Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Pancer na trzecim miejscu, gratulacje :)


Pancer mam znajomego stylistę jedno słowo i do środy jesteś number 1. :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Jednak nie możesz się powstrzymać z sugestią, że baba sobie nie poradzi z uszczelką, co? :roll: Wiesz, facet też może usmażyć naleśniki, pod warunkiem że odróżnia mąkę pszenną od ziemniaczanej :D Taka argumentacja prowadzi donikąd, czyż nie?

Wręcz przeciwnie, jest całkiem słuszna. Dojdziemy w końcu że jedyne co jest potrzebne to wiedza i zdolność oraz możliwości jej zastosowania.

Przestawić się trudno kobietom, bo nagle się okazało że muszą pogodzić zbyt wiele obowiązków.

To się tyczy i kobiet i mężczyzn. Tylko że mężczyźni pracujących kobiet nie chcą się pogodzić z tym, że oprócz pracy zawodowej muszą jeszcze wziąć pół etatu po południu w domu, żeby stworzyć związek oparty na uczciwych (także pod względem ekonomicznym) zasadach. Kobiety wsiadły na traktory, a mężczyźni domowe obowiązki omijają łukiem jak najszerszym (wiem, wiem - generalizuję.... :) ).

A to inna interpretacja, równosilna do mojej. Co jest uczciwe a co nie jest kwestią do ustalenia.

Możemy sobie dywagować, kiedy było lepiej a kiedy gorzej i kłócić się na temat wzorców kulturowych i ich adekwatności do sytuacji. Realia są takie: "Gospodarka, głupcze!"

Ano, Life it's a bitch 'n' then you'll die. Wypada jednak pamiętac że to my tworzymy gospodarkę, nie gospodarka nas. To nie jakaś niewidzialna siła która nas determinuje.

Owszem, ironizuję sobie. I staram się podchodzić z dystansem, na jaki pozwala mi moja rozwalona gospodarka hormonalna :wink: - także do siebie. Nie obraź się, mam czasami wrażenie, że to Ty masz jakąś misję, związaną z uświadamianiem forumowiczów (zwłaszcza pań w temacie gdzie jest ich miejsce). Ale zakładam Twoją dobrą wolę i przyjmuję, że czynisz to na potrzeby dyskusji :D

Wiesz, ktoś musi, papież umarł. :lol: Życzę zrouminia.

Pozdrawiam humanistycznie i takiego spojrzenia życzę wszystkim facetom i babkom.
HiddenEye, minimum 1 dan w gotowaniu :)

PS. No proszę, Randall, znasz nie tylko Sarmatię. Mamy wspólnego ulubionego pieśniarza.

W szeroko pojętym rozumieniu humanistycznym /w odróznieniu od enigmatycznego wczucia i empatii, kórymi nie jest/ nie podoba mi się to, że nie daje ono żadnych możliwości działania. Jest opisem. Nie wyznacza związków przyczynowo skutkowych. Jako takie jest niepraktyczne/nieużyteczne.

A znam, kojarzysz "Traktacik o wyobraźni" z Mimochodem, albo "Diabeł mój" z Pochwały Łotrostwa? Tytułowa "Wojna postu z karnawałem" też coś wniesie. Ale Sarmatia i tak jest najlepsza.
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
A ja napiszę coś odnośnie topicu: drogie panie, zapraszam do SOTO i pytać się o Guśka :)
Chodzą słuchy, że on jest najprzystojniejszym aikidoką :)
Joke :) :) :) :) :) :) :) :) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

PoZdRo!
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
mod on
HiddenEye&Randall!!!
Co za okropny off topik!! :twisted:
mod off

  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Kobietki, tak trzymać:) ! Nie ma to jak zgrabny meski tyleczek w hakamie:)) ...hihihi....wyobraznia pracuje..:)) a jak sie potem odwroci i okazuje sie, ze z przodu tez jest co popodziwiac...nooo to od razu milej na duszy ... kwestie tego co ma w glowie zostawiamy na pozniej, bo mozna sie srodze rozczarowac...- najpierw polecam nacieszyc oko:)) hihihi...
Yoshi
(zdecydowanie za zgrabnymi meskimi posladki w hakamie, zdecydowanie przeciw - brzuchom wywysajacym ponad pas i hakame).
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
[quote name="budo_emerque"]Co do puszczania przodem to zasady savoir-vivre mówią:
Drzwi otwierane na zewnątrz.
Mężczyzna otwiera, puszcza kobietę przodem.[/quote]
no to jak w/w pole minowe .. nie?

