Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?
Chociaz w sumie i ten fixed moze byc.

Wiem, ze KKamiLL mial, bo sprzedawal (fixed), za duzo nie chcial sie zwierzac, tyle, ze byl zadowolony ;)

Ciekawy jestem, czy ktos sie skusil i pouzywal, bo Batman Batmanem, ale im dluzej go mam okazje macac, tym bardziej mnie ciekawi.

Amis sie nim praktycznie wszyscy zachwycaja, ale im duzo nie trzeba i zaraz jest WOW!, amazing!, wonderful!, czy czego sie tam w okolicy akurat uzywa.

Na Messerforum tez skapo, ostatnio ktos pytal o doswiadczenia, zapadla glucha cisza.

To co? Pochwali sie ktos? Jak ten "gotham swedge" dziala? Rzeczywiscie tak pomaga przy jakims dokladniejszym rzezbieniu?
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?
He he, Snody nie daje Ci spokoju... :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?

He he, Snody nie daje Ci spokoju... :wink:


A co bidny chlop poradzi, ze mu sie koncza benchmadey do kupowania, ostatnie modele juz ma do wyboru :) (kolejnosci kupna znaczy :) )

O co chodzi z batmanem i czemu gotham swedge? 8O
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?

He he, Snody nie daje Ci spokoju... :wink:


Dzieki za pomoc :evil:

Ciekawy jestem i liczylem, ze ktos cos moze napisze na temat :P
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?
ja mogę tylko napisać że mi się podobają oba resistory - bardziej fixed, ale folder też niczego sobie i jak wiesz ma na BM forum bardzo wiernych fanów.

Tak sobie myślę że to jeden z mocniejsztych BM jakie są teraz w sprzedaży, a ten Gotham swedge oprócz pomocy przy rzeźbieniu (tego właściwie nie zrozumiałem - chodzi o oparcie dla kciuka?) jeszcze moim zdaniem dodatkowo wzmacnia czubek noża.

Dlaczego Gotham swedge? wystarczy na niego spojrzeć - Resistor wyglada jak nóż Batmana...

ale mimo to nie mieści się w pierwszej trójce folderów BM które chciałbym mieć
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?
Faktycznie z batmanem to on sie kojarzy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nie dziwie się wcale, że ten folder się podoba.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?

Wiem, ze KKamiLL mial, bo sprzedawal (fixed), za duzo nie chcial sie zwierzac, tyle, ze byl zadowolony ;)


hmm, bo ja do zwierzen potrzebuje pytan, wiec jak masz jakies to dawaj :)

Dla mnie resistor to taki maly, podreczy łom, ale wygodniejszy niz wszystkie inne łomy. Sprzedalem go, ale mimo to nie daje mi spokoju. Nie kupuje go spowrotem tylko dlatego ze mam inne priorytety.
Ale dla takiego fana BM jak Ty, to powinna byc podstawa kolekcji. Temu nozykowi powierzylbym wicej zadan niz np. nimravusowi z jego cieniutka klinga. A poza tym Snody ma ladny design.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?
Izzii KKamiLL, to nie byl zarzut, a szczerze mowiac, Twoj opis mi starczy - zwlaszcza to, ze jakos tam zalujesz sprzedazy ;)

Ciekawi mnie zwlaszcza skladak, bo on mnie na poczatku odrzucil, a z biegiem czasu mi sie coraz bardziej podoba - no a nikt sie pozwierzac nie chce. Moj znajomy, ktory handluje BMkami sprzedal juz ich calkiem sporo, a na Messerforum cisza :(
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos Resistora moze? Ale skladaka?

Izzii KKamiLL, to nie byl zarzut, a szczerze mowiac, Twoj opis mi starczy - zwlaszcza to, ze jakos tam zalujesz sprzedazy ;)


Zaluje, bo sprzedajac go mialem na uwadze to ze dlugosc ostrza jest porownywalna do tej w konusie, jednak nie przewidzialem ze te nozyki beda zupelnie rozne. O ile konus jest super uzytkowym nozem i swietnie tnie, to w przypadku resistora te wlasnosci tnace nie sa juz tak idealne, ale za to wytrzymalosc na naprezenia poprzeczne jest napewno sporo wyzsza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024