Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Dokładnie, tylko uważajcie z tym równouprawnieniem.
Takie same normy pracy, obciążeń, czas do emerytury. Bez jebania, że chora bo okres, bo nie ma siły. Bez wyręczania w ciężkiej robocie, bez uprzejmości. Albo albo.
Chcesz takiego świata?
A podobno taki zwyczaj jak puszczanie kobiety przodem /taka teoria antropologiczna/ to nam został z czasów prehistorii: Kobiety w plemieniu były mniej wartościowe, to mężczyźni dbali o pożywienie i bezpieczeństwo, zatem np. w sytuacji gdy trzeba było wybadać czy w lokalu typu "jaskinia M48" nie siedzi niedźwiadek, to puszczało sie babę. Jak nie wyszła to mniejsza strata niż zdrowy wojownik :twisted: :wink:

PS. Jest wszem i wobec znane, że to mężczyźni lepiej gotują. Mamy więcej kubków smakowych. :twisted:

PS2. Powaznie starają się ćwiczyć te brzydkie, które zdają sobie sprawę że i tak nikt ich nawet patykiem nie ruszy. Te które wiedzą że są atrakcyjne więcej czasu tracą na kokietowanie w taki czy inny sposób. Z takich obserwacji wyrosło prawo: Inteligencja kobiety jest odwrotnie proporcjonalna do jej urody. :wink: 8)


Ja myślę że wystarczy że one równo poćwiczą na macie, i sprawa będzie załatwiona. Bo ohów i ahów będziemy wysłuchiwac z innego powodu.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

PS. Jest wszem i wobec znane, że to mężczyźni lepiej gotują. Mamy więcej kubków smakowych. :twisted:


No ciekawe, mnie się wydaje że więcej kubków smakowych bezpośrednio przekłada się na wybredność a nie na umiejętność gotowania (smażenia, pieczenia, panierowania, nadziewania...)
:lol:

Jakby wsadzić jabłka kaczce w zad albo kotleta spanierować było trudno 8O Wystarczy dobra książka kucharska i pozamiatane. Troche praktyki i nie ma problemu.
Tak samo jak nie kazdy facet gotuje, tak też i wiele "kobiet" w dzisiejszych czasach to dwie lewe ręce do tego ma. :roll: Bo one są wyzwolone :D :wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Z takich obserwacji wyrosło prawo: Inteligencja kobiety jest odwrotnie proporcjonalna do jej urody.


No patrz jakim jestem wyjatkiem i piekna i inteligentna :) :)

I pewna siebie. :peace: Wstaw jakąś fotkę, pogadamy 8)
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
To nie ten topic, nie moglabym konkurowac ani z MV ani tym bardziej z Pancerem...
A w topicu o fajnych pannach moje zdjecie sie znalazlo, co prawda stare, ale jest :)
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Jakby wsadzić jabłka kaczce w zad albo kotleta spanierować było trudno 8O Wystarczy dobra książka kucharska i pozamiatane. Troche praktyki i nie ma problemu.
Tak samo jak nie kazdy facet gotuje, tak też i wiele "kobiet" w dzisiejszych czasach to dwie lewe ręce do tego ma. :roll: Bo one są wyzwolone :D :wink:


No niby nie jest trudno... ale wszystko właśnie rozbija się o te "trochę praktyki": ma być smaczne, na czas i niedrogo, poza tym dobrze by było żeby się dania nie powtarzały częściej niż raz w tygodniu :wink:
A w ogóle to już najłatwiej jest napisać, jakie gotowanie jest proste.

