Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy buzery testosteronu podnosza jego poziom na stale?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

dentorr
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

czy buzery testosteronu podnosza jego poziom na stale?
witam.
czy buzery testosteronu np. animal test podnosza poziom testosteronu na stale czy po cyklu jego poziom spada do takiego jaki byl przed cyklem???

bral juz to ktos z was?? jesli tak to jakie efekty? podobno animal stack jest tanszy i lepszy? mozna laczyc buzery tescia w cyklu z kreatyna czy lepiej po kreatynie zrobic cykl buzerem???
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: czy buzery testosteronu podnosza jego poziom na stale?

witam.
czy buzery testosteronu np. animal test podnosza poziom testosteronu na stale czy po cyklu jego poziom spada do takiego jaki byl przed cyklem???


po cyklu spada,

mozna laczyc buzery tescia w cyklu z kreatyna czy lepiej po kreatynie zrobic cykl buzerem???


mozna,co by nie ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy buzery testosteronu podnosza jego poziom na stale?

witam.
czy buzery testosteronu np. animal test podnosza poziom testosteronu na stale czy po cyklu jego poziom spada do takiego jaki byl przed cyklem???

bral juz to ktos z was?? jesli tak to jakie efekty? podobno animal stack jest tanszy i lepszy? mozna laczyc buzery tescia w cyklu z kreatyna czy lepiej po kreatynie zrobic cykl buzerem???

ja brałem buzery po kretce bo fajnie utwardza mieso i dodaje agresji treningowej
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: czy buzery testosteronu podnosza jego poziom na stale?

ja brałem buzery po kretce bo fajnie utwardza mieso i dodaje agresji treningowej


Bralem z kreta i po krecie i sie zgodze ze lepiej chyba po, bo raz ze taniej a dwa ze nie wiadomo czy to dziala synergicznie czy nie.

Co do Animal test czy Animal stack to oba maja w skladzie Beta-ecdysteron i isoflawony - ja bym kupil to osobno i w wiekszych dawkach bral - taniej wychodzi (jak np zamowisz z US) no a Animal Test ma jeszcze kwas arachidonowy - na jego temat sa podzielone opinie, niektorzy twierdza ze dziala, niektorzy nie. Halodrol z Gaspari ma go tez w swoim skladzie (nie pamietam czy nowy czy stary, chyba nowy). X-factor - to czysty kwas arachidonowy - ale drogi (ok 400zl za 50 dni cyklu)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024