Skocz do zawartości


Zdjęcie

SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
jeszcze Benchmade Skirmish - naprawdę duży folder
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Napisz ile chcesz wydac to dopiero wtedy bedzie mozna cos konkretnego zaproponowac.
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

Napisz ile chcesz wydac to dopiero wtedy bedzie mozna cos konkretnego zaproponowac.


cena malo wazna ;) to bedzie moj pierwszy noz i ma byc porzadny zebym sie nie zrazil, tak jak dzis w army shopiku ;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Grzesiek nie wiesz co mowisz, w ten sposob mozemy ci zaproponowac cos za 2500 zl albo i wiecej...
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Jak cena nie gra roli, to może sebcia, albo coś od Wiliama Henry.
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Edit mi zanikł.
Co prawda to nożyki mniej taktyczne, ale naprawdę z najwyższej półki i żadnych niedoróbek tam nie znajdziesz. Są też wysoce użytkowe.
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

Grzesiek nie wiesz co mowisz, w ten sposob mozemy ci zaproponowac cos za 2500 zl albo i wiecej...


ok jak macie cos proponawac za milion zlotych to umowmy sie ze np do 1tys zl oczywiscie ;)
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
bo jeśli cena nie gra roli to może jakiś Mick Strider custom z nightmare grind? albo Rekat Sifu?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Nie przypominajcie mi o Sifu, to moj swiety graal... Nie do dostania praktycznie eh.
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Grzesiek - czytnij se mój post, co?

A jeśli ma być do 1000 zł. czyli koło 300$, to powinienes się zmniescić z SOCOMEM Microtecha. Jest na pewno taktyczny i na pewno użytkowy.


PZDR,
Smoku
  • 0

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

Grzesiek - czytnij se mój post, co?

A jeśli ma być do 1000 zł. czyli koło 300$, to powinienes się zmniescić z SOCOMEM Microtecha. Jest na pewno taktyczny i na pewno użytkowy.


PZDR,
Smoku


najlepszy wybor jaki mozesz dokonac :) piekno funkcjonalnosc i agresja no i to KLIKK 8)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
albo mniejszy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
????? serio mowicie o tym socomie.....
odpuscilem oststnio takiego elite byl za 450zl.... troche czytalem o tym ze to troszke lipa.... widzialem fotki jak gosc podziurawial puszke i cale czarnidlo zeszlo z ostrza.... i ze wogole cos nie halo z tym socomem..... no i malo agresji w nim drzemie :)
  • 0

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

????? serio mowicie o tym socomie.....
odpuscilem oststnio takiego elite byl za 450zl.... troche czytalem o tym ze to troszke lipa.... widzialem fotki jak gosc podziurawial puszke i cale czarnidlo zeszlo z ostrza.... i ze wogole cos nie halo z tym socomem..... no i malo agresji w nim drzemie :)


jak Socom to lipa dla Ciebie to kup se Master Cutleja ( czy jak sie to pisze ) :)
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

????? serio mowicie o tym socomie.....
odpuscilem oststnio takiego elite byl za 450zl.... troche czytalem o tym ze to troszke lipa.... widzialem fotki jak gosc podziurawial puszke i cale czarnidlo zeszlo z ostrza.... i ze wogole cos nie halo z tym socomem..... no i malo agresji w nim drzemie :)


jak Socom to lipa dla Ciebie to kup se Master Cutleja ( czy jak sie to pisze ) :)



nie zrozum mnie zle ;) nie wiem czy lipa nie mialem w rece zadnego porzadnego noza ale chyba zdania o mikrotechu sa podzielone... moze sie myle...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Mylisz sie troche. Maly socom to Microtechowski entry level i bywaja niedorobki czasem ale juz zwykle socomy to inna bajka jest. Sam mialem to wiem - pancernik potiomkin to to nie jest ale i tak swietny noz..
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
Ehh...
Ja nie wiem, smiesznie sie zrobilo troche. Grzesiek, Ty serio w ogole chcesz noz kupic, czy tak tylko dyskusje akademicka prowadzimy? :)
Moje typy to:
- dla ubogich: M21-04 - wyglada w miare fajnie, trzyma sie dobrze, dosyc pancerny.
- dla mniej ubogich: la Griffe (na ognisko do kielbasek, strugania patykow, fajnie sie trzyma i groznie wyglada)
- jak Chinook zbyt lagodny, to moze tak Civilian? (NMSP)
- Green Beret + szelki taktyczne = idealny EDC, dresa mozna przestraszyc i babcie o zawal przyprawic
- Amphibian auto :)
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....
WRonX oczywiscie ze chce, przeciez nie robil bym sobie jaj... o nozach dopiero czytam od paru dni i chce wchlonac jak najwiecej stad czasami glupie pytania....
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

WRonX oczywiscie ze chce, przeciez nie robil bym sobie jaj... o nozach dopiero czytam od paru dni i chce wchlonac jak najwiecej stad czasami glupie pytania....


Kto pyta, ten jest pyta ;)

Na poczatek polecam po prostu poczytac rozne watki z archiwum, magiastali.pl i swiatnozy.com.pl itd. a potem dopiero wyjezdzac, bo jak kolega nie wie do czego dziurka jest w nozu spyderco to troche glupawo sie robi, forum to miejsce do wymiany pogladow i porad ale nie infolinia ;)
  • 0

budo_thorneb
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Już Warszawa :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

Ehh...

- Green Beret + szelki taktyczne = idealny EDC, dresa mozna przestraszyc i babcie o zawal przyprawic


Świetny pomysł :twisted: :twisted: :twisted: musze sobie GB na żywo obadać :twisted:
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: SOG X-Ray Vision xv71 co sadzicie....

WRonX oczywiscie ze chce, przeciez nie robil bym sobie jaj... o nozach dopiero czytam od paru dni i chce wchlonac jak najwiecej stad czasami glupie pytania....


Kto pyta, ten jest pyta ;)

Na poczatek polecam po prostu poczytac rozne watki z archiwum, magiastali.pl i swiatnozy.com.pl itd. a potem dopiero wyjezdzac, bo jak kolega nie wie do czego dziurka jest w nozu spyderco to troche glupawo sie robi, forum to miejsce do wymiany pogladow i porad ale nie infolinia ;)


ehh odrazu "pyta" i "dziurka" co za gosc :) dziurka jak juz kazdy wie?? wiadomo do czego sluzy, zreszta nie o tym miala byc mowa.... chce sie poprostu dowiedziec cos na temat nozy, jak juz macie dosc ze mna pisac to oK, kapuje zamykac watek, a mnie wypier... z forum i juz po klopocie... :) :) :)

myslalem ze jak dla Was nozomaniakow, napisanie cos "swiezakowi" to cos takiego "OK" ale widze ze co nie ktorym cierpliwosc sie juz skonczyla :) ... ok rozumie... czekam tylko na jakas konkretna Wasza aukcje (mam juz pare typow co chce), i kupuje!!! i juz nie mecze!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024