[quote]Drzwi otwierane do wewnątrz.
Mężczyzna wchodzi pierwszy przytrzymuje drzwi, wpuszcza kobietę i zamyka drzwi.
[quote]
j.w.

[quote]Pojazdy: autobus, tramwaj itp.
Kobieta wchodzi pierwsza, ale wychodzi druga. Mężczyzna wychodzi pierwszy i podaje ręke partnerce. [/quote]

tja. ile kobiet to rozumie? i jak sie to ma do zatloczonego autobusu, pociagu itp?

[quote]Restauracja.
Jeśli nie ma kelnera.[/quote]
to sie tem nie idzie z kobieta
[quote]Mężczyzna do stolika idzie pierwszy.
Jeśli jest kelner to kolejność jest następująca. Kelner, kobieta, mężczyzna.[/quote][/quote][/quote]
sprobuj tak w Turcji np. :) albo w Hiszpanii, byle, tam przez 2 tygodnie i zona wpadla w kompelxy.. obsluga , gdy kobieta jest z mezczyzna nie dostrzega kobiet.


[quote]W świetle powyższych teoria o jaskini przestaje trzymać się kupy.[quote]
trzyma sie kupy.. w jaskini kobiety spaly blizej wejscia.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
co by nie bylo za latwo, sytuacja.. kobieta, mezczyna , samochod.. wsiadaja do niego.. opisz jak.. ciekawe czy sobie dasz rade.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Gotowanie wymaga praktyki (najprostsze przykłady: sos beszamelowy i gęstość ciasta na naleśniki),
normalny kucharz , by napisal - ciasto drożdzowe.. a kobieta.. tja..

z selekcją naturalną i życiem w równowadze z przyrodą

to moze pozwol dziecku umrzec jak bedzie mialo skaze bialkowa.. w teamcie rownowagi kup sobie bonsai.

Jednak nie możesz się powstrzymać z sugestią, że baba sobie nie poradzi z uszczelką, co? Rolling Eyes Wiesz, facet też może usmażyć naleśniki, pod warunkiem że odróżnia mąkę pszenną od ziemniaczanej Very Happy Taka argumentacja prowadzi donikąd, czyż nie?

- bo takie sa sterotypy.. a wyjatki nie czynia reguly. ja nie potrfie wymienic usczelki.. nie znam, sie na tym , wiec dzwonie po fachowca. Nie, nie prowadzi donikad. istniej utarte poglady na ten temat. Tesciowa nie musi byc koszmarem, ale utarlo sie ,ze jest, Zona/kobieta - nie musi byc durna blondynka, ale utarlo sie ,ze jest itd.
Dyskusja zaczela sie od zupelnie innej rzeczy, nie chodzi w tym topicku o udowadniania czyja plec jest lepsza ale cos innego.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Kobietki, tak trzymać:) ! Nie ma to jak zgrabny meski tyleczek w hakamie:)) ...hihihi....wyobraznia pracuje..:))


a ty instukotzre mozesz zyc nadzieje, ze wlasnie probujesz uczyc aikido.. a uczennice wlasnie mysla o twojej d...e, tyle razy pisalem,ze baby i budo to pomylka.. nieam racji po czyms takim?
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

a ty instukotzre mozesz zyc nadzieje, ze wlasnie probujesz uczyc aikido.. a uczennice wlasnie mysla o twojej d...e,


Nie tylko ale takze... jedno drugiemu absolutnie nie przeszkadza 8)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

a ty instukotzre mozesz zyc nadzieje, ze wlasnie probujesz uczyc aikido.. a uczennice wlasnie mysla o twojej d...e,


Nie tylko ale takze... jedno drugiemu absolutnie nie przeszkadza 8)

A gdzie Ty widziałaś słówko "tylko". Nieważne o czym tam jeszcze myślisz, ważne że nie powinno sie myśleć o dupie Maryny na treningu.
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
A mozna przed i po? :wink:
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

co by nie bylo za latwo, sytuacja.. kobieta, mezczyna , samochod.. wsiadaja do niego.. opisz jak.. ciekawe czy sobie dasz rade.

Jaki samochód (centralny zamek itp.)? Z kierowcą? A z ochroniarzem? Kto ma prawo jazdy?

