecież to proste. Czasem ze związku rezygnują kobiety, czasem męzczyźni, pewnie po równo by wychodziło /taka daleka analogia do ramion krzywej z przeciwstawnymi wskazaniami/. O niczym to nie świadczy.
  • 0

budo_vader
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
randall ale ty glupi jestes
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

randall ale ty glupi jestes

Masz coś konkretnego na mysli, czy chciałeś zabłysnąć :?:
Wiesz co robię jak na mnie piesek szczeka za siatką na ulicy? idę dalej :lol: :lol:

PS. Weź mi jeszcze powrzucaj, co byś na bana zarobił 8)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Haha, chciałem ci dać ignora, ale po zalogowoniu przy wysyłaniu posta okazało sie że już masz. Widać nie jest to twja pierwsza tak elokwentna wypowiedź :lol: :lol:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Proponuję, niech panie sobie piszą a panowie niech sobie czytają i nie krytykują.
Będziewtedy jakoś to poukładane.

PS. Pozdrawiam Yoshi


niom.. niech pisza.. forum gospodynidomowa.com, jakznalezcfaceta.net, jakuprawiacMAisieniespocićabycpiekna.org
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

lekki i przyjemny topic.. - kojarzy mi sie z muzyka - lekka , latwa i przyjemna. Co rowniez byla nie do zniesienia.
Pisanie o tym, czy ktos jest bardziej czy mniej przystojny uwłacza czyjejs godnosci. Aikido to nie wybory mistera, ani wystepy chipendelsow.. zajmujemy sie powazna sztuka walki i g.. obchodzi nas czy ktos wyglada tak czy inaczej.

chcesz miec topic lekki i latwo - to napisz cos o ikkyo..

ikkyo? co to takiego? kiedys myslalam,ze wiem i umiem, ale bylam w bledzie :) , Aiki- Moj Ulubiony Męski Szowinisto - nie marudz 8) , takie tematy to pokarm dla twej znudzonej duszy :twisted:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Sorry, ale nie czytalam calego wątku :twisted: , gdzies na 3 stronie postanowilam zobaczyc co jest na koncu, a tu to samo :) , ale musze napisać,ze najfajniesji, najprzystojniejsi faceci cwiczą u Smaila , we Wrocku i w Opolu :) , a najbardziej Boski jest Mateusz :) , poza samym Smailem, ktorego urok osobisty jest znany w calym kraju i zagranica :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
tak.. Mr. Smail najprzystojniejszy jest.. zwlaszcza z psem na spacerze. mam nadzieje ,ze nie przytyl ostatnio
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

tak.. Mr. Smail najprzystojniejszy jest.. zwlaszcza z psem na spacerze. mam nadzieje ,ze nie przytyl ostatnio


bardzo schudl :) , ale nie widzialam go troche , wiec nie wiem jak wakacje na niego wplywaja :wink:
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


Proponuję, niech panie sobie piszą a panowie niech sobie czytają i nie krytykują.
Będziewtedy jakoś to poukładane.

PS. Pozdrawiam Yoshi


niom.. niech pisza.. forum gospodynidomowa.com, jakznalezcfaceta.net, jakuprawiacMAisieniespocićabycpiekna.org


fajne domeny :) )))
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024