Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec storma , co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Koniec storma , co dalej?
Witam, aktualnie lecę drugi cykl na stormie ( jestem bardzo zadowolony z tego ) w przerwie brałem blue lab z czego zadowolony nie bardzo jestem, po ukonczeniu aktualnego storma mam zamiar wziać argininę ale jeszcze muszę troszkę poczytac popytac i wtedy podejmę decyzję. Natomiast nurtuje mnie taka sprawa, czy po około 2 miesiacach przerwy od storma zabrać się za coś podobnego czy polecacie aby wziąć zwykłe mono, potem np. xpanda i potem storma? głownie chodzi o monohydrat, czy to będzie na mnie działać? czy ktoś z was tak już robił? z góry dzięki za rady :)
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec storma , co dalej?
witam!

wszystko zależy od ordanizmu, jesli mono jest dobrze tolerowane to można zrobić cykl po przerwie, ale często po cyklach stakami mono już tak nie bierze, wiec lepiej sobie kupić znowu jakiś stack np. bsn No xplode nie tanie ale mocne i do tego jeszcze można mono dorzucic po treningu razem z węglem. Ja jestem na takim cyklu i jestem naprawdę zadowolony!
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec storma , co dalej?
a na przerwę aakg na podtrzymanie i powinno być ok
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec storma , co dalej?
ja wlasnie zaczynam storma !!!ile przytyłes?diete trzymałes?z czym storma brałes?
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec storma , co dalej?
a to troszkę źle zrozumiałem... ja nie na stormie tylko własnie jestem na no xplode i białku z węglem. dopiero 2 tydzień ale zadowolony już jestem z działania no xplode.
  • 0

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec storma , co dalej?

ja wlasnie zaczynam storma !!!ile przytyłes?diete trzymałes?z czym storma brałes?


Jeżeli chodzi o mnie to dopiero od niedawna staram się trzymać dietę, chociaż z tym jest ciężko. Wogóle przytyć u mnie chociaz kilogram to jak dla sprintera przebiec setke sekunde szybciej :)
Storma biorę z shok terapy, mam tez mutant massa. ogólnie fajnie się ćwiczy , jest siła i są chęci do podnoszenia ciężaru, bo bywąło z tym róznie, a w upały to już katastrofa.

O argininie myślałem tej: Vitalmax - AAKG 3000 - co o niej myślicie, brał to ktoś? dobra firma?
  • 0

goryl2684
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec storma , co dalej?
ja testowałem tylko argininę z treca i byłem z niej zadowolony i to nawet bardzo... :) na konkretną mase mogę polecic over mass albo titan mass też treca, naprawdę robi robotę...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024