Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chetka na...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Chetka na...
Naszla mnie chetka na kupno nowego noza. Co prawda ciut glupawa, bo skladam na MOD Hornet w wersji auto, ale jednak..
Chce kupic folder o 4 calowym ostrzu (no, 3,8 - 3,9 tez moga byc), drop point z mozliwie wysokim i plaskim szlifem, otwierany kolkiem (bron boze nie dziurka!!!), stal lepiej z tych lepszych (S30V, 154CM, ATS-34 - a co, niech machne burzujstwem :) ) i Boze bron - zadnego recurve. Szukam czegos duzego, co moge uzyc typowo do ciecia i glownie kuchennego (i nie pisac mi, ze najlepiej to sprawic sobie zwyklego kuchennego fixed :bad-words: ) i moze przy okazji wygladac ladnie (coby ludzie nie uciekali). No i z gory skreslam Stridera AR/SnG i Sebenze, bo sa za drogie. Niech to sie kreci kolo 150 - 200§ max.
Dark Star i Sentinel byly juz prawie, ale ostrze bylo ciut przy waskie i spear point i glupio jakos tak uzywac takiego do smarowania bulki maslem... :wink:
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
Lone Wolf Knives Harsey T-2 Ranger
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
witajcie
to moj pierwszy post na tym forum takze chcialem sie ze wszystkimi przywitac!!!
od paru dni nic nie robie tylko czytam o nozach, tylko noze noze i noze (wczesniej byly wiatrowki, pozniej nikon ;) a teraz NOZE!!!)

i tak z tego wszystkiego tez bym chcial horneta, wiem ze moze to nie dokonca najlepszy i najtanszy wybor, ale on mi jakos najbardziej przypadl do gustu....

i tu moje pytanie?? kto ma do sprzednia ?? i za ile
najlepiej jak by byl wlasnie automat, i zeby ostrze nie bylo czarne, no i zeby byl jak nowy, bo ja go tylko bede w kieszeni nosil i nigdzie sie z nim nie bede szlajal po lasach, dzunglach itp ;)

i jeszcze jedno pytanie tak z innej beczki ale moze ktos bedzie wiedzial, mam gps nie pamietam teraz modelu bo jest zainstalowany w samolocie, czy da sie do takiego urzadzenia dograc mape z lotniskami???? chetnie kupie, pozniej jak bede na lotnisku to odpisze symbol...

pozdrawiam wszystich

p.s.
jak mnie nie zbluzgacie po I poscie to chyba zostane tu dluzej :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
Grzesiu cos ci sie pokrecilo. Handel to na bazarze a nei tutaj, tym bardziej nie w tym watku. A co z tym wszystkim ma wspolnego jakies ustrojstwo samolotowe to ja nie wiem naprawde :roll:
  • 0

budo_grzesiek888
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
ok, ok sorki wiem ze troche namieszalem, mozecie mnie pociac nozami :) dobra zmykam na bazar tam cos napisze.....

jeszcze raz przepraszam
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...

zmykam na bazar tam cos napisze.....


nie sądzę...
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
bionick: Nad czym Ty się zastanawiasz? Bierz Manix'a!!
:)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
jak robia takiego bez dziurki :wink: :)
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...

Lone Wolf Knives Harsey T-2 Ranger


tylko radziłbym osobiscie pomacac przed zakupem bo na BF mozna poczytac opinie użytkowników wkurzonych niedokładnym spasowaniem części
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...

tylko radziłbym osobiscie pomacac przed zakupem


IMO dotyczy to właściwie każdej marki, a nie wyłącznie Lone Wolfa, ja podałem tylko przykład który moim zdaniem w 100% pasuje do opisu, a prawie każdej firmie zdarza się wypuścić bubla i jest o tym głośno nawet jeżeli to jeden jedyny egzemplarz.
pozdr
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
No dobra, tyle znawcow i zaledwie dwie propozycje? (nie licze tu grzeska888 i jego OT, ktory z lekka mnie :bad-words: ).
Cena podalem, to gorna granica, w ktora lukaszki wstrzelil sie idealnie, stal tez moze byc zdziebko gorsza (dobrze hartowana 440C tez nie jest tragiczna na nietaktyczny noz :wink: ) Czyzby wszyscy byli w Biesach???
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chetka na...
Zaraz tam w Biesach, czemu nie w Harzu? :)

Jak Dark Star, to moze i Ares? Tyle, ze on jest jeszcze troche krotszy.

A jak 440C moze byc, to akurat u nas na ebayu jest TSEK w zajebistej cenie, Sofort Kaufen za 89 euro bez wysylki.

Nie kupisz nic lepszego raczej za tyle, a TSEKa moge tylko polecic. Sam bym sobie drugiego sprawil na zapas, jakbym goly nie byl.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024