Pozdrawiam
HiddenEye - kobieta gotująca i wyzwolona zarazem
:lol:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

No niby nie jest trudno... ale wszystko właśnie rozbija się o te "trochę praktyki": ma być smaczne, na czas i niedrogo, poza tym dobrze by było żeby się dania nie powtarzały częściej niż raz w tygodniu :wink:
A w ogóle to już najłatwiej jest napisać, jakie gotowanie jest proste.
Pozdrawiam
HiddenEye - kobieta gotująca i wyzwolona zarazem
:lol:

Bo jest proste.
Zawsze mnie dziwi że kobiety uważają to za jakąś niewiarygodną sztukę. To nic niezwykłego. Praktyki to wymagają umiejętności manualne używania patelni. To co poruszyłaś wymaga myślenia i palnowania.
Wystarczy kupic kilka książek kucharskich, polecam polską, chińską, włoską, węgierską, meksykańską. W kazdej kulturze znajdziesz dania biedoty, robione z prostych składników, w prosty sposób, dla dużej ilości ludzi. Takie jak nasze kluchy czy kasze wszelkiej maści. Wystarczy że będziesz je zamiennie stosować i sie nie znudzą, zwłaszcza że to generalnie inne "smaki".
A to że wam sie nie chce, że fantazji starcza na kotleta mielonego, kurczaka w bułce czy innego schaboszczaka, a szybko to znaczy 15 minut... Takie czasy.
Oczywiście, nie chce sie po całym dniu w robocie wracać do domu i bawić sie półtorej godziny czy więcej z obiadkiem, zwłaszcza że to pora gdy wracają też dzieciaki i trzeba im dac jeść, dlatego kobieta powinna zajmowac sie domem, a mężczyzna pracować :twisted: Dlatego taki podział istniał od dawna. A że dzisiaj taka kobieta to jest be, kura domowa i powina coś z sobą zrobić, to tylko dowód na to, w jak posranych czasach żyjemy. :?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
ze mezczyzni do garów? a owszem ale gotowac.. i tak robimy to lepiej.
jak Arab puszcza zony przodem przez pole minowe to tez jest rownouprawnienie?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

jak Arab puszcza zony przodem przez pole minowe to tez jest rownouprawnienie?

Nie, zdrowy rozsądek. Żon ma kilka, sam jest jeden. Troche matematyki wspartej logiką i odpowiedź sama sie nasuwa. :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

"Dziękuję bogom że uczynili mnie człowiekiem nie zwierzęciem, Grekiem nie barbarzyńcą i mężczyzną nie kobietą."

Jakoś tak to leciało, podobno Sokrates. :D

Randall ( Zgłębiając bezmiar swego antyfeminizmu )


Po pierwsze:
Tam jeszcze z tego co pamiętam było: człowiekiem wolnym, a nie niewolnikiem...
Po drugie:

Zważ na to, że napisał to w czasach gdy kobieta, była własnością mężczyzny i nie mogła wyjść na ulicę bez ojca, męża, brata lub syna, a to na pewno ograniczyło by jego poszukiwanie prawdy (metody maieutyczna i elenktyczna raczej kiepsko działają bez innych ludzi :lol: )
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Co do puszczania przodem to zasady savoir-vivre mówią:

Drzwi otwierane na zewnątrz.
Mężczyzna otwiera, puszcza kobietę przodem.

Drzwi otwierane do wewnątrz.
Mężczyzna wchodzi pierwszy przytrzymuje drzwi, wpuszcza kobietę i zamyka drzwi.

Pojazdy: autobus, tramwaj itp.

Kobieta wchodzi pierwsza, ale wychodzi druga. Mężczyzna wychodzi pierwszy i podaje ręke partnerce.

Restauracja.
Jeśli nie ma kelnera.
Mężczyzna do stolika idzie pierwszy.
Jeśli jest kelner to kolejność jest następująca. Kelner, kobieta, mężczyzna.


W świetle powyższych teoria o jaskini przestaje trzymać się kupy.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Dziękujemy za lekcję dobrego wychowania :wink: Miejmy nadzieję,że nie pójdzie na marne :wink:
Pozdrawiam
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

W świetle powyższych teoria o jaskini przestaje trzymać się kupy.