Co do tego spania w jaskini (i sumie wszystkiego co było w tym off topicu). Cóż, każdy fakt da się wytłumaczyć a posteriori, budując ładną teoryjkę. np.

dlaczego kruki są czarne?
A bo latają w stadach i wtedy inne ptaki ich się boją jak widzą czarny kolor.

A gdyby były białe?
A bo łatwo im się ukryć na tle śniegu.

A gdyby były niebieskie?
A bo łatwo im się ukryć na tle nieba (nie widać ich ziemi)

A zielone?
A bo w trawie?

Itd.

Dobra, a teraz Back on Topic

Yoshi. Nie jesteś pierwszą kobietą, która mówi, żę męski tyłek w hakamie wygląda fajnie.
He, he. Ciekawe jak mój? :oops:
Bo, jak się odwrócę to brzuch mi znad pasa nie wystaje. :wink:
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Second thought.

Google ---> savoir - vivre + samochód.

Co ja się będę męczył!
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

A mozna przed i po? :wink:

Ba! nawet wskazane. :wink:

Randall ( Rozpatrując estetykę swego zadka w hakamie i bez )
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Czyżby kolega Aiki chcial sie pochwalic w zawoalowany sposób posiadaniem atrakcyjnych, jędrnych pośladków?:))

A jeśli chodzi o uczenie..."Panie Instruktorze" to równie syzyfowe jest to w warunkach, kiedy facet przez wieksza czesc treningu kombinuje, jak poderwac instruktorke...

słaby przykład Aiki...Twój szowinizm wyrażnie zaczyna rdzewieć:))) hihihi..

Yoshi
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Czyżby kolega Aiki chcial sie pochwalic w zawoalowany sposób posiadaniem atrakcyjnych, jędrnych pośladków?:))
Yoshi


od mojej d.. wara! jestem zonaty.

nie toleruje ani kobiet na tatami , ani tym bardziej instruktorek.
nic mi nie rdzewieje
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Uahahahahahahaaaa...Ty Aiki to potrafisz mnie rozbawic:)) Zonaty...uahahahaha..a co ma piernik do wiatraka?:))
Zawsze sie zastanawiam jak czytam Twoje posty skad w Tobie tyle agresji i nietolerancji... my tu sobie luzem żarciki wymieniamy a Ty po prostu walisz po oczach...
Moze to aikido Ci jednak nie służy?...no wiesz..te ciagłe stresy zwizane z cwczeniem na krawedzi...te frustracje przezywane na widok kobiet na macie i w dodatku instruktorek...martwie sie o Ciebie... taki stresujący tryb życia to prosta droga do zawału - lekarze grzmią!
Yoshi
(szczerze zmartwiona tym kto bedzie uprawial meski szowinizm na liscie jak Aiki kipnie na zawał)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

a ty instukotzre mozesz zyc nadzieje, ze wlasnie probujesz uczyc aikido.. a uczennice wlasnie mysla o twojej d...e,


Nie tylko ale takze... jedno drugiemu absolutnie nie przeszkadza 8)

A gdzie Ty widziałaś słówko "tylko". Nieważne o czym tam jeszcze myślisz, ważne że nie powinno sie myśleć o dupie Maryny na treningu.


Bo może się to skończyć zetknięciem z matą przy szybkości która nie jest adekwatna do szybkości lądowania, albo rozluźniająco - przywracającym do stanu świadomości atemi.
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Eh, Aiki, jak tak Ciebie słucham to ręce opadają :wink:

Wiesz Aiki Ty naprawde "mistrzu" masz____, nie! musisz mieć Ogromne KOMPLEKSY :!:

Na szczęście więcej jest takich instruktorów jak M.Velinow, M.Podolczyński, I. Kołodziejczak czy Roman Hoffmann :idea:

i bynajmniej nie chodzi tu o wygląd fizyczny ale kompetencje i sposób podejścia do kobiet na macie, bo przeciez nie ma ich tak wiele.

Niestety Aiki, ze smutkiem musze przyznać że pewnie w Aikido nic sobą nie reprezentujesz a potrafisz tylko zacięcie i bez sensu ripostować a na dodatek robisz to w sposób krótko mówiąc bardzo, bardzo prosty.

Pewnie bys mnie zbił i pokonał :) ) waże 55kg, jestem kobietą a na dodatek ćwicze aikido tylko 3 x w tyg. ;) i w dodatku "rózne" raz Kobayashi a innym razem Aikikai :)

Trzymaj sie twardzielu i proszę ZASTANÓW SIE NAD SOBĄ!


Martyna
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024