A w świtele araba jego żon i pola minowego trzyma się świetnie. Ale przecież tak czy inaczej to brednia, za to śmieszna ;)

Kobiety w starożytności nie miały tak źle jak to się dzisiaj mawia. Własciwie to nigdy w historii nie bylo tak potężnych kobiet jak wówczas.
Mysle że Sokrates mówiąc że jest wdzieczny za to ze nie jest kobietą, miał na myśli coś znacznie mniej pragmatycznego niż to, że nie mógłby spokojnie zaczepiac chłopców i wpuszczac ich w kanał udowadniając niewiedzę. Raczej to, że nie interesowało by go wówczas takie zajęcie.
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
quote="Randall"]Bo jest proste.
Zawsze mnie dziwi że kobiety uważają to za jakąś niewiarygodną sztukę. To nic niezwykłego. Praktyki to wymagają umiejętności manualne używania patelni. To co poruszyłaś wymaga myślenia i palnowania.[/quote]

Gotowanie wymaga praktyki (najprostsze przykłady: sos beszamelowy i gęstość ciasta na naleśniki), ale nie jest jakąś wielką sztuką. Myślenie i planowanie jak najbardziej wskazane, Bez tego to nawet najlepszy kucharz guzik zrobi.
Sądząc po Twoich obserwacjach to masz jakieś dziwne znajome...
Z drugiej strony jak dla mnie to żadna filozofia wymiana uszczelki albo pomalowanie mieszkania. Średnio inteligentny małpiszon dałby sobie radę. ;)

[quote]Wystarczy kupic kilka książek kucharskich, polecam polską, chińską, włoską, węgierską, meksykańską. W kazdej kulturze znajdziesz dania biedoty, robione z prostych składników, w prosty sposób, dla dużej ilości ludzi. Takie jak nasze kluchy czy kasze wszelkiej maści. Wystarczy że będziesz je zamiennie stosować i sie nie znudzą, zwłaszcza że to generalnie inne "smaki".
A to że wam sie nie chce, że fantazji starcza na kotleta mielonego, kurczaka w bułce czy innego schaboszczaka, a szybko to znaczy 15 minut...[/quote]

Dlaczego generalizujesz? Zaglądałeś do mojej kuchni czy przepisów, że tak twierdzisz?
Nie szukam tutaj porad jak sobie radzić w kuchni (braku pomysłów czy fantazji przy garach jak na razie nie stwierdzono).
I czemu wydaje Ci się, że proszę faceta o radę w sprawach kuchni?:rofl:

[quote] Takie czasy.
Oczywiście, nie chce sie po całym dniu w robocie wracać do domu i bawić sie półtorej godziny czy więcej z obiadkiem, zwłaszcza że to pora gdy wracają też dzieciaki i trzeba im dac jeść, dlatego kobieta powinna zajmowac sie domem, a mężczyzna pracować :twisted: Dlatego taki podział istniał od dawna. A że dzisiaj taka kobieta to jest be, kura domowa i powina coś z sobą zrobić, to tylko dowód na to, w jak posranych czasach żyjemy. :? [/quote]

Nie narzekam. Jeśli tak odczytałeś mojego wcześniejszego posta, to jesteś w grubym błędzie. W dodatku mam gdzieś wojny płci i feministyczno/szowinistyczne bzdury. Po prostu rozśmieszył mnie Twój post o kubkach smakowych :lol:
Co do odwiecznych porządków - te czasy już nie wrócą, bo tylko kilka procent mężczyzn jest w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę. I jakoś sobie trzeba w tej nowej, zapracowanej dla chłopów i bab rzeczywistości poradzić. A facetom jakoś trudno się na te nowe czasy przestawić (bidusie :) ).
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Z drugiej strony jak dla mnie to żadna filozofia wymiana uszczelki albo pomalowanie mieszkania. Średnio inteligentny małpiszon dałby sobie radę. ;)

Masz rację. Z tym że wymaga to równie wielkiej praktyki co zrobienie ciasta na naleśniki. Oczywiście jak poradzisz sobie z odkreceniem zaworu pod tę uszczelkę. A jak sie zassie to może pary w łapkach nie starczyć. I będzie że sie holajza zablindowała :lol:

Dlaczego generalizujesz?

Bo to ułatwia myślenie, umozliwia tworzenie praw ogolnych.

Zaglądałeś do mojej kuchni czy przepisów, że tak twierdzisz?
Nie szukam tutaj porad jak sobie radzić w kuchni (braku pomysłów czy fantazji przy garach jak na razie nie stwierdzono).
I czemu wydaje Ci się, że proszę faceta o radę w sprawach kuchni?:rofl:

A dlaczego wydaje ci się że daję rady? Po prostu swierdzam fakty i popieram je prostymi przykładami by nie być gołosłownym. I tak bardzo bolało by cię przyjąc radę od faceta, w wybitnie "kobiecym" dziłaniu :?: :twisted:

Nie narzekam. Jeśli tak odczytałeś mojego wcześniejszego posta, to jesteś w grubym błędzie. W dodatku mam gdzieś wojny płci i feministyczno/szowinistyczne bzdury. Po prostu rozśmieszył mnie Twój post o kubkach smakowych :lol:
Co do odwiecznych porządków - te czasy już nie wrócą, bo tylko kilka procent mężczyzn jest w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę. I jakoś sobie trzeba w tej nowej, zapracowanej dla chłopów i bab rzeczywistości poradzić. A facetom jakoś trudno się na te nowe czasy przestawić (bidusie :) ).

Nie wrócą, a szkoda.
Przestawić się trudno kobietom, bo nagle się okazało że muszą pogodzić zbyt wiele obowiązków. A twój poprzedni post był lekko zabarwiony ironią i wskazywał na stopień komplikacji zadania jakie stoi przed taką kobietą. Można spekulować ze wskazanie to jest po to by mnie uświadomić. Na cale szczęście nie spekuluję za dużo;)
A to o kubkach smakowych to prawda. Że post miał być smieszny też. Mężczyźni i tak lepiej gotują. Że mniej mężczyzn gotuje to inna sprawa, wynika to z kulturowo uwarunkowanego podziału ról. To samo sie tyczy wymiany uszczelek.

3m się 8)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
EDIT
PS. Gęstość ciasta na nalesniki wymaga praktyki, jak sie to robi po kobiecemu "na wyczucie". Jak robisz według przepisu i rozumiesz przepis, to gęstość finalna będzie wynikiem racjonalnych działań i wymieszania odpowiednich proporcji składników.
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Randal - wybacz, ale masz bardzo technicze (echm... kolega politechnik ??) i nie do końca sluszne podejście do gotowania.
Wymieszanie składników w równych proporcjach - nie zawszedaje ten sam efekt końcowy. Bardzo często ważne są warunki w jakich to mieszanie się odbywa.
Zatem nie wystarczy wiedza zaczerpnięta z ksiązek kucharskich i praktyka przy robieniu ciasta do naleśników - tu trzeba czegoś więcej by byc Mistrzem Kuchni ;)
A tym czyms wcale nie jest ilość kubków smakowych - nie każdy gotuje kierując się próbowaniem potrawy w czasie jej gotowania...niektórzy tego nie robią programowo :D

W. (z kucharskim pozdrowieniem)
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
a.. no i jeszcze co do "powrotu czasów"....

Kiedyś człowiek poświęcał na pracę na polu ok 4 godzin dziennie, oddał dziesięcinę i miał czas na zajmowanie się innymi użytecznymi rzeczami.
Teraz człek ZAPIERDALA (bo trudno nazwać to pracą) 8-12 godzin na dobę, oddaje połowę dochodu Państwu i nie bardzo ma później czas i ochotę na cokolwiek.
Zatem jestem za powrotem tych czasów co to były "przed" - zarówno z normalnym podzialem ról społecznych (nie mylić proszę tego z matriarchatem czy patriarchatem), z selekcją naturalną i życiem w równowadze z przyrodą....
Tylko jak tego dokonać ??? Mały armageddon ?? 8O :lol: - jak by co to szukam młodych, z pomysłami :)

W.
  • 0

budo_bodaiju
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Hmmmmmmmmmmm..... i tak od od umięsnionych menów przeszliśmy do napuszonych naleśników. :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Tylko jak tego dokonać ??? Mały armageddon ?? 8O :lol: - jak by co to szukam młodych, z pomysłami :)
W.

Spokojnie, armageddon pewnie będzie, ale raczej po nim się nie będzie specjalnie życ dało.

A ja mam pomysł na teraz: Zakładamy komune!!!
Będziemy żyć na wsi w zgodzie z naturą, zbudujemy sobie dojo i będziemy cwiczyć aikido, założymy shintoistyczny związek religijny - urwiemy się z podatków. Zrealizujemy postulat Ueshiby o pracy na roli. Będziemy pić mleko od krowy nie z kartonu, jeść jajka bez pieczątek, i chleb z własnoręcznie zżętego zboża. I wszystko bez E. A raz na tydzień upieczemy świniaka. No i jeszcze pasieki z miodem i brzęczenie pszczół, i mała bimbrownia, i miodek pitny.
Ale fajnie. jak to ujął poeta:
"Kto i bawić się umiał i nie bał sie myśleć
Temu starość nie straszna pod lipowym liściem
Miło dumać wśród brzęku pszczół nad bytowniem,
Czy się zboża wykłoszą, a czy kuśka stanie.
Czy w powszechnej niezgodzie kraj sie znów pogrąży,
Czy sie księgę ostatnią w druku ujrzeć zdąży,
Która gwiazda na niebie moja? Ta co spada,
Czy ta na widnokręgiem, co jutrzenką włada"

A na litość boską, przeciez dyskusja o gotowaniu jest kompletnie od czapy!!! Tak dla jaj.
Sam nie raz próbuję potrawy dopiero po jako takim przegryzieniu, ciasto na nalesniki robię na oko, lasanie wyciagam jak juz mocno zacznie pachnieć, a ciasto jak już patyczejk jest w miare suchy. Co nie znaczy że nie używam przepisów ;)
A na polibudzie to byłem dawno i tylko jeden semsetr.

PS. Mężczyźni i tak lepiej gotują. :arrow: W telewizji przecież pokazują programy o gotowniu z kucharzami mężczyznami.


Randall ( Pogrążając się w marzeniach o życiu w Czarnolesie )
  • 0

budo_hiddeneye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Do Randall
:)
Jednak nie możesz się powstrzymać z sugestią, że baba sobie nie poradzi z uszczelką, co? :roll: Wiesz, facet też może usmażyć naleśniki, pod warunkiem że odróżnia mąkę pszenną od ziemniaczanej :D Taka argumentacja prowadzi donikąd, czyż nie?

Przestawić się trudno kobietom, bo nagle się okazało że muszą pogodzić zbyt wiele obowiązków.

To się tyczy i kobiet i mężczyzn. Tylko że mężczyźni pracujących kobiet nie chcą się pogodzić z tym, że oprócz pracy zawodowej muszą jeszcze wziąć pół etatu po południu w domu, żeby stworzyć związek oparty na uczciwych (także pod względem ekonomicznym) zasadach. Kobiety wsiadły na traktory, a mężczyźni domowe obowiązki omijają łukiem jak najszerszym (wiem, wiem - generalizuję.... :) ). Możemy sobie dywagować, kiedy było lepiej a kiedy gorzej i kłócić się na temat wzorców kulturowych i ich adekwatności do sytuacji. Realia są takie: "Gospodarka, głupcze!"

Owszem, ironizuję sobie. I staram się podchodzić z dystansem, na jaki pozwala mi moja rozwalona gospodarka hormonalna :wink: - także do siebie. Nie obraź się, mam czasami wrażenie, że to Ty masz jakąś misję, związaną z uświadamianiem forumowiczów (zwłaszcza pań w temacie gdzie jest ich miejsce). Ale zakładam Twoją dobrą wolę i przyjmuję, że czynisz to na potrzeby dyskusji :D

Pozdrawiam humanistycznie i takiego spojrzenia życzę wszystkim facetom i babkom.
HiddenEye, minimum 1 dan w gotowaniu :)

PS. No proszę, Randall, znasz nie tylko Sarmatię. Mamy wspólnego ulubionego pieśniarza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024